Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Jak je to s přesvědčováním žen?
Thumbs Up 

0
Jak je to s přesvědčováním žen? Opravdu na to některé nejsou? Moje třeba stále odmítá a nevím, jak už to udělat. Zkusil jsem různé triky za ty roky. Na každém chlapovi, co o ní projeví zájem něco najde.
Buď je moc malej
Nebo je moc vysokej
Nebo vlasatej
Nebo málo vlasů
Moc starej
Moc mladej
a tak podobně.
Odpovědět

0
(21-03-2019, 11:02 PM)zantom Napsal(a):  Jak je to s přesvědčováním žen? Opravdu na to některé nejsou? Moje třeba stále odmítá a nevím, jak už to udělat. Zkusil jsem různé triky za ty roky. Na každém chlapovi, co o ní projeví zájem něco najde.
Buď je moc malej
Nebo je moc vysokej
Nebo vlasatej
Nebo málo vlasů
Moc starej
Moc mladej
a tak podobně.

Ani nevíš, jak moc tě chápu! Vždy jsem záviděl ostatním paroháčům to, že doma mají dívky, slečny nebo ženy, které tento druh sexu láká a rádi ho provozují! Neni to o přemlouvání. Jde také dost často o samotné sebevědomí daných žen! Vždy je lehčí ženu přesvědčit, když se cítí krásná a žádaná! Musíš vytrvat a přesvědčit jí o její dokonalosti!=)
Odpovědět

0
Já bych spíš řekl, že jí chce pěkně opít a až bude v náladě, musí se zaútočit. Hezky pozvolna, aby si ta čubička zažila nadrženost a pak i sama nožky roztáhne. A to pak budeš čumět, jak si užije toho cizího čuráka v kundičce.
A ty bys chtěl honit? Nebo i trochu Bullovi pomáhat? Ví pořádně co chceš?
Odpovědět

0
Tak jako já jí říkám pořád, že je krásná, ale je pravda, že se chová jak šedá myška. Moc se nerada vyzývavě oblíká a je dost stydlivá. A když někde jsme tak moc ani alkohl nepije, tak nevím, jestl by zabralo to co navrhuje @perfeckBull. I když bylo by pěkné jí vidět, jak si užívá s cizí ptákem v sobě.
Odpovědět

0
@zantom - si myslím, že jen sníš. Ani jsi se nezkusil s někým domluvit a třeba jí něčím oblbnout a to bys pak viděl, jak by držela.
Odpovědět

0
(22-03-2019, 01:40 PM)perfeckBull Napsal(a):  @zantom - si myslím, že jen sníš. Ani jsi se nezkusil s někým domluvit a třeba jí něčím oblbnout a to bys pak viděl, jak by držela.

máš pravdu, nezkusil jsem to ano bojím se to zkusit, bojím se toho odmítnutí, že to nedopadne a pak bude zle.
Odpovědět

0
to je potom marné, když se bojíš a nechceš to v reálu zkusit. Musíš si dát trochu víc odvahy no.
Odpovědět

0
Pravda admine... ale třeba tu odvahu dá.. Taky by mohlo zabrat i něco do pití, po čem je uvolněnější a lépe se jí dá přemluvit.
Odpovědět

0
(24-03-2019, 06:24 PM)perfeckBull Napsal(a):  Pravda admine... ale třeba tu odvahu dá.. Taky by mohlo zabrat i něco do pití, po čem je uvolněnější a lépe se jí dá přemluvit.

ozval se mi týpek a že by možná o něčem do pití věděl. Takže to teď domlouváme. Možná v květnu se něco stane. Ale jak to dopadne to netuším.
Odpovědět

0
(26-03-2019, 01:18 PM)zantom Napsal(a):  
(24-03-2019, 06:24 PM)perfeckBull Napsal(a):  Pravda admine... ale třeba tu odvahu dá.. Taky by mohlo zabrat i něco do pití, po čem je uvolněnější a lépe se jí dá přemluvit.

ozval se mi týpek a že by možná o něčem do pití věděl. Takže to teď domlouváme. Možná v květnu se něco stane. Ale jak to dopadne to netuším.

Držím palce, ať to vyjde!=)))
Odpovědět

Přejít na fórum:

Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)