Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Oslovování párů a domlování se
Rainbow 

0
Tak jo chlapi, jak to máte? Určitě se tu občas, tedy asi hlavně na amíkách nebo jinde, domlouvat s páry, byste trochu si užili a pomohli paničkám k tomu být hezky vyšukány. Ale jak to je... taky se vám zdá, že vo tom dost lidí prd ví a myslí si, že je to něco módního a pak se diví, když pořádný bull chce dělat to co dělá bull? Nebo že jsou to jen honiči, vydávající se za pár a jen kecají a kecají a kecají...
Odpovědět

0
No, já to vím zejména z druhé strany. Já hledám pro manželku jednoho , lépe dva chlapy a nechceme jen jednou a nebo swingers. Muže s vyšším IQ na úrovni. Na Amatérech odpoví desítky mužů, dva páry a po 3 týdnech naprosto beznadějné korespondence se sejdeme s jedním nebo dvěma muži a jeden nedojde a druhý má falešnou identitu a je to podvodník. Jinak je to 99% ubožáků, co se zmůže na jednu větu typu ahoj, kdy se sejdeme a tím to končí. Kandaulismus chápe málokdo a ono také není definován úplně jednoznačně. Nevystačíme si s králem Kandaulem, co ukazoval svoji manželku. Nám, nebo alespoň mi jde o maximální uspokojení ženy, která má milence nebo i víc a užívá si a jejímu partnerovi to dělá potěšení. A není to deviace, jak se praví v naučných textech internetu. Norma neexistuje a každý to má se sexem jinak, možná nejsou dva stejní lidé s identickým pojetím na planetě a to je dobře.  A my hledáme, měli jsme už několikrát takovou zkušenost, ale vždy to vydrží rok nebo dva. Pak si najde muž novou "tvář" dá li se to tak pojmenovat. Ale kolik nás je opravdu kandaulistů a přitom ne swingerů co jim to je úplně jedno kdo a s kým, to opravdu nevím. My jsme byli v sw. klubech  vČR a není to náš styl. Tak jen náš pohled.
Přeji abychom si zde dobře povídali, neuráželi se a respektovali, že je každý jiný.
Vojta
Odpovědět

0
No je to na obou stranách podobné.
Na Amaterech je to teď hodně plné v diskuzi Šukání mojí manželky. Je tam dost Bullu co si myslí, že je to vo tom, že ženská lehne na záda roztáhne nohy a voni se vysemení. Doslova a do písmene.
Pak je tam i dost párů, kteří jsou jak náboráři do práce. Hledáme mladého nejlépe 22 let zkušeného v této oblasti, nejlépe 20 let, hubeného, plného svalů a s pérem nejméně 22 cm.
Přeháním, ale podobné požadavky tam jsou.
Pak je tam dost nicků párů, kde je jen chlap a honí si nad představami. Takový po vás chce hned popisovat, jak by si tu jeho šukal a podrobně. Za půl hodiny výstřik a už nekomunikuje.
To podobný je vlastně i u Bulllů. Plná pusa řečí, jak jí naloží a pak stažený ocas mezi nohama, jak mají někam dojet.
Těch případů je fakt hodně.
Odpovědět

0
jo to přesně to o čem jsem psal
Odpovědět

0
měl jsem zatím to velké štěstí, že asi po roce hledání jsem našel pár, který od začátku věděl, co chce..jasnou společnou představu,kterou jsme otevřeně na prvním setkání komunikovali a všichni věděli,na čem jsou...vztah trval pět let,skončil před rokem..od té doby hledám a zcela otevřeně přiznám,že je to velmi obtížný proces..až s odstupem času vidím,jaké jsem měl nanpoprvé obrovské štěstí..
Odpovědět

0
Ahoj, jak si tady čtu příspěvky, tak jsem se rozhodl taky přidat ten svůj. Z vlastní zkušenosti vím, že najít kandaulistický pár je reálné. A rozhodně nejsem smrt :-D (ten co bere všechno) Big Grin ale naopak, hledám pěkné sympatické páry, kde manželka se o sebe pečlivě stará a náležitě taky vypadá. Reálné to opravdu je, to že to není lehké, to je druhá strana mince. Ale když se člověk snaží a má co nabídnout (myslím vzhled a inteligence) tak se určitě časem zadaří. Když má člověk nějaké to kilo navíc a píše hrubky v každém druhém slově, tak musí pochopit, že prostě oslovit slušný a solidní pár se mu nepodaří. Tím nechci říct, že všichni bullové tady jsou neschopní, to opravdu ne.
Odpovědět

0
Nabízel jsem expartnerku na amaterech, ale za šest let jsme našli tři muže. Daleko lepší je xchat, nebo zahraniční servery.
Dříve byli fajn lidé, ale jsou zničení, a občas se někdo najde na facebooku. Ale i pro krásnou vzdělanou a sexy ženu, je problém najít zajímavého chlapa na real.

Přiložené soubory Miniatury

Odpovědět

0
Pekna... No Vojto, take hledam neco dlouhodobejsiho a hlavne realneho, muj pohled z druhe strany - komunikujes,, vse OK a pak kdyz ma dojit na realne setkani tak se odmlci a nereaguji.. To me docela mrzi, myslim ze je alespon zakladni slusnost odpovedet treba ze se neciti nebo tak..
Odpovědět

0
To je problém u všech i u mužů. Bohužel
Odpovědět

0
Tak já bych taky přispěl... Už dlouho hledáme nějakého kluka do 40ti a přítelkyně vyžaduje sympaťáka mladšího vzhledu. Každopádně je to obrovský problém. Mám takový pocit, že to nezažiju... je stydlivá, ale šla by do toho. Je moc sexy, vidět ji při tom bych moc chtěl... Ty seznamky jsou marné. Poraďte please...
Odpovědět

Přejít na fórum:

Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)