Anketa: Má to smysl tahle stránka? - Nemáte dostatečná oprávnění, abyste mohl(a) hlasovat v této anketě.
Určitě ano
85.71%
12
85.71%
Ne nemá.
14.29%
2
14.29%
* Hlasoval(a) jste pro tuto možnost. Zobrazit výsledky

Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Zase nový web

0
Ahoj Všem a ani jste nedali vědět , že máme nový provoz Smile
Odpovědět

0
Původně jsem to opravdu chtěl zabalit. Ale jelikož jsem si stejně chtěl drže doménu kvůli emailu a tak, tak jsem se rozhodl tu dát aspoň fórum. Je to méně náročné, než dělat nějaký sociální web :-). Třeba sem pár lidí začne chodit a diskutovat. Třeba ne. :-)
Odpovědět

0
Ahoj lidi. Jsem moc rád, že něco opět vzniklo. Nevím ale jak rozeznat  na seznamkách, sítích, webech lidi, kteří skutečně vyznávají podobné hodnoty jako já, my s manželkou. Pokud se budu řídit striktně definicí kandaulisty, pak myslím že takových lidí je velmi málo, protože je to také pojem hodně moc starý a každý si jej vykládá po svém. Já jsem volnomyšlenkář, který se celý život řídí tím, že pokud někoho miluji, líbí se mi, když si manželka užívá. Nepodvádíme se, ale líbí se mi moc tahle filozofie užívání života a sexu. Je to velký až propastný rozdíl oproti tomu, jak to vnímají jiní, zamykání muže do klece, nebo nasazování pásu cudnosti, odepírání sexu a kdoví čeho ještě. Moc bych uvítal fórum, kde by se "scházeli" lidé podobného vyznání. Existují i jiné weby, jako Paroháči, kde lidé mají psát své příběhy. Jsou jich tam stovky a 99% a myslím více je jen smyšlené fantazie, mnohdy bláboly na pokračování. Už přečtení prvního odstavce znamená jasně, že to píše někdo jako velmi nereálnou povídku.
Uvítal bych, kdyby se našlo místo, kde by si lidé  jednak psali své zkušenosti, sny a přání, ale mohli by se tm i seznámit. Seznamky tu roli naprosto neplní, jsou plné lidí , které definuji jako zoufalce.
Možná není tak pro čtenáře, nikoli ted vyznavače téhož stylu , tak atraktivní , když jde o realitu, ale na straně druhé kdybychom dokázali najít platformu, kde by se scházeli jen ti, kteří mohou nabídnout skutečné zkušenosti, nebo je opravdu zajímá, mohla by existovat i seznamka, kde by se našli lidé pro podobný životní styl. Ženy jsou prostě takové, že touží být nejen obdivovány, ale i si rády užívají a často naráží na muže, kteří by sami rádi měli milenky, ale doma na ně má čekat věrná žena. Znám i opačný případ, silně promiskuitní nevěrnici, která žárlí na manžela přímo chorobně.
Vím, že nejde cokoli na sociálních sítích verifikovat, ale pokusit se najít místo pro skutečně podobné lidi bych byl rád a přispěl bych podle svých možností jak bych uměl a mohl. Nenajde se parta podobných mužů, nebo párů? Kdyby vás něco napadlo, připojím se, nebo můžeme zde zřídit sekci s laskavým svolením či podporou administrátora, která by něco podobného vytvořila.
krásný den všem.
Vojta
Odpovědět

0
Určitě můžeš založit téma v sekci Kandaulismu a není problém diskutovat. Z diskuze se může ojbevit někdo, kdo bude tvým vaším požadavkům vyhovovat. A díky tomu se seznámíte. Každopádně s tebou souhlasím, tedy s tím, co jsi napsal ;-)
Odpovědět

0
nechybí tu něco jako zeď, kde se může společně diskutovat ?
Odpovědět

0
No, ono diskutovat s někým jednou za 7 měsíců ztrácí význam. Já bych byl pro diskusi pro lidi, co to opravdu vyznávají a zažívají jako já, ale na nikoho jsem nenarazil za 19 let...Klidně mi pište na vo.jta@seznam.cz, pokud jste kandaulisti, nebo vás to oslovuje, ale chce to i další pár, ne jen chlapi co se ptají a neví o čem to je.
Odpovědět

0
(02-12-2019, 09:48 PM)vojta47 Napsal(a):  No, ono diskutovat s někým jednou za 7 měsíců ztrácí význam. Já bych byl pro diskusi pro lidi, co to opravdu vyznávají a zažívají jako já, ale na nikoho jsem nenarazil za 19 let...Klidně mi pište na vo.jta@seznam.cz, pokud jste kandaulisti, nebo vás to oslovuje, ale chce to i další pár, ne jen chlapi co se ptají a neví o čem to je.

v podstatě máš pravdu, sám se sebou člověk diskutovat nemůže.
Odpovědět

Přejít na fórum:

Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)