Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 4 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Fantazie a sny

0
(25-03-2019, 10:04 PM)quadspeed Napsal(a):  moje fantazie je taková, že paroháček se dívá jak mu mrdám starou . Kuká a slintá protože má péro v kleci a nemůže nic. Klečí u postele, jak hodnej pejsek a když se do ženy vysemením ještě to poslušně slízá a mě pusou očistí.

Tak bych rád.....
Odpovědět

0
(17-04-2019, 06:39 PM)idontexist Napsal(a):  Podelim sa o moju predstavu. Netuzim po tom aby moja manzelka mala staleho milenca, ale aby si raz za cas (cca mesiac az pol roka) uzila s niekym kto ju poriadne uspokoji tak ako som to ja nikdy nedokazal. Aby si ju pocas tej jednej noci obmotal okolo curaka tak ze mu dovoli to co mne este nikdy nedovolila, napriklad by mu dovolila vystriekat sa jej do ust a ona by to spokojne spapkala. Mne to nikdy nedovolila, jedine s kondomom, vraj jej nechuti sperma. Chcem ju vidiet spokojnu a vytahanu velkym curakom, chcem jej dopriat pocit ktory jej ja nedokazem dat.

pekna predstava
Odpovědět

0
Hádka, výhrůžky rozvodem a pak dlouhé mlčení. Mé argumenty jsou přesvědčivější, získávám pocit zadostiučinění.  Jejímu večernímu odchodu předchází dlouhé hodiny úprav, líčení a zkoušení outfitů. Nakonec bez jediného slova rozloučení skočí před domem do taxiku a zmizí bůh ví kam. Ve tři ráno zastaví před domem naleštěná luxusní kára a následně vjíždí do zadní části dvoru za dům, kam není vidět z ulice ani sousedních domů.  Z vozu vystupují dva nabušení borci, cca kolem 30 let a moje kočička. Vstupuji do domu a jdou rovnou do místnosti s vířivkou. Jen zaslechnu zvuk otevření lednice a cinkáni skleniček. Pak se přibouchnou dveře k wellness místnosti. Scházím dolů do přízemí, je slyšet smích mé manželky. Na podlaze chodby leží odhozené svršky. Pánské košile, sako a podprsenka mé ženy. Přistoupím ke dveřím a naslouchám dění uvnitř. Směsice smíchu, šplouchání vody a vzdechů linoucích se z mužských a damského hrdla. Odcházím od dveří a jdu do vedlejší místnosti, kde je za menším jednosměrným zrcadlem průzor k vířivce. Zřízený pro okamžiky, kdy má žena zatouží zlobit.  Za zrcadlem se mi naskýtá pohled na mou manželku oddávající se dvěma svalnatým mužům, kteří si berou její tělo a tělesné otvory dle své zvrácené libosti. Její pohledy velice často směřují k zrcadlu, za kterým prožívám slastné pocity já. V její tváři čtu vzrušení, touhu, chtíč pářit se, ale především výsměch že má opět navrch.
Odpovědět

0
(13-08-2019, 07:30 AM)Centaur69 Napsal(a):  Hádka, výhrůžky rozvodem a pak dlouhé mlčení. Mé argumenty jsou přesvědčivější, získávám pocit zadostiučinění.  Jejímu večernímu odchodu předchází dlouhé hodiny úprav, líčení a zkoušení outfitů. Nakonec bez jediného slova rozloučení skočí před domem do taxiku a zmizí bůh ví kam. Ve tři ráno zastaví před domem naleštěná luxusní kára a následně vjíždí do zadní části dvoru za dům, kam není vidět z ulice ani sousedních domů.  Z vozu vystupují dva nabušení borci, cca kolem 30 let a moje kočička. Vstupuji do domu a jdou rovnou do místnosti s vířivkou. Jen zaslechnu zvuk otevření lednice a cinkáni skleniček. Pak se přibouchnou dveře k wellness místnosti. Scházím dolů do přízemí, je slyšet smích mé manželky. Na podlaze chodby leží odhozené svršky. Pánské košile, sako a podprsenka mé ženy. Přistoupím ke dveřím a naslouchám dění uvnitř. Směsice smíchu, šplouchání vody a vzdechů linoucích se z mužských a damského hrdla. Odcházím od dveří a jdu do vedlejší místnosti, kde je za menším jednosměrným zrcadlem průzor k vířivce. Zřízení pro okamžiky, kdy má žena zatouží zlobit.  Za zrcadlem se mi naskýtá pohled na mou manželku oddávající se dvěma svalnatým mužům, kteří si berou její tělo a tělesné otvory dle své zvrácené libosti. Její pohledy velice často směřují k zrcadlu, za kterým prožívám slastné pocity já. V její tváři čtu vzrušení, touhu, chtíč pářit se, ale především výsměch že má opět navrch.

Hmmm moc hezká představa!=) I přes to, že jsi v hádce měl podle tebe navrch, tak tě tvá láska stejně převezla a ukázali ti, kdo je pánem situace!=)
Odpovědět

0
Tak co? Kdo se ještě podělí o své nejtemnější a nejzvrhlejší fantazie?=)))
Ukažte všem, co by jste si moc přáli zažít a nebo co je jen opravdu ta nejdivočejší představa!=)))
Odpovědět

Přejít na fórum:

Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)