Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Jak je to s přesvědčováním žen?
#21

0
Jak je to s přesvědčováním žen? přesvědčování není cesta,ono vlastně dle mých zkušeností existuje pouze jediná varianta- asice bud to oba v sobě mají nebo ne..
zkušenost s párem několik let stará: on inicioval hledání bulla pro ni,ona nebyla nakonec proti..seěli jsme se několikrát ve třech,od kafe až po sex..následoval jeho návrh na několik setkání ve dvou,nechal si všechno vyprávět a užívali si doma spolu novou zkušenost..po čase ze dne na den ale všechno z jeho strany skončilo-odstěhoval se a  požádal o rozvod..prý neunesl ten pocit že je druhý..takže bacha a velice opatrně s některými myšlenkami-mohoiu být vzrušující v představách,ale skutečnost je opačná..

Rád poznám manželský pár, který postrádá rodinného přítele pro aktivní cuckolding.
Odpovědět
#22

0
(22-03-2019, 10:36 AM)perfeckBull Napsal(a):  Já bych spíš řekl, že jí chce pěkně opít a až bude v náladě, musí se zaútočit. Hezky pozvolna, aby si ta čubička zažila nadrženost a pak i sama nožky roztáhne. A to pak budeš čumět, jak si užije toho cizího čuráka v kundičce.
A ty bys chtěl honit? Nebo i trochu Bullovi pomáhat? Ví pořádně co chceš?

je pravdou, že nejen žena, ale i my chlapi když si trochu dáme, jsme povolnější a hlavně bez zábran. Děláme to, co ve střízlivém stavu si rozmýšlíme. Já s ženou máme výhodu tu, že jsme si padli ve všem do oka a pracujeme společně, nemáme tajnosti. Dokonce ženu vzrušuje, když může šukat přede mnou, je to pro no příznivější, taková pohoda, než bez mé účasti. 
Pro začínající bych s tím alkoholem do toho šel, jak píše přede mnou. Pěkně pomalu, nenásilně, jako že to vyplývá z dané situace.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)