Nejnovější témata

Statistiky fóra
  • Příspěvků:514
  • Témat:89
  • Členů:611
  • Nejnovější člen:Tr.Pe


Příspěvek od: Bull_TT
16-01-2020, 03:25 PM
Fórum: Kandaulismus
- Odpovědí (8)

Ahojte CUCKOLDI, kto z vas ma zamknuty penis? a kde nosi Vasa HW klucik? najlepsie ak prilozite FOTO

Vytisknout tento příspěvek


Příspěvek od: Tms0411
08-01-2020, 05:17 PM
Fórum: Povídky Fantazie
- Odpovědí (2)

Vzhledem k tomu, že od mého posledního popisu našich zvrhlých zážitků uplynul již nějaký čas a situace se poměrně proměnila, tak se určitě hodí, všechny změny pěkně popsat.
 
Takže, jakmile začal školní rok, tak se Marečkovi návštěvy u nás v ložnici značně omezili. No a protože já byl opravdu značně zaneprázdněn svým zaměstnáním, tak po chvilce začalo Petrušce pořádné šukání chybět. Cesta z tohoto svízelného problému, se ale k velké radosti mé nevěrnice, objevila záhy. Marek totiž prostě není ve škole tak zdatným studentem, jakým je s mou láskou v naší posteli a měl poměrně velké potíže s matematikou. No a to byla voda na mlýn, pro tu mou mršku. Jelikož je v matice dost zběhlá, tak se Markovým rodičům nabídla, že ho bude po škole doučovat. Mě bylo hned jasné, že matika bude jen okrajovým tématem a že se bude hlavně zdokonalovat hlavně ve svých postelových dovednostech, ale zase jsem byl rád, že se jí dostane takové pozornosti, kterou si zaslouží.
 
Bohužel, nebo možná bohudík, jak se blížily Vánoce, tak mé pracovní nasazení nebralo konce a já mimo domov trávil celé dny a někdy i noci a tím jsem bezděčně otevřel prostor pro to, aby se jejich vztah mohl v klidu a bezpečně prohlubovat. Jaké bylo mé překvapení, když jsem zjistil, že Mára u nás doma tráví čas vždy obden a když jsem pryč o víkendu tak každou sobotu i neděli? Brzy mi došlo, že naši sousedi jsou vlastně moc rádi, že tráví hodně času učivem a tak jim ani nevadilo, když místo toho, aby o víkendu jezdil s nimi na chatu, tak že tráví čas u nás a poctivě se „učí“! A na Petrušce bylo znát, že jí to nevadí už vůbec. Byl jsem svědkem toho, jak přímo před mýma očima doslova omládla. Trávila spoustu času v koupelně, kde zušlechťovala své už tak luxusní tělo, kupovala si nové sexy oblečení a o tom erotickém prádélku, které si objednávala, snad ani nemá cenu mluvit. Byla pořád veselá a uvolněná a měla najednou tolik energie. Úplně jsem žasnul, co s ní to trávení času se svým zajíčkem udělalo. Po dlouhé době jsem v sobě začal pociťovat silnou žárlivost. To důležitější ale bylo, že jsem si začal uvědomovat ten strach z toho, že jí možná ztrácím! Že už mě vlastně nepotřebuje! Že už má za mě adekvátní náhradu, která jí dokáže dokonale uspokojit! A díky penězům, které mu ho jeho rodiče dávali, jí mohl i rozmazlovat! Jedinou jistotou pro mě byla její slova, že mě opravdu moc miluje a rozhodně mě kvůli sexu, ať už je jakkoli skvělý, nehodlá opustit. Ale ten červík mi v hlavě stále hlodal.
 
Takto to pokračovalo až do chvíle, kdy začali Vánoční prázdniny. Já měl konečně trošku volného času a Mára byl s rodiči u příbuzných. Když jsem pak na Štědrý den viděl pod stromečkem tu hromadu dárku od Marka pro Petrušku, tak mě má žárlivost dohnala znovu. Když jsem se jí na ně zeptal, tak mi začala vyprávět o tom, jak o Adventních víkendech prolézali s Markem různé obchody a vybírali dárečky jako divý. Když jsem si domyslel, jakým způsobem asi probíhalo vybírání těch sexy hadříků, tak mi zuřivostí málem bouchla hlava. Ale pak se dostavil ten pocit v trenkách! Tak tvrdý a vzrušený jsem snad ještě nikdy nebyl. Opět mě dohnala má submisivní povaha a ten pocit ponížení, že má holka v klidu a v pohodě nakupovala vánoční dárky se svým milencem, úplně veřejně a kdokoli je tak mohl spolu vidět mě dostal do kolen. Věděl jsem, že tu úžasnou dívku, která tu klečela pod stromečkem, přímo přede mnou, šíleně miluji a že to všechno, co se teď kolem nás děje, tak má být! Asi to vycítila, protože se ke mně naklonila a tak něžně a láskyplně mě políbila. Bylo to tak elektrizující a má láska k ní, snad už nemohla být silnější. Pak se mi zahleděla do očí a řekla „Tome, jsi má jediná láska. Jsi muž mého života. Nedokáži se představit život bez tebe. Nikdy tě neopustím. Ale pochop, že v sexu potřebuji něco, co mi ty nedokážeš dát. Ale věř, že jde čistě jen o sex. Nic víc v tom nehledej. A co se týče těch dárečků, tak se na mě nemůžeš zlobit. Musím se přeci Marečkovi líbit. Navíc mě ten jeho zájem a rozmazlování hrozně moc zvedá sebevědomí. Jsem teď neuvěřitelně šťastná“. Ufff… ona prostě ví jak na mě. Navíc má pravdu. Vše to začalo kvůli mně a tak si vlastně nemám na co stěžovat, když jsem vlastně dostal přesně to, co jsem chtěl. A já pochopil. Věděl jsem, že pokud to bude pokračovat, tak se jejich vztah logicky musí prohloubit. Jediná věc, na kterou jsem si ale stále nemohl zvyknout, bylo to, že se Mára už přede mnou přestal ostýchat. Už mu došlo, jakou vyhrál trofej, když může úplně v klidu a vlastně i kdykoli, bez jakéhokoli strachu, přijít a pomilovat se se sousedovou přítelkyní. Opět se mu vrátilo to jeho pubertální sebevědomí a začal si být svou pozicí a nadřazeností dost jistý. Ale ve mně vždy nakonec převládla ta poddajná role a vlastně se mi to nakonec dost zamlouvalo.
 
Ale k věci, ať se dostaneme k jádru tohoto příběhu.
 
Protože se Markovi školní výsledky začaly poměrně výrazně lepšit (To mě tak napadlo, jestli mu před tím netlačilo přebytečné semeno na mozek?), dovolili mu rodiče trávit Silvestra u „kamaráda“! Jen se jaksi zapomněl zmínit, že ten kamarád jsem já. No když se to Petruška dozvěděla, tak se pak skoro celé dopoledne šlechtila a vybírala si to nejvhodnější oblečení na oslavu konce starého roku a na přivítání toho nového. Ale musím říci, že mi od Štědrého dne, přišla malinko nervózní, ale nepřikládal jsem tomu velkou váhu. Když se pak objevila ve dveřích do obýváku, tak jsem skoro oněměl. Měla na sobě takové upnuté šedostříbrné šaty s rozparkem až do pasu, stejně barevné lodičky s černým páskem a černé krajkové návleky na rukách. Vypadala elegantně a velice rafinovaně. Moc jí to slušelo. Vždy se uměla předvést.
 
Mára dorazil kolem 18 hodiny. Petruška mu hned cupitala otevřít a jakmile se za nimi zavřely dveře, tak se spolu začali vášnivě líbat. Musím uznat, že na ně byl nádherný pohled. Ale hned záhy, mě píchlo ve slabinách, následované prakticky okamžitou erekcí! Byl jsem ztracen. Mára se také vyfiknul. Měl šedou košili a černé kalhoty. Vypadalo to, jako by se předem domluvili, aby vypadali sladěně. Donesl láhev nealkoholického šampaňského, kterou mi ihned místo pozdravu podal. Opět se dostavilo to píchnutí ve slabinách! Láhev jsem dal chladit do lednice a pak se přesunul za nimi do obýváku. Hlavou mi ale šrotovalo, proč donesl právě nealko? Musel jsem si sednout do křesla, protože gauč už okupovali oni dva. Vzájemně propletení svými končetinami, vypadali jako dokonalý pár. Měli oči jen pro sebe. Koukali spolu na telku a mě si nevšímali. Musím se přiznat, že celá tahle situace, pro mě byla dost zvláštní. Najednou jsem nebyl pánem situace ve vlastním bytě, ale vše si dirigovala má slečna a její pubertální milence! Celý večer jsem je sledoval a srovnával se se svou pozicí. Když jsem je ale tak sledoval, tak mi to pomalu docházelo. Bylo to prostě jen čisté pobláznění a pocit ochutnávání toho zakázaného ovoce. Jen čistý chtíč. Viděl jsem na Petře, že její srdce stále patří mě, ale její pudy jí už táhnou k němu. No a on si jen užíval svůj pubertální sen!
 
Pět minut před půlnocí jsme pak všichni odešli na balkón. Přesně úderem půlnoci, jsem odšpuntoval tu nealko Bohemku, zatímco se oni dva opět vášnivě políbili. Společně jsme si všichni tři připili a od Petrušky jsem dostal sladkou pusinku! Mára se pak pousmál a odešel dovnitř. Petruška počkala, až dokud jsem nebyli sami a pak mě chytila za ruku a tak nádherně se na mě podívala. Následně mi do ruky vložila papír a pronesla. „Šíleně tě miluji. Jsi chlap, kterého jsem si snad ani nemohla přát. Jsem ti za vše, strašně moc vděčná“. Koukal jsem na ní a viděl, jak jí z těch jejích nádherných oček kanou malé slzičky. V tom se na mě vrhla a opravdu zamilovaně mě políbila.
 
„Gratuluji. Děkuji ti za vše. Teď tu prosím počkej ano lásko? Přijdu si pro tebe“. Kývl jsem na souhlas a sledoval jí, jak odchází dovnitř a pak jak za sebou zavírá dveře na balkon. V tom se v ložnici rozsvítila lampička a já uviděl, jak v pokoji stojí nahý Marek a jak jde Petruška směrem k němu a pomalu si přetahuje šaty přes hlavu. Vůbec mě nepřekvapilo, že je pod nimi nahá. Začala se s Markem objímat, hladit a líbat a pak si spolu lehli na postel a začali se mazlit a pak milovat. Bylo to tak jemné milování. Opravdu se jejich vztah posunul na jinou úroveň. V tom mi došlo, že bych se mohl podívat, na ten papír, co mi Petruška dala do ruky. Zvedl jsem ho tedy do úrovně očí a pořádně se zadíval. Málem jsem dostal infarkt!!! Byla to fotka! Ale ne ledajaká! Byl to ultrazvuk!!! Petřin ultrazvuk!!! A na něm bylo dítě!!! Márovo dítě!!! Věděl jsem jistě, že nemůže být moje. Nespali jsem spolu skoro půl roku!
 
Když jsem se pak opět zadíval na milující se dvojici v naší posteli, všiml jsem si, jak se na mě Petruška dívá, z očí jí kanou slzičky štěstí a usmívá se na mě tak zamilovaně jako snad ještě nikdy dřív. Bylo to jasné. Přesně takhle to chceme! Všichni tři! Za mnou na obloze vybuchovaly ohňostroje a já stál na balkóně a upřeně sledoval to nejromantičtější milování mé dívky a jejího milence v naší ložnici, až do chvíle, kdy došlo k orgastickému výbuchu i u nich dvou. Bylo to magické a zvrhlé, ale já se nemohl vynadívat. Hlavou mi proběhla myšlenka, zda to takto bude v novém roce pokračovat, když se říká, jak na nový rok, tak po celý rok?
Stál jsem tam a sledoval, jak se Marek pomalu obléká a jak se pak s Petruškou na rozloučenou líbá. Jakmile odešel, přišla mě Petruška vysvobodit, z mého balkónového vězení. Vypadala jako malá holčička, když mě pouštěla do bytu, jen s tím moc nekorespondovala vůně sexu a její zpocené tělo a rozcuchané vlasy. Vzala mě za ruku a dovedla mě k posteli, před kterou mě pak svlékla. Spolu jsme si nazí zalezli, do našeho pelíšku neřesti. To co pak následovalo, byla ta nejúžasnější noc v mém životě. Milovali jsme se tak dlouho a tak vášnivě a ani jeden z nás nechtěl přestat. Bylo to tak intenzivní a vzrušivé. Miloval jsem se se svou těhotnou slečnou a vůbec mi nevadilo, že z ní vytéká čerstvé semeno jejího milence. Byla to naše chvíle a nikdo nám jí nemohl vzít.
 
No a tak jsme tedy momentálně v očekávání a oba jsem neskonale šťastní! Budu táta!!!

Vytisknout tento příspěvek


Příspěvek od: Tms0411
24-10-2019, 06:27 PM
Fórum: Povídky Fantazie
- Žádné odpovědi

Byla neděle a já opět doma osiřela, protože můj Tomík vyrazil plnit své pracovní povinnosti. Venku už slunce zase šíleně žhnulo proto jsem se rozhodla pro příjemnou a dlouho ranní koupel. Ve vaně mi bylo příjemně, čehož jsem využila a začala si lehce pohrávat se svým prohřátým a mokrým tělem. Jakmile jsem se dotkla prstem své prcinky, projel mým tělem elektrizující výboj. Ihned jsem si vzpomněla na včerejší den a na tu nemravnost, kterou jsem v sušárně prováděla s tím mladíčkem. Má štěrbinka se mi ale při té vzpomínce už sama otevírala a lačně do sebe vsála mé prstíčky. Nemohla jsem se té myšlenky na Márův ocas zbavit. I když jsem se nakonec dovedla k opravdu bouřlivému orgasmu, mi z hlavy nevymizela. „Bože já to jeho péro chci“, říkala jsem si pro sebe, ale někde vzadu v hlavě se mi opět začal ozývat velmi slabý hlásek mého svědomí.

Musela jsem ty myšlenky zahnat. Rychle jsem vylezla z vany a osušila se a pak jsem se pustila do úklidu bytu. To mi zabralo poměrně hodně času, protože jsem to vzala opravdu z gruntu. I má lačná a chtivá prcinka mi dala na chvíli pokoj. Myšlenkami jsem se zase vrátila do stavu hodné a milující přítelkyně. Pro sebe jsem si ale řekla, že bude lepší se teď nějaký čas Márovi vyhnout, i když mi bylo jasné, že v tak malém domě na sebe stejně natrefíme. Můj plán se mi dařil přesně týden. Máru jsem ani jednou nepotkala a tak jsem vše už s klidem hodila za hlavu, jako jednorázový úlet, který se už nebude opakovat. Znejistěla jsem jen v momentě, kdy mě Tom v pátek večer poprosil, zda bych mu zítra nevyprala nějaké oblečení, které bude potřebovat na služební cestu, na kterou v neděli večer pojede.

Hned jak se za Tomem ráno zabouchly dveře, jsem vyskočila z postele a během chvíle už jsem ládovala prádlo do pračky. Chtěla jsem to mít co nejdříve z krku, abych aspoň trochu minimalizovala možnost, že bych se s Márou někde potkala. Po bytě jsem opět poletovala úplně nahá, protože to vedro se opravdu nedalo vydržet. Když už jsem měla vše nachystáno v koši, hodila jsem na sebe opět ty mé lehké šatičky jako posledně a vyrazila směr sušárna. V té jsem pak prádlo pověsila rychlostí blesku a sama sebe pochválila, jak úžasný plán jsem vymyslela a jak parádně mi vychází. Vše se ale změnilo ve chvíli, kdy jsem vzala prázdný koš do ruky. Když jsem totiž pohlédla ke dveřím, tak jsem úplně ztuhla. Stál v nich totiž Mára a díval se přímo na mě. Jeho pohled se neskutečně vpíjel do mých očí a já opět začala pociťovat to příjemné svrbění mé broskvičky a počínající horko, které se z ní šířilo do celého mého těla. Navíc se mi rozklepala kolena, jak nějaké puberťačce před prvním rande. Dívali jsme se na sebe takto asi minutu, dokud ke mně pomalu nevykročil.

Když už stál přímo přede mnou a svlékal mě očima, věděla jsem, že ať se stane cokoli, tak mu nedokážu odolat. Jako by snad slyšel mé myšlenky, protože mě najednou prudce objal a začal mě vášnivě líbat, zatímco jeho ruce šmátraly po mém těle. Pak mě začal hladit pod šaty na mém holém zadečku, což mě dovádělo k šílenství. Byla jsem vzrušená, jako snad ještě nikdy před tím. Pomalu mě za zadeček nadzvedl a posadil mě na kraj stolu. Měl vážně sílu. Potom se svým tělem natlačil mezi mé nohy a tím mě donutil je dát co nejvíce od sebe. Šatečky mi přitom vyjely až nad třísla a jeho pohledům se tak krásně vystavila ta má potvůrka, která už notně tekla a byla nádherně prokrvená a citlivá. Koukali jsem si do očí a oba cítili to vzrůstající jiskření mezi námi. Chtíč z nás přímo sálal. Opět jsme se začali líbat, ale já už Márovi aktivně začala rozepínat a stahovat kalhoty, protože jsem se už nemohla dočkat, až zase budu držet to jeho nádherné, mladé a tvrdé péro! „Bože, je snad ještě větší než posledně!“ Honilo se mi hlavou. Nemohla jsem z něho opět spustit zrak. Nádherně tvarovaný s krásně širokým žaludem! „Ten se do mě snad ani nemůže vejit“. Mé myšlenky mě nenechávali chladnou.

Znova jsme na sebe pohlédli a v ten moment jsem ucítila, jak se jeho žalud dotknul vstupu mé lačné prcinky. Bála jsem se že to bude bolet, ale mé tělo už bylo tak vzrušené a připravené, že jakmile do mě opatrně začal vnikat, tak jsem cítila jen obří slast a v mé hlavě vybuchovaly jiskřičky blaha. Bylo to něco nepopsatelného. Pomalu ale důrazně mě ošukával a já v jeho rukách tála a propadala jsem se někam do hlubin. Mé tělo se chvělo a kundička vibrovala a já si užívala každičký dotek, každičký příraz, i jeho vůni. Naše těla se o sebe třela a já zažívala něco, o čem se mi nikdy ani nesnilo. Mára nepolevoval v přírazech a já cítila, že můj orgasmus se rychle blíží. A že to tedy bude něco. Nahlas jsem sténala a v tu chvílí jsem si přála, aby to nikdy neskončilo. Ten jeho buchar mě trhal zevnitř na kusy a já chtěla pořád víc a víc. Mára ještě zrychlil intenzitu a teď už mě opravdu doslova mrdal! Přesně to jsem potřebovala! To byla ta poslední část skládačky, která zapadla přesně na své místo a já už jen zaklonila hlavu a rozklepala se a v mé prcince explodoval gejzír mých šťáv. To nebyl orgasmus. To byla čirá extáze! Mé tělo bylo ve slastné křeči. To bylo už i na Máru moc a na mou dělohu dopadal jeden prudký výstřik jeho mladičkého semene za druhým.

„Tak počkat, to ne, to přeci nejde! Vždyť on mě právě vystříkal a já přitom nic neberu!!!“ Ozvalo se opět mé svědomí, ale tentokrát už moc pozdě. Jakmile ze mě vyjel, tak jsem padla zády na stůl a pomalu vydýchávala tuhle zvrhlou jízdu. Nohy roztažené a z kundičky se mi řinul ven ten jeho dáreček, který do mě vložil. Nehybně jsem ležela, až do chvíle kdy jsem zaslechla podivný zvuk. „Ten spratek drzej. On si mě fotí!!!“ Problesklo mi hlavou. Šibalsky se na mě zazubil, natáhl si kalhoty a pak zmizel jak pára nad hrncem. „Co jsem to sakra provedla. Bože dyť já nic neberu. Chci mít dítě s mým Tomem a teď tu ležím v sušárně na stole, totálně vošukaná a z prcky mi teče semeno toho grázlíka a on si to vše ještě nafotil!!! Co teď budu dělat?“ Hlavu jsem měla úplně vygumovanou. Rychle jsem čapla koš, trošku se upravila a snažila se co nejdříve dostat do bytu a pak rychle do vany, smýt ze sebe veškeré stopy mé nevěry. „Tohle se Tom nesmí nikdy dovědět. Bože, ale co když budu těhotná? Co potom? Sakra sakra!!!. Já jsem pitomá. Takhle to podělat. Byl to sice můj nejlepší sex v životě, ale tohle se nemělo stát“.

Do večera jsem byla jako tělo bez duše. Vůbec jsem nevěděla, jak se mám zachovat, až dorazí Tom domů. Co když to na mě pozná? Z myšlenek mě vytrhlo zarachocení klíčů v zámku. „Miláčku, jsem doma.“ Ozvalo se z chodby. Dvakrát jsem se zhluboka nadechla a pak jsem pomalu došla za ním, abych ho přivítala. Snad nic nepozná. Večer probíhal normálně. Až do chvíle, kdy Tom začal balit věci na zítřejší odjezd. Zeptal se mě totiž, zda bych ze sušárny nedonesla ty vyprané věci. Při myšlence, že bych se teď měla vydat zpět na místo činu mě polilo horko a opět se mi rozklepaly nohy. Jenže tentokrát strachem a ne chtíčem! „Zlato, nemohl by sis tam skočit sám?“ „Pročpak Péťo? Něco se děje? Nebo se snad něčeho bojíš?“ Trochu jsem znejistěla, protože takové otázky jsem nečekala. Že by snad něco tušil? Než jsem mu ale stačila odpovědět, tak mě úplně zmrazila další věta, kterou směrem ke mně Tom pronesl!

„Lásko, ničeho se neboj. Na Máru tam určitě nenarazíš. Potkal jsem ho, když jsem šel domů a šel ven s nějakou blondýnkou. Asi mu to dnes s tebou nestačilo.“ Jakmile to dořekl, tak jsem málem omdlela. Nebyla jsem schopna ničeho, ani se pohnout. V krku mi vyschlo a srdce se mi šíleně rozbušilo. „Bože on to ví! Jak to že to ví?“ Byla jsem na pokraji zhroucení. A další šok přidal Tom, když vyšel z ložnice a koukal na mě a tak nádherně se na mě usmíval. „Co se to tu hergot děje?“ Vůbec jsem tu celou situaci nechápala.

„Vidím lásko, že jsi z celé situace hodně zmatená. Tak já ti to vysvětlím. Minulou sobotu jsem dorazil domu už před polednem, ale ty jsi tu nebyla. Podle otevřené pračky jsem poznal, že jsi asi v sušárně s prádlem a tak jsem šel za tebou, abych tě překvapil. Dole ovšem čekalo překvapení na mě. Byl to šok, vidět tě, jak tam před Márou v klidu klečíš a kouříš mu to jeho obří péro a sama si ještě dráždíš kundičku. Když pak od tebe utekl, tak do mě vrazil. Myslel si že ode mě dostane na budku, ale mě to vaše představení tak vzrušilo, že jsem nebyl ničeho schopen. Evidentně to poznal, protože na mě mrknul a usmál se. Byl jsem z toho úplně hotový, ale strašně moc mě to rajcovalo. Cítil jsem sice značné ponížení, ale to jen umocnilo mé vzrušení. No a já pak vymyslel plán, který jsem v týdnu s Márou domluvil. Že budeš opět v sobotu prát a on tam přijde za tebou. Neměl jsem s ním domluveného nic konkrétního, jen mi měl pak ukázat fotku jako důkaz. No ale asi jsem toho hajzlíka podcenil, protože jsem nečekal, že tě ošuká a navíc i vystříká. No ale měl jsem to předpokládat. Moje blbost no. Chci ale aby si věděla, že tě stále miluji a že mi ta tvá nevěra vůbec nevadí. Navíc v tom mám sám prsty, takže to vlastně ani nevěra není.“

Když domluvil, tak jsem na něho jen nevěřícně koukala. Byla jsem v šoku, ale na druhou stranu se mi strašně ulevilo. „Ten prevít. Tak on se na mě s tím smradem domluvil! No počkej, to ti nedaruji.“ Usmála jsem se na něho a pak jsme si skočili do náruče a nekonečně dlouho jsme se objímali a líbali.

Celou noc, jsme pak spolu probírali, co tedy budeme dělat. Tom mi prozradil, že se mu cela věc s mou nevěrou moc líbí a vzrušuje ho to a já mu zas prozradila, že to byl můj nejlepší sex v životě a že ho budu chtít zažívat znova a často. No a od té doby už se Mára v sušárně neschází s kamarády a nehulí tam trávu, ale je tam se mnou a šuká mě tam každý víkend. A samozřejmě na ostro! No nejsem já ale mrška co?=)

Vytisknout tento příspěvek


Příspěvek od: Tms0411
21-10-2019, 08:08 PM
Fórum: Povídky Fantazie
- Žádné odpovědi

Jmenuji se Petra a s mým miláčkem Tomem žijeme v jedné menší bytovce v bytě 2+kk, no a protože plánujeme brzy rodinu a chtěli jsme se přestěhovat, tak se můj brouček snaží vydělávat co nejvíce peněz, aby jsem si v dnešní těžké době, vůbec mohli dovolit hypotéku. Je to mé zlatíčko a já ho za to, jak moc se snaží, opravdu strašně miluji. Bohužel se ale tato jeho snaha těžce odrazila v našem sexuálním životě. No my vlastně už skoro půl roku žádný sexuální život nevedeme! A já bych přitom tak moc šukala, až bych brečela. No a to je vlastně i důvod, proč vám píšu tento příběh.

Bylo zase jedno z klasických letních veder a já se v sobotu opět pařila sama doma, protože můj Tomík byl opět v práci! Už to byly dlouhé 4 měsíce, co jsme spolu naposledy měli sex, tedy pokud se to tak dá nazvat? Takové rychlé šup šup a konečná! Na víc se bohužel po dlouhém a vyčerpávajícím pracovním víkendu nezmohl. A já mu to ani nemohla vyčítat. Dřel se přeci takto pro nás a naší budoucnost. Jenže chtíči neporučíš a mě dnes ta má beruška zase tak šíleně svrběla! „No nic, tak aspoň vyperu, abych přišla na jiné myšlenky“ řekla jsem si pro sebe a pustila se do díla. Chodila jsem po bytě nahá, protože v tom vedru se přeci nebudu pařit že. Bylo to velice příjemné a trošku to napomohlo, k mírnému ochlazení mých tužeb. Když už bylo vše vypráno a naskládáno v koši na prádlo, tak jsem na sebe hodila jen lehounké letní minišatičky, čapla jsem do rukou koš a vyrazila výtahem dolů do sklepa do sušárny. Co mě ale naštvalo bylo, když jsem zjistila, že sušárna je opět zamčená zevnitř. „Sakra, to tam určitě zase je ten spratek Mára z druhého patra a ta jeho partička pubertálních kamarádíčků a zase tam hulej trávu“. To byla první věc která mě napadla, protože se tam takto scházejí už nějaký ten pátek a občas tam i pořádají takové mejdany s holkama. Tentokráte jsem ale na ně vyzrála. Nechala jsem totiž správcovou udělat druhý klíč jen pro mě. Překvapilo mě ale, že vůbec necítím tu typickou vůni marihuany. Další překvapení bylo, když se mi podařilo v pohodě dát klíč do zámku a odemknout. Na chvilku mě napadlo, že to asi tentokrát bude jinak a také že bylo.

Hned jak jsem vešla dovnitř, tak na mě čekal šok. Uviděla jsem Máru, jak tam tak stojí s kalhotami u kotníků a před ním na zemi klečela taková drobná, polonahá blondýnečka, která se právě chystala vsunout si jeho penis do pusinky. No penis. To byla spíš kláda nebo kladivo nebo něco podobného. V životě jsem takového macka neviděla a zvlášť u tak mladého klučiny. Údivem jsem upustila koš s prádlem, jehož dopad na zem vylekal ty dva divochy. Slečna okamžitě vyskočila na nožky a rychle se zahalila a než jsem se stačila rozkoukat, tak kolem mě proběhla a byla fuč. Já se pak pohledem vrátila k Márovi, tedy spíš k tomu, co se mu houpalo v rozkroku. Při sledování toho jeho ničitele, jsem začala pociťovat velice příjemné mrazení v zádech, které postupně přecházelo až do mé neukojené buchtičky kde se měnilo na hřejivé šimrání mocně podporované mými tekoucími šťávičkami. Po chvilce už mi kundička doslova hořela. V hlavě se mi začal ozývat hlas mého svědomí, který na mě křičel, že tyhle myšlenky nejsou správné a že přeci nemůžeš podvést svého kluka, ale tento hlas byl velmi rychle potlačen jiným. Tím, který mi říkal, že už to moc potřebuji. Nutně potřebuji alespoň trošku utišit to hlasité volání mého chtíče. Má touha mě začala ovládat a já pomalými krůčky došla až před Máru, který tam stále stuhle stál s kalhotami dole a vyděšeně se na mě díval. Já si ho pohledem změřila od hlavy až k patě a pak jsem se mimoděk lehce kousla do rtu. Byl to vážně fešák. Sportovní postava, pevné vyrýsované tělo, no a to jeho péro…wauu! Pak jsem se mu podívala přímo do očí a řekla jsem. „Nemám ti pomoci já?“ A pak jsem se opět zaměřila na tu jeho úžasnou chloubu. Stačila jsem si ještě všimnout, jak při mém dotazu vytřeštil oči a lehce pokýval hlavou na souhlas. Nechápala jsem, jak taková věta ze mě mohla tak snadno vyjít! Teď nastala ta poslední chvíle, kdy jsem to mohla ještě zastavit, ale místo toho jsem poslechla to své zvrhlé, roztoužené a neukojené vnitřní já a pomalu jsem si před něho klekla, stejně jako ta holčina před chvilkou a lehce uchopila jeho pořád nádherně tvrdé mužství do své drobné ručky. Vypadal tak nakonec ještě větší a já už netoužila po ničem jiném, než jak si ho rychle strčím do mé lačné pusinky a pochutnám si na té klobáse.

Vystrčila jsem jazýček a pomalu mu začala kroužit kolem jeho žaludu a přitom jsem se mu zadívala do očí. Měl v nich pořád ten stejný vytřeštěný výraz, ale ani se nehnul. Cítila jsem jak se pomalu chvěje a jak v něm roste vzrušení z neznámého. Hlavou mi přitom probleskla myšlenka, zda vlastně ještě není panic. I já cítila, že už je moje prcinka totálně rozmáčená a tak jsem si po ní párkrát přejela prstíkem druhé ruky. Nádherně jsem se rozechvěla přicházejícím vzrušením. Hned na to jsem si pomalu začala soukat tu jeho sukovici až do krku, ale neměla jsem šanci, dát ho tam úplně celý. Byl to naprosto nepopsatelný pocit, mít v pusině takového mladého, tvrdého a velkého macka. Sála jsem mu ho jako blázen a cítila, jako by se snad ještě o kousek zvětšil. Bylo to naprosto šílené a vzrušující zároveň. Právě jsem podváděla svého miláčka s tím spratkem z baráku, a vůbec mi to nevadilo. Ba právě naopak, ten pocit zakázaného ovoce, ještě umocňoval mé touhy a já už si zvesela drandila druhou ručkou po svém hrášečku a tekla jak protržená. Sála jsem to obří péro a sama se dováděla k luxusnímu orgasmu. Mareček už měl oči zavřené a užíval si tu mou nečekanou kuřbu a i jeho vrchol se nezadržitelně blížil. Sušárna se plnila jeho stény a vůní mých šťáviček. Ještě jsem párkrát rychle kmitla svým mrštným jazýčkem kolem jeho masivního žaluda a už se mi do pusiny hrnula obří dávka jeho mladistvé mrdky. A že toho bylo. Musela jsem ho vytáhnout ven a tak mi částečně postříkal obličej a krk, po kterém pak vše stékalo na má odhalená prsa. Uvolnila jsem jeho penis ze svého sevření a pomohla si volnou rukou, která hned uchopila jedno mé prso a při intenzivním masírování mé bradavky a rychlém kmitání mých prstíků po klitorisu, jsem se dovedla k opravdu mohutnému orgasmu. Křičela jsem na celou místnost a bylo mi v tu chvíli neskonale dobře. Když jsem pak po chvilce otevřela oči a rozhlédla jsem se po místnosti, tak už jsem tam byla úplně sama. „Tedy ten hajzlík normálně utek.“ Pak jsem se téhle myšlence zasmála a když jsem se jakž takž dala do kupy, tak jsem rozvěsila prádlo a dala se na cestu do bytu. Ale musel na mě být asi zajímavý pohled, protože jeho zasychající semeno jsem měla snad všude. Až do večera jsem pak na celou situaci musela myslet. Vyčítala jsem si, že jsem se neuhlídala a byla jsem Tomovi nevěrná, ale při představě, že by mě Mára tímhle jeho obrem vošukal, jsem si to musela ještě dvakrát udělat. Začala jsem být v pasti. Můj neukojený chtíč chtěl víc a já věděla, že se mu neubráním.

Vytisknout tento příspěvek


Příspěvek od: Tms0411
16-10-2019, 12:51 AM
Fórum: Povídky Fantazie
- Odpovědí (2)

Asi každý student tohle zažil. Na škole se vždy studenti hloučkovali a shlukovali do jakýchsi společenských skupin dle oblíbenosti. Borci k borcům, Frajerky k frajerkám a lůzři k lůzrům. Nevím zda jsem měl štěstí nebo ne, ale nepatřil jsem do žádné z daných škatulek. To ale neznamená, že jsem netoužil do jedné patřit. Ano chápete dobře. Chtěl jsem samozřejmě patřit mezi Borce. Ti už ale jaksi byli vybraní a dokonce měli i zvoleného svého vůdce. Školního krasavce a sportovní legendu. Nikdo mu nesměl říci jinak než Kápo… protože jím byl! Musím říci, že jsem vynaložil značné úsilí, abych se do jeho party dostal. Měnil jsem vizáž i styl oblékání, ale bylo to spíš více k smíchu, než ku prospěchu. Akorát jsem od nich za své dolézání dostal párkrát na budku. Ale brzy se vše změnilo.
 
Potkal jsem jí jednou na obědě. Byla na škole nová a už od pohledu bylo jasné, že nebude snadné jí někam zařadit. Drobná malá brunetka s černými brýlemi a černým topem doplněným černo-červenou kostkovanou sukní s černými síťovanými punčochami. Její vizáž jasně naznačovala temnou a divokou duši, ale její až dětsky roztomilý obličej zase poukazoval na plachou a tichou osobnost. Ovšem postavu měla přímo božskou. Drobná pevná prsa, úzký pas a nádherně stavěný kulatý zadeček přímo lákaly k polaskání. Byla zosobněním přesného mého opaku, i proto mě překvapilo, když si to se svým tácem namířila přímo ke mně a pak se posadila naproti. Asi jsem musel vypadat dost překvapeně, protože se mě za okamžik zeptala, zda jsem v pořádku. Já ze sebe dokázal vykoktat jen asi toto „A..a..ano jsem“, ale dál jsem na ní konsternovaně hleděl. Jen se tak pousmála a rukou si rozhrnula vlasy a pustila se do jídla. Já se po chvilce vzpamatoval a také jsem do sebe začal soukat to školní UHO cosi!, ale po očku jsem jí stále sledoval. Když dojedla, tak se zvedla a měla se k odchodu, ale ještě prohodila mým směrem. „Dík za pokec“ a pak se tak krásně usmála a pomalu a smyslně odkráčela pryč.
 
Od toho dne jsem spolu u jednoho stolu sedávali pravidelně a postupem času jsem se i víc poznávali a začalo to mezi námi jiskřit. Zjistil jsem, že se jmenuje Petra a že se nedávno přistěhovali. Já pořád nechápal, čím jsem tak mimořádnou osobu zaujal, ale vlastně mi to bylo jedno. Bylo to jedno z nejlepších období mého života. A to nejlepší mělo přijít za pár dní. To už jsme spolu začali chodit a jednou při obědě nás zmerčil Kápo a jeho posluhovači. Hned po škole mě v šatnách zastavil a ptal se mě, zda mám pořád zájem o to stát se členem jeho party? No chápete to? Má snaha se mi konečně začala vyplácet. Samozřejmě že jsem měl zájem. Tak se mě zeptal, co jsem schopný udělat pro to, abych do jejich party patřil? A já bezmyšlenkovitě vykřikl že udělám úplně cokoli. Má odpověď ho evidentně potěšila, protože se začal smát a řekl mi, že tedy dobrá a ať v sobotu dorazím i se slečnou k němu domů na mejdan, abychom to mohli řádně oslavit. No tedy to bylo vážně něco. Budu patřit mezi Borce, říkal jsem si pro sebe a hned jsem šel Petře oznámit, že o víkendu mám pro ní překvapení, že bude zábava.
 
Byla sobota 6 večer a já právě vyzvedával mou lásku u ní doma. Hned, jakmile jsem jí spatřil se mi málem podlomila kolena a bradu jsem měl až na vestě. Petruška na sobě totiž měla bílý krajkový top s hlubokým výstřihem, z pod kterého prosvítala černá podprsenka, černou koženou minisukni a kotníčkové černo-bíle tenisky. Bože vypadala jako anděl s ďáblem v těle, což jsem jí ihned oznámil. Lehce se začervenala a sklopila ta svá krásná očka k zemi. Chytili jsem se za ruce a pomalu jsme vyrazili směrem ke Kápovu domu. Bylo vidět, že jeho rodina rozhodně chudobou netrpí. Vila to byla obrovská, i se vším co k tomu patří. Jako třeba velký krytý bazén a luxusní auta před garáží. A uvnitř to nevypadalo o moc méně luxusně než zvenku. Kápo se prostě uměl narodit. Když nás usadil na gauč do obýváku, tak se hned zeptal co si dáme. Měl opravdu luxusní výběr a Petruška si dala Martini a já trochu trapně jen pivo. Začalo mi ale vrtat hlavou, kde jsou další hosté a tak jsem za Kápem šel do kuchyně a zeptal jsem se ho na to. To co mi ale řekl, mě úplně uzemnilo. „Dnešní mejdan je tvůj vstupní rituál, každý z party musí něco obětovat. Jsme parta a o vše se dělíme. No a ty se budeš muset podělit o tu svou luxusní kundičku, kterou si přivedl sebou. Pro tebe je stejně moc dobrá. Vůbec to není tvá liga. Nesaháš jí ani po kotníky. Taková kostička potřebuje opravdového Borce. A ty mě jí teď přenecháš jasný? Jestli mi to překazíš, tak se o tebe mí hoši postarají. Tak co rozuměls?“ Já na něho ztuhle hleděl a do očí se mi hrnuly slzy. Takhle je to tedy. Tady vůbec nejde o mě. On chce píchat mojí holku a já mu to mám teď dovolit? Asi jsem s odpovědí váhal dlouho, protože mě chytil za rameno a opět se mě zeptal, zda jsem mu rozuměl? Dostal jsem z něho strach a řekl mu že jsem to pochopil. Na to se na mě pousmál a lehce mě poplácal po tváři. „Paráda. Jdeme za tou kundičkou“.
 
Po zbytek večera se už věnoval pouze jí a pořád jí doléval alkohol, což vzhledem k její konstituci velmi rychle způsobilo, že už byla značně opilá. Toho on zneužíval a čím dál více se jí dotýkal a různě jí hladil a ona se tomu vždy jen chechtala, ale ze začátku se mu bránila. S přibývajícím časem a s notnou dávkou alkoholu už ale opadala i její obrana a tak jsem musel sledovat, jak jí nejdříve hladí po ruce a později i po noze a nebo už i po stehně. Na Petrušce byl vidět určitý ostych, ale jak se její mysl začala otupovat množstvím vypitého alkoholu, začala se podvolovat jeho dotekům a když jí později začal masírovat ramena, tak pomalu přivírala oči a lehce zasténala. Bylo jasné, že se pomalu dostává do jeho moci. Vrcholem bylo, když jí vyzval k tanci a při pomalém ploužáku, jí nejdříve jemně začal hladit zadek přes sukni. Později už jí jednou rukou zajel i pod ní a laskal jí na holou kůži, přitom jí něco šeptal do ucha a líbal jí na krk. Má láska se v jeho rukou najednou stala hadrovou panenkou, se kterou si mohl dělat co chtěl. Když se pak začali vášnivě líbat a ona se na mě přitom celou dobu koukala, tak jsem pochopil, že už se dostala za hranu, ze které není návratu. I ona podlehla jeho šarmu a nechala se unášet svým chtíčem a vůbec jí nevadilo, že se na ní přitom dívá její kluk. Spíš to vypadalo, podle toho jak si spolu špitali, že se jí to začíná líbit.
 
Jakmile píseň dohrála a Kápo vytáhl svůj jazyk z Petřina krku a obě ruce z pod její minisukně, jí chytl za ruku a vedl jí směrem do ložnice. Ještě před vstupem do pokoje na mě hlavou kývl, ať jdu za nimi. Chvíli mi trvalo, než jsem se vzpamatoval a také než mi ochablo mé totálně tvrdé mužství, které takto reagovalo na celou tuto podivnou podívanou. Došel jsem tedy k otevřeným dveřím do ložnice, ze kterých se mi naskytl neuvěřitelný pohled. Stáli před jeho postelí čelem ke mně. Kápo za ní a právě jí přes oblečení hnětl kozičky. Petruška zas měla svou hlavu položenou na jeho rameni a rukama se mu prohrabovala ve vlasech. Kápo se na mě podíval a pak na mě ukázal fakáče. Já byl schopný to jen mlčky sledovat. Na víc jsem se nezmohl. Viděl jsem, jak z ní pomalu stahuje top a pak i sukni a nakonec i tu luxusní černou podprsenku a černá minitanga. Když byla Petruška nahá, tak se na mě pomalinku podívala. V očích měla takový ďábelský pohled, hodně ovlivněný alkoholem a tím pádem i uvolněným chlípným chtíčem, který se teď dral na povrch. Koukala se mi přímo do očí a přitom se pomalinku hladila po svém těle a kousala se do rtu a mě v tu chvíli došlo, že je to vlastně úplně poprvé, co vidím mou lásku nahou. Ta myšlenka my v trenkách ale způsobila málem revoluci. Směs ponížení a vzrušení mi úplně zatemnila mozek a tělo už ovládal jiný orgán.
 
Mezi tím se vysvlékl i Kápo a nahý přistoupil za Petrušku a objal ji. Když jí začal opět líbat na krk, tak potichu zasténala a zaklonila hlavu dozadu, zatímco pravou rukou mu pomalu stoupala po svalnatém stehně stále víš, dokud neuchopila jeho kladivo do ruky. Hned na to opět zasténala, ale tentokrát mnohem hlasitěji. Vůbec jsem se jí nedivil, protože to co se jí právě dostalo do spáru bylo opravdu něco. Vypadalo to asi jako zbraň hromadného ničení, pneumatické kladivo či co já vím. Bylo to prostě obrovské, tlusté a žilnaté! Rychle se k němu otočila čelem, aby si tu nádheru mohla prohlédnout detailněji. Její výraz připomínal malé děvčátko, které právě dostalo svou vysněnou hračku. Okamžitě si před něho klekla a až skoro nábožně obdivovala to jeho obří péro. Nemohla z něho spustit ta svá kouzelná očka a po chvilce ani svůj úžasně hbitý a lačný jazýček. Olizovala ho jako smyslů zbavená a on se jen bavil a okatě se mi vysmíval. Snažila se tu sukovici nacpat co nejhlouběji do pusinky, ale ani zdaleka se jí tam nevešla ani polovina. Kápo už ale také zatoužil po poznávání všech tajů Petřina těla a tak jí vzal do náruče a pomalu jí položil na postel a během okamžiku už byla jeho hlava přímo u její broskvičky a tentokráte jeho jazyk rozjel divoké tanečky v Petřině klínu. Že to mé lásce dělá moc dobře bylo poznat podle jejích grimas v obličeji, tím jak se její tělo kroutilo na všechny strany, jak si div neukousala všechny prstíky na ručce, i tím jak neuvěřitelně hlasité sténání vycházelo z jejího hrdla. Byla to dokonalá ukázka, toho, jak správně uspokojit rebelku, kterou má láska bezesporu byla. Její orgasmus pak jen završil vše. Byla to čistá exploze. Petruška se vznášela na obláčku extáze, ze kterého jí už nic nemohlo shodit.
 
Jakmile se trošku uklidnila a nabrala na síle, tak se na ní vrhl Kápo znovu. Tentokráte ale nalehl na její propocené a chvějící se tělo a při dlouhém francouzáku, začal pomalu vstupovat svou kládou do Petřiny prcinky. I když byla po předešlých hrátkách dostatečně připravená, stejně do ní vnikal jen velmi pomalu, ale jemu to nevadilo. Užíval si, že právě přede mnou šuká mojí holku a to dokonce dříve než já. Tato myšlenka mnou projela jako nůž. Bylo to šílené vidět, jak pomalu začíná uspokojovat mou holku a přitom já vlastně ani neměl možnost jí vůbec vidět nahou, natož abych se dostal až tak daleko, že bych s ní měl sex. A on toho dosáhl během pár hodin. Jaká to ironie. Ve chvílí, kdy dosáhl až na samé dno a jeho žalud narazil až na dělohu, Petruška pootočila hlavu a zahleděla se mi přímo do očí. Od této chvíle jsme tento kontakt udrželi po celou dobu jejich zvířecího aktu. Kápo se pomaličku rozjížděl a jeho mašina si razila cestu jejím lůnem a plenila ho k nepoznání. Pořád jí šeptal něco do ouška a přitom dál a dál přirážel a Petruška sténala na celý pokoj a její tělo se chvělo, ale stále upřeně hleděla do mých očí, jako by se snad snažila nahlédnout do mé duše a tam najít rozhřešení pro její hřích, který právě přímo přede mnou nestoudně páchala. Kápo přirážel jako parní stroj a jejich těla se navzájem proplétala jako dva hadi peroucí se o svou kořist. Prýštil z nich pot na všechny strany a místnost se plnila vůni sexu a jejich vzdechy. Byly to opravdová muka. Nikdy v životě jsem víc netrpěl, ale zároveň jsem také nikdy nebyl tak vzrušený. Tělo se mi chvělo jako bych mrznul, ale přitom uvnitř mě se všechno vařilo. Mozek jsem měl na kaši a jediná věc která dokazovala že ještě žiji, bylo mé tepající mužství! Jejich akt se pomalu blížil ke svému cíli. Oběma se zkracovalo dýchání a Kápovo přirážení nabíralo na ještě vetší intenzitě. Když se pak vzepjal na rukách a za jeho brutálního řevu plnil kundičku mé lásky svou plodnou mrdkou, tak i ona při té síle, za jaké do ní tu životadárnou tekutinu pumpoval došla ke svému vrcholu a i ona ho patřičně vykřičela do celého světa. Přitom zavřela oči a tím přerušila to naše podivné spojení, které jsem mezi sebou do této chvíle měli.
 
Když se pak oba znavení a vyčerpaní jakž takž zmátořili, tak se ještě notnou dobu všemožně mazlili a hladili a pak se na rozloučenou políbili. Petruška se pak pomalu oblékla a došla ke mně. Její pohled, kterým se na mě podívala mluvil za vše. Byl to pohled dokonale uspokojené ženy. Levou rukou mě pohladila po tváři a pak pomalu sjela dolu až do rozkroku, kde mě láskyplně pohladila. „Tak pojď, Jdeme domů“ To bylo vše co mi řekla. Vzala mě za ruku a společně jsem vyšli z toho domu hrůzy. Po zbytek cesty jsem jen mlčeli. Před jejím domem mi pak dala pusu na rozloučenou. Každý kdo nás viděl, si musel myslet, že jsme byli na prvním rande. Však to tak také bylo, jen si ho místo mě užil někdo jiný.
 
Po tomto zážitku jsme s Petruškou zůstali spolu. Já patřím mezi Borce a Kápo mi šuká holku. Máme se přeci o vše dělit ne?

Vytisknout tento příspěvek


Příspěvek od: Tms0411
23-09-2019, 03:30 PM
Fórum: Povídky Fantazie
- Žádné odpovědi

Toto je smyšlený příběh o jednom párečku. Sepsáno s jiným uživatelem.

Představte si veřejné koupaliště, spousta lidí, horko k padnutí. Na dece leží páreček, vám důvěrně známý. Na jedné straně on, Tomáš. Jeho popis není důležitý. V příběhu je jen komparz, ačkoli je to přítel černovlasé kočičky co leží vedle něho. A že to je tedy moc pěkný kousek. Leží na bříšku, vystavuje na slunce svá záda a hlavně svůj krásný kulatý zadeček. Plavečky má sice klasické, zakrývající většinu z jejích krásných půlek, ale v rámci dokonalého opálení je jejich lem ohrnut mezi nožky. Spousta chlapů při tom pohledu ztratí balanc i myšlenku. Tomáš trochu zachmuřeně sleduje jak kolem procházejí chlapy, kterým po průchodu nápadně ubude místo v plavkách. Především i proto, že vidí že černovlasé slečně chybí vrchní díl plavek a jejich představivost si hraje s myšlenkou, jestli i nahoře je tak krásně kulatá a pevná jako dole. Tomáš se zahledí a přemýšlí jestli své Petrušce něco vytkne, ale ví že by ho neposlouchala. Včera se děsně pohádali a dneska sem s ním šla jen s velkým sebezapřením. A on ví že dneska to bude těžký den, že tohle všechno dělá na truc a jeho to ještě víc štve. O to víc se vytočí když se Petruška otočí na záda a vystaví své krásné kozičky na obdiv všem okolo. Sleduje jak pomalu roztáhne nožky a ručkami si upraví kalhotky tak, aby zakrývaly jen to nejnutnější, stejně se jí ale lehce zaříznou mezi pysky, které se tak krásně vyrýsují. Přesně jak to máme mi chlapi rádi. Toma okázale ignoruje a zalehne s nožkami hezky od sebe, ať se každý pokochá pohledem na její pružné a odhalené tělo. Její krásu ještě víc umocňuje její panensky dětská tvářička, na které by snad každý rád viděl jak se křiví v příchodu orgasmu, zatímco si hraje s jejím tělem.

Chmury našeho statisty se ještě prohloubí když zahlédne svého bývalého spolužáka Ondru. Jde směrem k nim a on doufá že je nezahlédne. Je to totiž pěknej blbec, který ho jako šprta vždy šikanoval. On byl ten krásný a všemi dívkami a ženami obletovaný. Co na tom, že se nedávno na třídním setkání po letech dověděl, že dělá prodavače v obchodě? Má ještě hezčí postavu než dříve a to co se mu za klidného stavu bimbá v jeho plavkách .... No řekněme že zatímco Tom se vypracoval a je teď na tom životně daleko lépe, stejně ví že se blíží samec a on je proti němu malej. Stejně jako před lety, když byl jako šprtík zbaven svačinky.

Sleduje jak jde kolem nich a už už je míjí a je skoro pryč, když si náhle všimne těch nádherných Petruščiných koziček a zařízlých plavek. Vidí jak mu povyjede obočí a jak se samolibě pousměje když se zastaví. Úsměv se ještě prohloubí, když si všimne kdo že to leží vedle té bohyně. To je přece jeho spolužák, ta nicka ze školy, která se vypracovala. Vyrazí nadšeně k nim a zatímco Petruška má zavřené oči, Tomáš sleduje jeho pohled, který sjíždí jeho lásku od odhalených koziček, až k její kundičce a zase zpět. Vypadalo to, jakoby se i jeho ocas spokojeně zavrtěl. Zastaví se těsně vedle Petrušky, tak aby jí slunce zastínilo jeho tělo. Hlasitě pozdraví „Nazdar“ a Tom mu odpoví tichým "Ahoj". Petruška otevře oči a pohlédne na něj. Tomáš pak vidí, jak si ho Petruška obdivně prohlíží a lačnými kukadly sjíždí jeho vypracované tělo a pak tiše vzdychne. Kouzelně se na něho pousměje a koketně pozdraví "Ahoj"

Tom nenávistně sleduje její pohled. Moc dobře ví že se Ondřej takhle postavil naschvál. Petruška se na Toma usměje a skousne si ret, pak se mu usměje do tváře a pronese "Tomášku, nebuď hulvát a představ nás přeci ne?" A Tom s odporem řekne "To je Petra, moje přítelkyně. A Petro, tohle je Ondřej, spolužák ze základky". Petruška se posadí, otočí se k Ondřejovi čelem a Tomovi natruc bokem a ještě vypne hruď a spořádaně podá Ondřejovi ručku "Těší mě Ondro" a ani se nesnaží zakrýt své kozičky, což Ondra přijme s nadšením. Ještě si zahraje na gentlemana a přiklepne si na jedno koleno a políbí ji na ručku. Pak provokativně sjede pohledem z její dětské tvářičky na její pevné kozičky a Petrušce se z toho postaví bradavky. Tom nelibě odfrkne, ale ani necekne ... je v něm stále zakořeněný strach z jeho trýznitele a mučitele. Když se Ondřej dostatečně vynadíval na krásy Petruščina ženství tak povídá. "Neskočíme do vody? Mám tam kámoše, můžeme si dát vodní bitvu" a Petruška nadšeně přikývne a koukne na Tomáše a řekne "Ano, prosíím"

Tomáš se zrovna natřel krémem a chystal se opalovat, ale pere se to v něm. To nechá svoji Petru jít s tím buranem? Ale co, věří své holce a jen mávne rukou "Já teď nemůžu, ale klidně běž lásko, užij si to" a žárlivě sleduje jak Petra radostně vypískne, vstane a rychle si natáhne vršek plavek a políbí Tomáše, tím samozřejmě vyšpulí zadeček přímo na Ondru, což Tomášovi na pohodě moc nepřidá. Zvlášť když dobře vidí, jak má Ondřej upřený pohled na tu kulatou krásu a jak zabloudí pohledem i přímo na prcinku. Petruška mu ještě zamává a pak společně odcházejí. Tomáš sleduje jak spolu klušou k bazénu, jak se Petrušce houpe její pevná prdelka ... Dívá se, jak vedle ní jde Ondřej, člověk kterého z duše nenávidí , který ho na škole mučil a dokonce mu přebral i jeho úplně první školní lásku. Jen tak, pro zábavu a který právě skáče ukázkovou šipku do bazénu aby oslnil jeho miláčka. Slyší až sem jak se Petruška zasměje a skáče za ním neméně dokonalou šipkou a už plavou za jeho kamarády. Sleduje jak se seznamují, a jak pak všichni sjedou pohledem jeho směrem. Petruška mu ještě opět zamává a pak na sebe začnou cákat vodu jako malé děti. Sleduje jak kluci machrujou před jeho bohyní. Obzvláště Ondřej na ní doráží, strká do ní a uskakuje aby mu to nemohla vrátit. Dovádějí jako staří známí. Pak se ponoří a zatímco Petruška šlape vodu, on jí podplave mezi nohy a vyzvedne jí na svých ramenech nad vodu a zařve "bitkaaaa" a všichni se smějou. Jeden kamarád zvedne stejně tak svoji holku a Tomáš sleduje jak se pošťuchujou a jedna druhou se snaží srazit do vody. Sleduje Ondrovi ruce, jak jeho lásku pevně drží za stehýnka, až opovážlivě blízko její lasturce. Vidí Petruščiny nožky, jak pevně objímají jeho tváře. Úplně cítí jak se tomu parchantovi otírá kundičkou o temeno hlavy a je rudý vzteky.

Tomáš sleduje jejich hru a pere se v něm žárlivost, ale k jeho vlastnímu údivu i kdesi uvnitř něj sílí vzrušení, cítí jak se mu topoří penis, při pohledu na to, jak se jeho láska tře svým klínem o Ondrův krk a jak mu sjede z jeho zad tak nešikovně, že se přetočí svým klínem přímo před jeho obličej, tak se v něm zvedne vlna emocí. Co ho ale nejvíc šokuje je to, že vzrušení převládá, doslova se mu z toho postaví. Když pak Petra zahučí do vody a on skočí za ní, tak by nejradši viděl jak ho pod vodou chytne za ocas ... co to s ním sakra je? Snad nechce aby jeho láska sahala na takovýho hajzla? A přece .... Když kouká na jejich hry ve vodě tak je najednou až zklamán když je vidí vylézat z bazénu, napřed stoupá po žebříčku jeho Petruška a on jí z "legrace" chytne za zadeček a pomůže jí vylézt, oba se tomu náramně smějí a Ondřej odchází a Petra ladně spěchá k její dece. Začne se hrabat v kabelce a přitom na Toma spustí "Jdeme na zmrzku, jdeš taky lásko?" A Tomáš si jen odfrkne, "S tím debilem nikam nejdu, a ty se před ním tak nenatřásej. A vůbec, co ti má co sahat na zadek?" Začne se potichu vztekat, aby to ostatní neslyšeli, zatím co se snaží schovat svou erekci, aby Petruška nepoznala, že ho jejich hrátky vlastně vzrušili. Petra se jen zasměje "Ale no tak Tomíčku můj, to byla jen legrace. A navíc, vidím jak se ti to nelíbilo" řekne a ukáže mu mezi nohy, na jeho těsné plavky "A vůbec, sem dospělá holka. Můžu si jít kam chci a s kým chci a já s ním půjdu, počkej tady a já ti třeba něco koupím" řekne a jak je v podřepu u kabelky, tak Toma pohladí po rozkroku a zašeptá do ucha "Jsem jen tvoje, ale včera si mě dost naštval, ani nevíš jak moc. Mám strašlivou chuť ti to oplatit, a víš jaké my holky jsme pomstychtivé" řekne mu s krutým úsměvem do obličeje. Tomáš ji chytne za ruku a vzteky na ní zavrčí "Opovaž se mít něco s tímhle hajzlem, už na tebe ani nesáhne ty děv...." Řekne ve vzteklém afektu, ale hned zalituje i toho náznaku, vidí vztek na její tváři, zuřivě se mu vysmekne a nahlas mu přede všemi řekne "Takhle mi ještě nikdo neřekl ty hajzle, tohle si přehnal. Dělej si co chceš, já jdu za ním" řekne a vztekle si vezme celou kabelku a odchází pryč. Na tváři slzičky a vztek. Ondřej na ní překvapeně kouká a ona k němu jen něco prohodí a oba se na Toma pohrdavě podívají a jdou na zmrzku.

Tomáš zůstal zaraženě sedět. Vidí opovržlivé pohledy lidí co sedí kolem a ví že tohle opravdu přehnal, i když ho k tomu dohnali okolnosti. Smutně sleduje odcházející dvojici, vidí jak na truc jeho Petruška kroutí zadečkem a ještě chytne Ondru za ruku. Sleduje jak si kupují zmrzku, jak se při čekání poštuchujou jako by se znali roky a děsně žárlí. Žárlí a je vzrušený zároveň. Vzpomněl si, jak se mu Petra vysmála když se jí svěřil se svými touhami, vidět ji s jiným a že mu říkala že je pěkný prase a perverzní jelito. Ale teď ví, že je na něj opravdu hodně naštvaná ....

Sleduje jak se prochází se zmrzkou v ruce, povídají si kdoví o čem a pak mu zmizí z dohledu za velkou budovou sloužící jako restaurace. Kdysi, teď už má své odslouženo a nikde není ani noha. Tomáš se rychle rozhodne a prudce se zvedne a spěchá k budově a zahučí do křoví. Ještě že je to tu neudržované a může vše sledovat a sám být neviděn. Naslouchá jejich rozhovoru ... Jeho láska vztekle mluví "Ten mě teda naštval, takhle mě nikdy nikdo neřekl" a začne pofňukávat. Ondřej využije situace a obejme ji ve snaze ji utěšit, jen jeho ruce pomalu sjedou z jejích zad až na její zadeček. A Petruška k Tomášově úlevě i zklamání ucukne "No tak nech toho, víš že jsme sem šli jen proto abych ho namíchla, já jsem věrná" řekne, ale Tomáš vidí, že se odtáhla docela pomalu, jakoby váhavě. Vidí jak se Ondřej usměje, začíná ji otírat slzičky. Pěkně pomalu, jemnými doteky a Petruška přivře oči pod jeho doteky a malinko zjihne. Toho Ondřej využije a jemně jí políbí na rty a Petra úlekem ucukne "Prosím ne, to bysme neměli" ale on se jen usměje "No tak zlatíčko, sama si říkala jak byl ten dobytek vzrušenej, třeba by to tak chtěl" a na oko se rozhlédne "A třeba se ten chlívák někde schovává a šmíruje svojí..... jakže ti to řekl?" A ona se překvapeně rozhlédne a pak se k němu otočí "Řekl že jsem děvka" řekne "Ale upřímně mě to naštvalo ale i vzrušilo zároveň" řekne pro sebe, jakoby zapomněla že mluví s neznámým člověkem. Ale kdo by se tak příjemnému a citlivému člověku nesvěřil. A on se jí pokusí znovu políbit ... A Petra tentokrát neucukne. Políbí se napřed na rty, pak se jejich polibky postupně změní ve vášnivou líbačku, při které se navzájem dráždí jazyky a jemně koušou do rtů. A když Ondřejovi ruce zase sjedou na její nádherný kulatý zadeček, už Petruška nic nenamítá a nechá si své hladké, mladé půlečky mačkat cizími dlaněmi.

Tomáš bezradně sleduje, jak jeho lásku osahává a líbá jeho úhlavní nepřítel, vidí jak jeho ruce zajedou zezadu pod její plavky a hladí její holý zadeček a Petrušku to rozpaluje do běla. Její mozek křičí že tohle ne, tohle přece nesmí, ale převládá v ní vztek k Tomovi, vztek z toho že ji řekl že je děvka a zároveň vzrušení z toho že se jako děvka právě chová, že děvka opravdu je .. a navíc, stejně si tohle Tomáš přál. Její malé ručky sjedou z jeho zad na jeho pevný zadek a hnětou ho "Hmmm, to je ale prdelka, ty svaly" myslí si v duchu a chce ho strašně moc vidět nahého, chce vidět co má pod plavkami, chce ho moc cítit všude na sobě ... a hlavně v sobě. Cítí jeho pevné ruce na své jemné pokožce, cítí jak jí vzrušeně pevně svírá půlky, jak je roztahuje od sebe, jak jeho topořící se úd tepe na její broskvičku a teče z toho vzrušením. Líbají se a v návalu vzrušení se spolu mazlí. Pak se Petruška odpoutá od jeho rtů, kouká mu do očí a jemně si skousne ret. Usmívá se a pomalu klesá v kolenou s dlaněmi stále svírajícími jeho pevný zadek, až mu klekne u jeho nohou. S pohledem plným vzrušení se mu Petruška stále kouká do očí a pomalu mu stahuje plavky, až jí před tváří vyskočí jeho velká chlouba, mlsně se olízne a pomyslí si "já ti dám děvku parchante"

Tomáš tiše sleduje, péro nalité k prasknutí, jak jeho Petra dál kouká do očí Ondřejovi a chtivě mu olízne celý ocas, hezky od kořene až po první kapičku na žaludu. Pak mu jednou ručkou chytne jeho chloubu do dlaně a pomalu mu stahuje předkožku a jeho odhalený žalud mocně olízne. Jemně po něm přejede svými zoubky a pak ho pojme do své malé pusinky. Tomáš vidí jak celou pusou sjede až na kořen jeho ocasu a malinko ji zaslzí oči, ale zůstane hluboko nabodnutá a vzrušeně zavrní. Ondřej jí chytne za její černé vlásky a nadrženě vzdychne "Nádherný Petruško, tohle mi ještě nikdo tak krásně nedělal zlato" A ona se zasměje a vyjede pusinkou ven a jen pronese "Ulhanej lichotníku" a pak se zase nabodne a začne pusou nasávat jeho chloubu a on ji dlaněmi pomáhá přirazit hluboko na svůj kolík, dokud neucítí její zoubky na svých tříslech. A ona ho dráždí, ručkama mu hladí koule a dělá mu dobře. Ale po chvilce si ho vytáhne z pusiny a prudce se zvedne a vzrušením zakňučí "Chci ho v sobě, prosím chci ho v kundičce" a on ji chytne za boky, nadhodí si jí a její nožky si obtočí kolem sebe a přirazí ji ke zdi. Drsně ji chytne za zadek a ještě jednou si jí lehce přizvedne a natlačí se na ní. Petruška je přitlačena ke zdi, nožky ve vzduchu, svůj klín ve výšce jeho ocasu a tak si sama odhrne spodek plavek a její nový milenec si jí navede na svůj naběhlý ocas a oba vzdychnou blahem. Tomáš to celé sleduje a jeho aktuální pocity se nedají popsat. Ví že právě prohrál a opět byl připraven o svou lásku, stejně jako na škole, stejným člověkem. Mezitím, kousek od něj jeho nejhorší nepřítel zuřivě šuká jeho přítelkyni a oba přitom vzdychají vzrušením. Petruška si ještě vyhrne vršek plavek a Ondřej se přisaje na její nahé kozičky a přitom ji ho vráží do kundičky až po kořen. Vyjede z ní a pak ho zase zaboří hluboko do jejího lůna. Petře vzrušením tečou z prcinky potoky milostných šťáviček a to ještě umocní mlaskání pod jeho prudkými přírazy. Je to opravdu hodně divoký a živočišný sex. A pak to na něj přijde a chce z ní vyjet, ale Petruška ho pevně obejme koleny a zavrní mu do ucha "Vystříkej mě zlato, naplň svoji děvku prosím" a on to s radostí a s úsměvem na rtech moc rád udělá.

Tomáš sleduje, jak sebou škube a dopumpovává do jeho lásky poslední zbytky horkého semene. Párkrát naposledy ještě prudce přirazí a pak se chvilku udýchaně objímají a líbají. Pak z něho Petruška s mlasknutím seskočí a začne se upravovat. Stáhne si vršek plavek a zakryje hole kozičky. Shrne kalhotky přes vystříkanou kundičku, ze které už pomalu vytéká semeno jejího milence na její nahá stehna. Jen na něho sykne "Necháš to na mě a třeba si to ještě zopakujeme, ale teď nás nech" a odchází. Tomáš má co dělat, aby se rychle a hlavně nepozorovaně vrátil na své místo. Petra se ale na deku už nevrátí. Stále ještě naštvaná odejde sama domu. Když dorazí domů i Tomáš, tak se spustí hádka. Ale hádka kde ona už naštvaná není, jen naoko .... hraje si s Tomem svoji hru, hru aby mohla zase v sobě cítit to krásné, tvrdé péro. Ten ocas který jí vzruší už když na něj jen pomyslí. Ale to až jindy.

Vytisknout tento příspěvek


Příspěvek od: Tms0411
26-08-2019, 01:34 PM
Fórum: Povídky - Reálné zkušenosti
- Odpovědí (3)

Série povídek Začátek, které zde píši, jsou mé první skutečné zážitky na toto téma!=)
Trvalo to 12 let, než jsem se dočkal, ale stálo to za to!=))) Jsou to vážně neuvěřitelné zážitky a pocity!=)))

Začátek

Když jsem poznal mou Petrušku, byl jsem v sexu hodně nezkušený. Moc slečen jsem do té doby neměl. Za to ona byla na svůj věk, už opravdová přebornice. Ne že by to byla holka do větru, ale prostě si moc ráda užívala. Sex ji hodně bavil. Musím říci, že jsem byl opravdu hodně překvapený, když se ode mne nechala pozvat na drink a pak po krásně prožitém večeru v její společnosti, mi nabídla, zda nezajdeme k ní domů. Bylo to něco nádherného. U ní doma jsme si ještě dlouho povídali, když se mi omluvila že si musí odskočit. Po jejím návratu jsem ovšem málem spadl ze židle, když jsem jí uviděl. Stála přede mnou jen v černé krajkové podprsence a černých krajkových tangách. Bože měla postavičku úplně k sežrání. Malá a drobná s menšími prsíčky a dokonalou kulatou prdelkou.
 
Všimla si mého překvapeného výrazu a tak roztomile se na mě usmála. Vypadala jako andílek. Vzala mě pak za ruku a odvedla si mě do ložnice. V mžiku ze mě strhala oblečení a povalila mě na postel. Pak se i ona smyslně svlékla a přiskočila za mnou. Když byla nade mnou tak jsem ucítil, jak ta její drobounká ručka obepnula můj penis a pomalu si s ním začala pohrávat. Jen tak lehce, nahoru a dolu. Dívala se mi při tom do očí a olizovala si rty. Způsobovala mi tím obrovskou rozkoš. Byl jsem z toho neskutečně vzrušený. Když už byl můj penis připravený k akci tak se nad něho krásně nastavila a pomalu začala spouštět ten svůj kulatý zadeček směrem dolů. V okamžiku, kdy se ovšem můj žalud, dotkl vchodu do její jeskyňky a já pocítil tu vlhkost a horkost, tak mě mé vzrušení zradilo a já okamžitě vyvrcholil. Postříkal jsem jí svou dávkou celé bříško a kundičku. Hrozně jsem se za to styděl a moc jsem se jí omlouval. Ona se jen smála a řekla mi, že to nevadí, že se to stává. Pak se ke mně přitulila a začala mě utěšovat, že je to v pořádku a ať se tím netrápím.
 
Po tomto večeru jsem spolu začali chodit. Bylo to s ní vždy nádherné. Měli jsem si co říct a i jsme měli společné zájmy. Jezdili jsem na různé poznávací zájezdy a dokonce jí nevadilo ani se mnou chodit na fotbal. Na tribuně pak patřila k těm nejdivočejším fanynkám, což mě vždy strašně moc bavilo. Byla opravdu dokonalá. Vše nám fungovalo, až na jednu věc, kdykoliv mělo dojít na sex, tak jsem díky extrémnímu vzrušení explodoval po pár zásunech. Nešlo tomu zabránit. Proto jsem jí vždy pak dodělával alespoň lízáním. Vždy se u toho bavila a říkala mi že jsem její úžasný kundolízek a že mě strašně moc miluje. Oba jsem ale tušili že to tak dál nejde.
 
Když jsem tak jednou byli spolu o víkendu v našem oblíbeném baru, tak jsme to ten večer asi trošku přehnali s pitím. Petruška celá zářila a měla chuť tancovat. Já už měl dost upito a tak jsem jí řekl, ať se jde bavit sama. Vyrazila tedy na parket a rozjela ty své oblíbené hadí tanečky, při kterých se tak smyslně kroutila a dráždila tím všechny okolo. Samozřejmě se velice brzy okolo ní začali motat různí chlapci. Co mě ale udivilo bylo to, že jsem vůbec nežárlil. Ba naopak mě celá ta situace nesmírně vzrušovala. Má láska se na parketu dobře bavila a točila se od jednoho kluka k druhému. Když pak potřebovala další drink, tak ke mně roztomile přicupitala a ptala se mě zda se na ní nezlobím, že se tak rozjela. Hned jsem jí odvětil, že vůbec ne a že mě to naopak vzrušuje, vidět jí, jak se o ní kluci skoro perou. Zase se na mě tak krásně usmála a přitom lehce jazýčkem olizovala brčko od svého drinku. Vypadala neuvěřitelně rajcovně. Dala si pak ještě pár divokých tanečků a nad ránem jsme vyrazili domů.
 
Celou dobu jsem na ní měl tak hroznou chuť. Hned za dveřmi jsem se na ní vrhnul a strhal z ní oblečení. Do ložnice jsem ani nedošli. Vzal jsem si jí na chodbě, pěkně na všech čtyřech, hezky a tvrdě zezadu. Najednou jsem byl jako ďábel. Mrdal jsem jí pěkně rychle snad dvacet minut a pořád jsem neměl dost. Petruška byla z toho celá překvapená, ale moc se jí ta změna zamlouvala. Pořád mě slovně pobízela abych víc přirážel, abych jí mrdal, že takhle je to správně atd. Když jsme pak oba celý vyčerpaní a zpocení dosáhli společného orgasmu a svalili jsme se na zem, tak po chvilce se na mě Petruška podívala a řekla. „Co to do tebe miláčku prosím tě vjelo? Nikdy si nevydržel déle jak pár minut a teď si mě tu omrdal jako by to mělo být to poslední ve tvém životě?“ Přitom se na mě tak překvapeně usmívala a očíčka jí jen svítily. Musel jsem se jí přiznat, že jsem byl strašně moc nadržený, díky tomu, jak večer tancovala a flirtovala s těmi cizími kluky v baru. Když jsem na to pak při sexu pomyslel, tak jsem byl k nezastavení. Jakmile jsem to dořekl, tak na mě vytřeštila ta svá kulatá kukadla a povídá. „Takže tebe vzrušilo to, že jsem flirtovala s jinýma a ne s tebou? Ty jsi můj blázínek viď? A pak se začala smát. Dnešní noc jsem zakončili dlouhou, horkou, společnou sprchou a pak jsem se zachumlali do peří.
 
Od toho večera se náš vztah, ale začal posouvat, aniž by jsem si to nějak uvědomovali. Má láska se mě začala vyptávat na mé fantazie a pak jsme se pokoušeli je nějak přenášet do našeho sexu. Vždy byla velmi překvapená mou výdrží, když mi třeba vyprávěla jak, jako středoškolačka různě experimentovala a schválně pod sukýnku nenosila kalhotky a nebo chodila úplně bez prádla a sledovala reakce svého okolí, jak se třeba někde na schodech pár chlapů snažilo zahlédnout její odhalenou broskvičku. Mohl jsem s ní pak skotačit třeba celou noc.
 
Zvrat nastal asi v době, kdy jsem měli trošku horší období. Párkrát jsme se pohádali a ona byla pak na mě dlouho naštvaná. Chodila si pak k sousedce vylévat srdíčko. Při jejich povídání, vždycky padly aspoň dvě lahvinky vína. Jedna hádka, ale byla opravdu velká, i když šlo vlastně skoro jako vždy jen o prkotinu. Prostě v nás bouchly saze a řekli jsem si i to čeho jsem pak později oba litovali. Ona se ale naštvala a s křikem odešla a bouchla za sebou dveřmi. To bylo poprvé co něco takového udělala. Věděl jsem kam půjde a tak jsem šel na chvíli ven se projít a utřídit si myšlenky. Dorazil jsem domů asi za hodinku. Čekal jsem že už bude Petruška zpátky, ale to se nestalo. Šel jsem si tedy lehnout.
 
Probudilo mě, až bouchnutí dveří. Koukl jsem na hodiny. Bylo 2:30 ráno. Šel jsem tedy za ní abych se jí omluvil. Byla akorát v koupelně a zrovna si stahovala kalhotky. Když jsem se pak zahleděl na její kundičku, tak mě polilo horko. Měla jí totiž neuvěřitelně zarudlou a ve velkých chuchvalcích z ní vytékala spousta sperma. Nenapadlo mě nic jiného než jí po té použité prcince pohladit. V tom sebou cukla jak se mě lekla a otočila se na mě. Obličej měla celý uplakaný a bylo poznat, že je dost opilá „Miláčku, prosím tě promiň. Já tě nechtěla podvést. Víš sousedka nebyla doma. Byl tam jen její syn. Prosím tě odpusť mi to. Jsem vážně kráva.“ Já jí ale vůbec neposlouchal. Byl jsem uplně fascinovaný tou její nevěrnou kundičkou. Rychle jsem ze sebe stáhl trenýrky, chytil jsme jí za zadeček a mohutně jsem přirazil. Bože to bylo vážně něco. Úplně jsem se topil v té záplavě cizího semene. Byla tak krásně vlhká, horká a roztažená. Nemohl jsem se toho pocitu nabažit. Petruška stačila jen vyheknout a zapřít se rukama o pračku. Vypadlo z ní jen „Miláčku, co to děláš?“ Já jen houkl „Mlč a drž“. Pak už jsem se jen ukájel a užíval si tuto perverzní šukačku s nevěrnou Petruškou. Bral jsem si jí takto v naší koupelně už nějakou dobu, když to na mě přišlo a celou tu její použitou nevěrnou prcinku jsem jí vybělil i svou dávkou. Petruška se na mě pak tak nadrženě podívala a povídá. „Miláčku, ale já jsem ještě nebyla? Uděláš mi to prosím?“ A hned na mě zamrkala jak nějaká školačka. Chytil jsem jí za ruku a dovedl jí do naší ložnice, kde jsem jí položil do naší postele. Automaticky ta malá potvůrka pokrčila a roztáhla ty své překrásné nožky a v pusince přitom žmoulala jeden svůj prstík. Byla opravdu božská. „Kdepak je můj kundolízek?“ Zeptala se a mrkla na mě. Já na nic nečekal a rychle jsem se vrhnul na tu její oteklou prcinku. Hned první prolíznutí mě přesvědčilo o tom, že to je přesně to co chci a potřebuji. Vylizoval jsem té nevěrné potvůrce tu její vystříkanou dírku a ona při tom sténala a vrněla jako koťátko. Její orgasmus se pak dostavil poměrně rychle, během něhož, ze své lasturky vytláčela zbytky semene a jejích šťáviček. Bylo to něco neuvěřitelného. Náš nejšílenější zážitek v životě. Do rána jsem si pak o tom povídali a navzájem jsem se hladili a ujišťovali jsem se, že to náš vztah nijak nepokazí. I když Petruška dlouho nemohla uvěřit, že mi vůbec nevadí její nevěra a že mě to dokonce tak moc rajcuje.
 
Domluvili jsem se, že Petruška bude mít úplně volnou ruku a pokud bude mít chuť divočit, tak pokud mě o tom bude dopodrobna informovat, tak bude vše v pořádku. Dali jsem si ale nějaký čas, na vstřebání všech těchto nových zážitků. Když mě pak Petruška požádala, zda mi nebude vadit, když půjde k sousedce na pokec, nepřišlo mi na tom nic divného a samozřejmě jsem jí vyhověl. Já si naplánoval večer podle sebe a čekal jsem, až se vrátí. Vůbec jsem si přitom nevšiml, v čem ta má malá potvůrka odešla. Bylo něco kolem 1 hodiny ranní a můj miláček se právě vracel. „Dneska to holky nějak protáhly.“ Říkal jsem si pro sebe. Po chvilce vešla má láska do obýváku a já tak měl možnost si jí prohlédnout. Na hlavě měla dva malé copánky, na sobě měla průsvitnou bílou halenku a kostkovanou minisukni a na nožkách bílé punčošky až do půli stehen. Jinak neměla nic. Vypadala jako školačka. V pusince už zase žmoulala ten svůj prstík a koukala mi přitom přímo do očí. Pak povídá. „Kdepak je můj kundolízek? Sousedčin syn měl dneska narozeniny, ale dáreček dostaneš ty! A pak se na mě usmála a rychle odcupitala do ložnice. Tak takhle to tedy dneska bylo. Ta malá, proradná, svůdná potvůrka. Takhle si to dnes na mě připravila. Rychle jsem pak utíkal za ní abych i já dostál své povinnosti a nejdříve jsem jí pořádně ztrestal tu její nestoudnost a několikrát jí vyplnil nevěrnou kundičku svou dávkou, abych jí pak následně dokonale uspokojil očistou její těžce zkoušené lasturky.
 
Od té doby mě nejednou překvapila tím, koho si vybrala jako svého nabíječe pro naše radovánky. Ale o tom snad někdy příště. Mám doma dokonalou, malou, perverzní divošku.


Začátek 2 - Valentýn

Od doby, co mě Petruška tak krásně vypekla a tajně se stala narozeninovým dárečkem pro syna naší sousedky, utekl už nějaký čas. My jsem si dále užívali života a našich her. Petruška mi vždy oznámila, pokud měla mít, nějaké zajímavé rande, po kterém jsem si vždy užil tu její nevěrnou prcinku a její úžasné vypravovaní o tom, jak, kde a s kým mi opět nasadila parohy. Já se jí vždy nemohl nabažit a pořádně jsem jí vytrestal. Bylo to neuvěřitelně smyslné a oba nás to naplňovalo. Jedna věc, mě ale začínala lákat ještě víc. Chtěl jsem tu mojí nevěrnou divošku vidět přímo v akci.
 
Pomalu jsem na to, při našich radovánkách začínal Petrušku upozorňovat. Jak by bylo krásné, kdybych měl možnost, jí vidět z úplně jiné stránky, jen jako divák a mohl si tak užít, další silný zážitek. Ze začátku, to brala s odstupem. Že by se nemohla uvolnit a že neví, zda by to přede mnou zvládla, že na to mě moc miluje. Po určitém čase, už jí to ale nepřišlo, až tak špatné. To je mrška co? Začal jsem kout železo, dokud bylo žhavé.
 
Začali jsem spolu tedy přemýšlet nad tím, kdo by byl vhodný kandidát a kdy by se to vlastně mělo vůbec odehrát. „Miláčku, si si vážně jistý že mě chceš opravdu vidět s jiným? To co jsem dělali do teď, je jedna věc, ale teď mě při tom i uvidíš. Vážně myslíš, že by si to zvládnul?“ Petruško, už po tom toužím strašně dlouho, není nic hezčího, než tě vidět při orgasmu.“ „I ty brepto jeden. Takže ty mě chceš vidět při orgasmu jo? A co když bude lepší než ty? A vybavenější? No? Zvládneš to ty můj úžasný kundolízku?“ Pak se na mě tak krásně usmála. Ta potvora. Takhle mě provokovat. Bylo jasné, že už není cesty zpět. Oba jsme to chtěli. No jo, ale kdy to tedy provedeme? A kdo bude ten náš vyvolený? A pak mě něco napadlo. „A co na Valentýna? Na svátek všech zamilovaných?“ Petruška na mě překvapeně mrkla a povídá. „Hele ty divochu. Koho máš jako na mysli co?“ Tentokrát, jsem měl ďábelský úsměv na tváři já. „No bylo by to jistě zajímavé, kdyby to byl někdo, kdo to celé vlastně započal ne?“ Petruška si hned po tom co jsem to dořekl, dala ruce v bok a tak zvláštně se na mě podívala. „Jo tak sousedčina syna se ti opět zachtělo jo? Ty jsi zvíře.“ Hned na to mě tak vášnivě políbila. „Dobrá Tome, budu jeho valentýnkou. Ale domluvíš to s ním ty, když po tom tak toužíš.“ Šibalsky se na mě usmála a zmizela v koupelně. Kostky byly vrženy.
 
Je 14. února, 17 hodin. Právě jsem dorazil domů. Valentýnský program může začít. Petruška už je doma připravená. Je úplně nahá, jen přes oči má nataženu černou latexovou škrabošku. Leží na posteli obsypána okvětními lístky růží. Ruce a nohy má připoutány k pelesti postele. Bože, vypadá fantasticky. Nakloním se k ní a políbím ji. Chutná úžasně. „Jdu pro tvého milence beruško.“ „Dobře. Nenechte mě dlouho čekat.“ Ještě jednou se na tu krásu podívám přes rameno a vyrážím. Vím, že má soused prázdniny a tak jsem si s ním na dnešek domluvil, že si zahrajeme NHL. Hráváme ho takto často, tak to aspoň nebylo podezřelé. Zvoním a on mě v pouští do bytu. Hra už je připravená a tak se do ní hned pouštíme. Postupem času se ho začínám vyptávat. 
 
„Tak co chlape, jak to, že na Valentýna máš čas na hraní? Neměl by si být někde venku se svou slečnou co?“ „Ale, žádnou teď nemám, je to k vzteku.“ 1:0 pro mě! „To asi budeš hodně nevybouřený co? Jak dlouho, už si bez holky?“ „Od Vánoc. Dala mi košem na Silvestra.“ 2:0 pro mě! „To bude dobrý, určitě už máš vyhlédnutou nějakou jinou ne? Líbí se ti teď nějaká?“ „No jedna by tu byla. Z mých narozenin.“ Pak se na mě tak zvláštně podíval a hrál dál. 3:0 pro mě! On totiž nevěděl, že vím o tom, kdo byl jeho narozeninový dáreček a že my jí přefiknul už před tím. „No tak vidíš a proč s ní nejsi?“ „Je zadaná“ A zase se na mě tak podivně podíval. „Tak všechno se dá vyřešit. A ty se jí také líbíš?“ „Říkala mi, že jsem moc roztomilý“ Ta moje potvůrka jedna. Ta to s ním umí. „A znám jí?“ Po chvilce váhání se na mě podíval a řekl. „Jo znáš. Je to tvoje holka.“ 3:1! „Aha. No jo. Petra byla vlastně na tvé narozeninové oslavě že? Takže se ti líbí moje holka jo? Ty divochu jeden. A ty by si o ní měl zájem?“ „Je moc hezká. Vždycky se mi moc líbila. Líbí se mi jak se oblíká. Tak vyzývavě a přitom roztomile.“ Musím se přiznat, že to na ní také zbožňuji. 4:1 pro mě! „A co bys řekl na to, že by to mohla být dnes jen tvoje holka?“ Jakmile jsem to dořekl, tak na mě vytřeštil oči a úplně stuhnul. „To jako…, že bych mohl…, dneska s ní to…?“ „Přesně tak. Dneska by byla jen a jen tvoje. Co ty na to?“ 5:1 pro mě! Asi mu pomalu začínalo docházet, o co tu jde, protože se tak zvláštně usmál a povídá. „A tobě by to nevadilo, kdyby ti někdo vojel holku?“ 5:2! „To víš. Petruška má své požadavky, na které jí jen já nestačím, tak jsem se dohodli na volnějších podmínkách.“ 5:3! „A co na to Petra? Té to vadit nebude?“ „Ale vůbec ne, už na tebe čeká nahá v naší ložnici.“ 5:4! „To jako vážně?“ „Přesně tak. Na tvých narozeninách se jí to s tebou moc líbilo a před tím také.“ 5:5! „Ale musíš mě porazit, jinak nic nebude.“ „Tak dobře, těž se.“ Bitva vzplála. „Takže ty jsi celou tu dobu věděl, že jsem ti už dvakrát vojel tvojí holku a vůbec ti to nevadilo?“ „Ano. Ba právě naopak, jsem byl moc rád, že se to stalo.“ 5:6! Konec hry. Povedlo se.
 
Jsi tedy vítěz. Tak tedy jdeme. Dostaneš svojí výhru. Klučina pořád vypadal, jako by to byl jen sen, ale hned se hrnul ke dveřím. Odemykám a společně vstupujeme do chodby. „Moje Petruška už na tebe čeká v ložnici. Tak jen běž a užij si Valentýna.“ Od teď už se budu jen kochat. Bože jak já jsem nervózní a nadržený zároveň. Srdce mi buší, při představě, čeho budu právě svědkem. Klučina mezi tím došel do ložnice a pomalu si prohlíží to božské stvoření naservírované na posteli jen pro něj. Pomalu se začal svlékat, ale přitom z mé nahé Petrušky nespustil oči. Jakmile stáhnul i trenýrky, tak jsem pochopil, proč mu ta moje nevěrná mrška tak snadno podlehla. Páni, kam já se na něho hrabu. Jeho penis byl dlouhý, ale co bylo zjevnější. Byl výrazně širší než můj. Naposledy se na mě podíval přes rameno a já mu rukou pokynul ať jde k ní. Pomalu se k ní přitulil a začal jí hladit po nahém bříšku. „Miláčku, to jsi ty? Nemohla jsem se tě dočkat. Polib mě prosím.“ Na nic nečekal a začali se přímo přede mnou vášnivě líbat. Trvalo to snad minutu. „Tedy po tomhle jsem toužila takovou dobu. Moc si mi chyběl ty můj divochu.“ Páni, jak ta je kouzelná. Začali se spolu opět líbat, ale klučina se přehoupl nad ní a lehl si mezi její roztažené nožky. To bylo vážně něco to vidět na vlastní oči. Petruška už začínala pomalu sténat a jeho penis už také řádně ztvrdl. „Stáhni mi tu škrabošku prosím.“ Udělal co si žádala a okamžitě se mu zahleděla do očí a tak smyslně a divoce se na něho usmála. Pak její zrak sjel na mě, stojícího ve tmě chodby a i na mě se tak láskyplně zadívala a mrkla na mě. „Tak už do mě pojď, Moc po tobě toužím.“ Ještě víc dala kolínka od sebe, aby mu usnadnila vstup do své svatyně. 
 
Jakmile klučina narazil na její pysky a pomalu se do ní začal nořit, tak se na mě ta má potvůrka zahleděla. Koukala mi přímo do očí, očíčka začala přivírat a kousala se do rtu. Když do ní pak pronikl celou svojí délkou, tak zaúpěla, hlavu zvrátila dozadu a prohnula se v pase. Pak ze sebe vydala dlouhý táhlý stén po kterém se na mě opět zadívala, tentokráte pohledem divoké lvice. Hned ho opět políbila a požádala ho aby pokračoval. „Bože. Jsem tě úplně plná. Prosím. Vošukej mě. Dělej!“ Okamžitě jí poslech a začal jí rytmicky nabodávat na ten svůj kůl. Přede mnou se začalo rozehrávat, to nejkrásnější představení na světě. Syn sousedky mi na Valentýna omrdává mojí lásku a já to potají sleduji. Nic hezčího snad už nemůže být. Oba se rytmicky pohybovali a jejich těla se leskla potem. Celým bytem se nesla vůně sexu a dobře uspokojované ženy. Bylo to tak smyslné. Petruška předla jako kočka a vždy po očku na mě jukla. Bylo evidentní, že se jí celá tato situace víc než zamlouvá, stejně tak jako mě. Nemohl jsem to už vydržet. Bylo toho na mě moc. Při sledování její nevěry jsem si ho musel začít honit. Bylo to k zešílení. Pocity se ve mně mísily. V hlavě i v klacku mi hučelo a já zažíval nepoznané pocity štěstí, lásky ale i úzkosti a žárlivosti. Klučina už mezi tím mou Petrušku řádně hobloval a ta křičela na celý pokoj. Ještě raz, dva, tři rychlé přírazy a Petra najednou ztuhla, prsty se jí kroutily a nožičky jí tak krásně vibrovaly. Takový orgasmus jsem u ní ještě neviděl. Pomalu ho rozdýchávala, když i on dosáhl svého vrcholu a pořádně vykropil mé lásce svatyňku. Petruška na mě pohlédla přesně ve chvíli, kdy i já už ten pohled nevydržel a stříkal jsem před sebe na podlahu jako hasič. Velice jí to pobavilo, protože se začala smát a mrkla na klučíka, ať se také podívá. Oba se pak usmáli a opět se začali vášnivě líbat. Já přitom poprvé pocítil určitý stud a možná i trochu ponížení. Ale bylo to velice příjemné. 
 
Petruška mě pak požádala, ať jim podám klíček od pout. To jsem ihned učinil. Klučina jí pak odpoutal aby se mohli společně mazlit. Musel jsem si jít do lednice pro pivo. Vypil jsem ho skoro na ex. Páni, to tedy bylo něco. Jsem úplně hotovej. Celé tělo se mi třese a v hlavě mám úplně vymeteno. Z ložnice se ozývají mlaskavé zvuky a sténání. „Teda on je vážně k neutahání.“ Řeknu si pro sebe a pousměji se nad tím. Nechám je už o samotě si zařádit. Ještě tak půl hodiny spolu dovádí a i přes to, že je nevidím, ale pouze slyším, tak to musí být jízda. Chápu, že i když je tak mladý, to mojí Petrušku s ním tak baví a možná i proto, jí to tak moc láká a dělá dobře. Opět slyším, už známé sténání, před příchodem Petřina orgasmu a hned po tom už je klid. Slyším jen jak si potichu povídají a přitom se líbají.
 
Pak uslyším jak oba proběhnou po chodbě do koupelny, kde spolu ještě chvilku laškují ve sprše jak dva opravdový puberťáci, což mě nesmírně baví poslouchat. Když pak oba přijdou do obýváku v županech, on navíc v tom mém, tak z nich to uspokojení úplně čiší. Je na ně opravdu kouzelný pohled. Jako dvě zamilované hrdličky. S klučinou si otvíráme pivečko a moje nevěrnice popíjí vínečko. Bavíme se spolu o tom co jsme právě prožili. Už je mezi námi krásně uvolněná atmosféra. Bavíme se a je nám takto ve třech spolu dobře. Vypadá to na začátek něčeho nového, krásného a tajemného. Už se nemohu dočkat toho, co nás společně ještě čeká.

Začátek 3 - Pod schody

Takže tento díl se odehrává měsíc po tom předchozím. Byla neděle večer a já měl se sousedovic Markem domluvené takové malé randíčko, hned po tom, co se vrátí s rodiči z chaty. Chtěl jsem ho pozvat k nám a nechat ho s mou láskou opět pořádně zadovádět.
To jsem ovšem netušil, jak mě Petruška převeze a zneužije momentální situace ve svůj, Markův a nakonec i v můj prospěch.=)
 
Čekal jsem totiž na to, až se sousedi vrátí domů z chaty a zároveň až dorazí má láska z nákupu luxusního prádélka, které si právě pro naše hrátky pořídila. Když jsem na domovní chodbě zaslechl známé kroky, směřující k vedlejšímu bytu, tak jsem si kukátkem ověřil, zda to jsou opravdu oni. Jaké ale bylo mé překvapení, když do bytu vstoupili jen Markovi rodiče? „Kde sakra může ten klučina být?“, řekl jsem si pro sebe a dál ho vyhlížel. Měli zpoždění, stejně jako Petruška, která uvázla v zácpě. Po asi 10 minutách mi to nedalo a vykoukl jsem z okna. Díval jsem se po okolí a pak po parkovišti, na kterém jsem zahlédnul sousedovic auto. Co ale nakonec upoutalo mou pozornost, bylo auto stojící hned vedle. Bylo to totiž naše auto! „Sakra, co se to tu děje? Kde je Petra a Marek?“ Nějak jsem celou situaci nechápal. Pomalu mi začalo docházet, že se asi spolu někde zasekli. Vyrazil jsem tedy ven na chodbu omrknout, kde by mohli být.
 
Potkal jsem je na schodech v patře, jak jdou nahoru. Petra celá červená v obličeji a on taky. Nesl náš nákup, tak jsem si nejdříve myslel, že ho požádala, zda by jí s ním nepomohl. Vzal jsem si od něho tašky a pomalu se uklidnil. Když jsme se rozloučili, tak mu ještě moc poděkovala za pomoc a poslala mu vzdušný polibek. Na to se jen tak nesměle usmál a rychle zapadl k sobě do bytu.  
 
Doma mě hned Petra chytla za ruku a vedla mě do ložnice. Bylo to tak nečekané, že jsem celý nákup rozsypal po chodbě. Okamžitě si přede mnou lehla na záda na naší postel a dala nohy pořádně od sebe. Tím se jí šaty povytáhly nahoru a já tak měl možnost vidět, tu její totálně zcákanou a zarudlou nevěrnou kundu. Byla celá olepená a teklo jí to i po nohách. Došlo mi, až později, že vůbec nemá kalhotky. Normálně se na mě usmívala a pak se mě zeptala „Tak co miláčku? Líbí se ti to, co vidíš?“ Já byl úplně tuhej, protože mi došlo, že jí ten hajzlík musel cestou domů, někde pořádně vojet a vystříkat. Začala se mi normálně smát a pak ukázala na prcinku a řekla „Víš co je hrozný ty můj kundolízku? Nestihla jsem se udělat, tak už pojď a pořadně mě vylízej. Tvé lízání, totiž úplně zbožňuju.“ 
 
Já jsem se pořád nebyl schopný pohnout. Po chvilce, jsem se trošku zmátořil a přiklekl jsem mezi její roztažené nožky a hned jsem ucítil tu omamnou vůni sperma a jejích šťáviček. Normálně jsem byl, z celé situace tak vzrušený, až mě z toho bolel ocas. Lehl jsem si mezi její nohy a po určité době, co jsem si tu její osemeněnou prcinku prohlížel,  jsem jí zkusil olíznout. První kontakt byl tak silný, že jsem se málem udělal. Nekecám. Normálně jsem byl z toho všeho, tak moc hotovej. Začal jsem jí pomalu lízat a to bylo teda vážně něco. Chutnala hořko-slaně, ale bylo to neuvěřitelný. Normálně jsem lízal své Petrušce kundu vystříkanou od toho usmrkance a vůbec mi to nevadilo. Po celou dobu jejího uspokojovaní, lehounce sténala a prohýbala se v pase. Když jsem jí postupně přiváděl k vrcholu, tak už byla o dost hlasitější a kousala se do své male ručky. Její orgasmus, byl jak výbuch ohňostroje. Kapičky potu, se jí řinuly po bříšku a ona sebou nekontrolovatelně škubala. Řeknu vám, byl to překrásný pohled. Díky tomu, ze sebe vytláčela ven, zbytky Markova semene a svých šťáv, které jsem samozřejmě ihned slízal. Bylo toho pořád opravdu hodně. Jakmile se trošičku vzpamatovala, tak se mě zeptala. „Miláčku, chceš slyšet, jak se to celé stalo?“ Sama moc dobře věděla, že je to úplně zbytečná otázka! „Jasně že jo!“ Vyhrkl jsem okamžitě ze sebe. „Tak dobře. Hezky si ho vyndej a pomalu si ho hoň a já ti vše povyprávím. Když jsem byl připravený, tak se posadila proti mně do tureckého sedu a začala povídat.
 
„Viděla jsem je jed domů a tak když jsme dorazili společně před dům, tak jsem požádala Marečkovi rodiče, zda by mi nemohl pomoci s nákupem. Neměli s tím žádný problém. Když jsme pak zůstali spolu sami dva, tak jsem se ho zeptala jak se mu to se mnou posledně líbilo? Byl prý úplně nadšený a doma musel ještě párkrát masturbovat. Chápeš to? Masturboval a přitom myslel na mě. Zeptala jsem se ho tedy, zda by mě zase chtěl šukat? On mi řekl, že by mě moc rád zase měl, ale že se před tebou hrozně stydí. Když mi tohle řekl, tak jsem vymyslela takovou malou lest. 
 
Zatáhla jsem ho dolů do sklepa pod schody. Byl z toho celý překvapený, ale šel poslušně za mnou. Rychle jsem si stáhla kalhotky a podala mu je a on si je dal do kapsy jako suvenýr a pak jsem se před ním předklonila, vykasala jsem si šaty a vystrčila na něj ten svůj zadeček a kundičku. On na mě civěl jak na svatý obrázek a tak jsem mu chytla jednu ruku a položila jsem mu jí přímo na mojí už tekoucí kundičku. Toho už využil a začal mě po kundě přejíždět prstem kolem dokola. Pořád jsem se na něho usmívala a povzbuzovala ho, že je to moc příjemné a zda se mu líbí co vidí? Byl ze mě úplně hotový. Jen řekl hmmm a pak mi lehce zasunul prst do pochvičky. Zasténala jsem slastí a ještě víc jsem se mu našpulila. Udělala se mu krásná boule na kraťasech. Zeptala jsem se ho, zda mi ho ukáže. Mára chvilku váhal. Byl hrozně nervózní. Pořád se díval okolo, zda tam někdo není, ale po chvilce si stáhnul kraťasy i s trenkami až ke kotníkům. Hned jsem ho pochválila, že je moc hezký a velký a pak ho po něm lehce pohladila. On sebou cuknul a začal se celý chvět. Poznala jsem, že moc dlouho nevydrží. Byl opravdu hodně nadržený. Lehce jsem si ho přitáhla k sobě a navedla ho na svou kundu. Řekla jsem mu, tak už pojď do mě a on se ke mně přiblížil a pomalu ho do mě zasunul. Vyhekla jsem a opět jsem se na něho usmála. Řekla jsem mu, že je to moc příjemné a ať se nebojí a užije si svou kurvičku. Byl ale tak natěšený, že mě po pár přírazech začal plnit svým mlíčím. Bylo toho hrozně moc. Cítila jsem, jak se ta jeho horká lává rozlévá po celém mém bříšku. Řekla jsem mu, že to nevadí a že je skvělej. On ho ze mě vytáhl, ale co mě překvapilo a potěšilo bylo to, že byl pořád úplně tvrdej. 
 
Mrkla jsem na něj a zeptala se ho, zda by mě chtěl ještě? Jen na mě zasněně koukal a přikývnul. Začala jsem se smát a zase jsem se před ním předklonila a řekla mu tak pojď ty divochu můj. Už ho do mě zasunul sám a začal hezky přirážet. To už bylo mnohem lepší a snažil se mě pořádně mrdat. Držel mě za boky a tvrdě si mě narážel na to své kopí. Asi 10 minut mě krásně plenil, než na něho přišel druhý orgasmus, kdy mě opět nádherně vystříkal. Bylo to fantastické. Já to jeho semeno v sobě prostě miluju. V tom se rozjel výtah a tak jsme se rychle oblékli a vyrazili jsem domů. No a to si nás ty potkal na schodech.“
 
Celou dobu, jsem strnule poslouchal její vyprávění, honil si ho a klepal se vzrušením. Bylo to něco nepopsatelného. Hltal jsem, každé její slovo a přitom sledoval to její nevěrné, použité a vystříkané tělo, které mělo být jen moje. Když byla u konce se svým vyprávěním, tak už jsem to nevydržel a zcákal jsem jí to její chlípné tělo i svou dávkou. Bylo to jako exploze. Neuvěřitelně silný prožitek. „Teda, ty stříkáš jak hasič Tome. Vidím, že se ti má lest líbila“ A pak se začala smát na celý pokoj. „Ani nevíš lásko, jak moc se mi to líbilo. Jsi úplně perfektní. Nemohl jsem si přát, lepší dívku. Jsi má bohyně a já tě za to všechno, šíleně miluji.“ No řekněte, není Petruška prostě úžasná?=)))

Začátek 4 - Oběd

Od poslední akcičky mé Petrušky a sousedovic Marečka utekl už nějaký čas. Bohužel se práce nakupila a nebyl tak čas pokračovat v našich radovánkách a různých zvrhlých skopičinách, které nás za poslední dobu, tak moc začali bavit. Občas jsem doma nadhodili téma, že musíme Marečka zase co nejdříve pozvat, aby nám náhodou nevychladl a neztratil o mou Petrušku zájem. Chtěl jsem sice vymyslet nějakou akcičku, která by tomu dopomohla, ale nakonec do toho vstoupila stará známá náhoda, která za nás vše vyřešila.
 
Měli jsem konečně společný volný den. Bylo pondělí a tak jsem spolu lenošili v pelíšku. Díky naší zaneprázdněnosti, jsme na sebe vůbec neměli čas, a tak byla má láska poměrně hodně nadržená. Ještě aby ne, když měla sex naposledy právě s Marečkem pod schody. I já od té doby nesmočil, ale díky velkému pracovnímu stresu, jsem na sex moc pomyšlení neměl, což Péťu tedy vůbec netěšilo, ale chápala mě. Bylo toho na mě poslední dobou prostě moc. Jak jsem se tak povalovali, začali jsem přemýšlet, co provedeme s volným dnem. Navrhl jsem, že by jsem si mohli zajít na dobrý oběd a pak se projít po matičce Praze, abychom si oba vyčistili hlavu a přišli jsme na jiné myšlenky. To Petrušku potěšilo a tak se hned vrhla do koupelny, aby se prý pořádně zkulturnila a mohla jít normálně mezi lidi. Miluju to její šlechtění a chystání se. Je na ní vždy nádherný pohled, když se pak snaží v šatníku najít něco na sebe, což je pokaždé ten nejtěžší úkol ze všech.
 
Když se ale hodila do gala a vymódila se, tak mí málem spadla brada. Dva rozkošné culíčky na hlavě. Bílé tričko s všitými černými kšandami, které byly přichyceny k černé minisukénce a k tomu černé samodržící punčošky a černobílé tenisky. Přes ruce ještě hodila černou koženou bundičku. Bože to byla nádhera. Ona to prostě se mnou umí a ví jak na mě. Po tom co jsem se na ní vynadíval jsme mohli vyrazit. Byla akorát jedna hodina odpoledne, když jsem vycházeli z domu. Naše vybraná restaurace byla kousek od našeho bydliště, takže jsme za 15 minut už usedali venku na zahrádku. Máme to místo rádi, protože je tam klid a na zahrádku není skoro vidět, a tak si tam občas trošku zašpásujeme. Během chvilky máme objednáno a zůstáváme zase sami. Petruška na mě pořád laškovně mrká a různě se mi nastavuje, abych mohl dobře vidět, a obdivovat to její nádherné tělíčko.
 
Ve chvíli, kdy na mě krásně zamrká a pomalu si stáhne tričko za výstřih směrem dolů a odhalý tak mému zraku svá nádherná a kulatá kůzlátka, tak kolem vstupu na zahrádku projde Marek. Petruška se hned cudně urovná a houkne na něj. Marek se na chvíli zarazí a kouká na nás. Očividně ho Petruška překvapila tím, že na něho zavolala. Rychle na něj mávla ať jde k nám. Ještě se párkrát kolem sebe rozhlédl a pak vkročil na zahrádku a došel k našemu stolu. „Dobrý den“ řekl. „Ahoj Marečku. Prosím tě, jaký dobrý den? Snad ahoj ne? Přeci se už dobře známe ne?“ řekla mu Petra a tak zvrhle se na mě koukla a mrkla na mě. „No jasně, tak tedy ahoj.“ „To je lepší. Nechceš si Máro k nám přisednout?“ Zase na něm bylo vidět, lehké váhání. Pořád nevěděl, jak se má před námi chovat. Ještě si na celou tu věc kolem nás asi nezvykl. Ale za chvíli už seděl vedle mé lásky a po nějakém čase, už se s námi bavil normálně. Ostych už z něho spadl. Číšnice nám akorát mezi tím donesla jídlo. Márovi jsem objednal také něco malého, aby tam na nás přeci jen hladově nekoukal. Atmosféra už se nádherně uvolnila a i Mareček už se osmělil a sem tam se Petrušky začal dotýkat. Ta mrška na mě vždy házela takový ten chlípně-nadrženecký pohled a mě bylo jasné, že už s ní opět její nadrženost cloumá na všechny strany. Moje domněnky pak byly potvrzeny ve chvíli, kdy Mareček zrovna něco vyprávěl a najednou se zarazil a stuhl. Ta má malá mrška mu totiž zavedla jeho ruku přímo pod svou sukénku, až přímo na úplně obnaženou a jistě i řádně vlhkou lasturku. Byl na ona dva úplně luxusní pohled. On překvapený a ztuhlý a ona nadržená a natěšená.
 
Pak si Petra Marečka přitáhla k sobě a dobrou minutu se s ním, přímo přede mnou líbala. Byl to úplně elektrizující pohled. V kalhotách už mi opět stál ocas jako stožár a já upřeně sledoval tu sexy líbačku. Když se dolíbali, tak mu ještě něco pošeptala do ouška a pak se smyslně postavila a odešla dovnitř. Mareček se při tom zahleděl na místo, kde ještě před chvilkou seděla má láska a naprázdno polkl. Já se ohnul pod stůl, abych viděl, co ho tam tak zaujalo. Když jsem se pořádně zahleděl, tak už mi bylo vše jasné. Po Petrušce tam totiž na lavičce zůstal takový malý mokrý flíček. Tedy ta musí být opravdu hodně vzrušená honilo se mi hlavou. Ještě než jsem se stačil narovnat, tak se rychle vypařil i Marek.
 
Trošku mě to překvapilo, ale říkal jsem si, že si musel jen odskočit. Když se ale ani jeden z nich po víc jak dvaceti minutách nevracel, tak už jsem něco začínal tušit. Vzhledem k tomu, že v restauraci jsme v tento den a v tuto dobu, byli prakticky sami, tak by bylo divné, kdyby na WC byla fronta. Pomalu jsem si pochutnával na svém pivečku a čekal na ty dva divochy, až se uráčí vrátit ke mně. Čekal jsem ještě 20 minut, během kterých jsem si objednal pivečko nové. Zdálo se mi, jako by se na mě ta číšnice, tak nějak podivné dívala, když mi nesla mou objednávku a viděla, že jsem u stolu i po tak dlouhé době pořád sám a má láska a ten klučík pořád nikde, ale asi se mi to možná jen zdálo.
 
Když oba konečně dorazili, tak byli rozjuchaní, jak nějací dva puberťáci. U Marka jsem to tedy chápal, ale Petruška byla až nezvykle rozjařená, ale její chování bylo úsměvné a zábavné a tak mi to vůbec nevadilo. Oba si pak objednali velkou kolu, protože prý teď měli velký vídej. Na to se začali oba smát a ta číšnice se na mě zase tak podivně podívala, jako by snad věděla, o čem je řeč. Já radši rychle zaplatil a rychle jsme opustili místo činu. Ještě jsem se ale stačil podívat, na místo kde seděla Petruška a na lavičce po ní zůstal poměrně velký koláč bílé husté tekutiny, a mě bylo už úplně jasné, co se během mého čekaní na ně, uvnitř událo. Měli jsem sice v plánu, jít se pak projít po Praze, ale Petruška hned venku na chodníku, chytila Marečka za ruku a zamířila si to s ním ruku v ruce přímo k domovu. Když jsme pak dorazili, k jeho dveřím, tak ho Petruška chytila oběma rukama za hlavu a zase se s ním tak nádherně vykousla. Jinak se to snad ani nedá popsat. „Děkuji ti Marečku za dnešek. Už jsem to moc potřebovala a ty jsi mi tím moc pomohl. Cítím se nádherně uvolněná. Tak zase někdy příště hmmm?“ Touto větou jsme se s ním rozloučili a zapadli jsme k sobě do bytu.
 
Petruška mě nechala si jen vyzout boty a už mě táhla za ruku do ložnice. „Jen pojď kundolízku. Máš tu práci. Ráno si mě odbyl a tak jsem si své uspokojení musela zařídit jinak.“ Vzhledem k tomu, že jsem měl cestou domů čas, přemýšlet o tom, co se vlastně v restauraci dělo, tak už jsem se na svůj úděl nesmírně těšil. Petruška už zatím stačila zaujmout svou oblíbenou pozici na zádech, podepřená lokty s naprosto luxusně roztaženými a pokrčenými nožkami, nabízejícími tu její zarudlou, tekoucí, lesklou a totálně vystříkanou prcinku k očištění. Já se na ní ještě chvílí nadšeně díval, ale pak jsem se rychle vhrl mezi její stehýnka a pustil jsme se do očisty té její zaneřáděné kurví dírky. Hezky jsem jí vylizoval a přitom poslouchal její vyprávění, které mám tak rád.
 
„Víš miláčku, ráno jsem na tebe byla docela naštvaná, potřebovala jsem tě, ale ty jsi mě odmítl a tak když se na zahrádce náhodou vyskytl Mareček, tak jsem se ti chtěla trošku pomstít a využít situace, která se mi nabízela. Byla jsem strašně moc nadržená a potřebovala jsem vošukat. Prostě pořádně vojet a tak jsem ho provokovala a pod stolem jsem mu pořádně masírovala ten jeho velký, tvrdý a mladý vocas.“ Teda to mě překvapila, protože toho jsem si vůbec nevšiml. Mareček se umí dobře kontrolovat. „Pak, když už měl svou ruku na mé tekoucí prcině, tak jsem věděla že ho musím mít. Pošeptala jsem mu, že na něj budu čekat na pánech a ať je tam co nejrychleji, nebo dám prvnímu chlapovi, který tam vejde.“ Teda ta její nadrženost, už musela být opravdu extrémní. Takovou jsem jí ještě neznal, ale moc se mi ta změna líbila a tak jsem ještě zintenzivnil své jazykové schopnosti a tu její nevěrnou kundu jsem jí vylizoval jako blázen. „Hmmm, jooo, lásko, tohle se mi moc líbí. Byla jsem zlobivá a zase jsem se ti kurvila s Marečkem. Lízej mě pořádně, tááák, nádhera.“ Byla v sedmém nebi. Když si přetáhla triko přes hlavu, tak jsem uviděl, jak se jí tělo celé chvělo a hrudník a kozičky měla úplně zarudlé. Zrychleně dýchala, ale povídala dál. „Když za mnou Mareček přišel, tak už jsem ho čekala v kabince s vyhrnutou sukénkou a řekla jsem mu, že jsem opět celá jen jeho a ať mě vůbec nešetří a pořádně mě vojede. Tentokrát na nic nečekal. Vešel za mnou a rychle za sebou zavřel dveře. Během chvilky už měl kalhoty dole a v ruce držel ten svůj kolík. Teď už se do mě zkušeně zabořil a silou ho do mě vrazil skoro až na dno. On má opravdu velmi pěkného ptáka. Krásně do mě pasuje a vyplňuje mě. Nahlas jsem zasténala a rychle se na něho přirazila, abych cítila celou jeho délku a velikost. Byl to báječný pocit, mít ho zase v sobě. Levou rukou mě ještě chytil za kozičku a začal ho do mě vrážet. Už si nebral teda žádné servítky a hezky a tvrdě mě mrdal, přesně tak jak to mám nejraději. Jeho péro mi dělo moc dobře. Kunda mi tekla a cítila jsem v sobě každý jeho pohyb. Hobloval mě tam solidně. Líbilo se mi být zase jeho a nechat se tím klučíkem omrdávat a vědět, že ty jsi venku a čekáš na nás. Ta myšlenka se mi hlavou tak krásně honila a tak jsem dosáhla orgasmu poměrně rychle. On to se mnou umí. Ta jeho mladická energie a zběsilost se mi moc líbí. Byl jako zvíře a krásně mě udělal.
 
Byl tím velice překvapený, jak dobře a rychle mě dokázal uspokojit. Ale já neměla ještě dost, a on podle té jeho tvrdé sukovice také ne. Hezky mě začal znovu mrdat, ale teď už pomaleji. Hezky si se mnou hrál a jí vrněla jako kočka. Jakmile to na něho šlo, tak přidal a opět mě tak krásně vošukával. Když mě pak začal nádherně plnit svým semenem, tak to bylo i na mě moc. To horko, které jsem cítila v bříšku bylo neuvěřitelné. Stříkal jak hasič a já ty jeho proudy intenzivně vnímala a to mě dovedlo na druhý vrchol. Bylo to moc krásné a nepamatuji si, že bych někdy něco podobného zažila. Když jsem se pak koukla na mobil, tak jsem se trošku zhrozila, protože jsme tu mrdali skoro 45 minut. Jo když se člověk dobře baví tak vůbec nevnímá čas. A já se tedy bavila přímo královsky. Nohy se mi klepaly a z prciny mi tekly snad litry jeho mrdky. Lehce jsem to pak otřela, ale teklo to ze mě pořád, jak si nakonec měl možnost sám vidět a teď i ochutnat.“ Tuhle poznámku doprovodila takovým posměváčským smíchem, ale to mě jen víc vzrušilo a nabudilo. Pak si lehla na záda a její sténání se stávalo mnohem intenzivnějším, až do chvíle, kdy mě oběma rukama drsně chytila za hlavu a nacpala si jí celou do svého klína a já cítil to její stahování a záchvěvy právě vybuchující sopky uvnitř její kundičky a lízal jsem jí dál, až do chvíle, kdy se její sevření uvolnilo a má láska odpadla. Nechal jsem jí odpočívat a sledoval jsem to její krásné, drobné a uspokojené tělo, jak si spokojeně oddechuje. Byl to naprosto okouzlující pohled a já věděl, že mám doma tu pravou. Lépe jsme si snad ani hlavu vyčistit nemohli, říkal jsem si a tak se nám nakonec náš plán na dnešní den poměrně vydařil.

Začátek 5 - Pracovní víkend

Jé právě půlka Srpna a já s Petruškou, jsme se akorát vrátili z krásné dovolené. Také už jsme jí oba potřebovali jako sůl. Bylo to nádherných 10 dní, až na jednu maličkost. Vůbec jsme se spolu nemilovali. Měli jsem tak dobře nabitý program, že nám na sex prostě nezbyl čas. Byli jsme tedy oba už řádně nadržení a plánovali jsme, že hned jak se vrátíme, tak si uděláme krásný sexuální víkend. Jenže člověk míní a věci se bohužel mění a já musel být celý víkend v práci. S tím se ale Péťa nehodlala smířit a tak si zařídila prima víkend po svém.

Celou sobotu jsem makal a neměl jsem na nic jiného čas a tak jsem se nemohl dočkat, až si dám sprchu a padnu do peřin. Domů jsem se dostal až kolem půlnoci. Vždy, když se vracím takto pozdě, tak se snažím být co nejtišší, abych Péťu nevzbudil. Když se mi podařilo se na chodbě opatrně svléknout a potichu dojít až do obýváku, všiml jsem si, že jsou dveře od ložnice lehce pootevřené. To mě překvapilo, protože Petruška nerada spinká při otevřených dveřích. Pomalu jsem tedy nakoukl dovnitř a uviděl jsem jí. Ležela na pravém boku a z pod deky na mě krásně vykukovala její nahá prdelka. Když jsem se ale podíval na svou polovinu, tak se mi úplně zastavilo srdce. Na mém místě totiž ležel on!!! Mareček!!! Na zádech a úplně nahý. Na chvílí jsem úplně stuhl a jen se na oba díval. Byl to šok. Konečně jsem je spolu viděl. Spokojeně oddychovali. Zřejmě po náročném a divokém večeru říkal jsem si. Když jsem se vzpamatoval z prvotního šoku, tak jsem si Marečka začal pořádně prohlížet. Musím uznat, že neměl špatné nádobíčko na to, že je to takové mládě. Chápu, že se to s ním Petře tak líbí.

Nechal jsem je tedy v klidu spát a přesunul jsem se do obýváku. Hlavou se mi honilo, jak to Petra dokázala, že nakonec s ní skončil u nás v naší posteli. Musela na něho asi moc dobře zapůsobit, že nakonec zůstal u nás. Mám to ale doma řádnou potvoru. Rychle jsem si lehl na gauč a snažil se usnout, ale vůbec to nešlo. Byl jsem z celé té situace rozhozený a nervózní a také nehorázně vzrušený. Péro mi stálo a celé tělo se mi chvělo. Asi za hodinku, jsem zaslechl zašustění a pak otvírání dveří. Za okamžik vešla do obýváku má Petruška. Byla úplně nahá a šla rovnou k lednici. Z ní se pak napila džusu a zamířila zpět do pelíšku. Hned mi došlo, že po té jejich jízdě, asi potřebovala doplnit tekutiny. Když ale procházela okolo gauče, tak se na chvíli zastavila. Všimla si mě. Laškovně na mě mrkla a rukou si odhrnula vlasy z obličeje. Pak se pousmála a odešla do ložnice a zavřela dveře. Bože jak byla nádherná. Nahá a evidentně uspokojená, jen v letmém nočním světle. Jak já jí v tu chvíli miloval.

Já jsem vůbec nebyl schopný pohybu. V hlavě mi hučelo a srdce mi málem vyskočilo z hrudi. Krev se ve mně vařila a péro mi málem protrhlo trenky. Vše to ještě navíc začali umocňovat zvuky, které se za chvílí začali z pokoje linout. Bylo slyšet šustění deky a lehké sténání a mlaskání. Pomalu jsem se donutil vstát a dojít až k zavřeným dveřím do naší ložnice. Přes matné sklo jsem, i díky pouliční lampě viděl jen obrysy, ale i tak to bylo něco. Bylo jasně vidět, že má Petruška sedí na tom klučinovi jako na koníčku a pomalu se pohupuje nahoru a dolu. Hlavu měla zakloněnou a občas šlo zahlédnout, jak jí jeho ruce jemně mačkají a hladí prsa. Byl jsem z toho tak vzrušený, že jsem na té chodbě, při poslechu jejich sexu začal masturbovat. Bylo to k zešílení. Její sténání nabíralo na síle a i její přirážení už bylo daleko divočejší. Bylo neuvěřitelné vidět, jak se to její nádherné tělo pohupuje na péru toho puberťáka a k tomu to její nezaměnitelné sténání, které dávalo všem jasný signál, že to co se jí děje v jejím lůně, je přesně to co chtěla, potřebovala a také to dostávala. Když se pak celá rozechvěla a z úst jí vycházely krátké a hlasité vzdechy a prožívala svůj orgasmus, tak to s ní pěkně cloumalo. Po chvilce, když se už trošku uklidnila, tak mě překvapila tím, že se na něm opět začala pomalu pohupovat. Došlo mi, že se Mareček ještě neudělal a tak teď byla řada na něm. Opět se její přirážení zrychlovalo až do chvíle, kdy jsem uviděl jak jí drsně chytil za boky a pak nahlas několikrát vydechl. Bylo mi jasné, že právě ten hajzlík vykropil mé Petrušce svatyňku svým semenem. Myslel jsem, že už bude konec, ale Petruška mě ještě totálně dorazila tím co řekla. "Ježiši, kolik toho v sobě ještě máš? To je pořádná dávka." A pak se oba potichu smáli. To byla pro mě opravdu rána. Až, teď mi opravdu došlo, že jí vždy řádně vystříkal a to navíc bez jakékoli ochrany.

Než jsem se stačil jakkoli probrat, tak se najednou dveře otevřeli a má láska stála přímo proti mě. Udýchaná, rozcuchaná, zpocená, ošukaná, vystříkaná a spokojená. Zase se na mě pousmála a pak mě chytla za penis a rychle za sebou zavřela. Ihned mě dotáhla do koupelny, kde si vyhupla na pračku a roztáhla přede mnou ty své překrásné nožky. Pak mi řekla jen "No tak pojď ty můj kundolízku. Koukej mě pořádně vylízat. Dnes to budeš mít bez povídání, když si vlastně celou tu dobu byl u toho." Na to se na mě tak láskyplně koukla a začala se usmívat. Já si k ní rychle přiklekl a nábožně jsem pozoroval tu její zarudlou, nateklou a totálně vystříkanou prcinku. Vypadala, že dostala opravdu pořádně zabrat. Však už to také notně potřebovala. Nenechal jsem se pobízet a pustil jsem se do díla a lízal tu její zaneřáděnou mušličku dobrých 10 minut. Během té doby si mě pořád přidržovala za hlavu v klíně, dokud se krásně neudělala. Pak rychle seskočila a políbila mě. Řekla jen "Děkuju. Dobrou noc." a utekla zpět do ložnice. Nechala mě tam klečet ulepeného od jejích šťáv a Markova semena s totálně tvrdým ptákem.

Chvíli jsem se ještě vzpamatovával, ale zanedlouho jsem se pomalu postavil a došoural se do obýváku a ulehl zpět na gauč. Nevystříkaný, nadržený a s hlavou plnou myšlenek. Po zbytek noci jsem nezamhouřil oko. V 6 ráno jsem už vyrážel do práce, zatímco oni dva dál spokojeně chrupali v naší ložnici a v naší posteli.

Po tomto zážitku pro mě byla pracovní neděle doslova utrpením. Věděl jsem, že ti dva jsou spolu v naší posteli a já vůbec netušil, co vše tam dělají. No i když, něco jsem přeci jen tušil. Návrat domů proběhl stejně jako v sobotu, jen už jsem mohl noc strávit společně se svou láskou a ne na gauči. Jak k tomu všemu došlo, jsem se dověděl až v pondělí odpoledne, kdy mi to Petruška hezky celé popsala.

„Tomísku, s Marečkem jsem se náhodně potkala v sobotu ve 4 v obchodě. Úplně jsem zapomněla, že už se vrátil z tábora. Dali jsem se spolu do řeči a probrali jsem vše, co jsme za léto zažili. Překvapil mě, vůbec už se přede mnou nestyděl. Ptala jsem se ho, zda na táboře měl nějakou holku, ale prý ne. Musel prý pořád myslet jen na mě. No není to zlatíčko? Musím se ti přiznat, že po té dlouhé abstinenci jsem na něho dostala obrovskou chuť. Ty si byl v práci a já zatoužila po tom si pořádně zadovádět. Věděla jsem, že moc rád hraje Monopoly a tak jsem ho k nám pozvala, ať si se mnou zahraje. Nejdříve se mu moc nechtělo, ale když jsem mu zalhala, že jsi celý víkend pryč na služební cestě, tak pozvání nadšeně přijal. Rodiče totiž odjeli na otočku k příbuzným a on by byl až do nedělního poledne doma sám. To jsem ale mrška že? Hráli jsem až do večera. Já už ale začínala být dole úplně durch. Opravdu jsem se na něho těšila a tak jsem mu řekla, že si jdu dát sprchu. Když jsem se pak vrátila nahá do obýváku, jen s ručníkem na hlavě, tak mu málem vypadli oči z důlků. Laškovně jsem na něho mrkla a zeptala se ho, zda se mu pořád ještě líbím. A on téměř automatiky odpověděl že strašně moc. V tu chvíli mě to velice potěšilo. Byla jsem ráda, že se pořád klukům líbím. To rozhodně dodá ženě sebevědomí. Chvilku jsem se mu ještě krásně předváděla a pak jsem mu prstem naznačila, ať jde za mnou do ložnice. On mě toužebně následoval. V pokoji jsem se pak ladně natáhla na postel na záda a čekala co udělá. Na nic nečekal a rychle ze sebe strhal oblečení. Tentokrát to bylo jiné než před tím. Vždy to musely být rychlovky, ale teď jsem ho měla u nás v ložnici a nikam jsme spěchat nemuseli. Mareček se na mě ale natěšeně vrhnul a během chvilky už mě drsně plenil. Musel ze mě být opravdu hodně nadržený, protože se během chvíle udělal a vystříkal mě tak neuvěřitelně obří dávkou, kterou jsem snad ještě nikdy neviděla. Bylo toho opravdu strašně moc. Musím se ale přiznat, že mě to dělalo dobře, že takový klučina je úplně hotový právě ze mě a že se mu opravdu hodně líbím. Chviličku jsme se spolu jen tak krásně mazlili a užívali jsme si naše nahá těla, když na mě zase dostal chuť. Teď už mě ale šukal nádherně a i dost dlouho. Dovedl mě k opravdu perfektnímu orgasmu, při kterém jsem si jeho tělo tiskla co nejblíže ke svému. Bylo to nádherné a vzrušující. Úžasně mě udělal. Hned po mém, následoval i jeho krásný orgasmus, při kterém mě opět řádně vystříkal. Vůbec jsem nechápala, kde se to v něm bere. Musel mít opravdu velký půst. Poznala jsem že mi nelhal, když mi řekl že se šetřil pro mě. To bylo moc milé. Je to moje zlatíčko. Nakonec jsme vedle sebe uspokojení a vyčerpaní usnuli no a dál už to znáš. Ráno jsme si ještě dali jednu luxusní rychlovku a společnou sprchu, no a pak už musel Mára domů. No a toho, že jsem místo služebky byl doma, si Mareček ani nevšiml.

Vytisknout tento příspěvek


Příspěvek od: Tms0411
19-08-2019, 09:16 AM
Fórum: Povídky Fantazie
- Odpovědí (4)

Jé právě půlka Srpna a já s Petruškou, jsme se akorát vrátili z krásné dovolené. Také už jsme jí oba potřebovali jako sůl. Bylo to nádherných 10 dní, až na jednu maličkost. Vůbec jsme se spolu nemilovali. Měli jsem tak dobře nabitý program, že nám na sex prostě nezbyl čas. Byli jsme tedy oba už řádně nadržení a plánovali jsme, že hned jak se vrátíme, tak si uděláme krásný sexuální víkend. Jenže člověk míní a věci se bohužel mění a já musel být celý víkend v práci. S tím se ale Péťa nehodlala smířit a tak si zařídila prima víkend po svém.

Celou sobotu jsem makal a neměl jsem na nic jiného čas a tak jsem se nemohl dočkat, až si dám sprchu a padnu do peřin. Domů jsem se dostal až kolem půlnoci. Vždy, když se vracím takto pozdě, tak se snažím být co nejtišší, abych Péťu nevzbudil. Když se mi podařilo se na chodbě opatrně svléknout a potichu dojít až do obýváku, všiml jsem si, že jsou dveře od ložnice lehce pootevřené. To mě překvapilo, protože Petruška nerada spinká při otevřených dveřích. Pomalu jsem tedy nakoukl dovnitř a uviděl jsem jí. Ležela na pravém boku a z pod deky na mě krásně vykukovala její nahá prdelka. Když jsem se ale podíval na svou polovinu, tak se mi úplně zastavilo srdce. Na mém místě totiž ležel on!!! Mareček!!! Na zádech a úplně nahý. Na chvílí jsem úplně stuhl a jen se na oba díval. Byl to šok. Konečně jsem je spolu viděl. Spokojeně oddychovali. Zřejmě po náročném a divokém večeru říkal jsem si. Když jsem se vzpamatoval z prvotního šoku, tak jsem si Marečka začal pořádně prohlížet. Musím uznat, že neměl špatné nádobíčko na to, že je to takové mládě. Chápu, že se to s ním Petře tak líbí.

Nechal jsem je tedy v klidu spát a přesunul jsem se do obýváku. Hlavou se mi honilo, jak to Petra dokázala, že nakonec s ní skončil u nás v naší posteli. Musela na něho asi moc dobře zapůsobit, že nakonec zůstal u nás. Mám to ale doma řádnou potvoru. Rychle jsem si lehl na gauč a snažil se usnout, ale vůbec to nešlo. Byl jsem z celé té situace rozhozený a nervózní a také nehorázně vzrušený. Péro mi stálo a celé tělo se mi chvělo. Asi za hodinku, jsem zaslechl zašustění a pak otvírání dveří. Za okamžik vešla do obýváku má Petruška. Byla úplně nahá a šla rovnou k lednici. Z ní se pak napila džusu a zamířila zpět do pelíšku. Hned mi došlo, že po té jejich jízdě, asi potřebovala doplnit tekutiny. Když ale procházela okolo gauče, tak se na chvíli zastavila. Všimla si mě. Laškovně na mě mrkla a rukou si odhrnula vlasy z obličeje. Pak se pousmála a odešla do ložnice a zavřela dveře. Bože jak byla nádherná. Nahá a evidentně uspokojená, jen v letmém nočním světle. Jak já jí v tu chvíli miloval.

Já jsem vůbec nebyl schopný pohybu. V hlavě mi hučelo a srdce mi málem vyskočilo z hrudi. Krev se ve mně vařila a péro mi málem protrhlo trenky. Vše to ještě navíc začali umocňovat zvuky, které se za chvílí začali z pokoje linout. Bylo slyšet šustění deky a lehké sténání a mlaskání. Pomalu jsem se donutil vstát a dojít až k zavřeným dveřím do naší ložnice. Přes matné sklo jsem, i díky pouliční lampě viděl jen obrysy, ale i tak to bylo něco. Bylo jasně vidět, že má Petruška sedí na tom klučinovi jako na koníčku a pomalu se pohupuje nahoru a dolu. Hlavu měla zakloněnou a občas šlo zahlédnout, jak jí jeho ruce jemně mačkají a hladí prsa. Byl jsem z toho tak vzrušený, že jsem na té chodbě, při poslechu jejich sexu začal masturbovat. Bylo to k zešílení. Její sténání nabíralo na síle a i její přirážení už bylo daleko divočejší. Bylo neuvěřitelné vidět, jak se to její nádherné tělo pohupuje na péru toho puberťáka a k tomu to její nezaměnitelné sténání, které dávalo všem jasný signál, že to co se jí děje v jejím lůně, je přesně to co chtěla, potřebovala a také to dostávala. Když se pak celá rozechvěla a z úst jí vycházely krátké a hlasité vzdechy a prožívala svůj orgasmus, tak to s ní pěkně cloumalo. Po chvilce, když se už trošku uklidnila, tak mě překvapila tím, že se na něm opět začala pomalu pohupovat. Došlo mi, že se Mareček ještě neudělal a tak teď byla řada na něm. Opět se její přirážení zrychlovalo až do chvíle, kdy jsem uviděl jak jí drsně chytil za boky a pak nahlas několikrát vydechl. Bylo mi jasné, že právě ten hajzlík vykropil mé Petrušce svatyňku svým semenem. Myslel jsem, že už bude konec, ale Petruška mě ještě totálně dorazila tím co řekla. "Ježiši, kolik toho v sobě ještě máš? To je pořádná dávka." A pak se oba potichu smáli. To byla pro mě opravdu rána. Až, teď mi opravdu došlo, že jí vždy řádně vystříkal a to navíc bez jakékoli ochrany.

Než jsem se stačil jakkoli probrat, tak se najednou dveře otevřeli a má láska stála přímo proti mě. Udýchaná, rozcuchaná, zpocená, ošukaná, vystříkaná a spokojená. Zase se na mě pousmála a pak mě chytla za penis a rychle za sebou zavřela. Ihned mě dotáhla do koupelny, kde si vyhupla na pračku a roztáhla přede mnou ty své překrásné nožky. Pak mi řekla jen "No tak pojď ty můj kundolízku. Koukej mě pořádně vylízat. Dnes to budeš mít bez povídání, když si vlastně celou tu dobu byl u toho." Na to se na mě tak láskyplně koukla a začala se usmívat. Já si k ní rychle přiklekl a nábožně jsem pozoroval tu její zarudlou, nateklou a totálně vystříkanou prcinku. Vypadala, že dostala opravdu pořádně zabrat. Však už to také notně potřebovala. Nenechal jsem se pobízet a pustil jsem se do díla a lízal tu její zaneřáděnou mušličku dobrých 10 minut. Během té doby si mě pořád přidržovala za hlavu v klíně, dokud se krásně neudělala. Pak rychle seskočila a políbila mě. Řekla jen "Děkuju. Dobrou noc." a utekla zpět do ložnice. Nechala mě tam klečet ulepeného od jejích šťáv a Markova semena s totálně tvrdým ptákem.

Chvíli jsem se ještě vzpamatovával, ale zanedlouho jsem se pomalu postavil a došoural se do obýváku a ulehl zpět na gauč. Nevystříkaný, nadržený a s hlavou plnou myšlenek. Po zbytek noci jsem nezamhouřil oko. V 6 ráno jsem už vyrážel do práce, zatímco oni dva dál spokojeně chrupali v naší ložnici a v naší posteli.

Po tomto zážitku pro mě byla pracovní neděle doslova utrpením. Věděl jsem, že ti dva jsou spolu v naší posteli a já vůbec netušil, co vše tam dělají. No i když, něco jsem přeci jen tušil. Návrat domů proběhl stejně jako v sobotu, jen už jsem mohl noc strávit společně se svou láskou a ne na gauči. Jak k tomu všemu došlo, jsem se dověděl až v pondělí odpoledne, kdy mi to Petruška hezky celé popsala.

„Tomísku, s Marečkem jsem se náhodně potkala v sobotu ve 4 v obchodě. Úplně jsem zapomněla, že už se vrátil z tábora. Dali jsem se spolu do řeči a probrali jsem vše, co jsme za léto zažili. Překvapil mě, vůbec už se přede mnou nestyděl. Ptala jsem se ho, zda na táboře měl nějakou holku, ale prý ne. Musel prý pořád myslet jen na mě. No není to zlatíčko? Musím se ti přiznat, že po té dlouhé abstinenci jsem na něho dostala obrovskou chuť. Ty si byl v práci a já zatoužila po tom si pořádně zadovádět. Věděla jsem, že moc rád hraje Monopoly a tak jsem ho k nám pozvala, ať si se mnou zahraje. Nejdříve se mu moc nechtělo, ale když jsem mu zalhala, že jsi celý víkend pryč na služební cestě, tak pozvání nadšeně přijal. Rodiče totiž odjeli na otočku k příbuzným a on by byl až do nedělního poledne doma sám. To jsem ale mrška že? Hráli jsem až do večera. Já už ale začínala být dole úplně durch. Opravdu jsem se na něho těšila a tak jsem mu řekla, že si jdu dát sprchu. Když jsem se pak vrátila nahá do obýváku, jen s ručníkem na hlavě, tak mu málem vypadli oči z důlků. Laškovně jsem na něho mrkla a zeptala se ho, zda se mu pořád ještě líbím. A on téměř automatiky odpověděl že strašně moc. V tu chvíli mě to velice potěšilo. Byla jsem ráda, že se pořád klukům líbím. To rozhodně dodá ženě sebevědomí. Chvilku jsem se mu ještě krásně předváděla a pak jsem mu prstem naznačila, ať jde za mnou do ložnice. On mě toužebně následoval. V pokoji jsem se pak ladně natáhla na postel na záda a čekala co udělá. Na nic nečekal a rychle ze sebe strhal oblečení. Tentokrát to bylo jiné než před tím. Vždy to musely být rychlovky, ale teď jsem ho měla u nás v ložnici a nikam jsme spěchat nemuseli. Mareček se na mě ale natěšeně vrhnul a během chvilky už mě drsně plenil. Musel ze mě být opravdu hodně nadržený, protože se během chvíle udělal a vystříkal mě tak neuvěřitelně obří dávkou, kterou jsem snad ještě nikdy neviděla. Bylo toho opravdu strašně moc. Musím se ale přiznat, že mě to dělalo dobře, že takový klučina je úplně hotový právě ze mě a že se mu opravdu hodně líbím. Chviličku jsme se spolu jen tak krásně mazlili a užívali jsme si naše nahá těla, když na mě zase dostal chuť. Teď už mě ale šukal nádherně a i dost dlouho. Dovedl mě k opravdu perfektnímu orgasmu, při kterém jsem si jeho tělo tiskla co nejblíže ke svému. Bylo to nádherné a vzrušující. Úžasně mě udělal. Hned po mém, následoval i jeho krásný orgasmus, při kterém mě opět řádně vystříkal. Vůbec jsem nechápala, kde se to v něm bere. Musel mít opravdu velký půst. Poznala jsem že mi nelhal, když mi řekl že se šetřil pro mě. To bylo moc milé. Je to moje zlatíčko. Nakonec jsme vedle sebe uspokojení a vyčerpaní usnuli no a dál už to znáš. Ráno jsme si ještě dali jednu luxusní rychlovku a společnou sprchu, no a pak už musel Mára domů. No a toho, že jsem místo služebky byl doma, si Mareček ani nevšiml.

Vytisknout tento příspěvek

  Kino

Příspěvek od: Tms0411
12-06-2019, 11:45 AM
Fórum: Povídky Fantazie
- Odpovědí (4)

S mojí Petruškou jsem ze začátku byli takový ten klasický zamilovaný pár. Ani jeden z nás si zprvu neuvědomoval, naše touhy a sny v sexuální oblasti. Vše jsem začali objevovat až postupem času, kdy jsme si své fantazie pomalu odhalovaly a zjišťovaly jsme, co nás láká. Bylo to vždy velmi příjemné, zjistit na toho druhého něco zvláštního a temného. Vzhledem k tomu, že naše povahy byly odlišné, ona přirozeně dominantní a já zas submisivní, tak jsme došli až do fáze, kdy už naším postelovým hrátkám vládla vždy má Petruška. Oběma nám to tak přišlo přirozené a vůbec nám to nevadilo.
 
Jedna fantazie, ale převládala nad ostatními a to byla hra na Hotwife a jejího poslušného Cuckolda. Oba nás nesmírně vzrušovalo hrát si na povolnou paničku a jejího poslušného sluhu. Vše ale probíhalo jen v rámci naší ložnice. Venku mě Petruška vždy jen zlobila vyzývavým oblečením a různými dalšími provokacemi, které pak byli převedeny do naší hry hezky až doma v pelíšku. Ale na nás obou bylo znát, že to není moc daleko od toho, kdy se to stane skutečností a z nás bude oficiálně Hotwife a Cuckold.
 
Byla nádherná a teplá sobota. Venku bylo azurově modré nebe a rtuť na teploměru ukazovala nádherných 30 stupňů. Měli jsem na dopoledne naplánované kino v místním obchodním centru. Věděli jsme, že v tu dobu tam nebude moc lidí, což nám vyhovovalo. Petruška měla zase svou hravou náladičku a tak se vyfikla opravdu jen hodně nalehko. Bílé poloprůsvitné letní minišatičky přetáhla přes své krásně opálené tělo a na nožky si nasadila bílé lodičky na malém klínku. To byl celý její outfit. No nemohla vypadat rajcovněji. Nedokázal jsme z mé bohyně vůbec spustit zrak. Samozřejmě jí můj pohled neušel a tak lehce pohodila vlásky a tak smyslně se na mě zadívala a pak se zeptala „Líbí?“ Já jí ještě chvíli sledoval a pak odpověděl že samozřejmě ano. Na to se tak krásně pousmála a dala mi pusu.
 
Vyrazili jsme tedy spolu za zábavou. Neměli jsem to nijak daleko. Jen pár zastávek metrem. Už jen ta cesta se mnou a evidentně i s Petruškou dělala divy. Všudypřítomný průvan, pro metro tak typický, se snažil mé lásce pořád nadzvedávat minišatičky a tak se několikrát stalo, že se Petrušky zadeček ukázal čistě ve své nahotě, zrakům všech našich spolucestujících. Oba nás to nesmírně vzrušovalo. A ostatním jsme aspoň zpestřili cestování.
 
Když jsem vstoupili do obchodního centra, tak nás po pár krocích upoutal nově otevřený obchůdek. Byl to totiž sex shop. Kolem vstupu měl různobarevné balónky u kterých stála taková drobná blondýnečka. Měli jsem dost času a tak mě Petra hned zatáhla dovnitř. Páni, tam bylo věcí. Petruška fascinovaně poletovala od jedné hračky, ke druhé. Mezitím k nám došla i ta mladá hosteska a začala se s námi bavit, o tom co vlastně hledáme. No na Petrušce bylo vidět, že by si nejraději odnesla snad vše co viděla. Ale jedna věc jí zaujala úplně nejvíce. Byl to kovový mužský pás cudnosti. Slečna začala vše Petře vysvětlovat a ta hltala každé její slovo. Když se dověděla k čemu ta klícka přesně slouží, tak se na mě tak spiklenecky podívala a pak na slečnu vysypala, že přesně to potřebujeme, protože jí prý hrozně zlobím a moc jí neposlouchám. Na to se na mě obě podívali a začali se spolu smát. Mě celá ta situace hodně bavila a těšil jsem se co z toho bude. Nakonec to dopadlo tak, že jsem musel koupit jak tu klícku, tak i opravdu obří vibrátor, aby prý Petruška po večerech nestrádala. Musel jsem pak s Petruškou jít do převlékací kabinky, kde mi můj penis po delší době a značném úsilí nakonec zamkla do klícky. Byl to neuvěřitelný pocit. Cítit, jak se penis chce postavit, ale díky klícce to nejde. Tlak v mých slabinách byl opravdu velký, zvlášť když mě ta má potvůrka pořád provokovala. Při odchodu z obchodu se Petruška rozloučila se slečnou a slíbila jí, že se určitě ještě stavíme a vyrazili jsme na film.
Mě se šlo tedy dost ztěžka. Klícka opravdu tlačila. Ale ten pocit byl zvláštní. Bylo to svým způsobem ponižující a vzrušující zároveň. Najednou jsem už nebyl pánem svého penisu. Ten už patřil jen mé Petře. A ona si toho byla moc dobře vědoma. Schválně na mě špulila ten chlípný a hambatý zadeček, při každé příležitosti. Na eskalátoru jsem dokonce musel jet za ní nahoru až jako čtvrtý, abych viděl, jak jí lidé přede mnou koukají na lesknoucí se lasturku a kulatý zadeček. Opravdu se do toho vžila a moc jí to bavilo.
 
V sále s námi na film nakonec koukalo jen 10 lidí. Petruška se ale celou dobu rozhlížela, jakoby někoho hledala. Pak si všimla takového mladého klučiny, který seděl v poslední řadě. Byl tam sám. Petruška mě bez řečí chytila za ruku a vedla mě přímo k němu. Když se pak pomalu sunula k němu, tak se jí šatičky lehce zachytili o vedlejší sedadlo a povytáhly se jí až nad zadeček. Toho si samozřejmě klučina nemohl nevšimnout. Petruška se na něho přitom podívala a lehce se usmála, zatímco si rukou pročísla své dlouhé vlásky. Kluk na ní koukal jak na zjevení. Evidentně dosáhla efektu, kterého chtěla. Posadila se hned vedle něho a při dosedání si šatičky úmyslně povytáhla co nejvíce nahoru, aby tak byly odhalená celá její stehna až k tříslům. Já se poslušně posadil vedle ní a čekal, co se bude dít. Když film začal tak jsem se po klukovi občas podíval. Viděl jsem, že má docela problém se na film soustředit, když se vedle něho Petruška pořád lehce kroutí a co chvíli má nožky úplně od sebe a nebo se lehce hladí po stehnech. Musel z toho mít chudák hlavu úplně zamotanou. Já měl zatím v rozkroku, také pořádnou šou. Klícka mě neskutečně tlačila. Petřino předvádění mělo vliv na nás oba. Klučina si po chvíli musel dát nohu přes nohu, aby nebyla vidět boule na kraťasech, což mou lásku hodně potěšilo.
 
Najednou se ke mně naklonila a šeptá mi do ucha. „Lásko, jsem strašně nadržená. Chci šukat. Teď hned.“ Na to jsem jí odpověděl, že jí moc rád vošukám, ale jak to chce udělat? Na to se na mě zvrhle usmála a pohladila mě po rozkroku. „Jak mě chceš vošukat, když ti vůbec nestojí? Evidentně tě nerajcuju, Budu si muset poradit jinak.“ Jasně že mi nestál, když byl zamčený v klícce, což ta potvůrka moc dobře věděla. Odtáhla ze mě svou ručku. Co mě ale překvapilo, že svou druhou ručku začala pomalu sunout k tomu klučinovi. Po chvilce se ho levačkou dotkla, jen tak letmo, zatímco si pravačkou lehce jela po stehně směrem ke své roztoužené lasturce. Přitom roztáhla nožky co nejvíc od sebe. Klučina se na ní konsternovaně podíval. Viděl jsem, že ona se na něho také dívá a přitom ho lehce hladí po ruce, zatímco se pořád druhou ručkou hladila po stehně. Navíc se lehce natočila jeho směrem, takže teď už měl ničím nerušený pohled na její rozpálenou prcinku. Asi mu musela něco naznačit, protože se nejdříve podíval na mě a když si všiml, že nijak nereaguji, tak si dodal odvahy a lehce začal hladit Petře její levé stehno. To mělo za následek, její zasténání. Mladík si chvilku dodával odvahy, ale pak si to nekompromisně zamířil po stehně nahoru, rovnou do Petřina horkého klína. Když se dotkl její odhalené a teď už jisté dost vlhké lasturky, tak v ní úplně hrklo a ona zaklonila lehce hlavu do zadu a pravou rukou se pevně chytla opěrky. Dobrých pět minut ho nechala si s ní takto hrát. Já vše ztuhle sledoval a v hlavě se mi honily myšlenky. Mozek mi říkal, že už jsme zašli daleko, ale můj sevřený penis byl přesně opačného názoru a vše se to mísilo v hrudníku kolem srdce, které sice zažívalo muka z toho, že úplně cizí kluk, přímo přede mnou osahává a teď už i prstí mou jedinou bohyni, ale zároveň jsem zažíval, svou nejtemnější fantazii. Byl to prostě zmatek. Nebyl jsem schopný žádné reakce. Jen jsem to představení sledoval.
 
Z myšlenek mě pak vyrušili ti dva. Tedy hlavně Petra, která rychle vstala a chytla klučinu za ruku. Hbitě se kolem mě protáhli a ruku v ruce seběhli schody dolu. Pak zahnuli do temné uličky vedoucí ze sálu. Ještě před tím, než mi ale zmizeli z dohledu se spolu zastavili a Petra ho chytila za hlavu a vášnivě se s ním políbila. Pak zašli do uličky a byli pryč. „Páni, to je tedy něco.“ Honilo se mi hlavou. Srdce mi bušilo, penis vibroval, myšlenky poletovaly sem a tam. No prostě mazec. Byl jsem z celé té situace úplně mimo. Když už jsem si začínal říkat, že už to divočejší být nemůže, tak se až ke mně začínalo nést takové zvláštní mlaskání. Podíval jsem se po sále, zda to slyší i někdo jiný, ale nevypadalo to tak, že by to někdo zaregistroval. Seděl jsem jen kousek od zábradlí, přes které bylo vidět, do té uličky. Chvilku, jsem přemýšlel nad tím, zda jen ten zvuk přesně to co si myslím. Nedalo mi to a přesedl jsem si, abych se mohl přesvědčit. Zaposlouchal jsem se a už nemohl být pochyb o tom, co za zvuk to je. Takové mlaskavé zvuky vydává jen dobře uspokojovaná kundička, do které vniká pořádné péro. Podíval jsem se dolů a úplně jsem ztuhl. Viděl jsem mou Petrušku přitisknutou zády ke stěně s pravou nohou omotanou okolo toho klučiny. Levou rukou mu prohrabovala vlasy a tiskla si jeho hlavu ke svému krku, zatímco on si jí drsně napichoval na svůj buchar a nekompromisně jí v té uličce mrdal. Díval jsem se na to zvrhlé představení, když v tom se naše oči setkaly. Petruška se dívala přímo na mě a já zas na ní. Oběma nám v tu chvílí došlo, že jsem překročili tu pomyslnou čáru a od teď, už bude vše jinak. Zvláštní, jak může jeden jediný pohled tolik vypovídat. Když se pak na mě tak zvrhle usmála, byla vše jasné. Od teď už jsme Hotwife a Cuckold. Bože, jak mě celá ta situace tak neuvěřitelně vzrušila, zabolela a ponížila současně. Má láska mě právě před mýma očima podvádí s úplně cizím klukem a nám oběma se to přitom moc líbí.
 
Teď už v klidu jsem si sedl a zakoukal jsem se na plátno. Přitom jsem dál poslouchal tu vášnivou šukačku, až ke společnému vrcholu. Asi po pěti minutách pak z té uličky vyšli hezky společně. Opět ruku v ruce, jako pár. Oddělili se, až u mé řady. Opět proběhl divoký polibek. Klučina šel pak zpět na své místo, zatímco Petruška si přisedla vedle mě. Voněla potem a sexem. Byla ještě celá zadýchaná, zarudlá a rozcuchaná. Dlouho jsme si jen tak bezmyšlenkovitě hleděli do očí. Jakoby jsme v nich snad hledali jasnou otázku na právě prožitou situaci. Naše pohledy byly nabité energií. Byla v nich čistá živočišnost. Přesně to, co jsem už dlouho hledali. Oba jsme věděli, že jsme se tím přenesli do další fáze našeho vztahu. Těmi pohledy jsem se ujišťovali, že je to tak správně. Pak si Petruška položila svou hlavičku na mé rameno, chytila mě za pravou ruku a zavedla si jí do svého rozkroku. To co jsem ucítil, mě málem položilo. Takto horkou, mokrou a pulzující kundičku, jsem u ní nikdy nezažil. A to že z ní v chuchvalcích vytékalo semeno toho klučiny, byl jen vrchol. Až do konce filmu jsme se oba dívali hlavně sami na sebe a já si užíval ty nové a do teď nepoznané pocity a přitom jsem si pohrával s totálně promočenou a nevěrnou prcinkou mé lásky.
 
Když jsme pak spokojeně odcházeli z kina, ještě jsme prošli kolem té hostesky u nového sex shopu, abychom jí pozdravili a také, abychom si připomněli, kde celá tato naše proměna začala. Doma jsme pak měli neuvěřitelně divoký sex, který ale ovšem pro mě byl na dlouhou dobu poslední. Ale víte co? Mě to vůbec nevadilo.

Vytisknout tento příspěvek


Příspěvek od: vojta47
11-05-2019, 08:42 PM
Fórum: Kandaulismus
- Odpovědí (2)

Ahoj všem, kdo něco  reálně zažívají, mužům, párům, ženám. Jestli má někdo zájem se pobavit o skutečných zážitcích  a má radost z toho, když si jeho partnerka užívá s milencem, ale i občas ve 3 nebo s více muži, máte li chuť si o tom napsat, nebo se sejít a popovídat, možná  i ne jen popovídat, ozvěte se sem.
My s manželkou máme zkušenosti od prvních chvil, co jsme se potkali, protože jsme se v podstatě potkali proto, že se chtěla seznámit s jiným mužem a její předchozí ji to chtěl dopřát. O mnoho let později jsme se vzali a de facto takto žijeme co jsme spolu.. Zážitky tedy máme nechci říci bohaté, ale dost na to, abychom se měli o co podělit. Bohužel největší problém je sehnat lidi k sobě. Mnoho mužů o tom sní a nedostanou odvahu to zrealizovat, ale naprostá většina jsou zoufalci co se přihlásí na cokoli.
Zažili jsme s dalším párem, že měly holky 6 mužů a ony dvě plus my manželé, zažili jsme ženu v objetí více mužů a pak z toho byli 2x milenci pro ni na delší dobu.  Ale dá to moc práce a času na přípravách. Úspěšnost je jeden ze sta, to je reál.
Najde se někdo, kdo žije podobně? Nejsme swingeři, navštívili jsme bez výsledku hodně SW klubů a nesedí nám to, ta absolutní anonymita, ti lidé co tam chodí  jsou jiní než my. My jsme pro občasná přátelská setkání, nebo i výlet a pak je to úplně jiné. A hlavně ne desítky či stovky partnerů. Žena si užije nejvíc  s milencem, který ví jak na ni... Základní předpoklad je absolutní ochrana zdraví, tedy opak toho co píší autoři smyšlených snů o vystříkané mušličce v parku několika muži co je znala 3 minuty  a to je ještě střízlivé.
Jestli  někoho osloví náš styl, napište, budeme moc rádi.
Určitě mne, nás neoslovují příběhy napsané podobně již na Paroháčích, tedy primitivně  smyšlené historky v nichž poté diskutující mluví  o prasárnách, diskuse o špinavých, páchnoucích lidech, nereálné smyšlenky, to není nic co hledáme. Hledáme lidi s trochou úrovně, které takový život naplňuje, vzrušuje a hledají podobně smýšlející spřízněné duše, i když o duši asi tolik nepůjde...Hlavně kandaulismus v našem pojetí se dá spíše charakterizovat slovy přej a bude ti přáno, i když pro ženy spíš platí pokračování dej a bude ti dáno. Neztotožňujeme se s pojetím, že je to ponižování muže, zavírání do klece, či pás cudnosti a půjčování manželky komukoli. Každý to má nějak nastaveno, my tedy jak výše popisuji.
Budu se těšit, kdo se přidá.

Vytisknout tento příspěvek