Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Kurva pro cikány

0
(15-07-2019, 09:42 PM)Slutwife-Pha Napsal(a):  Tak tomuhle tématu opravdu hodně rozumím. Před časem, ještě na Moravě jsme s manželkou měli pronajatý dům kde jsme měli privát. Pracovala tam malželka a další dvě holky. V přízemí bylmenší bar, v prvním patře 2 pokoje a koupelnu a v druhém patře jsme bydleli. Holky tam chodili jen podle potřeby, ale manželka tam byla k dispozici skoro pořád. Jednou se stalo, že tam přijeli ve staré škodovce tři cikáni. Jeden starší, asi tak 50 a dva kolem 25 let. Když jsem je zahlednul za oknem tak jsem si myslel, tak jsem se přesunul do patra a čekal jsem co bude. Holky odmítli s nimi jít, ale manželka řekla, že s nimi nemá problém a domluvili se tedy že půjdou s ním všichni najednou. Když přišli do prvního patra, tak schválně nechala pootevřené dveře, abych z toho i já něco měl. Seděl jsem na schodech o patro víc a slyšel jsem, jak si poručili aby se před nimi nejdříve svlékla , jak komentují její tělo, jak si před nimi musí roztahovat dírky a potom jsem slyšel jak  postupně odházejí jeden po druhým do koupelny a jak ji potom všichni vyšukali. Ten nejstarší do zadku. Celou dobu jsem seděl v patře a neuvěřitelně mně stálo péro. Když odešli, tak jsem ji musel hned po nich taky ošukat. Ale vydržel jsem jen chviličku a už jsem stříkal. Jelikož si ji oblíbili, tak za ní přijeli potom ještě dvakrát. Když se objednali potřetí, tak jsem poprosil manželku, aby udělala vyjímku a nechala se jimi ošukat bez kondomu. Stejně na ni vždy naléhali aby to bylo bez gumy. Na ten pocit, když jsem seděl na schodech a poslouchal jak ji tentokrát nejenom postupně ale i všichni najednou šukali do všech dírek, bez gumy, jak ji u toho nadávali do bílých děvek a jak se jí potom dva vystříkali do piči a ten starej do zadku, tak na ten pocit nezapomenu do smrti. Když potom odešli a ona si mě zavolala k sobě dolů. Ležela tam na posteli a z piči i zadku ji vytékalo cikánské semeno. Nejříve jsem ji očistil a potom taky ošukal. Bylo to úžasný. Jednou přijel jen ten starej a ten ji navíc v koupelně počůral. Dokonce ji chcal i do pusy. Ten pocit ponížení a zároveň vzrušení, že moje žena se stala cikánskou děvkou je pro někoho možná už přes čáru, ale já na to budu vzpomínat až do smrti.

tak tohle je hodně zajímavé závidím
Odpovědět

0
Díky, možná je to pro některé přítomné paroháče už za hranou, ale já to řadím na špici našich zážitků s moji ženou jako kurvou pro jiné muže. Těsně za tím jsou například kamarádi co ji šukali a myslí si ještě teď že já o tom nevím, dva ukrajinci na ubytovně v Brandýsi nad Labem (později se k nim přidali ještě dva z vedlejšího pokoje, kteří je nachytali ve společné sprše na chodbě) a pár mých zaměstnanců co pro mě makali na stavbách. Nemůžu zapomenout ani na její hrátky s mými obchodními partnery. Dva z nich věděli že to takhle máme rádi, ale další si opět až do dnes myslí, že nic o tom že mně ošukali manželku nevím. Zkrátka je toho opravdu docela hodně co už máme za sebou. Možná o tom začnu psát samostatný blok, jak to začalo, jak se to postupně vymikalo z mé kontroly, jak jsem se dozvěděl věci z minulosti o kterých jsem neměl ani páru atd
Odpovědět

0
každému ať se líbí co chce, ale ať nekritizuje jiné, kterým se líbí něco jiného. Toť můj názor :-)
Odpovědět

Přejít na fórum:

Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)