Nejnovější témata

Statistiky fóra
  • Příspěvků:378
  • Témat:71
  • Členů:380
  • Nejnovější člen:atti09


Příspěvek od: Tms0411
26-08-2019, 01:34 PM
Fórum: Povídky - Reálné zkušenosti
- Žádné odpovědi

Série povídek Začátek, které zde píši, jsou mé první skutečné zážitky na toto téma!=)
Trvalo to 12 let, než jsem se dočkal, ale stálo to za to!=))) Jsou to vážně neuvěřitelné zážitky a pocity!=)))

Začátek

Když jsem poznal mou Petrušku, byl jsem v sexu hodně nezkušený. Moc slečen jsem do té doby neměl. Za to ona byla na svůj věk, už opravdová přebornice. Ne že by to byla holka do větru, ale prostě si moc ráda užívala. Sex ji hodně bavil. Musím říci, že jsem byl opravdu hodně překvapený, když se ode mne nechala pozvat na drink a pak po krásně prožitém večeru v její společnosti, mi nabídla, zda nezajdeme k ní domů. Bylo to něco nádherného. U ní doma jsme si ještě dlouho povídali, když se mi omluvila že si musí odskočit. Po jejím návratu jsem ovšem málem spadl ze židle, když jsem jí uviděl. Stála přede mnou jen v černé krajkové podprsence a černých krajkových tangách. Bože měla postavičku úplně k sežrání. Malá a drobná s menšími prsíčky a dokonalou kulatou prdelkou.
 
Všimla si mého překvapeného výrazu a tak roztomile se na mě usmála. Vypadala jako andílek. Vzala mě pak za ruku a odvedla si mě do ložnice. V mžiku ze mě strhala oblečení a povalila mě na postel. Pak se i ona smyslně svlékla a přiskočila za mnou. Když byla nade mnou tak jsem ucítil, jak ta její drobounká ručka obepnula můj penis a pomalu si s ním začala pohrávat. Jen tak lehce, nahoru a dolu. Dívala se mi při tom do očí a olizovala si rty. Způsobovala mi tím obrovskou rozkoš. Byl jsem z toho neskutečně vzrušený. Když už byl můj penis připravený k akci tak se nad něho krásně nastavila a pomalu začala spouštět ten svůj kulatý zadeček směrem dolů. V okamžiku, kdy se ovšem můj žalud, dotkl vchodu do její jeskyňky a já pocítil tu vlhkost a horkost, tak mě mé vzrušení zradilo a já okamžitě vyvrcholil. Postříkal jsem jí svou dávkou celé bříško a kundičku. Hrozně jsem se za to styděl a moc jsem se jí omlouval. Ona se jen smála a řekla mi, že to nevadí, že se to stává. Pak se ke mně přitulila a začala mě utěšovat, že je to v pořádku a ať se tím netrápím.
 
Po tomto večeru jsem spolu začali chodit. Bylo to s ní vždy nádherné. Měli jsem si co říct a i jsme měli společné zájmy. Jezdili jsem na různé poznávací zájezdy a dokonce jí nevadilo ani se mnou chodit na fotbal. Na tribuně pak patřila k těm nejdivočejším fanynkám, což mě vždy strašně moc bavilo. Byla opravdu dokonalá. Vše nám fungovalo, až na jednu věc, kdykoliv mělo dojít na sex, tak jsem díky extrémnímu vzrušení explodoval po pár zásunech. Nešlo tomu zabránit. Proto jsem jí vždy pak dodělával alespoň lízáním. Vždy se u toho bavila a říkala mi že jsem její úžasný kundolízek a že mě strašně moc miluje. Oba jsem ale tušili že to tak dál nejde.
 
Když jsem tak jednou byli spolu o víkendu v našem oblíbeném baru, tak jsme to ten večer asi trošku přehnali s pitím. Petruška celá zářila a měla chuť tancovat. Já už měl dost upito a tak jsem jí řekl, ať se jde bavit sama. Vyrazila tedy na parket a rozjela ty své oblíbené hadí tanečky, při kterých se tak smyslně kroutila a dráždila tím všechny okolo. Samozřejmě se velice brzy okolo ní začali motat různí chlapci. Co mě ale udivilo bylo to, že jsem vůbec nežárlil. Ba naopak mě celá ta situace nesmírně vzrušovala. Má láska se na parketu dobře bavila a točila se od jednoho kluka k druhému. Když pak potřebovala další drink, tak ke mně roztomile přicupitala a ptala se mě zda se na ní nezlobím, že se tak rozjela. Hned jsem jí odvětil, že vůbec ne a že mě to naopak vzrušuje, vidět jí, jak se o ní kluci skoro perou. Zase se na mě tak krásně usmála a přitom lehce jazýčkem olizovala brčko od svého drinku. Vypadala neuvěřitelně rajcovně. Dala si pak ještě pár divokých tanečků a nad ránem jsme vyrazili domů.
 
Celou dobu jsem na ní měl tak hroznou chuť. Hned za dveřmi jsem se na ní vrhnul a strhal z ní oblečení. Do ložnice jsem ani nedošli. Vzal jsem si jí na chodbě, pěkně na všech čtyřech, hezky a tvrdě zezadu. Najednou jsem byl jako ďábel. Mrdal jsem jí pěkně rychle snad dvacet minut a pořád jsem neměl dost. Petruška byla z toho celá překvapená, ale moc se jí ta změna zamlouvala. Pořád mě slovně pobízela abych víc přirážel, abych jí mrdal, že takhle je to správně atd. Když jsme pak oba celý vyčerpaní a zpocení dosáhli společného orgasmu a svalili jsme se na zem, tak po chvilce se na mě Petruška podívala a řekla. „Co to do tebe miláčku prosím tě vjelo? Nikdy si nevydržel déle jak pár minut a teď si mě tu omrdal jako by to mělo být to poslední ve tvém životě?“ Přitom se na mě tak překvapeně usmívala a očíčka jí jen svítily. Musel jsem se jí přiznat, že jsem byl strašně moc nadržený, díky tomu, jak večer tancovala a flirtovala s těmi cizími kluky v baru. Když jsem na to pak při sexu pomyslel, tak jsem byl k nezastavení. Jakmile jsem to dořekl, tak na mě vytřeštila ta svá kulatá kukadla a povídá. „Takže tebe vzrušilo to, že jsem flirtovala s jinýma a ne s tebou? Ty jsi můj blázínek viď? A pak se začala smát. Dnešní noc jsem zakončili dlouhou, horkou, společnou sprchou a pak jsem se zachumlali do peří.
 
Od toho večera se náš vztah, ale začal posouvat, aniž by jsem si to nějak uvědomovali. Má láska se mě začala vyptávat na mé fantazie a pak jsme se pokoušeli je nějak přenášet do našeho sexu. Vždy byla velmi překvapená mou výdrží, když mi třeba vyprávěla jak, jako středoškolačka různě experimentovala a schválně pod sukýnku nenosila kalhotky a nebo chodila úplně bez prádla a sledovala reakce svého okolí, jak se třeba někde na schodech pár chlapů snažilo zahlédnout její odhalenou broskvičku. Mohl jsem s ní pak skotačit třeba celou noc.
 
Zvrat nastal asi v době, kdy jsem měli trošku horší období. Párkrát jsme se pohádali a ona byla pak na mě dlouho naštvaná. Chodila si pak k sousedce vylévat srdíčko. Při jejich povídání, vždycky padly aspoň dvě lahvinky vína. Jedna hádka, ale byla opravdu velká, i když šlo vlastně skoro jako vždy jen o prkotinu. Prostě v nás bouchly saze a řekli jsem si i to čeho jsem pak později oba litovali. Ona se ale naštvala a s křikem odešla a bouchla za sebou dveřmi. To bylo poprvé co něco takového udělala. Věděl jsem kam půjde a tak jsem šel na chvíli ven se projít a utřídit si myšlenky. Dorazil jsem domů asi za hodinku. Čekal jsem že už bude Petruška zpátky, ale to se nestalo. Šel jsem si tedy lehnout.
 
Probudilo mě, až bouchnutí dveří. Koukl jsem na hodiny. Bylo 2:30 ráno. Šel jsem tedy za ní abych se jí omluvil. Byla akorát v koupelně a zrovna si stahovala kalhotky. Když jsem se pak zahleděl na její kundičku, tak mě polilo horko. Měla jí totiž neuvěřitelně zarudlou a ve velkých chuchvalcích z ní vytékala spousta sperma. Nenapadlo mě nic jiného než jí po té použité prcince pohladit. V tom sebou cukla jak se mě lekla a otočila se na mě. Obličej měla celý uplakaný a bylo poznat, že je dost opilá „Miláčku, prosím tě promiň. Já tě nechtěla podvést. Víš sousedka nebyla doma. Byl tam jen její syn. Prosím tě odpusť mi to. Jsem vážně kráva.“ Já jí ale vůbec neposlouchal. Byl jsem uplně fascinovaný tou její nevěrnou kundičkou. Rychle jsem ze sebe stáhl trenýrky, chytil jsme jí za zadeček a mohutně jsem přirazil. Bože to bylo vážně něco. Úplně jsem se topil v té záplavě cizího semene. Byla tak krásně vlhká, horká a roztažená. Nemohl jsem se toho pocitu nabažit. Petruška stačila jen vyheknout a zapřít se rukama o pračku. Vypadlo z ní jen „Miláčku, co to děláš?“ Já jen houkl „Mlč a drž“. Pak už jsem se jen ukájel a užíval si tuto perverzní šukačku s nevěrnou Petruškou. Bral jsem si jí takto v naší koupelně už nějakou dobu, když to na mě přišlo a celou tu její použitou nevěrnou prcinku jsem jí vybělil i svou dávkou. Petruška se na mě pak tak nadrženě podívala a povídá. „Miláčku, ale já jsem ještě nebyla? Uděláš mi to prosím?“ A hned na mě zamrkala jak nějaká školačka. Chytil jsem jí za ruku a dovedl jí do naší ložnice, kde jsem jí položil do naší postele. Automaticky ta malá potvůrka pokrčila a roztáhla ty své překrásné nožky a v pusince přitom žmoulala jeden svůj prstík. Byla opravdu božská. „Kdepak je můj kundolízek?“ Zeptala se a mrkla na mě. Já na nic nečekal a rychle jsem se vrhnul na tu její oteklou prcinku. Hned první prolíznutí mě přesvědčilo o tom, že to je přesně to co chci a potřebuji. Vylizoval jsem té nevěrné potvůrce tu její vystříkanou dírku a ona při tom sténala a vrněla jako koťátko. Její orgasmus se pak dostavil poměrně rychle, během něhož, ze své lasturky vytláčela zbytky semene a jejích šťáviček. Bylo to něco neuvěřitelného. Náš nejšílenější zážitek v životě. Do rána jsem si pak o tom povídali a navzájem jsem se hladili a ujišťovali jsem se, že to náš vztah nijak nepokazí. I když Petruška dlouho nemohla uvěřit, že mi vůbec nevadí její nevěra a že mě to dokonce tak moc rajcuje.
 
Domluvili jsem se, že Petruška bude mít úplně volnou ruku a pokud bude mít chuť divočit, tak pokud mě o tom bude dopodrobna informovat, tak bude vše v pořádku. Dali jsem si ale nějaký čas, na vstřebání všech těchto nových zážitků. Když mě pak Petruška požádala, zda mi nebude vadit, když půjde k sousedce na pokec, nepřišlo mi na tom nic divného a samozřejmě jsem jí vyhověl. Já si naplánoval večer podle sebe a čekal jsem, až se vrátí. Vůbec jsem si přitom nevšiml, v čem ta má malá potvůrka odešla. Bylo něco kolem 1 hodiny ranní a můj miláček se právě vracel. „Dneska to holky nějak protáhly.“ Říkal jsem si pro sebe. Po chvilce vešla má láska do obýváku a já tak měl možnost si jí prohlédnout. Na hlavě měla dva malé copánky, na sobě měla průsvitnou bílou halenku a kostkovanou minisukni a na nožkách bílé punčošky až do půli stehen. Jinak neměla nic. Vypadala jako školačka. V pusince už zase žmoulala ten svůj prstík a koukala mi přitom přímo do očí. Pak povídá. „Kdepak je můj kundolízek? Sousedčin syn měl dneska narozeniny, ale dáreček dostaneš ty! A pak se na mě usmála a rychle odcupitala do ložnice. Tak takhle to tedy dneska bylo. Ta malá, proradná, svůdná potvůrka. Takhle si to dnes na mě připravila. Rychle jsem pak utíkal za ní abych i já dostál své povinnosti a nejdříve jsem jí pořádně ztrestal tu její nestoudnost a několikrát jí vyplnil nevěrnou kundičku svou dávkou, abych jí pak následně dokonale uspokojil očistou její těžce zkoušené lasturky.
 
Od té doby mě nejednou překvapila tím, koho si vybrala jako svého nabíječe pro naše radovánky. Ale o tom snad někdy příště. Mám doma dokonalou, malou, perverzní divošku.


Začátek 2 - Valentýn

Od doby, co mě Petruška tak krásně vypekla a tajně se stala narozeninovým dárečkem pro syna naší sousedky, utekl už nějaký čas. My jsem si dále užívali života a našich her. Petruška mi vždy oznámila, pokud měla mít, nějaké zajímavé rande, po kterém jsem si vždy užil tu její nevěrnou prcinku a její úžasné vypravovaní o tom, jak, kde a s kým mi opět nasadila parohy. Já se jí vždy nemohl nabažit a pořádně jsem jí vytrestal. Bylo to neuvěřitelně smyslné a oba nás to naplňovalo. Jedna věc, mě ale začínala lákat ještě víc. Chtěl jsem tu mojí nevěrnou divošku vidět přímo v akci.
 
Pomalu jsem na to, při našich radovánkách začínal Petrušku upozorňovat. Jak by bylo krásné, kdybych měl možnost, jí vidět z úplně jiné stránky, jen jako divák a mohl si tak užít, další silný zážitek. Ze začátku, to brala s odstupem. Že by se nemohla uvolnit a že neví, zda by to přede mnou zvládla, že na to mě moc miluje. Po určitém čase, už jí to ale nepřišlo, až tak špatné. To je mrška co? Začal jsem kout železo, dokud bylo žhavé.
 
Začali jsem spolu tedy přemýšlet nad tím, kdo by byl vhodný kandidát a kdy by se to vlastně mělo vůbec odehrát. „Miláčku, si si vážně jistý že mě chceš opravdu vidět s jiným? To co jsem dělali do teď, je jedna věc, ale teď mě při tom i uvidíš. Vážně myslíš, že by si to zvládnul?“ Petruško, už po tom toužím strašně dlouho, není nic hezčího, než tě vidět při orgasmu.“ „I ty brepto jeden. Takže ty mě chceš vidět při orgasmu jo? A co když bude lepší než ty? A vybavenější? No? Zvládneš to ty můj úžasný kundolízku?“ Pak se na mě tak krásně usmála. Ta potvora. Takhle mě provokovat. Bylo jasné, že už není cesty zpět. Oba jsme to chtěli. No jo, ale kdy to tedy provedeme? A kdo bude ten náš vyvolený? A pak mě něco napadlo. „A co na Valentýna? Na svátek všech zamilovaných?“ Petruška na mě překvapeně mrkla a povídá. „Hele ty divochu. Koho máš jako na mysli co?“ Tentokrát, jsem měl ďábelský úsměv na tváři já. „No bylo by to jistě zajímavé, kdyby to byl někdo, kdo to celé vlastně započal ne?“ Petruška si hned po tom co jsem to dořekl, dala ruce v bok a tak zvláštně se na mě podívala. „Jo tak sousedčina syna se ti opět zachtělo jo? Ty jsi zvíře.“ Hned na to mě tak vášnivě políbila. „Dobrá Tome, budu jeho valentýnkou. Ale domluvíš to s ním ty, když po tom tak toužíš.“ Šibalsky se na mě usmála a zmizela v koupelně. Kostky byly vrženy.
 
Je 14. února, 17 hodin. Právě jsem dorazil domů. Valentýnský program může začít. Petruška už je doma připravená. Je úplně nahá, jen přes oči má nataženu černou latexovou škrabošku. Leží na posteli obsypána okvětními lístky růží. Ruce a nohy má připoutány k pelesti postele. Bože, vypadá fantasticky. Nakloním se k ní a políbím ji. Chutná úžasně. „Jdu pro tvého milence beruško.“ „Dobře. Nenechte mě dlouho čekat.“ Ještě jednou se na tu krásu podívám přes rameno a vyrážím. Vím, že má soused prázdniny a tak jsem si s ním na dnešek domluvil, že si zahrajeme NHL. Hráváme ho takto často, tak to aspoň nebylo podezřelé. Zvoním a on mě v pouští do bytu. Hra už je připravená a tak se do ní hned pouštíme. Postupem času se ho začínám vyptávat. 
 
„Tak co chlape, jak to, že na Valentýna máš čas na hraní? Neměl by si být někde venku se svou slečnou co?“ „Ale, žádnou teď nemám, je to k vzteku.“ 1:0 pro mě! „To asi budeš hodně nevybouřený co? Jak dlouho, už si bez holky?“ „Od Vánoc. Dala mi košem na Silvestra.“ 2:0 pro mě! „To bude dobrý, určitě už máš vyhlédnutou nějakou jinou ne? Líbí se ti teď nějaká?“ „No jedna by tu byla. Z mých narozenin.“ Pak se na mě tak zvláštně podíval a hrál dál. 3:0 pro mě! On totiž nevěděl, že vím o tom, kdo byl jeho narozeninový dáreček a že my jí přefiknul už před tím. „No tak vidíš a proč s ní nejsi?“ „Je zadaná“ A zase se na mě tak podivně podíval. „Tak všechno se dá vyřešit. A ty se jí také líbíš?“ „Říkala mi, že jsem moc roztomilý“ Ta moje potvůrka jedna. Ta to s ním umí. „A znám jí?“ Po chvilce váhání se na mě podíval a řekl. „Jo znáš. Je to tvoje holka.“ 3:1! „Aha. No jo. Petra byla vlastně na tvé narozeninové oslavě že? Takže se ti líbí moje holka jo? Ty divochu jeden. A ty by si o ní měl zájem?“ „Je moc hezká. Vždycky se mi moc líbila. Líbí se mi jak se oblíká. Tak vyzývavě a přitom roztomile.“ Musím se přiznat, že to na ní také zbožňuji. 4:1 pro mě! „A co bys řekl na to, že by to mohla být dnes jen tvoje holka?“ Jakmile jsem to dořekl, tak na mě vytřeštil oči a úplně stuhnul. „To jako…, že bych mohl…, dneska s ní to…?“ „Přesně tak. Dneska by byla jen a jen tvoje. Co ty na to?“ 5:1 pro mě! Asi mu pomalu začínalo docházet, o co tu jde, protože se tak zvláštně usmál a povídá. „A tobě by to nevadilo, kdyby ti někdo vojel holku?“ 5:2! „To víš. Petruška má své požadavky, na které jí jen já nestačím, tak jsem se dohodli na volnějších podmínkách.“ 5:3! „A co na to Petra? Té to vadit nebude?“ „Ale vůbec ne, už na tebe čeká nahá v naší ložnici.“ 5:4! „To jako vážně?“ „Přesně tak. Na tvých narozeninách se jí to s tebou moc líbilo a před tím také.“ 5:5! „Ale musíš mě porazit, jinak nic nebude.“ „Tak dobře, těž se.“ Bitva vzplála. „Takže ty jsi celou tu dobu věděl, že jsem ti už dvakrát vojel tvojí holku a vůbec ti to nevadilo?“ „Ano. Ba právě naopak, jsem byl moc rád, že se to stalo.“ 5:6! Konec hry. Povedlo se.
 
Jsi tedy vítěz. Tak tedy jdeme. Dostaneš svojí výhru. Klučina pořád vypadal, jako by to byl jen sen, ale hned se hrnul ke dveřím. Odemykám a společně vstupujeme do chodby. „Moje Petruška už na tebe čeká v ložnici. Tak jen běž a užij si Valentýna.“ Od teď už se budu jen kochat. Bože jak já jsem nervózní a nadržený zároveň. Srdce mi buší, při představě, čeho budu právě svědkem. Klučina mezi tím došel do ložnice a pomalu si prohlíží to božské stvoření naservírované na posteli jen pro něj. Pomalu se začal svlékat, ale přitom z mé nahé Petrušky nespustil oči. Jakmile stáhnul i trenýrky, tak jsem pochopil, proč mu ta moje nevěrná mrška tak snadno podlehla. Páni, kam já se na něho hrabu. Jeho penis byl dlouhý, ale co bylo zjevnější. Byl výrazně širší než můj. Naposledy se na mě podíval přes rameno a já mu rukou pokynul ať jde k ní. Pomalu se k ní přitulil a začal jí hladit po nahém bříšku. „Miláčku, to jsi ty? Nemohla jsem se tě dočkat. Polib mě prosím.“ Na nic nečekal a začali se přímo přede mnou vášnivě líbat. Trvalo to snad minutu. „Tedy po tomhle jsem toužila takovou dobu. Moc si mi chyběl ty můj divochu.“ Páni, jak ta je kouzelná. Začali se spolu opět líbat, ale klučina se přehoupl nad ní a lehl si mezi její roztažené nožky. To bylo vážně něco to vidět na vlastní oči. Petruška už začínala pomalu sténat a jeho penis už také řádně ztvrdl. „Stáhni mi tu škrabošku prosím.“ Udělal co si žádala a okamžitě se mu zahleděla do očí a tak smyslně a divoce se na něho usmála. Pak její zrak sjel na mě, stojícího ve tmě chodby a i na mě se tak láskyplně zadívala a mrkla na mě. „Tak už do mě pojď, Moc po tobě toužím.“ Ještě víc dala kolínka od sebe, aby mu usnadnila vstup do své svatyně. 
 
Jakmile klučina narazil na její pysky a pomalu se do ní začal nořit, tak se na mě ta má potvůrka zahleděla. Koukala mi přímo do očí, očíčka začala přivírat a kousala se do rtu. Když do ní pak pronikl celou svojí délkou, tak zaúpěla, hlavu zvrátila dozadu a prohnula se v pase. Pak ze sebe vydala dlouhý táhlý stén po kterém se na mě opět zadívala, tentokráte pohledem divoké lvice. Hned ho opět políbila a požádala ho aby pokračoval. „Bože. Jsem tě úplně plná. Prosím. Vošukej mě. Dělej!“ Okamžitě jí poslech a začal jí rytmicky nabodávat na ten svůj kůl. Přede mnou se začalo rozehrávat, to nejkrásnější představení na světě. Syn sousedky mi na Valentýna omrdává mojí lásku a já to potají sleduji. Nic hezčího snad už nemůže být. Oba se rytmicky pohybovali a jejich těla se leskla potem. Celým bytem se nesla vůně sexu a dobře uspokojované ženy. Bylo to tak smyslné. Petruška předla jako kočka a vždy po očku na mě jukla. Bylo evidentní, že se jí celá tato situace víc než zamlouvá, stejně tak jako mě. Nemohl jsem to už vydržet. Bylo toho na mě moc. Při sledování její nevěry jsem si ho musel začít honit. Bylo to k zešílení. Pocity se ve mně mísily. V hlavě i v klacku mi hučelo a já zažíval nepoznané pocity štěstí, lásky ale i úzkosti a žárlivosti. Klučina už mezi tím mou Petrušku řádně hobloval a ta křičela na celý pokoj. Ještě raz, dva, tři rychlé přírazy a Petra najednou ztuhla, prsty se jí kroutily a nožičky jí tak krásně vibrovaly. Takový orgasmus jsem u ní ještě neviděl. Pomalu ho rozdýchávala, když i on dosáhl svého vrcholu a pořádně vykropil mé lásce svatyňku. Petruška na mě pohlédla přesně ve chvíli, kdy i já už ten pohled nevydržel a stříkal jsem před sebe na podlahu jako hasič. Velice jí to pobavilo, protože se začala smát a mrkla na klučíka, ať se také podívá. Oba se pak usmáli a opět se začali vášnivě líbat. Já přitom poprvé pocítil určitý stud a možná i trochu ponížení. Ale bylo to velice příjemné. 
 
Petruška mě pak požádala, ať jim podám klíček od pout. To jsem ihned učinil. Klučina jí pak odpoutal aby se mohli společně mazlit. Musel jsem si jít do lednice pro pivo. Vypil jsem ho skoro na ex. Páni, to tedy bylo něco. Jsem úplně hotovej. Celé tělo se mi třese a v hlavě mám úplně vymeteno. Z ložnice se ozývají mlaskavé zvuky a sténání. „Teda on je vážně k neutahání.“ Řeknu si pro sebe a pousměji se nad tím. Nechám je už o samotě si zařádit. Ještě tak půl hodiny spolu dovádí a i přes to, že je nevidím, ale pouze slyším, tak to musí být jízda. Chápu, že i když je tak mladý, to mojí Petrušku s ním tak baví a možná i proto, jí to tak moc láká a dělá dobře. Opět slyším, už známé sténání, před příchodem Petřina orgasmu a hned po tom už je klid. Slyším jen jak si potichu povídají a přitom se líbají.
 
Pak uslyším jak oba proběhnou po chodbě do koupelny, kde spolu ještě chvilku laškují ve sprše jak dva opravdový puberťáci, což mě nesmírně baví poslouchat. Když pak oba přijdou do obýváku v županech, on navíc v tom mém, tak z nich to uspokojení úplně čiší. Je na ně opravdu kouzelný pohled. Jako dvě zamilované hrdličky. S klučinou si otvíráme pivečko a moje nevěrnice popíjí vínečko. Bavíme se spolu o tom co jsme právě prožili. Už je mezi námi krásně uvolněná atmosféra. Bavíme se a je nám takto ve třech spolu dobře. Vypadá to na začátek něčeho nového, krásného a tajemného. Už se nemohu dočkat toho, co nás společně ještě čeká.

Začátek 3 - Pod schody

Takže tento díl se odehrává měsíc po tom předchozím. Byla neděle večer a já měl se sousedovic Markem domluvené takové malé randíčko, hned po tom, co se vrátí s rodiči z chaty. Chtěl jsem ho pozvat k nám a nechat ho s mou láskou opět pořádně zadovádět.
To jsem ovšem netušil, jak mě Petruška převeze a zneužije momentální situace ve svůj, Markův a nakonec i v můj prospěch.=)
 
Čekal jsem totiž na to, až se sousedi vrátí domů z chaty a zároveň až dorazí má láska z nákupu luxusního prádélka, které si právě pro naše hrátky pořídila. Když jsem na domovní chodbě zaslechl známé kroky, směřující k vedlejšímu bytu, tak jsem si kukátkem ověřil, zda to jsou opravdu oni. Jaké ale bylo mé překvapení, když do bytu vstoupili jen Markovi rodiče? „Kde sakra může ten klučina být?“, řekl jsem si pro sebe a dál ho vyhlížel. Měli zpoždění, stejně jako Petruška, která uvázla v zácpě. Po asi 10 minutách mi to nedalo a vykoukl jsem z okna. Díval jsem se po okolí a pak po parkovišti, na kterém jsem zahlédnul sousedovic auto. Co ale nakonec upoutalo mou pozornost, bylo auto stojící hned vedle. Bylo to totiž naše auto! „Sakra, co se to tu děje? Kde je Petra a Marek?“ Nějak jsem celou situaci nechápal. Pomalu mi začalo docházet, že se asi spolu někde zasekli. Vyrazil jsem tedy ven na chodbu omrknout, kde by mohli být.
 
Potkal jsem je na schodech v patře, jak jdou nahoru. Petra celá červená v obličeji a on taky. Nesl náš nákup, tak jsem si nejdříve myslel, že ho požádala, zda by jí s ním nepomohl. Vzal jsem si od něho tašky a pomalu se uklidnil. Když jsme se rozloučili, tak mu ještě moc poděkovala za pomoc a poslala mu vzdušný polibek. Na to se jen tak nesměle usmál a rychle zapadl k sobě do bytu.  
 
Doma mě hned Petra chytla za ruku a vedla mě do ložnice. Bylo to tak nečekané, že jsem celý nákup rozsypal po chodbě. Okamžitě si přede mnou lehla na záda na naší postel a dala nohy pořádně od sebe. Tím se jí šaty povytáhly nahoru a já tak měl možnost vidět, tu její totálně zcákanou a zarudlou nevěrnou kundu. Byla celá olepená a teklo jí to i po nohách. Došlo mi, až později, že vůbec nemá kalhotky. Normálně se na mě usmívala a pak se mě zeptala „Tak co miláčku? Líbí se ti to, co vidíš?“ Já byl úplně tuhej, protože mi došlo, že jí ten hajzlík musel cestou domů, někde pořádně vojet a vystříkat. Začala se mi normálně smát a pak ukázala na prcinku a řekla „Víš co je hrozný ty můj kundolízku? Nestihla jsem se udělat, tak už pojď a pořadně mě vylízej. Tvé lízání, totiž úplně zbožňuju.“ 
 
Já jsem se pořád nebyl schopný pohnout. Po chvilce, jsem se trošku zmátořil a přiklekl jsem mezi její roztažené nožky a hned jsem ucítil tu omamnou vůni sperma a jejích šťáviček. Normálně jsem byl, z celé situace tak vzrušený, až mě z toho bolel ocas. Lehl jsem si mezi její nohy a po určité době, co jsem si tu její osemeněnou prcinku prohlížel,  jsem jí zkusil olíznout. První kontakt byl tak silný, že jsem se málem udělal. Nekecám. Normálně jsem byl z toho všeho, tak moc hotovej. Začal jsem jí pomalu lízat a to bylo teda vážně něco. Chutnala hořko-slaně, ale bylo to neuvěřitelný. Normálně jsem lízal své Petrušce kundu vystříkanou od toho usmrkance a vůbec mi to nevadilo. Po celou dobu jejího uspokojovaní, lehounce sténala a prohýbala se v pase. Když jsem jí postupně přiváděl k vrcholu, tak už byla o dost hlasitější a kousala se do své male ručky. Její orgasmus, byl jak výbuch ohňostroje. Kapičky potu, se jí řinuly po bříšku a ona sebou nekontrolovatelně škubala. Řeknu vám, byl to překrásný pohled. Díky tomu, ze sebe vytláčela ven, zbytky Markova semene a svých šťáv, které jsem samozřejmě ihned slízal. Bylo toho pořád opravdu hodně. Jakmile se trošičku vzpamatovala, tak se mě zeptala. „Miláčku, chceš slyšet, jak se to celé stalo?“ Sama moc dobře věděla, že je to úplně zbytečná otázka! „Jasně že jo!“ Vyhrkl jsem okamžitě ze sebe. „Tak dobře. Hezky si ho vyndej a pomalu si ho hoň a já ti vše povyprávím. Když jsem byl připravený, tak se posadila proti mně do tureckého sedu a začala povídat.
 
„Viděla jsem je jed domů a tak když jsme dorazili společně před dům, tak jsem požádala Marečkovi rodiče, zda by mi nemohl pomoci s nákupem. Neměli s tím žádný problém. Když jsme pak zůstali spolu sami dva, tak jsem se ho zeptala jak se mu to se mnou posledně líbilo? Byl prý úplně nadšený a doma musel ještě párkrát masturbovat. Chápeš to? Masturboval a přitom myslel na mě. Zeptala jsem se ho tedy, zda by mě zase chtěl šukat? On mi řekl, že by mě moc rád zase měl, ale že se před tebou hrozně stydí. Když mi tohle řekl, tak jsem vymyslela takovou malou lest. 
 
Zatáhla jsem ho dolů do sklepa pod schody. Byl z toho celý překvapený, ale šel poslušně za mnou. Rychle jsem si stáhla kalhotky a podala mu je a on si je dal do kapsy jako suvenýr a pak jsem se před ním předklonila, vykasala jsem si šaty a vystrčila na něj ten svůj zadeček a kundičku. On na mě civěl jak na svatý obrázek a tak jsem mu chytla jednu ruku a položila jsem mu jí přímo na mojí už tekoucí kundičku. Toho už využil a začal mě po kundě přejíždět prstem kolem dokola. Pořád jsem se na něho usmívala a povzbuzovala ho, že je to moc příjemné a zda se mu líbí co vidí? Byl ze mě úplně hotový. Jen řekl hmmm a pak mi lehce zasunul prst do pochvičky. Zasténala jsem slastí a ještě víc jsem se mu našpulila. Udělala se mu krásná boule na kraťasech. Zeptala jsem se ho, zda mi ho ukáže. Mára chvilku váhal. Byl hrozně nervózní. Pořád se díval okolo, zda tam někdo není, ale po chvilce si stáhnul kraťasy i s trenkami až ke kotníkům. Hned jsem ho pochválila, že je moc hezký a velký a pak ho po něm lehce pohladila. On sebou cuknul a začal se celý chvět. Poznala jsem, že moc dlouho nevydrží. Byl opravdu hodně nadržený. Lehce jsem si ho přitáhla k sobě a navedla ho na svou kundu. Řekla jsem mu, tak už pojď do mě a on se ke mně přiblížil a pomalu ho do mě zasunul. Vyhekla jsem a opět jsem se na něho usmála. Řekla jsem mu, že je to moc příjemné a ať se nebojí a užije si svou kurvičku. Byl ale tak natěšený, že mě po pár přírazech začal plnit svým mlíčím. Bylo toho hrozně moc. Cítila jsem, jak se ta jeho horká lává rozlévá po celém mém bříšku. Řekla jsem mu, že to nevadí a že je skvělej. On ho ze mě vytáhl, ale co mě překvapilo a potěšilo bylo to, že byl pořád úplně tvrdej. 
 
Mrkla jsem na něj a zeptala se ho, zda by mě chtěl ještě? Jen na mě zasněně koukal a přikývnul. Začala jsem se smát a zase jsem se před ním předklonila a řekla mu tak pojď ty divochu můj. Už ho do mě zasunul sám a začal hezky přirážet. To už bylo mnohem lepší a snažil se mě pořádně mrdat. Držel mě za boky a tvrdě si mě narážel na to své kopí. Asi 10 minut mě krásně plenil, než na něho přišel druhý orgasmus, kdy mě opět nádherně vystříkal. Bylo to fantastické. Já to jeho semeno v sobě prostě miluju. V tom se rozjel výtah a tak jsme se rychle oblékli a vyrazili jsem domů. No a to si nás ty potkal na schodech.“
 
Celou dobu, jsem strnule poslouchal její vyprávění, honil si ho a klepal se vzrušením. Bylo to něco nepopsatelného. Hltal jsem, každé její slovo a přitom sledoval to její nevěrné, použité a vystříkané tělo, které mělo být jen moje. Když byla u konce se svým vyprávěním, tak už jsem to nevydržel a zcákal jsem jí to její chlípné tělo i svou dávkou. Bylo to jako exploze. Neuvěřitelně silný prožitek. „Teda, ty stříkáš jak hasič Tome. Vidím, že se ti má lest líbila“ A pak se začala smát na celý pokoj. „Ani nevíš lásko, jak moc se mi to líbilo. Jsi úplně perfektní. Nemohl jsem si přát, lepší dívku. Jsi má bohyně a já tě za to všechno, šíleně miluji.“ No řekněte, není Petruška prostě úžasná?=)))

Začátek 4 - Oběd

Od poslední akcičky mé Petrušky a sousedovic Marečka utekl už nějaký čas. Bohužel se práce nakupila a nebyl tak čas pokračovat v našich radovánkách a různých zvrhlých skopičinách, které nás za poslední dobu, tak moc začali bavit. Občas jsem doma nadhodili téma, že musíme Marečka zase co nejdříve pozvat, aby nám náhodou nevychladl a neztratil o mou Petrušku zájem. Chtěl jsem sice vymyslet nějakou akcičku, která by tomu dopomohla, ale nakonec do toho vstoupila stará známá náhoda, která za nás vše vyřešila.
 
Měli jsem konečně společný volný den. Bylo pondělí a tak jsem spolu lenošili v pelíšku. Díky naší zaneprázdněnosti, jsme na sebe vůbec neměli čas, a tak byla má láska poměrně hodně nadržená. Ještě aby ne, když měla sex naposledy právě s Marečkem pod schody. I já od té doby nesmočil, ale díky velkému pracovnímu stresu, jsem na sex moc pomyšlení neměl, což Péťu tedy vůbec netěšilo, ale chápala mě. Bylo toho na mě poslední dobou prostě moc. Jak jsem se tak povalovali, začali jsem přemýšlet, co provedeme s volným dnem. Navrhl jsem, že by jsem si mohli zajít na dobrý oběd a pak se projít po matičce Praze, abychom si oba vyčistili hlavu a přišli jsme na jiné myšlenky. To Petrušku potěšilo a tak se hned vrhla do koupelny, aby se prý pořádně zkulturnila a mohla jít normálně mezi lidi. Miluju to její šlechtění a chystání se. Je na ní vždy nádherný pohled, když se pak snaží v šatníku najít něco na sebe, což je pokaždé ten nejtěžší úkol ze všech.
 
Když se ale hodila do gala a vymódila se, tak mí málem spadla brada. Dva rozkošné culíčky na hlavě. Bílé tričko s všitými černými kšandami, které byly přichyceny k černé minisukénce a k tomu černé samodržící punčošky a černobílé tenisky. Přes ruce ještě hodila černou koženou bundičku. Bože to byla nádhera. Ona to prostě se mnou umí a ví jak na mě. Po tom co jsem se na ní vynadíval jsme mohli vyrazit. Byla akorát jedna hodina odpoledne, když jsem vycházeli z domu. Naše vybraná restaurace byla kousek od našeho bydliště, takže jsme za 15 minut už usedali venku na zahrádku. Máme to místo rádi, protože je tam klid a na zahrádku není skoro vidět, a tak si tam občas trošku zašpásujeme. Během chvilky máme objednáno a zůstáváme zase sami. Petruška na mě pořád laškovně mrká a různě se mi nastavuje, abych mohl dobře vidět, a obdivovat to její nádherné tělíčko.
 
Ve chvíli, kdy na mě krásně zamrká a pomalu si stáhne tričko za výstřih směrem dolů a odhalý tak mému zraku svá nádherná a kulatá kůzlátka, tak kolem vstupu na zahrádku projde Marek. Petruška se hned cudně urovná a houkne na něj. Marek se na chvíli zarazí a kouká na nás. Očividně ho Petruška překvapila tím, že na něho zavolala. Rychle na něj mávla ať jde k nám. Ještě se párkrát kolem sebe rozhlédl a pak vkročil na zahrádku a došel k našemu stolu. „Dobrý den“ řekl. „Ahoj Marečku. Prosím tě, jaký dobrý den? Snad ahoj ne? Přeci se už dobře známe ne?“ řekla mu Petra a tak zvrhle se na mě koukla a mrkla na mě. „No jasně, tak tedy ahoj.“ „To je lepší. Nechceš si Máro k nám přisednout?“ Zase na něm bylo vidět, lehké váhání. Pořád nevěděl, jak se má před námi chovat. Ještě si na celou tu věc kolem nás asi nezvykl. Ale za chvíli už seděl vedle mé lásky a po nějakém čase, už se s námi bavil normálně. Ostych už z něho spadl. Číšnice nám akorát mezi tím donesla jídlo. Márovi jsem objednal také něco malého, aby tam na nás přeci jen hladově nekoukal. Atmosféra už se nádherně uvolnila a i Mareček už se osmělil a sem tam se Petrušky začal dotýkat. Ta mrška na mě vždy házela takový ten chlípně-nadrženecký pohled a mě bylo jasné, že už s ní opět její nadrženost cloumá na všechny strany. Moje domněnky pak byly potvrzeny ve chvíli, kdy Mareček zrovna něco vyprávěl a najednou se zarazil a stuhl. Ta má malá mrška mu totiž zavedla jeho ruku přímo pod svou sukénku, až přímo na úplně obnaženou a jistě i řádně vlhkou lasturku. Byl na ona dva úplně luxusní pohled. On překvapený a ztuhlý a ona nadržená a natěšená.
 
Pak si Petra Marečka přitáhla k sobě a dobrou minutu se s ním, přímo přede mnou líbala. Byl to úplně elektrizující pohled. V kalhotách už mi opět stál ocas jako stožár a já upřeně sledoval tu sexy líbačku. Když se dolíbali, tak mu ještě něco pošeptala do ouška a pak se smyslně postavila a odešla dovnitř. Mareček se při tom zahleděl na místo, kde ještě před chvilkou seděla má láska a naprázdno polkl. Já se ohnul pod stůl, abych viděl, co ho tam tak zaujalo. Když jsem se pořádně zahleděl, tak už mi bylo vše jasné. Po Petrušce tam totiž na lavičce zůstal takový malý mokrý flíček. Tedy ta musí být opravdu hodně vzrušená honilo se mi hlavou. Ještě než jsem se stačil narovnat, tak se rychle vypařil i Marek.
 
Trošku mě to překvapilo, ale říkal jsem si, že si musel jen odskočit. Když se ale ani jeden z nich po víc jak dvaceti minutách nevracel, tak už jsem něco začínal tušit. Vzhledem k tomu, že v restauraci jsme v tento den a v tuto dobu, byli prakticky sami, tak by bylo divné, kdyby na WC byla fronta. Pomalu jsem si pochutnával na svém pivečku a čekal na ty dva divochy, až se uráčí vrátit ke mně. Čekal jsem ještě 20 minut, během kterých jsem si objednal pivečko nové. Zdálo se mi, jako by se na mě ta číšnice, tak nějak podivné dívala, když mi nesla mou objednávku a viděla, že jsem u stolu i po tak dlouhé době pořád sám a má láska a ten klučík pořád nikde, ale asi se mi to možná jen zdálo.
 
Když oba konečně dorazili, tak byli rozjuchaní, jak nějací dva puberťáci. U Marka jsem to tedy chápal, ale Petruška byla až nezvykle rozjařená, ale její chování bylo úsměvné a zábavné a tak mi to vůbec nevadilo. Oba si pak objednali velkou kolu, protože prý teď měli velký vídej. Na to se začali oba smát a ta číšnice se na mě zase tak podivně podívala, jako by snad věděla, o čem je řeč. Já radši rychle zaplatil a rychle jsme opustili místo činu. Ještě jsem se ale stačil podívat, na místo kde seděla Petruška a na lavičce po ní zůstal poměrně velký koláč bílé husté tekutiny, a mě bylo už úplně jasné, co se během mého čekaní na ně, uvnitř událo. Měli jsem sice v plánu, jít se pak projít po Praze, ale Petruška hned venku na chodníku, chytila Marečka za ruku a zamířila si to s ním ruku v ruce přímo k domovu. Když jsme pak dorazili, k jeho dveřím, tak ho Petruška chytila oběma rukama za hlavu a zase se s ním tak nádherně vykousla. Jinak se to snad ani nedá popsat. „Děkuji ti Marečku za dnešek. Už jsem to moc potřebovala a ty jsi mi tím moc pomohl. Cítím se nádherně uvolněná. Tak zase někdy příště hmmm?“ Touto větou jsme se s ním rozloučili a zapadli jsme k sobě do bytu.
 
Petruška mě nechala si jen vyzout boty a už mě táhla za ruku do ložnice. „Jen pojď kundolízku. Máš tu práci. Ráno si mě odbyl a tak jsem si své uspokojení musela zařídit jinak.“ Vzhledem k tomu, že jsem měl cestou domů čas, přemýšlet o tom, co se vlastně v restauraci dělo, tak už jsem se na svůj úděl nesmírně těšil. Petruška už zatím stačila zaujmout svou oblíbenou pozici na zádech, podepřená lokty s naprosto luxusně roztaženými a pokrčenými nožkami, nabízejícími tu její zarudlou, tekoucí, lesklou a totálně vystříkanou prcinku k očištění. Já se na ní ještě chvílí nadšeně díval, ale pak jsem se rychle vhrl mezi její stehýnka a pustil jsme se do očisty té její zaneřáděné kurví dírky. Hezky jsem jí vylizoval a přitom poslouchal její vyprávění, které mám tak rád.
 
„Víš miláčku, ráno jsem na tebe byla docela naštvaná, potřebovala jsem tě, ale ty jsi mě odmítl a tak když se na zahrádce náhodou vyskytl Mareček, tak jsem se ti chtěla trošku pomstít a využít situace, která se mi nabízela. Byla jsem strašně moc nadržená a potřebovala jsem vošukat. Prostě pořádně vojet a tak jsem ho provokovala a pod stolem jsem mu pořádně masírovala ten jeho velký, tvrdý a mladý vocas.“ Teda to mě překvapila, protože toho jsem si vůbec nevšiml. Mareček se umí dobře kontrolovat. „Pak, když už měl svou ruku na mé tekoucí prcině, tak jsem věděla že ho musím mít. Pošeptala jsem mu, že na něj budu čekat na pánech a ať je tam co nejrychleji, nebo dám prvnímu chlapovi, který tam vejde.“ Teda ta její nadrženost, už musela být opravdu extrémní. Takovou jsem jí ještě neznal, ale moc se mi ta změna líbila a tak jsem ještě zintenzivnil své jazykové schopnosti a tu její nevěrnou kundu jsem jí vylizoval jako blázen. „Hmmm, jooo, lásko, tohle se mi moc líbí. Byla jsem zlobivá a zase jsem se ti kurvila s Marečkem. Lízej mě pořádně, tááák, nádhera.“ Byla v sedmém nebi. Když si přetáhla triko přes hlavu, tak jsem uviděl, jak se jí tělo celé chvělo a hrudník a kozičky měla úplně zarudlé. Zrychleně dýchala, ale povídala dál. „Když za mnou Mareček přišel, tak už jsem ho čekala v kabince s vyhrnutou sukénkou a řekla jsem mu, že jsem opět celá jen jeho a ať mě vůbec nešetří a pořádně mě vojede. Tentokrát na nic nečekal. Vešel za mnou a rychle za sebou zavřel dveře. Během chvilky už měl kalhoty dole a v ruce držel ten svůj kolík. Teď už se do mě zkušeně zabořil a silou ho do mě vrazil skoro až na dno. On má opravdu velmi pěkného ptáka. Krásně do mě pasuje a vyplňuje mě. Nahlas jsem zasténala a rychle se na něho přirazila, abych cítila celou jeho délku a velikost. Byl to báječný pocit, mít ho zase v sobě. Levou rukou mě ještě chytil za kozičku a začal ho do mě vrážet. Už si nebral teda žádné servítky a hezky a tvrdě mě mrdal, přesně tak jak to mám nejraději. Jeho péro mi dělo moc dobře. Kunda mi tekla a cítila jsem v sobě každý jeho pohyb. Hobloval mě tam solidně. Líbilo se mi být zase jeho a nechat se tím klučíkem omrdávat a vědět, že ty jsi venku a čekáš na nás. Ta myšlenka se mi hlavou tak krásně honila a tak jsem dosáhla orgasmu poměrně rychle. On to se mnou umí. Ta jeho mladická energie a zběsilost se mi moc líbí. Byl jako zvíře a krásně mě udělal.
 
Byl tím velice překvapený, jak dobře a rychle mě dokázal uspokojit. Ale já neměla ještě dost, a on podle té jeho tvrdé sukovice také ne. Hezky mě začal znovu mrdat, ale teď už pomaleji. Hezky si se mnou hrál a jí vrněla jako kočka. Jakmile to na něho šlo, tak přidal a opět mě tak krásně vošukával. Když mě pak začal nádherně plnit svým semenem, tak to bylo i na mě moc. To horko, které jsem cítila v bříšku bylo neuvěřitelné. Stříkal jak hasič a já ty jeho proudy intenzivně vnímala a to mě dovedlo na druhý vrchol. Bylo to moc krásné a nepamatuji si, že bych někdy něco podobného zažila. Když jsem se pak koukla na mobil, tak jsem se trošku zhrozila, protože jsme tu mrdali skoro 45 minut. Jo když se člověk dobře baví tak vůbec nevnímá čas. A já se tedy bavila přímo královsky. Nohy se mi klepaly a z prciny mi tekly snad litry jeho mrdky. Lehce jsem to pak otřela, ale teklo to ze mě pořád, jak si nakonec měl možnost sám vidět a teď i ochutnat.“ Tuhle poznámku doprovodila takovým posměváčským smíchem, ale to mě jen víc vzrušilo a nabudilo. Pak si lehla na záda a její sténání se stávalo mnohem intenzivnějším, až do chvíle, kdy mě oběma rukama drsně chytila za hlavu a nacpala si jí celou do svého klína a já cítil to její stahování a záchvěvy právě vybuchující sopky uvnitř její kundičky a lízal jsem jí dál, až do chvíle, kdy se její sevření uvolnilo a má láska odpadla. Nechal jsem jí odpočívat a sledoval jsem to její krásné, drobné a uspokojené tělo, jak si spokojeně oddechuje. Byl to naprosto okouzlující pohled a já věděl, že mám doma tu pravou. Lépe jsme si snad ani hlavu vyčistit nemohli, říkal jsem si a tak se nám nakonec náš plán na dnešní den poměrně vydařil.

Začátek 5 - Pracovní víkend

Jé právě půlka Srpna a já s Petruškou, jsme se akorát vrátili z krásné dovolené. Také už jsme jí oba potřebovali jako sůl. Bylo to nádherných 10 dní, až na jednu maličkost. Vůbec jsme se spolu nemilovali. Měli jsem tak dobře nabitý program, že nám na sex prostě nezbyl čas. Byli jsme tedy oba už řádně nadržení a plánovali jsme, že hned jak se vrátíme, tak si uděláme krásný sexuální víkend. Jenže člověk míní a věci se bohužel mění a já musel být celý víkend v práci. S tím se ale Péťa nehodlala smířit a tak si zařídila prima víkend po svém.

Celou sobotu jsem makal a neměl jsem na nic jiného čas a tak jsem se nemohl dočkat, až si dám sprchu a padnu do peřin. Domů jsem se dostal až kolem půlnoci. Vždy, když se vracím takto pozdě, tak se snažím být co nejtišší, abych Péťu nevzbudil. Když se mi podařilo se na chodbě opatrně svléknout a potichu dojít až do obýváku, všiml jsem si, že jsou dveře od ložnice lehce pootevřené. To mě překvapilo, protože Petruška nerada spinká při otevřených dveřích. Pomalu jsem tedy nakoukl dovnitř a uviděl jsem jí. Ležela na pravém boku a z pod deky na mě krásně vykukovala její nahá prdelka. Když jsem se ale podíval na svou polovinu, tak se mi úplně zastavilo srdce. Na mém místě totiž ležel on!!! Mareček!!! Na zádech a úplně nahý. Na chvílí jsem úplně stuhl a jen se na oba díval. Byl to šok. Konečně jsem je spolu viděl. Spokojeně oddychovali. Zřejmě po náročném a divokém večeru říkal jsem si. Když jsem se vzpamatoval z prvotního šoku, tak jsem si Marečka začal pořádně prohlížet. Musím uznat, že neměl špatné nádobíčko na to, že je to takové mládě. Chápu, že se to s ním Petře tak líbí.

Nechal jsem je tedy v klidu spát a přesunul jsem se do obýváku. Hlavou se mi honilo, jak to Petra dokázala, že nakonec s ní skončil u nás v naší posteli. Musela na něho asi moc dobře zapůsobit, že nakonec zůstal u nás. Mám to ale doma řádnou potvoru. Rychle jsem si lehl na gauč a snažil se usnout, ale vůbec to nešlo. Byl jsem z celé té situace rozhozený a nervózní a také nehorázně vzrušený. Péro mi stálo a celé tělo se mi chvělo. Asi za hodinku, jsem zaslechl zašustění a pak otvírání dveří. Za okamžik vešla do obýváku má Petruška. Byla úplně nahá a šla rovnou k lednici. Z ní se pak napila džusu a zamířila zpět do pelíšku. Hned mi došlo, že po té jejich jízdě, asi potřebovala doplnit tekutiny. Když ale procházela okolo gauče, tak se na chvíli zastavila. Všimla si mě. Laškovně na mě mrkla a rukou si odhrnula vlasy z obličeje. Pak se pousmála a odešla do ložnice a zavřela dveře. Bože jak byla nádherná. Nahá a evidentně uspokojená, jen v letmém nočním světle. Jak já jí v tu chvíli miloval.

Já jsem vůbec nebyl schopný pohybu. V hlavě mi hučelo a srdce mi málem vyskočilo z hrudi. Krev se ve mně vařila a péro mi málem protrhlo trenky. Vše to ještě navíc začali umocňovat zvuky, které se za chvílí začali z pokoje linout. Bylo slyšet šustění deky a lehké sténání a mlaskání. Pomalu jsem se donutil vstát a dojít až k zavřeným dveřím do naší ložnice. Přes matné sklo jsem, i díky pouliční lampě viděl jen obrysy, ale i tak to bylo něco. Bylo jasně vidět, že má Petruška sedí na tom klučinovi jako na koníčku a pomalu se pohupuje nahoru a dolu. Hlavu měla zakloněnou a občas šlo zahlédnout, jak jí jeho ruce jemně mačkají a hladí prsa. Byl jsem z toho tak vzrušený, že jsem na té chodbě, při poslechu jejich sexu začal masturbovat. Bylo to k zešílení. Její sténání nabíralo na síle a i její přirážení už bylo daleko divočejší. Bylo neuvěřitelné vidět, jak se to její nádherné tělo pohupuje na péru toho puberťáka a k tomu to její nezaměnitelné sténání, které dávalo všem jasný signál, že to co se jí děje v jejím lůně, je přesně to co chtěla, potřebovala a také to dostávala. Když se pak celá rozechvěla a z úst jí vycházely krátké a hlasité vzdechy a prožívala svůj orgasmus, tak to s ní pěkně cloumalo. Po chvilce, když se už trošku uklidnila, tak mě překvapila tím, že se na něm opět začala pomalu pohupovat. Došlo mi, že se Mareček ještě neudělal a tak teď byla řada na něm. Opět se její přirážení zrychlovalo až do chvíle, kdy jsem uviděl jak jí drsně chytil za boky a pak nahlas několikrát vydechl. Bylo mi jasné, že právě ten hajzlík vykropil mé Petrušce svatyňku svým semenem. Myslel jsem, že už bude konec, ale Petruška mě ještě totálně dorazila tím co řekla. "Ježiši, kolik toho v sobě ještě máš? To je pořádná dávka." A pak se oba potichu smáli. To byla pro mě opravdu rána. Až, teď mi opravdu došlo, že jí vždy řádně vystříkal a to navíc bez jakékoli ochrany.

Než jsem se stačil jakkoli probrat, tak se najednou dveře otevřeli a má láska stála přímo proti mě. Udýchaná, rozcuchaná, zpocená, ošukaná, vystříkaná a spokojená. Zase se na mě pousmála a pak mě chytla za penis a rychle za sebou zavřela. Ihned mě dotáhla do koupelny, kde si vyhupla na pračku a roztáhla přede mnou ty své překrásné nožky. Pak mi řekla jen "No tak pojď ty můj kundolízku. Koukej mě pořádně vylízat. Dnes to budeš mít bez povídání, když si vlastně celou tu dobu byl u toho." Na to se na mě tak láskyplně koukla a začala se usmívat. Já si k ní rychle přiklekl a nábožně jsem pozoroval tu její zarudlou, nateklou a totálně vystříkanou prcinku. Vypadala, že dostala opravdu pořádně zabrat. Však už to také notně potřebovala. Nenechal jsem se pobízet a pustil jsem se do díla a lízal tu její zaneřáděnou mušličku dobrých 10 minut. Během té doby si mě pořád přidržovala za hlavu v klíně, dokud se krásně neudělala. Pak rychle seskočila a políbila mě. Řekla jen "Děkuju. Dobrou noc." a utekla zpět do ložnice. Nechala mě tam klečet ulepeného od jejích šťáv a Markova semena s totálně tvrdým ptákem.

Chvíli jsem se ještě vzpamatovával, ale zanedlouho jsem se pomalu postavil a došoural se do obýváku a ulehl zpět na gauč. Nevystříkaný, nadržený a s hlavou plnou myšlenek. Po zbytek noci jsem nezamhouřil oko. V 6 ráno jsem už vyrážel do práce, zatímco oni dva dál spokojeně chrupali v naší ložnici a v naší posteli.

Po tomto zážitku pro mě byla pracovní neděle doslova utrpením. Věděl jsem, že ti dva jsou spolu v naší posteli a já vůbec netušil, co vše tam dělají. No i když, něco jsem přeci jen tušil. Návrat domů proběhl stejně jako v sobotu, jen už jsem mohl noc strávit společně se svou láskou a ne na gauči. Jak k tomu všemu došlo, jsem se dověděl až v pondělí odpoledne, kdy mi to Petruška hezky celé popsala.

„Tomísku, s Marečkem jsem se náhodně potkala v sobotu ve 4 v obchodě. Úplně jsem zapomněla, že už se vrátil z tábora. Dali jsem se spolu do řeči a probrali jsem vše, co jsme za léto zažili. Překvapil mě, vůbec už se přede mnou nestyděl. Ptala jsem se ho, zda na táboře měl nějakou holku, ale prý ne. Musel prý pořád myslet jen na mě. No není to zlatíčko? Musím se ti přiznat, že po té dlouhé abstinenci jsem na něho dostala obrovskou chuť. Ty si byl v práci a já zatoužila po tom si pořádně zadovádět. Věděla jsem, že moc rád hraje Monopoly a tak jsem ho k nám pozvala, ať si se mnou zahraje. Nejdříve se mu moc nechtělo, ale když jsem mu zalhala, že jsi celý víkend pryč na služební cestě, tak pozvání nadšeně přijal. Rodiče totiž odjeli na otočku k příbuzným a on by byl až do nedělního poledne doma sám. To jsem ale mrška že? Hráli jsem až do večera. Já už ale začínala být dole úplně durch. Opravdu jsem se na něho těšila a tak jsem mu řekla, že si jdu dát sprchu. Když jsem se pak vrátila nahá do obýváku, jen s ručníkem na hlavě, tak mu málem vypadli oči z důlků. Laškovně jsem na něho mrkla a zeptala se ho, zda se mu pořád ještě líbím. A on téměř automatiky odpověděl že strašně moc. V tu chvíli mě to velice potěšilo. Byla jsem ráda, že se pořád klukům líbím. To rozhodně dodá ženě sebevědomí. Chvilku jsem se mu ještě krásně předváděla a pak jsem mu prstem naznačila, ať jde za mnou do ložnice. On mě toužebně následoval. V pokoji jsem se pak ladně natáhla na postel na záda a čekala co udělá. Na nic nečekal a rychle ze sebe strhal oblečení. Tentokrát to bylo jiné než před tím. Vždy to musely být rychlovky, ale teď jsem ho měla u nás v ložnici a nikam jsme spěchat nemuseli. Mareček se na mě ale natěšeně vrhnul a během chvilky už mě drsně plenil. Musel ze mě být opravdu hodně nadržený, protože se během chvíle udělal a vystříkal mě tak neuvěřitelně obří dávkou, kterou jsem snad ještě nikdy neviděla. Bylo toho opravdu strašně moc. Musím se ale přiznat, že mě to dělalo dobře, že takový klučina je úplně hotový právě ze mě a že se mu opravdu hodně líbím. Chviličku jsme se spolu jen tak krásně mazlili a užívali jsme si naše nahá těla, když na mě zase dostal chuť. Teď už mě ale šukal nádherně a i dost dlouho. Dovedl mě k opravdu perfektnímu orgasmu, při kterém jsem si jeho tělo tiskla co nejblíže ke svému. Bylo to nádherné a vzrušující. Úžasně mě udělal. Hned po mém, následoval i jeho krásný orgasmus, při kterém mě opět řádně vystříkal. Vůbec jsem nechápala, kde se to v něm bere. Musel mít opravdu velký půst. Poznala jsem že mi nelhal, když mi řekl že se šetřil pro mě. To bylo moc milé. Je to moje zlatíčko. Nakonec jsme vedle sebe uspokojení a vyčerpaní usnuli no a dál už to znáš. Ráno jsme si ještě dali jednu luxusní rychlovku a společnou sprchu, no a pak už musel Mára domů. No a toho, že jsem místo služebky byl doma, si Mareček ani nevšiml.

Vytisknout tento příspěvek


Příspěvek od: Tms0411
19-08-2019, 09:16 AM
Fórum: Povídky Fantazie
- Odpovědí (4)

Jé právě půlka Srpna a já s Petruškou, jsme se akorát vrátili z krásné dovolené. Také už jsme jí oba potřebovali jako sůl. Bylo to nádherných 10 dní, až na jednu maličkost. Vůbec jsme se spolu nemilovali. Měli jsem tak dobře nabitý program, že nám na sex prostě nezbyl čas. Byli jsme tedy oba už řádně nadržení a plánovali jsme, že hned jak se vrátíme, tak si uděláme krásný sexuální víkend. Jenže člověk míní a věci se bohužel mění a já musel být celý víkend v práci. S tím se ale Péťa nehodlala smířit a tak si zařídila prima víkend po svém.

Celou sobotu jsem makal a neměl jsem na nic jiného čas a tak jsem se nemohl dočkat, až si dám sprchu a padnu do peřin. Domů jsem se dostal až kolem půlnoci. Vždy, když se vracím takto pozdě, tak se snažím být co nejtišší, abych Péťu nevzbudil. Když se mi podařilo se na chodbě opatrně svléknout a potichu dojít až do obýváku, všiml jsem si, že jsou dveře od ložnice lehce pootevřené. To mě překvapilo, protože Petruška nerada spinká při otevřených dveřích. Pomalu jsem tedy nakoukl dovnitř a uviděl jsem jí. Ležela na pravém boku a z pod deky na mě krásně vykukovala její nahá prdelka. Když jsem se ale podíval na svou polovinu, tak se mi úplně zastavilo srdce. Na mém místě totiž ležel on!!! Mareček!!! Na zádech a úplně nahý. Na chvílí jsem úplně stuhl a jen se na oba díval. Byl to šok. Konečně jsem je spolu viděl. Spokojeně oddychovali. Zřejmě po náročném a divokém večeru říkal jsem si. Když jsem se vzpamatoval z prvotního šoku, tak jsem si Marečka začal pořádně prohlížet. Musím uznat, že neměl špatné nádobíčko na to, že je to takové mládě. Chápu, že se to s ním Petře tak líbí.

Nechal jsem je tedy v klidu spát a přesunul jsem se do obýváku. Hlavou se mi honilo, jak to Petra dokázala, že nakonec s ní skončil u nás v naší posteli. Musela na něho asi moc dobře zapůsobit, že nakonec zůstal u nás. Mám to ale doma řádnou potvoru. Rychle jsem si lehl na gauč a snažil se usnout, ale vůbec to nešlo. Byl jsem z celé té situace rozhozený a nervózní a také nehorázně vzrušený. Péro mi stálo a celé tělo se mi chvělo. Asi za hodinku, jsem zaslechl zašustění a pak otvírání dveří. Za okamžik vešla do obýváku má Petruška. Byla úplně nahá a šla rovnou k lednici. Z ní se pak napila džusu a zamířila zpět do pelíšku. Hned mi došlo, že po té jejich jízdě, asi potřebovala doplnit tekutiny. Když ale procházela okolo gauče, tak se na chvíli zastavila. Všimla si mě. Laškovně na mě mrkla a rukou si odhrnula vlasy z obličeje. Pak se pousmála a odešla do ložnice a zavřela dveře. Bože jak byla nádherná. Nahá a evidentně uspokojená, jen v letmém nočním světle. Jak já jí v tu chvíli miloval.

Já jsem vůbec nebyl schopný pohybu. V hlavě mi hučelo a srdce mi málem vyskočilo z hrudi. Krev se ve mně vařila a péro mi málem protrhlo trenky. Vše to ještě navíc začali umocňovat zvuky, které se za chvílí začali z pokoje linout. Bylo slyšet šustění deky a lehké sténání a mlaskání. Pomalu jsem se donutil vstát a dojít až k zavřeným dveřím do naší ložnice. Přes matné sklo jsem, i díky pouliční lampě viděl jen obrysy, ale i tak to bylo něco. Bylo jasně vidět, že má Petruška sedí na tom klučinovi jako na koníčku a pomalu se pohupuje nahoru a dolu. Hlavu měla zakloněnou a občas šlo zahlédnout, jak jí jeho ruce jemně mačkají a hladí prsa. Byl jsem z toho tak vzrušený, že jsem na té chodbě, při poslechu jejich sexu začal masturbovat. Bylo to k zešílení. Její sténání nabíralo na síle a i její přirážení už bylo daleko divočejší. Bylo neuvěřitelné vidět, jak se to její nádherné tělo pohupuje na péru toho puberťáka a k tomu to její nezaměnitelné sténání, které dávalo všem jasný signál, že to co se jí děje v jejím lůně, je přesně to co chtěla, potřebovala a také to dostávala. Když se pak celá rozechvěla a z úst jí vycházely krátké a hlasité vzdechy a prožívala svůj orgasmus, tak to s ní pěkně cloumalo. Po chvilce, když se už trošku uklidnila, tak mě překvapila tím, že se na něm opět začala pomalu pohupovat. Došlo mi, že se Mareček ještě neudělal a tak teď byla řada na něm. Opět se její přirážení zrychlovalo až do chvíle, kdy jsem uviděl jak jí drsně chytil za boky a pak nahlas několikrát vydechl. Bylo mi jasné, že právě ten hajzlík vykropil mé Petrušce svatyňku svým semenem. Myslel jsem, že už bude konec, ale Petruška mě ještě totálně dorazila tím co řekla. "Ježiši, kolik toho v sobě ještě máš? To je pořádná dávka." A pak se oba potichu smáli. To byla pro mě opravdu rána. Až, teď mi opravdu došlo, že jí vždy řádně vystříkal a to navíc bez jakékoli ochrany.

Než jsem se stačil jakkoli probrat, tak se najednou dveře otevřeli a má láska stála přímo proti mě. Udýchaná, rozcuchaná, zpocená, ošukaná, vystříkaná a spokojená. Zase se na mě pousmála a pak mě chytla za penis a rychle za sebou zavřela. Ihned mě dotáhla do koupelny, kde si vyhupla na pračku a roztáhla přede mnou ty své překrásné nožky. Pak mi řekla jen "No tak pojď ty můj kundolízku. Koukej mě pořádně vylízat. Dnes to budeš mít bez povídání, když si vlastně celou tu dobu byl u toho." Na to se na mě tak láskyplně koukla a začala se usmívat. Já si k ní rychle přiklekl a nábožně jsem pozoroval tu její zarudlou, nateklou a totálně vystříkanou prcinku. Vypadala, že dostala opravdu pořádně zabrat. Však už to také notně potřebovala. Nenechal jsem se pobízet a pustil jsem se do díla a lízal tu její zaneřáděnou mušličku dobrých 10 minut. Během té doby si mě pořád přidržovala za hlavu v klíně, dokud se krásně neudělala. Pak rychle seskočila a políbila mě. Řekla jen "Děkuju. Dobrou noc." a utekla zpět do ložnice. Nechala mě tam klečet ulepeného od jejích šťáv a Markova semena s totálně tvrdým ptákem.

Chvíli jsem se ještě vzpamatovával, ale zanedlouho jsem se pomalu postavil a došoural se do obýváku a ulehl zpět na gauč. Nevystříkaný, nadržený a s hlavou plnou myšlenek. Po zbytek noci jsem nezamhouřil oko. V 6 ráno jsem už vyrážel do práce, zatímco oni dva dál spokojeně chrupali v naší ložnici a v naší posteli.

Po tomto zážitku pro mě byla pracovní neděle doslova utrpením. Věděl jsem, že ti dva jsou spolu v naší posteli a já vůbec netušil, co vše tam dělají. No i když, něco jsem přeci jen tušil. Návrat domů proběhl stejně jako v sobotu, jen už jsem mohl noc strávit společně se svou láskou a ne na gauči. Jak k tomu všemu došlo, jsem se dověděl až v pondělí odpoledne, kdy mi to Petruška hezky celé popsala.

„Tomísku, s Marečkem jsem se náhodně potkala v sobotu ve 4 v obchodě. Úplně jsem zapomněla, že už se vrátil z tábora. Dali jsem se spolu do řeči a probrali jsem vše, co jsme za léto zažili. Překvapil mě, vůbec už se přede mnou nestyděl. Ptala jsem se ho, zda na táboře měl nějakou holku, ale prý ne. Musel prý pořád myslet jen na mě. No není to zlatíčko? Musím se ti přiznat, že po té dlouhé abstinenci jsem na něho dostala obrovskou chuť. Ty si byl v práci a já zatoužila po tom si pořádně zadovádět. Věděla jsem, že moc rád hraje Monopoly a tak jsem ho k nám pozvala, ať si se mnou zahraje. Nejdříve se mu moc nechtělo, ale když jsem mu zalhala, že jsi celý víkend pryč na služební cestě, tak pozvání nadšeně přijal. Rodiče totiž odjeli na otočku k příbuzným a on by byl až do nedělního poledne doma sám. To jsem ale mrška že? Hráli jsem až do večera. Já už ale začínala být dole úplně durch. Opravdu jsem se na něho těšila a tak jsem mu řekla, že si jdu dát sprchu. Když jsem se pak vrátila nahá do obýváku, jen s ručníkem na hlavě, tak mu málem vypadli oči z důlků. Laškovně jsem na něho mrkla a zeptala se ho, zda se mu pořád ještě líbím. A on téměř automatiky odpověděl že strašně moc. V tu chvíli mě to velice potěšilo. Byla jsem ráda, že se pořád klukům líbím. To rozhodně dodá ženě sebevědomí. Chvilku jsem se mu ještě krásně předváděla a pak jsem mu prstem naznačila, ať jde za mnou do ložnice. On mě toužebně následoval. V pokoji jsem se pak ladně natáhla na postel na záda a čekala co udělá. Na nic nečekal a rychle ze sebe strhal oblečení. Tentokrát to bylo jiné než před tím. Vždy to musely být rychlovky, ale teď jsem ho měla u nás v ložnici a nikam jsme spěchat nemuseli. Mareček se na mě ale natěšeně vrhnul a během chvilky už mě drsně plenil. Musel ze mě být opravdu hodně nadržený, protože se během chvíle udělal a vystříkal mě tak neuvěřitelně obří dávkou, kterou jsem snad ještě nikdy neviděla. Bylo toho opravdu strašně moc. Musím se ale přiznat, že mě to dělalo dobře, že takový klučina je úplně hotový právě ze mě a že se mu opravdu hodně líbím. Chviličku jsme se spolu jen tak krásně mazlili a užívali jsme si naše nahá těla, když na mě zase dostal chuť. Teď už mě ale šukal nádherně a i dost dlouho. Dovedl mě k opravdu perfektnímu orgasmu, při kterém jsem si jeho tělo tiskla co nejblíže ke svému. Bylo to nádherné a vzrušující. Úžasně mě udělal. Hned po mém, následoval i jeho krásný orgasmus, při kterém mě opět řádně vystříkal. Vůbec jsem nechápala, kde se to v něm bere. Musel mít opravdu velký půst. Poznala jsem že mi nelhal, když mi řekl že se šetřil pro mě. To bylo moc milé. Je to moje zlatíčko. Nakonec jsme vedle sebe uspokojení a vyčerpaní usnuli no a dál už to znáš. Ráno jsme si ještě dali jednu luxusní rychlovku a společnou sprchu, no a pak už musel Mára domů. No a toho, že jsem místo služebky byl doma, si Mareček ani nevšiml.

Vytisknout tento příspěvek

  Kino

Příspěvek od: Tms0411
12-06-2019, 11:45 AM
Fórum: Povídky Fantazie
- Odpovědí (4)

S mojí Petruškou jsem ze začátku byli takový ten klasický zamilovaný pár. Ani jeden z nás si zprvu neuvědomoval, naše touhy a sny v sexuální oblasti. Vše jsem začali objevovat až postupem času, kdy jsme si své fantazie pomalu odhalovaly a zjišťovaly jsme, co nás láká. Bylo to vždy velmi příjemné, zjistit na toho druhého něco zvláštního a temného. Vzhledem k tomu, že naše povahy byly odlišné, ona přirozeně dominantní a já zas submisivní, tak jsme došli až do fáze, kdy už naším postelovým hrátkám vládla vždy má Petruška. Oběma nám to tak přišlo přirozené a vůbec nám to nevadilo.
 
Jedna fantazie, ale převládala nad ostatními a to byla hra na Hotwife a jejího poslušného Cuckolda. Oba nás nesmírně vzrušovalo hrát si na povolnou paničku a jejího poslušného sluhu. Vše ale probíhalo jen v rámci naší ložnice. Venku mě Petruška vždy jen zlobila vyzývavým oblečením a různými dalšími provokacemi, které pak byli převedeny do naší hry hezky až doma v pelíšku. Ale na nás obou bylo znát, že to není moc daleko od toho, kdy se to stane skutečností a z nás bude oficiálně Hotwife a Cuckold.
 
Byla nádherná a teplá sobota. Venku bylo azurově modré nebe a rtuť na teploměru ukazovala nádherných 30 stupňů. Měli jsem na dopoledne naplánované kino v místním obchodním centru. Věděli jsme, že v tu dobu tam nebude moc lidí, což nám vyhovovalo. Petruška měla zase svou hravou náladičku a tak se vyfikla opravdu jen hodně nalehko. Bílé poloprůsvitné letní minišatičky přetáhla přes své krásně opálené tělo a na nožky si nasadila bílé lodičky na malém klínku. To byl celý její outfit. No nemohla vypadat rajcovněji. Nedokázal jsme z mé bohyně vůbec spustit zrak. Samozřejmě jí můj pohled neušel a tak lehce pohodila vlásky a tak smyslně se na mě zadívala a pak se zeptala „Líbí?“ Já jí ještě chvíli sledoval a pak odpověděl že samozřejmě ano. Na to se tak krásně pousmála a dala mi pusu.
 
Vyrazili jsme tedy spolu za zábavou. Neměli jsem to nijak daleko. Jen pár zastávek metrem. Už jen ta cesta se mnou a evidentně i s Petruškou dělala divy. Všudypřítomný průvan, pro metro tak typický, se snažil mé lásce pořád nadzvedávat minišatičky a tak se několikrát stalo, že se Petrušky zadeček ukázal čistě ve své nahotě, zrakům všech našich spolucestujících. Oba nás to nesmírně vzrušovalo. A ostatním jsme aspoň zpestřili cestování.
 
Když jsem vstoupili do obchodního centra, tak nás po pár krocích upoutal nově otevřený obchůdek. Byl to totiž sex shop. Kolem vstupu měl různobarevné balónky u kterých stála taková drobná blondýnečka. Měli jsem dost času a tak mě Petra hned zatáhla dovnitř. Páni, tam bylo věcí. Petruška fascinovaně poletovala od jedné hračky, ke druhé. Mezitím k nám došla i ta mladá hosteska a začala se s námi bavit, o tom co vlastně hledáme. No na Petrušce bylo vidět, že by si nejraději odnesla snad vše co viděla. Ale jedna věc jí zaujala úplně nejvíce. Byl to kovový mužský pás cudnosti. Slečna začala vše Petře vysvětlovat a ta hltala každé její slovo. Když se dověděla k čemu ta klícka přesně slouží, tak se na mě tak spiklenecky podívala a pak na slečnu vysypala, že přesně to potřebujeme, protože jí prý hrozně zlobím a moc jí neposlouchám. Na to se na mě obě podívali a začali se spolu smát. Mě celá ta situace hodně bavila a těšil jsem se co z toho bude. Nakonec to dopadlo tak, že jsem musel koupit jak tu klícku, tak i opravdu obří vibrátor, aby prý Petruška po večerech nestrádala. Musel jsem pak s Petruškou jít do převlékací kabinky, kde mi můj penis po delší době a značném úsilí nakonec zamkla do klícky. Byl to neuvěřitelný pocit. Cítit, jak se penis chce postavit, ale díky klícce to nejde. Tlak v mých slabinách byl opravdu velký, zvlášť když mě ta má potvůrka pořád provokovala. Při odchodu z obchodu se Petruška rozloučila se slečnou a slíbila jí, že se určitě ještě stavíme a vyrazili jsme na film.
Mě se šlo tedy dost ztěžka. Klícka opravdu tlačila. Ale ten pocit byl zvláštní. Bylo to svým způsobem ponižující a vzrušující zároveň. Najednou jsem už nebyl pánem svého penisu. Ten už patřil jen mé Petře. A ona si toho byla moc dobře vědoma. Schválně na mě špulila ten chlípný a hambatý zadeček, při každé příležitosti. Na eskalátoru jsem dokonce musel jet za ní nahoru až jako čtvrtý, abych viděl, jak jí lidé přede mnou koukají na lesknoucí se lasturku a kulatý zadeček. Opravdu se do toho vžila a moc jí to bavilo.
 
V sále s námi na film nakonec koukalo jen 10 lidí. Petruška se ale celou dobu rozhlížela, jakoby někoho hledala. Pak si všimla takového mladého klučiny, který seděl v poslední řadě. Byl tam sám. Petruška mě bez řečí chytila za ruku a vedla mě přímo k němu. Když se pak pomalu sunula k němu, tak se jí šatičky lehce zachytili o vedlejší sedadlo a povytáhly se jí až nad zadeček. Toho si samozřejmě klučina nemohl nevšimnout. Petruška se na něho přitom podívala a lehce se usmála, zatímco si rukou pročísla své dlouhé vlásky. Kluk na ní koukal jak na zjevení. Evidentně dosáhla efektu, kterého chtěla. Posadila se hned vedle něho a při dosedání si šatičky úmyslně povytáhla co nejvíce nahoru, aby tak byly odhalená celá její stehna až k tříslům. Já se poslušně posadil vedle ní a čekal, co se bude dít. Když film začal tak jsem se po klukovi občas podíval. Viděl jsem, že má docela problém se na film soustředit, když se vedle něho Petruška pořád lehce kroutí a co chvíli má nožky úplně od sebe a nebo se lehce hladí po stehnech. Musel z toho mít chudák hlavu úplně zamotanou. Já měl zatím v rozkroku, také pořádnou šou. Klícka mě neskutečně tlačila. Petřino předvádění mělo vliv na nás oba. Klučina si po chvíli musel dát nohu přes nohu, aby nebyla vidět boule na kraťasech, což mou lásku hodně potěšilo.
 
Najednou se ke mně naklonila a šeptá mi do ucha. „Lásko, jsem strašně nadržená. Chci šukat. Teď hned.“ Na to jsem jí odpověděl, že jí moc rád vošukám, ale jak to chce udělat? Na to se na mě zvrhle usmála a pohladila mě po rozkroku. „Jak mě chceš vošukat, když ti vůbec nestojí? Evidentně tě nerajcuju, Budu si muset poradit jinak.“ Jasně že mi nestál, když byl zamčený v klícce, což ta potvůrka moc dobře věděla. Odtáhla ze mě svou ručku. Co mě ale překvapilo, že svou druhou ručku začala pomalu sunout k tomu klučinovi. Po chvilce se ho levačkou dotkla, jen tak letmo, zatímco si pravačkou lehce jela po stehně směrem ke své roztoužené lasturce. Přitom roztáhla nožky co nejvíc od sebe. Klučina se na ní konsternovaně podíval. Viděl jsem, že ona se na něho také dívá a přitom ho lehce hladí po ruce, zatímco se pořád druhou ručkou hladila po stehně. Navíc se lehce natočila jeho směrem, takže teď už měl ničím nerušený pohled na její rozpálenou prcinku. Asi mu musela něco naznačit, protože se nejdříve podíval na mě a když si všiml, že nijak nereaguji, tak si dodal odvahy a lehce začal hladit Petře její levé stehno. To mělo za následek, její zasténání. Mladík si chvilku dodával odvahy, ale pak si to nekompromisně zamířil po stehně nahoru, rovnou do Petřina horkého klína. Když se dotkl její odhalené a teď už jisté dost vlhké lasturky, tak v ní úplně hrklo a ona zaklonila lehce hlavu do zadu a pravou rukou se pevně chytla opěrky. Dobrých pět minut ho nechala si s ní takto hrát. Já vše ztuhle sledoval a v hlavě se mi honily myšlenky. Mozek mi říkal, že už jsme zašli daleko, ale můj sevřený penis byl přesně opačného názoru a vše se to mísilo v hrudníku kolem srdce, které sice zažívalo muka z toho, že úplně cizí kluk, přímo přede mnou osahává a teď už i prstí mou jedinou bohyni, ale zároveň jsem zažíval, svou nejtemnější fantazii. Byl to prostě zmatek. Nebyl jsem schopný žádné reakce. Jen jsem to představení sledoval.
 
Z myšlenek mě pak vyrušili ti dva. Tedy hlavně Petra, která rychle vstala a chytla klučinu za ruku. Hbitě se kolem mě protáhli a ruku v ruce seběhli schody dolu. Pak zahnuli do temné uličky vedoucí ze sálu. Ještě před tím, než mi ale zmizeli z dohledu se spolu zastavili a Petra ho chytila za hlavu a vášnivě se s ním políbila. Pak zašli do uličky a byli pryč. „Páni, to je tedy něco.“ Honilo se mi hlavou. Srdce mi bušilo, penis vibroval, myšlenky poletovaly sem a tam. No prostě mazec. Byl jsem z celé té situace úplně mimo. Když už jsem si začínal říkat, že už to divočejší být nemůže, tak se až ke mně začínalo nést takové zvláštní mlaskání. Podíval jsem se po sále, zda to slyší i někdo jiný, ale nevypadalo to tak, že by to někdo zaregistroval. Seděl jsem jen kousek od zábradlí, přes které bylo vidět, do té uličky. Chvilku, jsem přemýšlel nad tím, zda jen ten zvuk přesně to co si myslím. Nedalo mi to a přesedl jsem si, abych se mohl přesvědčit. Zaposlouchal jsem se a už nemohl být pochyb o tom, co za zvuk to je. Takové mlaskavé zvuky vydává jen dobře uspokojovaná kundička, do které vniká pořádné péro. Podíval jsem se dolů a úplně jsem ztuhl. Viděl jsem mou Petrušku přitisknutou zády ke stěně s pravou nohou omotanou okolo toho klučiny. Levou rukou mu prohrabovala vlasy a tiskla si jeho hlavu ke svému krku, zatímco on si jí drsně napichoval na svůj buchar a nekompromisně jí v té uličce mrdal. Díval jsem se na to zvrhlé představení, když v tom se naše oči setkaly. Petruška se dívala přímo na mě a já zas na ní. Oběma nám v tu chvílí došlo, že jsem překročili tu pomyslnou čáru a od teď, už bude vše jinak. Zvláštní, jak může jeden jediný pohled tolik vypovídat. Když se pak na mě tak zvrhle usmála, byla vše jasné. Od teď už jsme Hotwife a Cuckold. Bože, jak mě celá ta situace tak neuvěřitelně vzrušila, zabolela a ponížila současně. Má láska mě právě před mýma očima podvádí s úplně cizím klukem a nám oběma se to přitom moc líbí.
 
Teď už v klidu jsem si sedl a zakoukal jsem se na plátno. Přitom jsem dál poslouchal tu vášnivou šukačku, až ke společnému vrcholu. Asi po pěti minutách pak z té uličky vyšli hezky společně. Opět ruku v ruce, jako pár. Oddělili se, až u mé řady. Opět proběhl divoký polibek. Klučina šel pak zpět na své místo, zatímco Petruška si přisedla vedle mě. Voněla potem a sexem. Byla ještě celá zadýchaná, zarudlá a rozcuchaná. Dlouho jsme si jen tak bezmyšlenkovitě hleděli do očí. Jakoby jsme v nich snad hledali jasnou otázku na právě prožitou situaci. Naše pohledy byly nabité energií. Byla v nich čistá živočišnost. Přesně to, co jsem už dlouho hledali. Oba jsme věděli, že jsme se tím přenesli do další fáze našeho vztahu. Těmi pohledy jsem se ujišťovali, že je to tak správně. Pak si Petruška položila svou hlavičku na mé rameno, chytila mě za pravou ruku a zavedla si jí do svého rozkroku. To co jsem ucítil, mě málem položilo. Takto horkou, mokrou a pulzující kundičku, jsem u ní nikdy nezažil. A to že z ní v chuchvalcích vytékalo semeno toho klučiny, byl jen vrchol. Až do konce filmu jsme se oba dívali hlavně sami na sebe a já si užíval ty nové a do teď nepoznané pocity a přitom jsem si pohrával s totálně promočenou a nevěrnou prcinkou mé lásky.
 
Když jsme pak spokojeně odcházeli z kina, ještě jsme prošli kolem té hostesky u nového sex shopu, abychom jí pozdravili a také, abychom si připomněli, kde celá tato naše proměna začala. Doma jsme pak měli neuvěřitelně divoký sex, který ale ovšem pro mě byl na dlouhou dobu poslední. Ale víte co? Mě to vůbec nevadilo.

Vytisknout tento příspěvek


Příspěvek od: vojta47
11-05-2019, 08:42 PM
Fórum: Kandaulismus
- Odpovědí (2)

Ahoj všem, kdo něco  reálně zažívají, mužům, párům, ženám. Jestli má někdo zájem se pobavit o skutečných zážitcích  a má radost z toho, když si jeho partnerka užívá s milencem, ale i občas ve 3 nebo s více muži, máte li chuť si o tom napsat, nebo se sejít a popovídat, možná  i ne jen popovídat, ozvěte se sem.
My s manželkou máme zkušenosti od prvních chvil, co jsme se potkali, protože jsme se v podstatě potkali proto, že se chtěla seznámit s jiným mužem a její předchozí ji to chtěl dopřát. O mnoho let později jsme se vzali a de facto takto žijeme co jsme spolu.. Zážitky tedy máme nechci říci bohaté, ale dost na to, abychom se měli o co podělit. Bohužel největší problém je sehnat lidi k sobě. Mnoho mužů o tom sní a nedostanou odvahu to zrealizovat, ale naprostá většina jsou zoufalci co se přihlásí na cokoli.
Zažili jsme s dalším párem, že měly holky 6 mužů a ony dvě plus my manželé, zažili jsme ženu v objetí více mužů a pak z toho byli 2x milenci pro ni na delší dobu.  Ale dá to moc práce a času na přípravách. Úspěšnost je jeden ze sta, to je reál.
Najde se někdo, kdo žije podobně? Nejsme swingeři, navštívili jsme bez výsledku hodně SW klubů a nesedí nám to, ta absolutní anonymita, ti lidé co tam chodí  jsou jiní než my. My jsme pro občasná přátelská setkání, nebo i výlet a pak je to úplně jiné. A hlavně ne desítky či stovky partnerů. Žena si užije nejvíc  s milencem, který ví jak na ni... Základní předpoklad je absolutní ochrana zdraví, tedy opak toho co píší autoři smyšlených snů o vystříkané mušličce v parku několika muži co je znala 3 minuty  a to je ještě střízlivé.
Jestli  někoho osloví náš styl, napište, budeme moc rádi.
Určitě mne, nás neoslovují příběhy napsané podobně již na Paroháčích, tedy primitivně  smyšlené historky v nichž poté diskutující mluví  o prasárnách, diskuse o špinavých, páchnoucích lidech, nereálné smyšlenky, to není nic co hledáme. Hledáme lidi s trochou úrovně, které takový život naplňuje, vzrušuje a hledají podobně smýšlející spřízněné duše, i když o duši asi tolik nepůjde...Hlavně kandaulismus v našem pojetí se dá spíše charakterizovat slovy přej a bude ti přáno, i když pro ženy spíš platí pokračování dej a bude ti dáno. Neztotožňujeme se s pojetím, že je to ponižování muže, zavírání do klece, či pás cudnosti a půjčování manželky komukoli. Každý to má nějak nastaveno, my tedy jak výše popisuji.
Budu se těšit, kdo se přidá.

Vytisknout tento příspěvek


Příspěvek od: Tms0411
06-05-2019, 02:51 PM
Fórum: Povídky Fantazie
- Odpovědí (4)

Od poslední akcičky mé Petrušky a sousedovic Marečka utekl už nějaký čas. Bohužel se práce nakupila a nebyl tak čas pokračovat v našich radovánkách a různých zvrhlých skopičinách, které nás za poslední dobu, tak moc začali bavit. Občas jsem doma nadhodili téma, že musíme Marečka zase co nejdříve pozvat, aby nám náhodou nevychladl a neztratil o mou Petrušku zájem. Chtěl jsem sice vymyslet nějakou akcičku, která by tomu dopomohla, ale nakonec do toho vstoupila stará známá náhoda, která za nás vše vyřešila.
 
Měli jsem konečně společný volný den. Bylo pondělí a tak jsem spolu lenošili v pelíšku. Díky naší zaneprázdněnosti, jsme na sebe vůbec neměli čas, a tak byla má láska poměrně hodně nadržená. Ještě aby ne, když měla sex naposledy právě s Marečkem pod schody. I já od té doby nesmočil, ale díky velkému pracovnímu stresu, jsem na sex moc pomyšlení neměl, což Péťu tedy vůbec netěšilo, ale chápala mě. Bylo toho na mě poslední dobou prostě moc. Jak jsem se tak povalovali, začali jsem přemýšlet, co provedeme s volným dnem. Navrhl jsem, že by jsem si mohli zajít na dobrý oběd a pak se projít po matičce Praze, abychom si oba vyčistili hlavu a přišli jsme na jiné myšlenky. To Petrušku potěšilo a tak se hned vrhla do koupelny, aby se prý pořádně zkulturnila a mohla jít normálně mezi lidi. Miluju to její šlechtění a chystání se. Je na ní vždy nádherný pohled, když se pak snaží v šatníku najít něco na sebe, což je pokaždé ten nejtěžší úkol ze všech.
 
Když se ale hodila do gala a vymódila se, tak mí málem spadla brada. Dva rozkošné culíčky na hlavě. Bílé tričko s všitými černými kšandami, které byly přichyceny k černé minisukénce a k tomu černé samodržící punčošky a černobílé tenisky. Přes ruce ještě hodila černou koženou bundičku. Bože to byla nádhera. Ona to prostě se mnou umí a ví jak na mě. Po tom co jsem se na ní vynadíval jsme mohli vyrazit. Byla akorát jedna hodina odpoledne, když jsem vycházeli z domu. Naše vybraná restaurace byla kousek od našeho bydliště, takže jsme za 15 minut už usedali venku na zahrádku. Máme to místo rádi, protože je tam klid a na zahrádku není skoro vidět, a tak si tam občas trošku zašpásujeme. Během chvilky máme objednáno a zůstáváme zase sami. Petruška na mě pořád laškovně mrká a různě se mi nastavuje, abych mohl dobře vidět, a obdivovat to její nádherné tělíčko.
 
Ve chvíli, kdy na mě krásně zamrká a pomalu si stáhne tričko za výstřih směrem dolů a odhalý tak mému zraku svá nádherná a kulatá kůzlátka, tak kolem vstupu na zahrádku projde Marek. Petruška se hned cudně urovná a houkne na něj. Marek se na chvíli zarazí a kouká na nás. Očividně ho Petruška překvapila tím, že na něho zavolala. Rychle na něj mávla ať jde k nám. Ještě se párkrát kolem sebe rozhlédl a pak vkročil na zahrádku a došel k našemu stolu. „Dobrý den“ řekl. „Ahoj Marečku. Prosím tě, jaký dobrý den? Snad ahoj ne? Přeci se už dobře známe ne?“ řekla mu Petra a tak zvrhle se na mě koukla a mrkla na mě. „No jasně, tak tedy ahoj.“ „To je lepší. Nechceš si Máro k nám přisednout?“ Zase na něm bylo vidět, lehké váhání. Pořád nevěděl, jak se má před námi chovat. Ještě si na celou tu věc kolem nás asi nezvykl. Ale za chvíli už seděl vedle mé lásky a po nějakém čase, už se s námi bavil normálně. Ostych už z něho spadl. Číšnice nám akorát mezi tím donesla jídlo. Márovi jsem objednal také něco malého, aby tam na nás přeci jen hladově nekoukal. Atmosféra už se nádherně uvolnila a i Mareček už se osmělil a sem tam se Petrušky začal dotýkat. Ta mrška na mě vždy házela takový ten chlípně-nadrženecký pohled a mě bylo jasné, že už s ní opět její nadrženost cloumá na všechny strany. Moje domněnky pak byly potvrzeny ve chvíli, kdy Mareček zrovna něco vyprávěl a najednou se zarazil a stuhl. Ta má malá mrška mu totiž zavedla jeho ruku přímo pod svou sukénku, až přímo na úplně obnaženou a jistě i řádně vlhkou lasturku. Byl na ona dva úplně luxusní pohled. On překvapený a ztuhlý a ona nadržená a natěšená.
 
Pak si Petra Marečka přitáhla k sobě a dobrou minutu se s ním, přímo přede mnou líbala. Byl to úplně elektrizující pohled. V kalhotách už mi opět stál ocas jako stožár a já upřeně sledoval tu sexy líbačku. Když se dolíbali, tak mu ještě něco pošeptala do ouška a pak se smyslně postavila a odešla dovnitř. Mareček se při tom zahleděl na místo, kde ještě před chvilkou seděla má láska a naprázdno polkl. Já se ohnul pod stůl, abych viděl, co ho tam tak zaujalo. Když jsem se pořádně zahleděl, tak už mi bylo vše jasné. Po Petrušce tam totiž na lavičce zůstal takový malý mokrý flíček. Tedy ta musí být opravdu hodně vzrušená honilo se mi hlavou. Ještě než jsem se stačil narovnat, tak se rychle vypařil i Marek.
 
Trošku mě to překvapilo, ale říkal jsem si, že si musel jen odskočit. Když se ale ani jeden z nich po víc jak dvaceti minutách nevracel, tak už jsem něco začínal tušit. Vzhledem k tomu, že v restauraci jsme v tento den a v tuto dobu, byli prakticky sami, tak by bylo divné, kdyby na WC byla fronta. Pomalu jsem si pochutnával na svém pivečku a čekal na ty dva divochy, až se uráčí vrátit ke mně. Čekal jsem ještě 20 minut, během kterých jsem si objednal pivečko nové. Zdálo se mi, jako by se na mě ta číšnice, tak nějak podivné dívala, když mi nesla mou objednávku a viděla, že jsem u stolu i po tak dlouhé době pořád sám a má láska a ten klučík pořád nikde, ale asi se mi to možná jen zdálo.
 
Když oba konečně dorazili, tak byli rozjuchaní, jak nějací dva puberťáci. U Marka jsem to tedy chápal, ale Petruška byla až nezvykle rozjařená, ale její chování bylo úsměvné a zábavné a tak mi to vůbec nevadilo. Oba si pak objednali velkou kolu, protože prý teď měli velký vídej. Na to se začali oba smát a ta číšnice se na mě zase tak podivně podívala, jako by snad věděla, o čem je řeč. Já radši rychle zaplatil a rychle jsme opustili místo činu. Ještě jsem se ale stačil podívat, na místo kde seděla Petruška a na lavičce po ní zůstal poměrně velký koláč bílé husté tekutiny, a mě bylo už úplně jasné, co se během mého čekaní na ně, uvnitř událo. Měli jsem sice v plánu, jít se pak projít po Praze, ale Petruška hned venku na chodníku, chytila Marečka za ruku a zamířila si to s ním ruku v ruce přímo k domovu. Když jsme pak dorazili, k jeho dveřím, tak ho Petruška chytila oběma rukama za hlavu a zase se s ním tak nádherně vykousla. Jinak se to snad ani nedá popsat. „Děkuji ti Marečku za dnešek. Už jsem to moc potřebovala a ty jsi mi tím moc pomohl. Cítím se nádherně uvolněná. Tak zase někdy příště hmmm?“ Touto větou jsme se s ním rozloučili a zapadli jsme k sobě do bytu.
 
Petruška mě nechala si jen vyzout boty a už mě táhla za ruku do ložnice. „Jen pojď kundolízku. Máš tu práci. Ráno si mě odbyl a tak jsem si své uspokojení musela zařídit jinak.“ Vzhledem k tomu, že jsem měl cestou domů čas, přemýšlet o tom, co se vlastně v restauraci dělo, tak už jsem se na svůj úděl nesmírně těšil. Petruška už zatím stačila zaujmout svou oblíbenou pozici na zádech, podepřená lokty s naprosto luxusně roztaženými a pokrčenými nožkami, nabízejícími tu její zarudlou, tekoucí, lesklou a totálně vystříkanou prcinku k očištění. Já se na ní ještě chvílí nadšeně díval, ale pak jsem se rychle vhrl mezi její stehýnka a pustil jsme se do očisty té její zaneřáděné kurví dírky. Hezky jsem jí vylizoval a přitom poslouchal její vyprávění, které mám tak rád.
 
„Víš miláčku, ráno jsem na tebe byla docela naštvaná, potřebovala jsem tě, ale ty jsi mě odmítl a tak když se na zahrádce náhodou vyskytl Mareček, tak jsem se ti chtěla trošku pomstít a využít situace, která se mi nabízela. Byla jsem strašně moc nadržená a potřebovala jsem vošukat. Prostě pořádně vojet a tak jsem ho provokovala a pod stolem jsem mu pořádně masírovala ten jeho velký, tvrdý a mladý vocas.“ Teda to mě překvapila, protože toho jsem si vůbec nevšiml. Mareček se umí dobře kontrolovat. „Pak, když už měl svou ruku na mé tekoucí prcině, tak jsem věděla že ho musím mít. Pošeptala jsem mu, že na něj budu čekat na pánech a ať je tam co nejrychleji, nebo dám prvnímu chlapovi, který tam vejde.“ Teda ta její nadrženost, už musela být opravdu extrémní. Takovou jsem jí ještě neznal, ale moc se mi ta změna líbila a tak jsem ještě zintenzivnil své jazykové schopnosti a tu její nevěrnou kundu jsem jí vylizoval jako blázen. „Hmmm, jooo, lásko, tohle se mi moc líbí. Byla jsem zlobivá a zase jsem se ti kurvila s Marečkem. Lízej mě pořádně, tááák, nádhera.“ Byla v sedmém nebi. Když si přetáhla triko přes hlavu, tak jsem uviděl, jak se jí tělo celé chvělo a hrudník a kozičky měla úplně zarudlé. Zrychleně dýchala, ale povídala dál. „Když za mnou Mareček přišel, tak už jsem ho čekala v kabince s vyhrnutou sukénkou a řekla jsem mu, že jsem opět celá jen jeho a ať mě vůbec nešetří a pořádně mě vojede. Tentokrát na nic nečekal. Vešel za mnou a rychle za sebou zavřel dveře. Během chvilky už měl kalhoty dole a v ruce držel ten svůj kolík. Teď už se do mě zkušeně zabořil a silou ho do mě vrazil skoro až na dno. On má opravdu velmi pěkného ptáka. Krásně do mě pasuje a vyplňuje mě. Nahlas jsem zasténala a rychle se na něho přirazila, abych cítila celou jeho délku a velikost. Byl to báječný pocit, mít ho zase v sobě. Levou rukou mě ještě chytil za kozičku a začal ho do mě vrážet. Už si nebral teda žádné servítky a hezky a tvrdě mě mrdal, přesně tak jak to mám nejraději. Jeho péro mi dělo moc dobře. Kunda mi tekla a cítila jsem v sobě každý jeho pohyb. Hobloval mě tam solidně. Líbilo se mi být zase jeho a nechat se tím klučíkem omrdávat a vědět, že ty jsi venku a čekáš na nás. Ta myšlenka se mi hlavou tak krásně honila a tak jsem dosáhla orgasmu poměrně rychle. On to se mnou umí. Ta jeho mladická energie a zběsilost se mi moc líbí. Byl jako zvíře a krásně mě udělal.
 
Byl tím velice překvapený, jak dobře a rychle mě dokázal uspokojit. Ale já neměla ještě dost, a on podle té jeho tvrdé sukovice také ne. Hezky mě začal znovu mrdat, ale teď už pomaleji. Hezky si se mnou hrál a jí vrněla jako kočka. Jakmile to na něho šlo, tak přidal a opět mě tak krásně vošukával. Když mě pak začal nádherně plnit svým semenem, tak to bylo i na mě moc. To horko, které jsem cítila v bříšku bylo neuvěřitelné. Stříkal jak hasič a já ty jeho proudy intenzivně vnímala a to mě dovedlo na druhý vrchol. Bylo to moc krásné a nepamatuji si, že bych někdy něco podobného zažila. Když jsem se pak koukla na mobil, tak jsem se trošku zhrozila, protože jsme tu mrdali skoro 45 minut. Jo když se člověk dobře baví tak vůbec nevnímá čas. A já se tedy bavila přímo královsky. Nohy se mi klepaly a z prciny mi tekly snad litry jeho mrdky. Lehce jsem to pak otřela, ale teklo to ze mě pořád, jak si nakonec měl možnost sám vidět a teď i ochutnat.“ Tuhle poznámku doprovodila takovým posměváčským smíchem, ale to mě jen víc vzrušilo a nabudilo. Pak si lehla na záda a její sténání se stávalo mnohem intenzivnějším, až do chvíle, kdy mě oběma rukama drsně chytila za hlavu a nacpala si jí celou do svého klína a já cítil to její stahování a záchvěvy právě vybuchující sopky uvnitř její kundičky a lízal jsem jí dál, až do chvíle, kdy se její sevření uvolnilo a má láska odpadla. Nechal jsem jí odpočívat a sledoval jsem to její krásné, drobné a uspokojené tělo, jak si spokojeně oddechuje. Byl to naprosto okouzlující pohled a já věděl, že mám doma tu pravou. Lépe jsme si snad ani hlavu vyčistit nemohli, říkal jsem si a tak se nám nakonec náš plán na dnešní den poměrně vydařil.

Vytisknout tento příspěvek


Příspěvek od: Donattelom
01-05-2019, 12:12 PM
Fórum: Video akcí
- Odpovědí (36)

Video s hotwife kadeřnici Smile svázané ruce pod zadeček závazné oči stříkající Smile oba https://pornfile.cz/!zwwL3YYlhRQT/video-...150043-mp4

Vytisknout tento příspěvek


Příspěvek od: Tms0411
14-04-2019, 08:24 PM
Fórum: Kandaulismus
- Žádné odpovědi

Zdravím!=))) Toto vlákno zakládám, pro všechny, kteří by se chtěli podělit o své nápady na povídky!=) Budu rád, když sem budete přispívat s vašimi nápady. Kdo ví? Třeba se tu objeví i někdo další, koho psaní povídek chytne stejně, jako chytlo mě!=)))

Vytisknout tento příspěvek


Příspěvek od: Tms0411
12-04-2019, 01:03 PM
Fórum: Povídky Fantazie
- Odpovědí (4)

Celý den jsem na tebe myslel. Dlouho, jsme se spolu nemilovali. Nebyl moc čas na hrátky. Navíc, náš sexuální život, nebyl úplně ideální. Nemohl jsem se dočkat, až po práci rychle vyrazím k domovu. Celou cestu jsem přemýšlel, jak tě překvapit a po dlouhé době tě pořádně pomilovat. Kdybych ale jen tušil, co se ve skutečnosti za naším půstem vlastně skrývá a co to se mnou udělá, asi bych nebyl tak překvapený, jako právě po tomto odhalení!
 
Přijdu domu a jdu tě přivítat. Jsi v kuchyni a máš na sobě krátké upnuté bílé šatičky. Vypadáš překrásně. Vyniká v nich tvá štíhlá postava s trošku větším, ale krásně kulatým zadečkem a krásně tvarovaná a pevná prsíčka. Vaříš večeři. Pozdravím tě a políbím. Jsi překvapená. Dnes jsem měl přijít domů až později. Jídlo úžasně voní. Jdu si dát sprchu. Při ní stále přemýšlím nad tím, jak sexy si v těch šatech vypadala a moc jsem se těšil na to, jaká bude dnešní noc a jak si spolu konečně, po dlouhé době, zase pořádně zařádíme. Vylézám z koupelny, jen v ručníku, ale ty mě najednou překvapíš, když mě chytneš za ruku a vedeš si mě do ložnice.
 
Zahodíš můj ručník a beze slova si přede mne klekáš a s úsměvem na rtech a upřeným pohledem do mých očí, mě začneš nádherně kouřit. Strkáš si mého ptáka hluboko do krku, hraješ si s mými koulemi a lačně olizuješ můj žalud. Jsem z toho úplně vedle. Nikdy si mě takto úžasně a zvrhle nekouřila. Byl to naprosto fantastický pocit a já si ho plně užíval. Úplně se mi z té kuřby podlamují kolena, je to nádhera. Vím jak skvěle to umíš, ale i tak je to něco nového. Jsem skoro na vrcholu když přestaneš.
 
Pomalu vstaneš a se šibalským úsměvem si přetáhneš šaty přes hlavu. Koukám užasle na tebe. Pod nimi jsi totiž úplně nahá. Pořád se na mě krásně usmíváš. Pak ke mně přistoupíš a pomalu mě položíš na záda a zlehka na mě nasedneš a pěkně si mě osedláš. Snadno do tebe vnikám. Jsi úplně promočená. Jsi hodně vzrušená. Tvá kundička mého ptáka do sebe doslova nasává. Tvá prcinka je dokonale rozžhavená. Pomalu zrychluješ a sténáš. Je to nádherné. Celou dobu mi upřeně koukáš do očí, a slastně se koušeš do rtu a masíruješ si svá krásná a pevná prsíčka. Měníme polohu. Klekneš si na postel a chytneš se pelesti. Chceš abych ho do tebe tvrdě vrazil zezadu. Vnikám do tebe a tvrdě tě šukám. Houpou se ti prsa a já si tě přitáhnu a lehce je promačkám. Stále tvrdě přirážím. Cítíš jak to na mě opět jde. Najednou se ode mne prudce odtáhneš a já z tebe vyjedu. Zase se na mě tak šibalsky usměješ. Pokládáš mě opět na záda, ale teď mi dvěma šátky přivazuješ ruce k pelesti. Čeká mě překvapení. Zavážeš mi oči a do pusy mi dáš svoje kalhotky, které si dnes měla na sobě v práci. Jsou nasáklé tvojí vůní. Opět si udělala něco, co od tebe vůbec neznám. Je to hodně vzrušující pocit.
 
Najednou se ozve zvonek u dveří. “ Hned jsem tam“ zavoláš a ještě mi svážeš nohy k sobě. „Dnes si měl přijít až pozdě v noci. Nečekala jsem tě. Čekám hosty tak tu teď zůstaň a buď hodný“. Odcházíš a zamykáš náš pokoj. Cítím se hrozně nadržený. Nedodělala si mě. Zároveň se mě ale zmocňuje nervozita. Jaké hosty to čeká? O co tu jde? Přece se teď nebude věnovat někomu jinému? A co když mě tu takto někdo cizí uvidí? Hlavou se mi toho honilo opravdu hodně. Mezi tím už otevíráš dveře a vítáš hosty. “Jen pojďte kluci dál, Tomáš dnes přijde pozdě tak máme celý byt jen pro sebe“ Všichni se tomu zasmějí. “No to je dobře. Aspoň nás u toho nebude vyrušovat a budeme mít na tebe spoustu času. Musíme tě Petruško přeci pro toho tvého troubu připravit, když tě není on sám schopný pořádně uspokojit.“
 
Troubu??? Oni snad???… To ne!!! Slyším tvůj smích.“ Podle hlasu poznávám, že tvými hosty jsou mí kamarádi. Kluci, které znám už od dětství. Osoby, kterým jsem vždy věřil. Ti co o mě vědí úplně vše. I to, že se nám s Petruškou v posteli zrovna moc nedaří. A od teď i ti, kteří mé důvěry zneužili ve svůj prospěch. „To si piště že mě musíte připravit, jinak bych to s ním ani nemohla dělat kdybych si nepředstavila to co teď zažiju“ Zase ten smích. Všichni jdete do obýváku. Má nervozita se stupňuje. Přemýšlím nad tím, co se to tu vlastně děje? Má láska je mi nevěrná? A to s mými přáteli? Jak se to vůbec mohlo stát? Co jen budu dělat???
 
Popíjíte, smějete se, flirtujete!!! Zábava je v plném proudu. Kluci i ty se dobře bavíte. Jde poznat, že tato situace není ani pro jednoho z vás nová. Jen já jsem tu jaksi navíc. Začne hrát hudba a podle povzbuzování lze poznat, že pro své hosty předvádíš striptýz. No vzhledem k tomu, že máš na sobě, jen ty šatičky to asi bude rychlovka. Podle potlesku a bujarého veselí poznám, že už před nimi stojíš nahá. Ten pocit mě ničí, ale zároveň mi z něho neuvěřitelně tvrdne péro. Perou se ve mně smíšené pocity. Jeden to odsuzuje a druhý by to všechno zase moc rád viděl.
 
Najednou se ozve tvé slastné zasténání. Poslouchám tvé vzdechy a přiopilé povzbuzování těch zmetků, co si říkají kamarádi. “Jen jí pořádně šukej, však je to prvotřídní děvka“ Bože, oni mi tě tam skutečně šukají!!! To ne to nemůže být pravda??? Mojí jedinou lásku!!! Tohle je prostě na mě moc!!! Můj ocas je ale jiného názoru!!! Takhle tvrdý snad nikdy nebyl!!!

Mezi tím, v našem obýváku probíhají zvrhle orgie. Tvá kundička jde z jednoho penisu na druhý. Tvé slastné hekání, je doprovázeno občasným pleskáním jejich dlaní přes tvůj vystrčený, kulatý zadeček. Až ke mně doléhá mlaskání tvé těžce zkoušené prcinky. Vypadá to, jako by se tě nemohli nabažit. Pomalu začínám chápat, proč jsi mi s nimi začala být nevěrná. Ani zdaleka bych se nedokázal přiblížit jejich výdrži a podle tvého křiku usuzuji, že i jejich výbava na tom bude o poznání lépe, než ta má. Všechny tyto pocity ve mně, ale začínají probouzet i mou zvrhlou a submisivní stránku. Celá situace mě začíná čím dál tím víc vzrušovat. Cítím jak mi mé tvrdé péro, pomaličku teče. Jsem na vrcholu blaha. Poslouchám jak sténáš a křičíš jak je to něco neuvěřitelného. Každý výstřik do tebe, je po zásluze oslavován. Když najednou nastane klid, tak opět hodně znervózním. Slyším jak procházíte kolem pokoje na chodbu. Loučíte se. Odcházejí. „Petruško, moc děkujeme za luxusní šukačku. Ty nikdy nezklameš. Dej vědět, kdy máme zase dorazit a pořádně tě vomrdat.“ „Já děkuji. Takhle mě rozmrdat. Jste pěkný kanci. Mějte se.“ Pak se s každým ještě vášnivě políbíš a je po všem.
 
Po chvilce odemykáš náš pokoj a jdeš pomalu ke mě. Slyším, jak se mi směješ. Vidíš že můj penis je stále tvrdý a nateklý. „Miláčku, koukám že sis to tu užíval podobně jako já vedle“. Přisedneš si a lehce se dotkneš mého tvrdého penisu. Je horký a nateklý. Evidentně tě můj stav potěšil. Lehce mi ho začneš dráždit a pomalu přetahuješ předkožku sem a tam. „Tome, takhle si s tvými kamarády užívám už půl roku. Jsou neskutečně dobří, což si mohl sám na vlastní uši slyšet a vědí jak mě potěšit. Jsem moc ráda, že ses jim s naším problémem svěřil. Nebýt toho, nikdy bych s tebou nemohla být šťastná, ale od teď se už vše změní. Budu to s nimi dělat dál a od tebe chci souhlas. Pokud chceš abych dál pokračovala v sexu s každým s kým budu chtít tak jednou kývni hlavou.“ Během celého tohoto rozhovoru si mě pořád dráždila. Bylo to k zešílení. Co myslíte že jsem udělal??? Samozřejmě. Bez rozmyslu jsem ihned pokýval hlavou na souhlas. Mé vzrušení mě přemohlo. Petra se pak naposledy zvrhle rozesmála a několika drsnými, tvrdými a rychlými tahy mě dovedla k nejsilnějšímu orgasmu v životě.  Hned po výstřiku mi ale došlo, k čemu jsem se tím zavázal a že počínaje dneškem už budu jen paroháč. Byl to ten nejlepší pocit. Nic lepšího se mi ani nemohlo stát.

Vytisknout tento příspěvek


Příspěvek od: perfeckBull
02-04-2019, 09:20 PM
Fórum: Kandaulismus
- Odpovědí (10)

Tak jo chlapi, jak to máte? Určitě se tu občas, tedy asi hlavně na amíkách nebo jinde, domlouvat s páry, byste trochu si užili a pomohli paničkám k tomu být hezky vyšukány. Ale jak to je... taky se vám zdá, že vo tom dost lidí prd ví a myslí si, že je to něco módního a pak se diví, když pořádný bull chce dělat to co dělá bull? Nebo že jsou to jen honiči, vydávající se za pár a jen kecají a kecají a kecají...

Vytisknout tento příspěvek


Příspěvek od: bargarot
28-03-2019, 10:38 PM
Fórum: Swingers
- Odpovědí (1)

Místo: PRAHA 4 Krč, Štúrova ulice 1701/55
Název: Bunkr
Kdo může navštívit: páry, muži, ženy
Cena vstupu: Podle tématu od 300 - 1000 Kč (muži to mají dražší)
Otevírací doba:
Pondělí           20.00 - 02.00
Úterý              19.00 - 01.00
Středa            11.00 - 03.00
Čtvrtek           19.00 - 01.00
Pátek             20.00 - 05.00
Sobota           20.00 - 05.00
Neděle           20.00 - 01.00
www:
http://www.swingersklub.eu

Klub se svou tradicí. Nemůže se rovnat jiným Swingers klubům. Hlavní plus pro Kandaulisty je takový, že jako jediný, skoro na všechny akce pouští samotné muže. Těch je opravdu někdy docela převaha. Má i tématicky laděné párty pro Kandaulisty. Každou středu je navíc GangBang se zaměřením šukání jedné dívky vícero muži.

Obsluha, dvě milé dámy a pak vyhazovači dělají maximum proto, aby se zde člověk cítil pohodlně. Je zde bohatý raut. Vířivá vana, sauny a zajímavé šukací místnosti. Včetně společenské, kde se dá popíjet kecat, šukat...

Mé hodnocení:
Heart Heart Heart

Vytisknout tento příspěvek