Nejnovější témata

Statistiky fóra
  • Příspěvků:280
  • Témat:58
  • Členů:185
  • Nejnovější člen:Andrej


Příspěvek od: vojta47
11-05-2019, 08:42 PM
Fórum: Kandaulismus
- Odpovědí (2)

Ahoj všem, kdo něco  reálně zažívají, mužům, párům, ženám. Jestli má někdo zájem se pobavit o skutečných zážitcích  a má radost z toho, když si jeho partnerka užívá s milencem, ale i občas ve 3 nebo s více muži, máte li chuť si o tom napsat, nebo se sejít a popovídat, možná  i ne jen popovídat, ozvěte se sem.
My s manželkou máme zkušenosti od prvních chvil, co jsme se potkali, protože jsme se v podstatě potkali proto, že se chtěla seznámit s jiným mužem a její předchozí ji to chtěl dopřát. O mnoho let později jsme se vzali a de facto takto žijeme co jsme spolu.. Zážitky tedy máme nechci říci bohaté, ale dost na to, abychom se měli o co podělit. Bohužel největší problém je sehnat lidi k sobě. Mnoho mužů o tom sní a nedostanou odvahu to zrealizovat, ale naprostá většina jsou zoufalci co se přihlásí na cokoli.
Zažili jsme s dalším párem, že měly holky 6 mužů a ony dvě plus my manželé, zažili jsme ženu v objetí více mužů a pak z toho byli 2x milenci pro ni na delší dobu.  Ale dá to moc práce a času na přípravách. Úspěšnost je jeden ze sta, to je reál.
Najde se někdo, kdo žije podobně? Nejsme swingeři, navštívili jsme bez výsledku hodně SW klubů a nesedí nám to, ta absolutní anonymita, ti lidé co tam chodí  jsou jiní než my. My jsme pro občasná přátelská setkání, nebo i výlet a pak je to úplně jiné. A hlavně ne desítky či stovky partnerů. Žena si užije nejvíc  s milencem, který ví jak na ni... Základní předpoklad je absolutní ochrana zdraví, tedy opak toho co píší autoři smyšlených snů o vystříkané mušličce v parku několika muži co je znala 3 minuty  a to je ještě střízlivé.
Jestli  někoho osloví náš styl, napište, budeme moc rádi.
Určitě mne, nás neoslovují příběhy napsané podobně již na Paroháčích, tedy primitivně  smyšlené historky v nichž poté diskutující mluví  o prasárnách, diskuse o špinavých, páchnoucích lidech, nereálné smyšlenky, to není nic co hledáme. Hledáme lidi s trochou úrovně, které takový život naplňuje, vzrušuje a hledají podobně smýšlející spřízněné duše, i když o duši asi tolik nepůjde...Hlavně kandaulismus v našem pojetí se dá spíše charakterizovat slovy přej a bude ti přáno, i když pro ženy spíš platí pokračování dej a bude ti dáno. Neztotožňujeme se s pojetím, že je to ponižování muže, zavírání do klece, či pás cudnosti a půjčování manželky komukoli. Každý to má nějak nastaveno, my tedy jak výše popisuji.
Budu se těšit, kdo se přidá.

Vytisknout tento příspěvek


Příspěvek od: Tms0411
06-05-2019, 02:51 PM
Fórum: Povídky Fantazie
- Odpovědí (4)

Od poslední akcičky mé Petrušky a sousedovic Marečka utekl už nějaký čas. Bohužel se práce nakupila a nebyl tak čas pokračovat v našich radovánkách a různých zvrhlých skopičinách, které nás za poslední dobu, tak moc začali bavit. Občas jsem doma nadhodili téma, že musíme Marečka zase co nejdříve pozvat, aby nám náhodou nevychladl a neztratil o mou Petrušku zájem. Chtěl jsem sice vymyslet nějakou akcičku, která by tomu dopomohla, ale nakonec do toho vstoupila stará známá náhoda, která za nás vše vyřešila.
 
Měli jsem konečně společný volný den. Bylo pondělí a tak jsem spolu lenošili v pelíšku. Díky naší zaneprázdněnosti, jsme na sebe vůbec neměli čas, a tak byla má láska poměrně hodně nadržená. Ještě aby ne, když měla sex naposledy právě s Marečkem pod schody. I já od té doby nesmočil, ale díky velkému pracovnímu stresu, jsem na sex moc pomyšlení neměl, což Péťu tedy vůbec netěšilo, ale chápala mě. Bylo toho na mě poslední dobou prostě moc. Jak jsem se tak povalovali, začali jsem přemýšlet, co provedeme s volným dnem. Navrhl jsem, že by jsem si mohli zajít na dobrý oběd a pak se projít po matičce Praze, abychom si oba vyčistili hlavu a přišli jsme na jiné myšlenky. To Petrušku potěšilo a tak se hned vrhla do koupelny, aby se prý pořádně zkulturnila a mohla jít normálně mezi lidi. Miluju to její šlechtění a chystání se. Je na ní vždy nádherný pohled, když se pak snaží v šatníku najít něco na sebe, což je pokaždé ten nejtěžší úkol ze všech.
 
Když se ale hodila do gala a vymódila se, tak mí málem spadla brada. Dva rozkošné culíčky na hlavě. Bílé tričko s všitými černými kšandami, které byly přichyceny k černé minisukénce a k tomu černé samodržící punčošky a černobílé tenisky. Přes ruce ještě hodila černou koženou bundičku. Bože to byla nádhera. Ona to prostě se mnou umí a ví jak na mě. Po tom co jsem se na ní vynadíval jsme mohli vyrazit. Byla akorát jedna hodina odpoledne, když jsem vycházeli z domu. Naše vybraná restaurace byla kousek od našeho bydliště, takže jsme za 15 minut už usedali venku na zahrádku. Máme to místo rádi, protože je tam klid a na zahrádku není skoro vidět, a tak si tam občas trošku zašpásujeme. Během chvilky máme objednáno a zůstáváme zase sami. Petruška na mě pořád laškovně mrká a různě se mi nastavuje, abych mohl dobře vidět, a obdivovat to její nádherné tělíčko.
 
Ve chvíli, kdy na mě krásně zamrká a pomalu si stáhne tričko za výstřih směrem dolů a odhalý tak mému zraku svá nádherná a kulatá kůzlátka, tak kolem vstupu na zahrádku projde Marek. Petruška se hned cudně urovná a houkne na něj. Marek se na chvíli zarazí a kouká na nás. Očividně ho Petruška překvapila tím, že na něho zavolala. Rychle na něj mávla ať jde k nám. Ještě se párkrát kolem sebe rozhlédl a pak vkročil na zahrádku a došel k našemu stolu. „Dobrý den“ řekl. „Ahoj Marečku. Prosím tě, jaký dobrý den? Snad ahoj ne? Přeci se už dobře známe ne?“ řekla mu Petra a tak zvrhle se na mě koukla a mrkla na mě. „No jasně, tak tedy ahoj.“ „To je lepší. Nechceš si Máro k nám přisednout?“ Zase na něm bylo vidět, lehké váhání. Pořád nevěděl, jak se má před námi chovat. Ještě si na celou tu věc kolem nás asi nezvykl. Ale za chvíli už seděl vedle mé lásky a po nějakém čase, už se s námi bavil normálně. Ostych už z něho spadl. Číšnice nám akorát mezi tím donesla jídlo. Márovi jsem objednal také něco malého, aby tam na nás přeci jen hladově nekoukal. Atmosféra už se nádherně uvolnila a i Mareček už se osmělil a sem tam se Petrušky začal dotýkat. Ta mrška na mě vždy házela takový ten chlípně-nadrženecký pohled a mě bylo jasné, že už s ní opět její nadrženost cloumá na všechny strany. Moje domněnky pak byly potvrzeny ve chvíli, kdy Mareček zrovna něco vyprávěl a najednou se zarazil a stuhl. Ta má malá mrška mu totiž zavedla jeho ruku přímo pod svou sukénku, až přímo na úplně obnaženou a jistě i řádně vlhkou lasturku. Byl na ona dva úplně luxusní pohled. On překvapený a ztuhlý a ona nadržená a natěšená.
 
Pak si Petra Marečka přitáhla k sobě a dobrou minutu se s ním, přímo přede mnou líbala. Byl to úplně elektrizující pohled. V kalhotách už mi opět stál ocas jako stožár a já upřeně sledoval tu sexy líbačku. Když se dolíbali, tak mu ještě něco pošeptala do ouška a pak se smyslně postavila a odešla dovnitř. Mareček se při tom zahleděl na místo, kde ještě před chvilkou seděla má láska a naprázdno polkl. Já se ohnul pod stůl, abych viděl, co ho tam tak zaujalo. Když jsem se pořádně zahleděl, tak už mi bylo vše jasné. Po Petrušce tam totiž na lavičce zůstal takový malý mokrý flíček. Tedy ta musí být opravdu hodně vzrušená honilo se mi hlavou. Ještě než jsem se stačil narovnat, tak se rychle vypařil i Marek.
 
Trošku mě to překvapilo, ale říkal jsem si, že si musel jen odskočit. Když se ale ani jeden z nich po víc jak dvaceti minutách nevracel, tak už jsem něco začínal tušit. Vzhledem k tomu, že v restauraci jsme v tento den a v tuto dobu, byli prakticky sami, tak by bylo divné, kdyby na WC byla fronta. Pomalu jsem si pochutnával na svém pivečku a čekal na ty dva divochy, až se uráčí vrátit ke mně. Čekal jsem ještě 20 minut, během kterých jsem si objednal pivečko nové. Zdálo se mi, jako by se na mě ta číšnice, tak nějak podivné dívala, když mi nesla mou objednávku a viděla, že jsem u stolu i po tak dlouhé době pořád sám a má láska a ten klučík pořád nikde, ale asi se mi to možná jen zdálo.
 
Když oba konečně dorazili, tak byli rozjuchaní, jak nějací dva puberťáci. U Marka jsem to tedy chápal, ale Petruška byla až nezvykle rozjařená, ale její chování bylo úsměvné a zábavné a tak mi to vůbec nevadilo. Oba si pak objednali velkou kolu, protože prý teď měli velký vídej. Na to se začali oba smát a ta číšnice se na mě zase tak podivně podívala, jako by snad věděla, o čem je řeč. Já radši rychle zaplatil a rychle jsme opustili místo činu. Ještě jsem se ale stačil podívat, na místo kde seděla Petruška a na lavičce po ní zůstal poměrně velký koláč bílé husté tekutiny, a mě bylo už úplně jasné, co se během mého čekaní na ně, uvnitř událo. Měli jsem sice v plánu, jít se pak projít po Praze, ale Petruška hned venku na chodníku, chytila Marečka za ruku a zamířila si to s ním ruku v ruce přímo k domovu. Když jsme pak dorazili, k jeho dveřím, tak ho Petruška chytila oběma rukama za hlavu a zase se s ním tak nádherně vykousla. Jinak se to snad ani nedá popsat. „Děkuji ti Marečku za dnešek. Už jsem to moc potřebovala a ty jsi mi tím moc pomohl. Cítím se nádherně uvolněná. Tak zase někdy příště hmmm?“ Touto větou jsme se s ním rozloučili a zapadli jsme k sobě do bytu.
 
Petruška mě nechala si jen vyzout boty a už mě táhla za ruku do ložnice. „Jen pojď kundolízku. Máš tu práci. Ráno si mě odbyl a tak jsem si své uspokojení musela zařídit jinak.“ Vzhledem k tomu, že jsem měl cestou domů čas, přemýšlet o tom, co se vlastně v restauraci dělo, tak už jsem se na svůj úděl nesmírně těšil. Petruška už zatím stačila zaujmout svou oblíbenou pozici na zádech, podepřená lokty s naprosto luxusně roztaženými a pokrčenými nožkami, nabízejícími tu její zarudlou, tekoucí, lesklou a totálně vystříkanou prcinku k očištění. Já se na ní ještě chvílí nadšeně díval, ale pak jsem se rychle vhrl mezi její stehýnka a pustil jsme se do očisty té její zaneřáděné kurví dírky. Hezky jsem jí vylizoval a přitom poslouchal její vyprávění, které mám tak rád.
 
„Víš miláčku, ráno jsem na tebe byla docela naštvaná, potřebovala jsem tě, ale ty jsi mě odmítl a tak když se na zahrádce náhodou vyskytl Mareček, tak jsem se ti chtěla trošku pomstít a využít situace, která se mi nabízela. Byla jsem strašně moc nadržená a potřebovala jsem vošukat. Prostě pořádně vojet a tak jsem ho provokovala a pod stolem jsem mu pořádně masírovala ten jeho velký, tvrdý a mladý vocas.“ Teda to mě překvapila, protože toho jsem si vůbec nevšiml. Mareček se umí dobře kontrolovat. „Pak, když už měl svou ruku na mé tekoucí prcině, tak jsem věděla že ho musím mít. Pošeptala jsem mu, že na něj budu čekat na pánech a ať je tam co nejrychleji, nebo dám prvnímu chlapovi, který tam vejde.“ Teda ta její nadrženost, už musela být opravdu extrémní. Takovou jsem jí ještě neznal, ale moc se mi ta změna líbila a tak jsem ještě zintenzivnil své jazykové schopnosti a tu její nevěrnou kundu jsem jí vylizoval jako blázen. „Hmmm, jooo, lásko, tohle se mi moc líbí. Byla jsem zlobivá a zase jsem se ti kurvila s Marečkem. Lízej mě pořádně, tááák, nádhera.“ Byla v sedmém nebi. Když si přetáhla triko přes hlavu, tak jsem uviděl, jak se jí tělo celé chvělo a hrudník a kozičky měla úplně zarudlé. Zrychleně dýchala, ale povídala dál. „Když za mnou Mareček přišel, tak už jsem ho čekala v kabince s vyhrnutou sukénkou a řekla jsem mu, že jsem opět celá jen jeho a ať mě vůbec nešetří a pořádně mě vojede. Tentokrát na nic nečekal. Vešel za mnou a rychle za sebou zavřel dveře. Během chvilky už měl kalhoty dole a v ruce držel ten svůj kolík. Teď už se do mě zkušeně zabořil a silou ho do mě vrazil skoro až na dno. On má opravdu velmi pěkného ptáka. Krásně do mě pasuje a vyplňuje mě. Nahlas jsem zasténala a rychle se na něho přirazila, abych cítila celou jeho délku a velikost. Byl to báječný pocit, mít ho zase v sobě. Levou rukou mě ještě chytil za kozičku a začal ho do mě vrážet. Už si nebral teda žádné servítky a hezky a tvrdě mě mrdal, přesně tak jak to mám nejraději. Jeho péro mi dělo moc dobře. Kunda mi tekla a cítila jsem v sobě každý jeho pohyb. Hobloval mě tam solidně. Líbilo se mi být zase jeho a nechat se tím klučíkem omrdávat a vědět, že ty jsi venku a čekáš na nás. Ta myšlenka se mi hlavou tak krásně honila a tak jsem dosáhla orgasmu poměrně rychle. On to se mnou umí. Ta jeho mladická energie a zběsilost se mi moc líbí. Byl jako zvíře a krásně mě udělal.
 
Byl tím velice překvapený, jak dobře a rychle mě dokázal uspokojit. Ale já neměla ještě dost, a on podle té jeho tvrdé sukovice také ne. Hezky mě začal znovu mrdat, ale teď už pomaleji. Hezky si se mnou hrál a jí vrněla jako kočka. Jakmile to na něho šlo, tak přidal a opět mě tak krásně vošukával. Když mě pak začal nádherně plnit svým semenem, tak to bylo i na mě moc. To horko, které jsem cítila v bříšku bylo neuvěřitelné. Stříkal jak hasič a já ty jeho proudy intenzivně vnímala a to mě dovedlo na druhý vrchol. Bylo to moc krásné a nepamatuji si, že bych někdy něco podobného zažila. Když jsem se pak koukla na mobil, tak jsem se trošku zhrozila, protože jsme tu mrdali skoro 45 minut. Jo když se člověk dobře baví tak vůbec nevnímá čas. A já se tedy bavila přímo královsky. Nohy se mi klepaly a z prciny mi tekly snad litry jeho mrdky. Lehce jsem to pak otřela, ale teklo to ze mě pořád, jak si nakonec měl možnost sám vidět a teď i ochutnat.“ Tuhle poznámku doprovodila takovým posměváčským smíchem, ale to mě jen víc vzrušilo a nabudilo. Pak si lehla na záda a její sténání se stávalo mnohem intenzivnějším, až do chvíle, kdy mě oběma rukama drsně chytila za hlavu a nacpala si jí celou do svého klína a já cítil to její stahování a záchvěvy právě vybuchující sopky uvnitř její kundičky a lízal jsem jí dál, až do chvíle, kdy se její sevření uvolnilo a má láska odpadla. Nechal jsem jí odpočívat a sledoval jsem to její krásné, drobné a uspokojené tělo, jak si spokojeně oddechuje. Byl to naprosto okouzlující pohled a já věděl, že mám doma tu pravou. Lépe jsme si snad ani hlavu vyčistit nemohli, říkal jsem si a tak se nám nakonec náš plán na dnešní den poměrně vydařil.

Vytisknout tento příspěvek


Příspěvek od: Donattelom
01-05-2019, 12:12 PM
Fórum: Video akcí
- Odpovědí (29)

Video s hotwife kadeřnici Smile svázané ruce pod zadeček závazné oči stříkající Smile oba https://pornfile.cz/!zwwL3YYlhRQT/video-...150043-mp4

Vytisknout tento příspěvek


Příspěvek od: Tms0411
14-04-2019, 08:24 PM
Fórum: Kandaulismus
- Žádné odpovědi

Zdravím!=))) Toto vlákno zakládám, pro všechny, kteří by se chtěli podělit o své nápady na povídky!=) Budu rád, když sem budete přispívat s vašimi nápady. Kdo ví? Třeba se tu objeví i někdo další, koho psaní povídek chytne stejně, jako chytlo mě!=)))

Vytisknout tento příspěvek


Příspěvek od: Tms0411
12-04-2019, 01:03 PM
Fórum: Povídky Fantazie
- Odpovědí (4)

Celý den jsem na tebe myslel. Dlouho, jsme se spolu nemilovali. Nebyl moc čas na hrátky. Navíc, náš sexuální život, nebyl úplně ideální. Nemohl jsem se dočkat, až po práci rychle vyrazím k domovu. Celou cestu jsem přemýšlel, jak tě překvapit a po dlouhé době tě pořádně pomilovat. Kdybych ale jen tušil, co se ve skutečnosti za naším půstem vlastně skrývá a co to se mnou udělá, asi bych nebyl tak překvapený, jako právě po tomto odhalení!
 
Přijdu domu a jdu tě přivítat. Jsi v kuchyni a máš na sobě krátké upnuté bílé šatičky. Vypadáš překrásně. Vyniká v nich tvá štíhlá postava s trošku větším, ale krásně kulatým zadečkem a krásně tvarovaná a pevná prsíčka. Vaříš večeři. Pozdravím tě a políbím. Jsi překvapená. Dnes jsem měl přijít domů až později. Jídlo úžasně voní. Jdu si dát sprchu. Při ní stále přemýšlím nad tím, jak sexy si v těch šatech vypadala a moc jsem se těšil na to, jaká bude dnešní noc a jak si spolu konečně, po dlouhé době, zase pořádně zařádíme. Vylézám z koupelny, jen v ručníku, ale ty mě najednou překvapíš, když mě chytneš za ruku a vedeš si mě do ložnice.
 
Zahodíš můj ručník a beze slova si přede mne klekáš a s úsměvem na rtech a upřeným pohledem do mých očí, mě začneš nádherně kouřit. Strkáš si mého ptáka hluboko do krku, hraješ si s mými koulemi a lačně olizuješ můj žalud. Jsem z toho úplně vedle. Nikdy si mě takto úžasně a zvrhle nekouřila. Byl to naprosto fantastický pocit a já si ho plně užíval. Úplně se mi z té kuřby podlamují kolena, je to nádhera. Vím jak skvěle to umíš, ale i tak je to něco nového. Jsem skoro na vrcholu když přestaneš.
 
Pomalu vstaneš a se šibalským úsměvem si přetáhneš šaty přes hlavu. Koukám užasle na tebe. Pod nimi jsi totiž úplně nahá. Pořád se na mě krásně usmíváš. Pak ke mně přistoupíš a pomalu mě položíš na záda a zlehka na mě nasedneš a pěkně si mě osedláš. Snadno do tebe vnikám. Jsi úplně promočená. Jsi hodně vzrušená. Tvá kundička mého ptáka do sebe doslova nasává. Tvá prcinka je dokonale rozžhavená. Pomalu zrychluješ a sténáš. Je to nádherné. Celou dobu mi upřeně koukáš do očí, a slastně se koušeš do rtu a masíruješ si svá krásná a pevná prsíčka. Měníme polohu. Klekneš si na postel a chytneš se pelesti. Chceš abych ho do tebe tvrdě vrazil zezadu. Vnikám do tebe a tvrdě tě šukám. Houpou se ti prsa a já si tě přitáhnu a lehce je promačkám. Stále tvrdě přirážím. Cítíš jak to na mě opět jde. Najednou se ode mne prudce odtáhneš a já z tebe vyjedu. Zase se na mě tak šibalsky usměješ. Pokládáš mě opět na záda, ale teď mi dvěma šátky přivazuješ ruce k pelesti. Čeká mě překvapení. Zavážeš mi oči a do pusy mi dáš svoje kalhotky, které si dnes měla na sobě v práci. Jsou nasáklé tvojí vůní. Opět si udělala něco, co od tebe vůbec neznám. Je to hodně vzrušující pocit.
 
Najednou se ozve zvonek u dveří. “ Hned jsem tam“ zavoláš a ještě mi svážeš nohy k sobě. „Dnes si měl přijít až pozdě v noci. Nečekala jsem tě. Čekám hosty tak tu teď zůstaň a buď hodný“. Odcházíš a zamykáš náš pokoj. Cítím se hrozně nadržený. Nedodělala si mě. Zároveň se mě ale zmocňuje nervozita. Jaké hosty to čeká? O co tu jde? Přece se teď nebude věnovat někomu jinému? A co když mě tu takto někdo cizí uvidí? Hlavou se mi toho honilo opravdu hodně. Mezi tím už otevíráš dveře a vítáš hosty. “Jen pojďte kluci dál, Tomáš dnes přijde pozdě tak máme celý byt jen pro sebe“ Všichni se tomu zasmějí. “No to je dobře. Aspoň nás u toho nebude vyrušovat a budeme mít na tebe spoustu času. Musíme tě Petruško přeci pro toho tvého troubu připravit, když tě není on sám schopný pořádně uspokojit.“
 
Troubu??? Oni snad???… To ne!!! Slyším tvůj smích.“ Podle hlasu poznávám, že tvými hosty jsou mí kamarádi. Kluci, které znám už od dětství. Osoby, kterým jsem vždy věřil. Ti co o mě vědí úplně vše. I to, že se nám s Petruškou v posteli zrovna moc nedaří. A od teď i ti, kteří mé důvěry zneužili ve svůj prospěch. „To si piště že mě musíte připravit, jinak bych to s ním ani nemohla dělat kdybych si nepředstavila to co teď zažiju“ Zase ten smích. Všichni jdete do obýváku. Má nervozita se stupňuje. Přemýšlím nad tím, co se to tu vlastně děje? Má láska je mi nevěrná? A to s mými přáteli? Jak se to vůbec mohlo stát? Co jen budu dělat???
 
Popíjíte, smějete se, flirtujete!!! Zábava je v plném proudu. Kluci i ty se dobře bavíte. Jde poznat, že tato situace není ani pro jednoho z vás nová. Jen já jsem tu jaksi navíc. Začne hrát hudba a podle povzbuzování lze poznat, že pro své hosty předvádíš striptýz. No vzhledem k tomu, že máš na sobě, jen ty šatičky to asi bude rychlovka. Podle potlesku a bujarého veselí poznám, že už před nimi stojíš nahá. Ten pocit mě ničí, ale zároveň mi z něho neuvěřitelně tvrdne péro. Perou se ve mně smíšené pocity. Jeden to odsuzuje a druhý by to všechno zase moc rád viděl.
 
Najednou se ozve tvé slastné zasténání. Poslouchám tvé vzdechy a přiopilé povzbuzování těch zmetků, co si říkají kamarádi. “Jen jí pořádně šukej, však je to prvotřídní děvka“ Bože, oni mi tě tam skutečně šukají!!! To ne to nemůže být pravda??? Mojí jedinou lásku!!! Tohle je prostě na mě moc!!! Můj ocas je ale jiného názoru!!! Takhle tvrdý snad nikdy nebyl!!!

Mezi tím, v našem obýváku probíhají zvrhle orgie. Tvá kundička jde z jednoho penisu na druhý. Tvé slastné hekání, je doprovázeno občasným pleskáním jejich dlaní přes tvůj vystrčený, kulatý zadeček. Až ke mně doléhá mlaskání tvé těžce zkoušené prcinky. Vypadá to, jako by se tě nemohli nabažit. Pomalu začínám chápat, proč jsi mi s nimi začala být nevěrná. Ani zdaleka bych se nedokázal přiblížit jejich výdrži a podle tvého křiku usuzuji, že i jejich výbava na tom bude o poznání lépe, než ta má. Všechny tyto pocity ve mně, ale začínají probouzet i mou zvrhlou a submisivní stránku. Celá situace mě začíná čím dál tím víc vzrušovat. Cítím jak mi mé tvrdé péro, pomaličku teče. Jsem na vrcholu blaha. Poslouchám jak sténáš a křičíš jak je to něco neuvěřitelného. Každý výstřik do tebe, je po zásluze oslavován. Když najednou nastane klid, tak opět hodně znervózním. Slyším jak procházíte kolem pokoje na chodbu. Loučíte se. Odcházejí. „Petruško, moc děkujeme za luxusní šukačku. Ty nikdy nezklameš. Dej vědět, kdy máme zase dorazit a pořádně tě vomrdat.“ „Já děkuji. Takhle mě rozmrdat. Jste pěkný kanci. Mějte se.“ Pak se s každým ještě vášnivě políbíš a je po všem.
 
Po chvilce odemykáš náš pokoj a jdeš pomalu ke mě. Slyším, jak se mi směješ. Vidíš že můj penis je stále tvrdý a nateklý. „Miláčku, koukám že sis to tu užíval podobně jako já vedle“. Přisedneš si a lehce se dotkneš mého tvrdého penisu. Je horký a nateklý. Evidentně tě můj stav potěšil. Lehce mi ho začneš dráždit a pomalu přetahuješ předkožku sem a tam. „Tome, takhle si s tvými kamarády užívám už půl roku. Jsou neskutečně dobří, což si mohl sám na vlastní uši slyšet a vědí jak mě potěšit. Jsem moc ráda, že ses jim s naším problémem svěřil. Nebýt toho, nikdy bych s tebou nemohla být šťastná, ale od teď se už vše změní. Budu to s nimi dělat dál a od tebe chci souhlas. Pokud chceš abych dál pokračovala v sexu s každým s kým budu chtít tak jednou kývni hlavou.“ Během celého tohoto rozhovoru si mě pořád dráždila. Bylo to k zešílení. Co myslíte že jsem udělal??? Samozřejmě. Bez rozmyslu jsem ihned pokýval hlavou na souhlas. Mé vzrušení mě přemohlo. Petra se pak naposledy zvrhle rozesmála a několika drsnými, tvrdými a rychlými tahy mě dovedla k nejsilnějšímu orgasmu v životě.  Hned po výstřiku mi ale došlo, k čemu jsem se tím zavázal a že počínaje dneškem už budu jen paroháč. Byl to ten nejlepší pocit. Nic lepšího se mi ani nemohlo stát.

Vytisknout tento příspěvek


Příspěvek od: perfeckBull
02-04-2019, 09:20 PM
Fórum: Kandaulismus
- Odpovědí (5)

Tak jo chlapi, jak to máte? Určitě se tu občas, tedy asi hlavně na amíkách nebo jinde, domlouvat s páry, byste trochu si užili a pomohli paničkám k tomu být hezky vyšukány. Ale jak to je... taky se vám zdá, že vo tom dost lidí prd ví a myslí si, že je to něco módního a pak se diví, když pořádný bull chce dělat to co dělá bull? Nebo že jsou to jen honiči, vydávající se za pár a jen kecají a kecají a kecají...

Vytisknout tento příspěvek


Příspěvek od: bargarot
28-03-2019, 10:38 PM
Fórum: Swingers
- Odpovědí (1)

Místo: PRAHA 4 Krč, Štúrova ulice 1701/55
Název: Bunkr
Kdo může navštívit: páry, muži, ženy
Cena vstupu: Podle tématu od 300 - 1000 Kč (muži to mají dražší)
Otevírací doba:
Pondělí           20.00 - 02.00
Úterý              19.00 - 01.00
Středa            11.00 - 03.00
Čtvrtek           19.00 - 01.00
Pátek             20.00 - 05.00
Sobota           20.00 - 05.00
Neděle           20.00 - 01.00
www:
http://www.swingersklub.eu

Klub se svou tradicí. Nemůže se rovnat jiným Swingers klubům. Hlavní plus pro Kandaulisty je takový, že jako jediný, skoro na všechny akce pouští samotné muže. Těch je opravdu někdy docela převaha. Má i tématicky laděné párty pro Kandaulisty. Každou středu je navíc GangBang se zaměřením šukání jedné dívky vícero muži.

Obsluha, dvě milé dámy a pak vyhazovači dělají maximum proto, aby se zde člověk cítil pohodlně. Je zde bohatý raut. Vířivá vana, sauny a zajímavé šukací místnosti. Včetně společenské, kde se dá popíjet kecat, šukat...

Mé hodnocení:
Heart Heart Heart

Vytisknout tento příspěvek


Příspěvek od: bargarot
28-03-2019, 07:17 AM
Fórum: Videa na téma Kandaulismus Cuckold
- Odpovědí (3)

Vytisknout tento příspěvek


Příspěvek od: quadspeed
25-03-2019, 10:08 PM
Fórum: Videa na téma Kandaulismus Cuckold
- Odpovědí (1)

Vytisknout tento příspěvek


Příspěvek od: Tms0411
25-03-2019, 11:01 AM
Fórum: Kandaulismus
- Odpovědí (30)

Zdravím, budu rád, když sem budete psát všechny vaše nápady, sny, touhy a fantazie, které k tématu mate!=))) Bude to zajímavý náhled do vašich temných duší a zároveň to může sloužit ostatním jako inspirace!=)))

Vytisknout tento příspěvek