Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Kurva pro cikány

0
Ahoj, koho tohle vzrušuje a láká? MOje dlouho nechtela ale nakonec jí dostal jeden rom v baru, když šla s holkami pařit. Od té doby to s ním dělá a ještě zkusila trojku s jeho kamarádem. Akorát mě už nechce, že prej jí neuspokojím. Ale ta představa, jak šuká s cikánem, mě docela vzrušuje. Nebo s černochem. Máte to taky tak?
Odpovědět

0
(22-03-2019, 12:31 PM)bavoraci Napsal(a):  Ahoj, koho tohle vzrušuje a láká? MOje dlouho nechtela ale nakonec jí dostal jeden rom v baru, když šla s holkami pařit. Od té doby to s ním dělá a ještě zkusila trojku s jeho kamarádem. Akorát mě už nechce, že prej jí neuspokojím. Ale ta představa, jak šuká s cikánem, mě docela vzrušuje. Nebo s černochem. Máte to taky tak?

Jojo, mam to úplně stejně jako ty!=) Jsem zvrhlé čuně!=)))
Odpovědět

0
(22-03-2019, 12:50 PM)Tms0411 Napsal(a):  Jojo, mam to úplně stejně jako ty!=) Jsem zvrhlé čuně!=)))

taky ti tvoje šuká s cikánem? Nebo jen tě to vzrušuje?
Odpovědět

0
(22-03-2019, 01:04 PM)bavoraci Napsal(a):  
(22-03-2019, 12:50 PM)Tms0411 Napsal(a):  Jojo, mam to úplně stejně jako ty!=) Jsem zvrhlé čuně!=)))

taky ti tvoje šuká s cikánem? Nebo jen tě to vzrušuje?

Kéž by šukala!=))) Ale vzrušuje mě to!=))) Je to pěkně ponižující!=))) A to mam rád!=)))
Odpovědět

0
teda pánové, tohle je no.. nechci aby to vyznělo že jsu rasista, ale je mi to lehce proti srsti, aby bílá panička mrdala s cikánem. Ale na druhous tranu vím, tady vod nás, že tu paničky si to užívají a chválí si to. Pár se jich mi přiznalo. No už jsem je moc nechtěl vidět, když vím, žes nimi šukaj.
Odpovědět

0
(22-03-2019, 01:30 PM)perfeckBull Napsal(a):  teda pánové, tohle je no.. nechci aby to vyznělo že jsu rasista, ale je mi to lehce proti srsti, aby bílá panička mrdala s cikánem. Ale na druhous tranu vím, tady vod nás, že tu paničky si to užívají a chválí si to. Pár se jich mi přiznalo. No už jsem je moc nechtěl vidět, když vím, žes nimi šukaj.

To víš no! 100 lidí, 100 chutí!=)))
Odpovědět

0
Jasně. nic neříkám, jsem kousek od H. Slavkova a Sokolova, tam to jede. Oni se ale za to i stydí a nechtěj to moc ventilovat. To je tím rasismem, taky je mi to proti srsti no, ale ano věřím, že pro vás paroháčky je to vzrušující.
Odpovědět

0
(22-03-2019, 01:37 PM)perfeckBull Napsal(a):  Jasně. nic neříkám, jsem kousek od H. Slavkova a Sokolova, tam to jede. Oni se ale za to i stydí a nechtěj to moc ventilovat. To je tím rasismem, taky je mi to proti srsti no, ale ano věřím, že pro vás paroháčky je to vzrušující.

To tedy je!=)))
Odpovědět

0
no jako ta představa vzrušující je. Kdyby ta moje slušná musela roztáhnout nohy a podržet cikánovi... to by bylo něco.
Odpovědět

0
(22-03-2019, 01:55 PM)zantom Napsal(a):  no jako ta představa vzrušující je. Kdyby ta moje slušná musela roztáhnout nohy a podržet cikánovi... to by bylo něco.

Vidím to stejně!=)))
Odpovědět

Přejít na fórum:

Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)