Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 4 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Fantazie a sny
#1

0
Zdravím, budu rád, když sem budete psát všechny vaše nápady, sny, touhy a fantazie, které k tématu mate!=))) Bude to zajímavý náhled do vašich temných duší a zároveň to může sloužit ostatním jako inspirace!=)))
Odpovědět
#2

0
Moje fantazie a touha je taková, že moje šuká s cizím chlapem. Nejlépe je představa postaršího velmi pupkatého chlapa s dlouhým a tlustým čurákem pod jehož náporem ta moje kňučí a heká a udělá se, i když jí je ze začátku odporný. A nakonec se nechá i vycákat i přesto, že nic nebere.
Odpovědět
#3

0
(25-03-2019, 12:53 PM)zantom Napsal(a):  Moje fantazie a touha je taková, že moje šuká s cizím chlapem. Nejlépe je představa postaršího velmi pupkatého chlapa s dlouhým a tlustým čurákem pod jehož náporem ta moje kňučí a heká a udělá se, i když jí je ze začátku odporný. A nakonec se nechá i vycákat i přesto, že nic nebere.

Jo, tak taková představa se mi hodně líbí!=))) To bych také, moc rád zažil!=)))
Odpovědět
#4

0
moje fantazie je taková, že paroháček se dívá jak mu mrdám starou . Kuká a slintá protože má péro v kleci a nemůže nic. Klečí u postele, jak hodnej pejsek a když se do ženy vysemením ještě to poslušně slízá a mě pusou očistí.
Odpovědět
#5

1
Better response on post RE: Fantazie a sny
(25-03-2019, 10:09 PM)meeen@email.cz Napsal(a):  Zdravím vás. U nás stále ona ráda a poslušně drží jiným, jak za mé učasti, i bez. Ale pokud bez, musí vždy on fotit a posílat. To je podmínka. Zdravíme PaD

Je to hezounká kočka... takovou bych si uměl představit, že jí uspokojuji. Sám s focením probém nemám.


Přiložené soubory Miniatury
       
Odpovědět
#6

0
pěkné @quadspeed co je to za paničku? @meeen@email.cz  máš pěknou paní
Moje představa je jí vidět naživo s cikánama co jí mrdají tu mou.
Odpovědět
#7

0
(25-03-2019, 10:04 PM)quadspeed Napsal(a):  moje fantazie je taková, že paroháček se dívá jak mu mrdám starou . Kuká a slintá protože má péro v kleci a nemůže nic. Klečí u postele, jak hodnej pejsek a když se do ženy vysemením ještě to poslušně slízá a mě pusou očistí.

Jo tohle se zdejším zvrhlíkům, bude jistě zamlouvat!=)))

(25-03-2019, 10:09 PM)meeen@email.cz Napsal(a):  Zdravím vás. U nás stále ona ráda a poslušně drží jiným, jak za mé učasti, i bez. Ale pokud bez, musí vždy on fotit a posílat. To je podmínka. Zdravíme PaD

Máte to moc dobře zařízené!=))) Závidím!=)))
Odpovědět
#8

1
Better response on post RE: Fantazie a snyto jo zažil jsem pár on si ho hezky honil a sám mi ho vzal do ruky a nasadil na tu svou... pěkný to pocit.
Odpovědět
#9

0
(25-03-2019, 10:29 PM)quadspeed Napsal(a):  to jo zažil jsem pár on si ho hezky honil a sám mi ho vzal do ruky a nasadil na tu svou... pěkný to pocit.

To věřím!!! To je sen, snad všech cuckoldů!=))) I můj samozřejmě!=)))
Odpovědět
#10

0
Mě hodně rajcuje představa, že mi mou lásku obloudí někdo, koho opravdu ze srdce nenávidím a že začne své převahy nad námi zneužívat a 
z mé hodné holčičky udělá prvotřídní děvku, která mě bude ponižovat a nutit mě do nepříjemných situací!!! Super by bylo, kdyby se on stal jejím 
oficiálním partnerem a já bych jim musel dělat sluhu a ona by to okamžitě sdělila všem našim přátelům a tím mě dokonale ponížila!!!=))))
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)