Anketa: Byli jste v Bunkru a jak se líbilo? Nebo plánujete jít? - Nemáte dostatečná oprávnění, abyste mohl(a) hlasovat v této anketě.
Ano a líbilo se. Půjdu zase
54.55%
6
54.55%
Ano, ale nelíbilo se. Nebudu opakovat
0%
0
0%
Ne, ale uvažuji o tom, že tam půjdu
36.36%
4
36.36%
Ne a ani tam nechci jít
9.09%
1
9.09%
* Hlasoval(a) jste pro tuto možnost. Zobrazit výsledky

Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Praha] - Bunkr

0
Místo: PRAHA 4 Krč, Štúrova ulice 1701/55
Název: Bunkr
Kdo může navštívit: páry, muži, ženy
Cena vstupu: Podle tématu od 300 - 1000 Kč (muži to mají dražší)
Otevírací doba:
Pondělí           20.00 - 02.00
Úterý              19.00 - 01.00
Středa            11.00 - 03.00
Čtvrtek           19.00 - 01.00
Pátek             20.00 - 05.00
Sobota           20.00 - 05.00
Neděle           20.00 - 01.00
www:
http://www.swingersklub.eu

Klub se svou tradicí. Nemůže se rovnat jiným Swingers klubům. Hlavní plus pro Kandaulisty je takový, že jako jediný, skoro na všechny akce pouští samotné muže. Těch je opravdu někdy docela převaha. Má i tématicky laděné párty pro Kandaulisty. Každou středu je navíc GangBang se zaměřením šukání jedné dívky vícero muži.

Obsluha, dvě milé dámy a pak vyhazovači dělají maximum proto, aby se zde člověk cítil pohodlně. Je zde bohatý raut. Vířivá vana, sauny a zajímavé šukací místnosti. Včetně společenské, kde se dá popíjet kecat, šukat...

Mé hodnocení:
Heart Heart Heart
Odpovědět

0
V Bunkru jsem byl a jo je tam dosti přechlapováno a někdy to stojí za prd. Obsluha je dobrá a milá. Někdy se tam fakt sejde slušná parta párů a stojí to pak za to... Asi to chce vybírat i ty správné akce.

Hodnoceni: Heart Heart Heart
Odpovědět

0
(01-04-2019, 08:57 PM)quadspeed Napsal(a):  V Bunkru jsem byl a jo je tam dosti přechlapováno a někdy to stojí za prd. Obsluha je dobrá a milá. Někdy se tam fakt sejde slušná parta párů a stojí to pak za to... Asi to chce vybírat i ty správné akce.

Hodnoceni: Heart Heart Heart

No právě že je tam přechlapováno. Dostali jsme nabídku od jednoho zájemce, který by chtěl jít s námi, ale mám obavy, aby to nakonec nedopadlo tak, že to nebude SW, ale GB. Říkal nám, že se dají pánové odmítat. To už ale není o tom si to užívat a jenom se soustředit na odmítání těch, co nejsou sympatičtí.
Odpovědět

Přejít na fórum:

Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)