Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Série Začátek
#1

1
Better response on post Série ZačátekSérie povídek Začátek, které zde píši, jsou mé první skutečné zážitky na toto téma!=)
Trvalo to 12 let, než jsem se dočkal, ale stálo to za to!=))) Jsou to vážně neuvěřitelné zážitky a pocity!=)))

Začátek

Když jsem poznal mou Petrušku, byl jsem v sexu hodně nezkušený. Moc slečen jsem do té doby neměl. Za to ona byla na svůj věk, už opravdová přebornice. Ne že by to byla holka do větru, ale prostě si moc ráda užívala. Sex ji hodně bavil. Musím říci, že jsem byl opravdu hodně překvapený, když se ode mne nechala pozvat na drink a pak po krásně prožitém večeru v její společnosti, mi nabídla, zda nezajdeme k ní domů. Bylo to něco nádherného. U ní doma jsme si ještě dlouho povídali, když se mi omluvila že si musí odskočit. Po jejím návratu jsem ovšem málem spadl ze židle, když jsem jí uviděl. Stála přede mnou jen v černé krajkové podprsence a černých krajkových tangách. Bože měla postavičku úplně k sežrání. Malá a drobná s menšími prsíčky a dokonalou kulatou prdelkou.
 
Všimla si mého překvapeného výrazu a tak roztomile se na mě usmála. Vypadala jako andílek. Vzala mě pak za ruku a odvedla si mě do ložnice. V mžiku ze mě strhala oblečení a povalila mě na postel. Pak se i ona smyslně svlékla a přiskočila za mnou. Když byla nade mnou tak jsem ucítil, jak ta její drobounká ručka obepnula můj penis a pomalu si s ním začala pohrávat. Jen tak lehce, nahoru a dolu. Dívala se mi při tom do očí a olizovala si rty. Způsobovala mi tím obrovskou rozkoš. Byl jsem z toho neskutečně vzrušený. Když už byl můj penis připravený k akci tak se nad něho krásně nastavila a pomalu začala spouštět ten svůj kulatý zadeček směrem dolů. V okamžiku, kdy se ovšem můj žalud, dotkl vchodu do její jeskyňky a já pocítil tu vlhkost a horkost, tak mě mé vzrušení zradilo a já okamžitě vyvrcholil. Postříkal jsem jí svou dávkou celé bříško a kundičku. Hrozně jsem se za to styděl a moc jsem se jí omlouval. Ona se jen smála a řekla mi, že to nevadí, že se to stává. Pak se ke mně přitulila a začala mě utěšovat, že je to v pořádku a ať se tím netrápím.
 
Po tomto večeru jsem spolu začali chodit. Bylo to s ní vždy nádherné. Měli jsem si co říct a i jsme měli společné zájmy. Jezdili jsem na různé poznávací zájezdy a dokonce jí nevadilo ani se mnou chodit na fotbal. Na tribuně pak patřila k těm nejdivočejším fanynkám, což mě vždy strašně moc bavilo. Byla opravdu dokonalá. Vše nám fungovalo, až na jednu věc, kdykoliv mělo dojít na sex, tak jsem díky extrémnímu vzrušení explodoval po pár zásunech. Nešlo tomu zabránit. Proto jsem jí vždy pak dodělával alespoň lízáním. Vždy se u toho bavila a říkala mi že jsem její úžasný kundolízek a že mě strašně moc miluje. Oba jsem ale tušili že to tak dál nejde.
 
Když jsem tak jednou byli spolu o víkendu v našem oblíbeném baru, tak jsme to ten večer asi trošku přehnali s pitím. Petruška celá zářila a měla chuť tancovat. Já už měl dost upito a tak jsem jí řekl, ať se jde bavit sama. Vyrazila tedy na parket a rozjela ty své oblíbené hadí tanečky, při kterých se tak smyslně kroutila a dráždila tím všechny okolo. Samozřejmě se velice brzy okolo ní začali motat různí chlapci. Co mě ale udivilo bylo to, že jsem vůbec nežárlil. Ba naopak mě celá ta situace nesmírně vzrušovala. Má láska se na parketu dobře bavila a točila se od jednoho kluka k druhému. Když pak potřebovala další drink, tak ke mně roztomile přicupitala a ptala se mě zda se na ní nezlobím, že se tak rozjela. Hned jsem jí odvětil, že vůbec ne a že mě to naopak vzrušuje, vidět jí, jak se o ní kluci skoro perou. Zase se na mě tak krásně usmála a přitom lehce jazýčkem olizovala brčko od svého drinku. Vypadala neuvěřitelně rajcovně. Dala si pak ještě pár divokých tanečků a nad ránem jsme vyrazili domů.
 
Celou dobu jsem na ní měl tak hroznou chuť. Hned za dveřmi jsem se na ní vrhnul a strhal z ní oblečení. Do ložnice jsem ani nedošli. Vzal jsem si jí na chodbě, pěkně na všech čtyřech, hezky a tvrdě zezadu. Najednou jsem byl jako ďábel. Mrdal jsem jí pěkně rychle snad dvacet minut a pořád jsem neměl dost. Petruška byla z toho celá překvapená, ale moc se jí ta změna zamlouvala. Pořád mě slovně pobízela abych víc přirážel, abych jí mrdal, že takhle je to správně atd. Když jsme pak oba celý vyčerpaní a zpocení dosáhli společného orgasmu a svalili jsme se na zem, tak po chvilce se na mě Petruška podívala a řekla. „Co to do tebe miláčku prosím tě vjelo? Nikdy si nevydržel déle jak pár minut a teď si mě tu omrdal jako by to mělo být to poslední ve tvém životě?“ Přitom se na mě tak překvapeně usmívala a očíčka jí jen svítily. Musel jsem se jí přiznat, že jsem byl strašně moc nadržený, díky tomu, jak večer tancovala a flirtovala s těmi cizími kluky v baru. Když jsem na to pak při sexu pomyslel, tak jsem byl k nezastavení. Jakmile jsem to dořekl, tak na mě vytřeštila ta svá kulatá kukadla a povídá. „Takže tebe vzrušilo to, že jsem flirtovala s jinýma a ne s tebou? Ty jsi můj blázínek viď? A pak se začala smát. Dnešní noc jsem zakončili dlouhou, horkou, společnou sprchou a pak jsem se zachumlali do peří.
 
Od toho večera se náš vztah, ale začal posouvat, aniž by jsem si to nějak uvědomovali. Má láska se mě začala vyptávat na mé fantazie a pak jsme se pokoušeli je nějak přenášet do našeho sexu. Vždy byla velmi překvapená mou výdrží, když mi třeba vyprávěla jak, jako středoškolačka různě experimentovala a schválně pod sukýnku nenosila kalhotky a nebo chodila úplně bez prádla a sledovala reakce svého okolí, jak se třeba někde na schodech pár chlapů snažilo zahlédnout její odhalenou broskvičku. Mohl jsem s ní pak skotačit třeba celou noc.
 
Zvrat nastal asi v době, kdy jsem měli trošku horší období. Párkrát jsme se pohádali a ona byla pak na mě dlouho naštvaná. Chodila si pak k sousedce vylévat srdíčko. Při jejich povídání, vždycky padly aspoň dvě lahvinky vína. Jedna hádka, ale byla opravdu velká, i když šlo vlastně skoro jako vždy jen o prkotinu. Prostě v nás bouchly saze a řekli jsem si i to čeho jsem pak později oba litovali. Ona se ale naštvala a s křikem odešla a bouchla za sebou dveřmi. To bylo poprvé co něco takového udělala. Věděl jsem kam půjde a tak jsem šel na chvíli ven se projít a utřídit si myšlenky. Dorazil jsem domů asi za hodinku. Čekal jsem že už bude Petruška zpátky, ale to se nestalo. Šel jsem si tedy lehnout.
 
Probudilo mě, až bouchnutí dveří. Koukl jsem na hodiny. Bylo 2:30 ráno. Šel jsem tedy za ní abych se jí omluvil. Byla akorát v koupelně a zrovna si stahovala kalhotky. Když jsem se pak zahleděl na její kundičku, tak mě polilo horko. Měla jí totiž neuvěřitelně zarudlou a ve velkých chuchvalcích z ní vytékala spousta sperma. Nenapadlo mě nic jiného než jí po té použité prcince pohladit. V tom sebou cukla jak se mě lekla a otočila se na mě. Obličej měla celý uplakaný a bylo poznat, že je dost opilá „Miláčku, prosím tě promiň. Já tě nechtěla podvést. Víš sousedka nebyla doma. Byl tam jen její syn. Prosím tě odpusť mi to. Jsem vážně kráva.“ Já jí ale vůbec neposlouchal. Byl jsem uplně fascinovaný tou její nevěrnou kundičkou. Rychle jsem ze sebe stáhl trenýrky, chytil jsme jí za zadeček a mohutně jsem přirazil. Bože to bylo vážně něco. Úplně jsem se topil v té záplavě cizího semene. Byla tak krásně vlhká, horká a roztažená. Nemohl jsem se toho pocitu nabažit. Petruška stačila jen vyheknout a zapřít se rukama o pračku. Vypadlo z ní jen „Miláčku, co to děláš?“ Já jen houkl „Mlč a drž“. Pak už jsem se jen ukájel a užíval si tuto perverzní šukačku s nevěrnou Petruškou. Bral jsem si jí takto v naší koupelně už nějakou dobu, když to na mě přišlo a celou tu její použitou nevěrnou prcinku jsem jí vybělil i svou dávkou. Petruška se na mě pak tak nadrženě podívala a povídá. „Miláčku, ale já jsem ještě nebyla? Uděláš mi to prosím?“ A hned na mě zamrkala jak nějaká školačka. Chytil jsem jí za ruku a dovedl jí do naší ložnice, kde jsem jí položil do naší postele. Automaticky ta malá potvůrka pokrčila a roztáhla ty své překrásné nožky a v pusince přitom žmoulala jeden svůj prstík. Byla opravdu božská. „Kdepak je můj kundolízek?“ Zeptala se a mrkla na mě. Já na nic nečekal a rychle jsem se vrhnul na tu její oteklou prcinku. Hned první prolíznutí mě přesvědčilo o tom, že to je přesně to co chci a potřebuji. Vylizoval jsem té nevěrné potvůrce tu její vystříkanou dírku a ona při tom sténala a vrněla jako koťátko. Její orgasmus se pak dostavil poměrně rychle, během něhož, ze své lasturky vytláčela zbytky semene a jejích šťáviček. Bylo to něco neuvěřitelného. Náš nejšílenější zážitek v životě. Do rána jsem si pak o tom povídali a navzájem jsem se hladili a ujišťovali jsem se, že to náš vztah nijak nepokazí. I když Petruška dlouho nemohla uvěřit, že mi vůbec nevadí její nevěra a že mě to dokonce tak moc rajcuje.
 
Domluvili jsem se, že Petruška bude mít úplně volnou ruku a pokud bude mít chuť divočit, tak pokud mě o tom bude dopodrobna informovat, tak bude vše v pořádku. Dali jsem si ale nějaký čas, na vstřebání všech těchto nových zážitků. Když mě pak Petruška požádala, zda mi nebude vadit, když půjde k sousedce na pokec, nepřišlo mi na tom nic divného a samozřejmě jsem jí vyhověl. Já si naplánoval večer podle sebe a čekal jsem, až se vrátí. Vůbec jsem si přitom nevšiml, v čem ta má malá potvůrka odešla. Bylo něco kolem 1 hodiny ranní a můj miláček se právě vracel. „Dneska to holky nějak protáhly.“ Říkal jsem si pro sebe. Po chvilce vešla má láska do obýváku a já tak měl možnost si jí prohlédnout. Na hlavě měla dva malé copánky, na sobě měla průsvitnou bílou halenku a kostkovanou minisukni a na nožkách bílé punčošky až do půli stehen. Jinak neměla nic. Vypadala jako školačka. V pusince už zase žmoulala ten svůj prstík a koukala mi přitom přímo do očí. Pak povídá. „Kdepak je můj kundolízek? Sousedčin syn měl dneska narozeniny, ale dáreček dostaneš ty! A pak se na mě usmála a rychle odcupitala do ložnice. Tak takhle to tedy dneska bylo. Ta malá, proradná, svůdná potvůrka. Takhle si to dnes na mě připravila. Rychle jsem pak utíkal za ní abych i já dostál své povinnosti a nejdříve jsem jí pořádně ztrestal tu její nestoudnost a několikrát jí vyplnil nevěrnou kundičku svou dávkou, abych jí pak následně dokonale uspokojil očistou její těžce zkoušené lasturky.
 
Od té doby mě nejednou překvapila tím, koho si vybrala jako svého nabíječe pro naše radovánky. Ale o tom snad někdy příště. Mám doma dokonalou, malou, perverzní divošku.

Začátek 2 - Valentýn

Od doby, co mě Petruška tak krásně vypekla a tajně se stala narozeninovým dárečkem pro syna naší sousedky, utekl už nějaký čas. My jsem si dále užívali života a našich her. Petruška mi vždy oznámila, pokud měla mít, nějaké zajímavé rande, po kterém jsem si vždy užil tu její nevěrnou prcinku a její úžasné vypravovaní o tom, jak, kde a s kým mi opět nasadila parohy. Já se jí vždy nemohl nabažit a pořádně jsem jí vytrestal. Bylo to neuvěřitelně smyslné a oba nás to naplňovalo. Jedna věc, mě ale začínala lákat ještě víc. Chtěl jsem tu mojí nevěrnou divošku vidět přímo v akci.
 
Pomalu jsem na to, při našich radovánkách začínal Petrušku upozorňovat. Jak by bylo krásné, kdybych měl možnost, jí vidět z úplně jiné stránky, jen jako divák a mohl si tak užít, další silný zážitek. Ze začátku, to brala s odstupem. Že by se nemohla uvolnit a že neví, zda by to přede mnou zvládla, že na to mě moc miluje. Po určitém čase, už jí to ale nepřišlo, až tak špatné. To je mrška co? Začal jsem kout železo, dokud bylo žhavé.
 
Začali jsem spolu tedy přemýšlet nad tím, kdo by byl vhodný kandidát a kdy by se to vlastně mělo vůbec odehrát. „Miláčku, si si vážně jistý že mě chceš opravdu vidět s jiným? To co jsem dělali do teď, je jedna věc, ale teď mě při tom i uvidíš. Vážně myslíš, že by si to zvládnul?“ Petruško, už po tom toužím strašně dlouho, není nic hezčího, než tě vidět při orgasmu.“ „I ty brepto jeden. Takže ty mě chceš vidět při orgasmu jo? A co když bude lepší než ty? A vybavenější? No? Zvládneš to ty můj úžasný kundolízku?“ Pak se na mě tak krásně usmála. Ta potvora. Takhle mě provokovat. Bylo jasné, že už není cesty zpět. Oba jsme to chtěli. No jo, ale kdy to tedy provedeme? A kdo bude ten náš vyvolený? A pak mě něco napadlo. „A co na Valentýna? Na svátek všech zamilovaných?“ Petruška na mě překvapeně mrkla a povídá. „Hele ty divochu. Koho máš jako na mysli co?“ Tentokrát, jsem měl ďábelský úsměv na tváři já. „No bylo by to jistě zajímavé, kdyby to byl někdo, kdo to celé vlastně započal ne?“ Petruška si hned po tom co jsem to dořekl, dala ruce v bok a tak zvláštně se na mě podívala. „Jo tak sousedčina syna se ti opět zachtělo jo? Ty jsi zvíře.“ Hned na to mě tak vášnivě políbila. „Dobrá Tome, budu jeho valentýnkou. Ale domluvíš to s ním ty, když po tom tak toužíš.“ Šibalsky se na mě usmála a zmizela v koupelně. Kostky byly vrženy.
 
Je 14. února, 17 hodin. Právě jsem dorazil domů. Valentýnský program může začít. Petruška už je doma připravená. Je úplně nahá, jen přes oči má nataženu černou latexovou škrabošku. Leží na posteli obsypána okvětními lístky růží. Ruce a nohy má připoutány k pelesti postele. Bože, vypadá fantasticky. Nakloním se k ní a políbím ji. Chutná úžasně. „Jdu pro tvého milence beruško.“ „Dobře. Nenechte mě dlouho čekat.“ Ještě jednou se na tu krásu podívám přes rameno a vyrážím. Vím, že má soused prázdniny a tak jsem si s ním na dnešek domluvil, že si zahrajeme NHL. Hráváme ho takto často, tak to aspoň nebylo podezřelé. Zvoním a on mě v pouští do bytu. Hra už je připravená a tak se do ní hned pouštíme. Postupem času se ho začínám vyptávat. 
 
„Tak co chlape, jak to, že na Valentýna máš čas na hraní? Neměl by si být někde venku se svou slečnou co?“ „Ale, žádnou teď nemám, je to k vzteku.“ 1:0 pro mě! „To asi budeš hodně nevybouřený co? Jak dlouho, už si bez holky?“ „Od Vánoc. Dala mi košem na Silvestra.“ 2:0 pro mě! „To bude dobrý, určitě už máš vyhlédnutou nějakou jinou ne? Líbí se ti teď nějaká?“ „No jedna by tu byla. Z mých narozenin.“ Pak se na mě tak zvláštně podíval a hrál dál. 3:0 pro mě! On totiž nevěděl, že vím o tom, kdo byl jeho narozeninový dáreček a že my jí přefiknul už před tím. „No tak vidíš a proč s ní nejsi?“ „Je zadaná“ A zase se na mě tak podivně podíval. „Tak všechno se dá vyřešit. A ty se jí také líbíš?“ „Říkala mi, že jsem moc roztomilý“ Ta moje potvůrka jedna. Ta to s ním umí. „A znám jí?“ Po chvilce váhání se na mě podíval a řekl. „Jo znáš. Je to tvoje holka.“ 3:1! „Aha. No jo. Petra byla vlastně na tvé narozeninové oslavě že? Takže se ti líbí moje holka jo? Ty divochu jeden. A ty by si o ní měl zájem?“ „Je moc hezká. Vždycky se mi moc líbila. Líbí se mi jak se oblíká. Tak vyzývavě a přitom roztomile.“ Musím se přiznat, že to na ní také zbožňuji. 4:1 pro mě! „A co bys řekl na to, že by to mohla být dnes jen tvoje holka?“ Jakmile jsem to dořekl, tak na mě vytřeštil oči a úplně stuhnul. „To jako…, že bych mohl…, dneska s ní to…?“ „Přesně tak. Dneska by byla jen a jen tvoje. Co ty na to?“ 5:1 pro mě! Asi mu pomalu začínalo docházet, o co tu jde, protože se tak zvláštně usmál a povídá. „A tobě by to nevadilo, kdyby ti někdo vojel holku?“ 5:2! „To víš. Petruška má své požadavky, na které jí jen já nestačím, tak jsem se dohodli na volnějších podmínkách.“ 5:3! „A co na to Petra? Té to vadit nebude?“ „Ale vůbec ne, už na tebe čeká nahá v naší ložnici.“ 5:4! „To jako vážně?“ „Přesně tak. Na tvých narozeninách se jí to s tebou moc líbilo a před tím také.“ 5:5! „Ale musíš mě porazit, jinak nic nebude.“ „Tak dobře, těž se.“ Bitva vzplála. „Takže ty jsi celou tu dobu věděl, že jsem ti už dvakrát vojel tvojí holku a vůbec ti to nevadilo?“ „Ano. Ba právě naopak, jsem byl moc rád, že se to stalo.“ 5:6! Konec hry. Povedlo se.
 
Jsi tedy vítěz. Tak tedy jdeme. Dostaneš svojí výhru. Klučina pořád vypadal, jako by to byl jen sen, ale hned se hrnul ke dveřím. Odemykám a společně vstupujeme do chodby. „Moje Petruška už na tebe čeká v ložnici. Tak jen běž a užij si Valentýna.“ Od teď už se budu jen kochat. Bože jak já jsem nervózní a nadržený zároveň. Srdce mi buší, při představě, čeho budu právě svědkem. Klučina mezi tím došel do ložnice a pomalu si prohlíží to božské stvoření naservírované na posteli jen pro něj. Pomalu se začal svlékat, ale přitom z mé nahé Petrušky nespustil oči. Jakmile stáhnul i trenýrky, tak jsem pochopil, proč mu ta moje nevěrná mrška tak snadno podlehla. Páni, kam já se na něho hrabu. Jeho penis byl dlouhý, ale co bylo zjevnější. Byl výrazně širší než můj. Naposledy se na mě podíval přes rameno a já mu rukou pokynul ať jde k ní. Pomalu se k ní přitulil a začal jí hladit po nahém bříšku. „Miláčku, to jsi ty? Nemohla jsem se tě dočkat. Polib mě prosím.“ Na nic nečekal a začali se přímo přede mnou vášnivě líbat. Trvalo to snad minutu. „Tedy po tomhle jsem toužila takovou dobu. Moc si mi chyběl ty můj divochu.“ Páni, jak ta je kouzelná. Začali se spolu opět líbat, ale klučina se přehoupl nad ní a lehl si mezi její roztažené nožky. To bylo vážně něco to vidět na vlastní oči. Petruška už začínala pomalu sténat a jeho penis už také řádně ztvrdl. „Stáhni mi tu škrabošku prosím.“ Udělal co si žádala a okamžitě se mu zahleděla do očí a tak smyslně a divoce se na něho usmála. Pak její zrak sjel na mě, stojícího ve tmě chodby a i na mě se tak láskyplně zadívala a mrkla na mě. „Tak už do mě pojď, Moc po tobě toužím.“ Ještě víc dala kolínka od sebe, aby mu usnadnila vstup do své svatyně. 
 
Jakmile klučina narazil na její pysky a pomalu se do ní začal nořit, tak se na mě ta má potvůrka zahleděla. Koukala mi přímo do očí, očíčka začala přivírat a kousala se do rtu. Když do ní pak pronikl celou svojí délkou, tak zaúpěla, hlavu zvrátila dozadu a prohnula se v pase. Pak ze sebe vydala dlouhý táhlý stén po kterém se na mě opět zadívala, tentokráte pohledem divoké lvice. Hned ho opět políbila a požádala ho aby pokračoval. „Bože. Jsem tě úplně plná. Prosím. Vošukej mě. Dělej!“ Okamžitě jí poslech a začal jí rytmicky nabodávat na ten svůj kůl. Přede mnou se začalo rozehrávat, to nejkrásnější představení na světě. Syn sousedky mi na Valentýna omrdává mojí lásku a já to potají sleduji. Nic hezčího snad už nemůže být. Oba se rytmicky pohybovali a jejich těla se leskla potem. Celým bytem se nesla vůně sexu a dobře uspokojované ženy. Bylo to tak smyslné. Petruška předla jako kočka a vždy po očku na mě jukla. Bylo evidentní, že se jí celá tato situace víc než zamlouvá, stejně tak jako mě. Nemohl jsem to už vydržet. Bylo toho na mě moc. Při sledování její nevěry jsem si ho musel začít honit. Bylo to k zešílení. Pocity se ve mně mísily. V hlavě i v klacku mi hučelo a já zažíval nepoznané pocity štěstí, lásky ale i úzkosti a žárlivosti. Klučina už mezi tím mou Petrušku řádně hobloval a ta křičela na celý pokoj. Ještě raz, dva, tři rychlé přírazy a Petra najednou ztuhla, prsty se jí kroutily a nožičky jí tak krásně vibrovaly. Takový orgasmus jsem u ní ještě neviděl. Pomalu ho rozdýchávala, když i on dosáhl svého vrcholu a pořádně vykropil mé lásce svatyňku. Petruška na mě pohlédla přesně ve chvíli, kdy i já už ten pohled nevydržel a stříkal jsem před sebe na podlahu jako hasič. Velice jí to pobavilo, protože se začala smát a mrkla na klučíka, ať se také podívá. Oba se pak usmáli a opět se začali vášnivě líbat. Já přitom poprvé pocítil určitý stud a možná i trochu ponížení. Ale bylo to velice příjemné. 
 
Petruška mě pak požádala, ať jim podám klíček od pout. To jsem ihned učinil. Klučina jí pak odpoutal aby se mohli společně mazlit. Musel jsem si jít do lednice pro pivo. Vypil jsem ho skoro na ex. Páni, to tedy bylo něco. Jsem úplně hotovej. Celé tělo se mi třese a v hlavě mám úplně vymeteno. Z ložnice se ozývají mlaskavé zvuky a sténání. „Teda on je vážně k neutahání.“ Řeknu si pro sebe a pousměji se nad tím. Nechám je už o samotě si zařádit. Ještě tak půl hodiny spolu dovádí a i přes to, že je nevidím, ale pouze slyším, tak to musí být jízda. Chápu, že i když je tak mladý, to mojí Petrušku s ním tak baví a možná i proto, jí to tak moc láká a dělá dobře. Opět slyším, už známé sténání, před příchodem Petřina orgasmu a hned po tom už je klid. Slyším jen jak si potichu povídají a přitom se líbají.
 
Pak uslyším jak oba proběhnou po chodbě do koupelny, kde spolu ještě chvilku laškují ve sprše jak dva opravdový puberťáci, což mě nesmírně baví poslouchat. Když pak oba přijdou do obýváku v županech, on navíc v tom mém, tak z nich to uspokojení úplně čiší. Je na ně opravdu kouzelný pohled. Jako dvě zamilované hrdličky. S klučinou si otvíráme pivečko a moje nevěrnice popíjí vínečko. Bavíme se spolu o tom co jsme právě prožili. Už je mezi námi krásně uvolněná atmosféra. Bavíme se a je nám takto ve třech spolu dobře. Vypadá to na začátek něčeho nového, krásného a tajemného. Už se nemohu dočkat toho, co nás společně ještě čeká.

Začátek 3 - Pod schody

Takže tento díl se odehrává měsíc po tom předchozím. Byla neděle večer a já měl se sousedovic Markem domluvené takové malé randíčko, hned po tom, co se vrátí s rodiči z chaty. Chtěl jsem ho pozvat k nám a nechat ho s mou láskou opět pořádně zadovádět.
To jsem ovšem netušil, jak mě Petruška převeze a zneužije momentální situace ve svůj, Markův a nakonec i v můj prospěch.=)
 
Čekal jsem totiž na to, až se sousedi vrátí domů z chaty a zároveň až dorazí má láska z nákupu luxusního prádélka, které si právě pro naše hrátky pořídila. Když jsem na domovní chodbě zaslechl známé kroky, směřující k vedlejšímu bytu, tak jsem si kukátkem ověřil, zda to jsou opravdu oni. Jaké ale bylo mé překvapení, když do bytu vstoupili jen Markovi rodiče? „Kde sakra může ten klučina být?“, řekl jsem si pro sebe a dál ho vyhlížel. Měli zpoždění, stejně jako Petruška, která uvázla v zácpě. Po asi 10 minutách mi to nedalo a vykoukl jsem z okna. Díval jsem se po okolí a pak po parkovišti, na kterém jsem zahlédnul sousedovic auto. Co ale nakonec upoutalo mou pozornost, bylo auto stojící hned vedle. Bylo to totiž naše auto! „Sakra, co se to tu děje? Kde je Petra a Marek?“ Nějak jsem celou situaci nechápal. Pomalu mi začalo docházet, že se asi spolu někde zasekli. Vyrazil jsem tedy ven na chodbu omrknout, kde by mohli být.
 
Potkal jsem je na schodech v patře, jak jdou nahoru. Petra celá červená v obličeji a on taky. Nesl náš nákup, tak jsem si nejdříve myslel, že ho požádala, zda by jí s ním nepomohl. Vzal jsem si od něho tašky a pomalu se uklidnil. Když jsme se rozloučili, tak mu ještě moc poděkovala za pomoc a poslala mu vzdušný polibek. Na to se jen tak nesměle usmál a rychle zapadl k sobě do bytu.  
 
Doma mě hned Petra chytla za ruku a vedla mě do ložnice. Bylo to tak nečekané, že jsem celý nákup rozsypal po chodbě. Okamžitě si přede mnou lehla na záda na naší postel a dala nohy pořádně od sebe. Tím se jí šaty povytáhly nahoru a já tak měl možnost vidět, tu její totálně zcákanou a zarudlou nevěrnou kundu. Byla celá olepená a teklo jí to i po nohách. Došlo mi, až později, že vůbec nemá kalhotky. Normálně se na mě usmívala a pak se mě zeptala „Tak co miláčku? Líbí se ti to, co vidíš?“ Já byl úplně tuhej, protože mi došlo, že jí ten hajzlík musel cestou domů, někde pořádně vojet a vystříkat. Začala se mi normálně smát a pak ukázala na prcinku a řekla „Víš co je hrozný ty můj kundolízku? Nestihla jsem se udělat, tak už pojď a pořadně mě vylízej. Tvé lízání, totiž úplně zbožňuju.“ 
 
Já jsem se pořád nebyl schopný pohnout. Po chvilce, jsem se trošku zmátořil a přiklekl jsem mezi její roztažené nožky a hned jsem ucítil tu omamnou vůni sperma a jejích šťáviček. Normálně jsem byl, z celé situace tak vzrušený, až mě z toho bolel ocas. Lehl jsem si mezi její nohy a po určité době, co jsem si tu její osemeněnou prcinku prohlížel,  jsem jí zkusil olíznout. První kontakt byl tak silný, že jsem se málem udělal. Nekecám. Normálně jsem byl z toho všeho, tak moc hotovej. Začal jsem jí pomalu lízat a to bylo teda vážně něco. Chutnala hořko-slaně, ale bylo to neuvěřitelný. Normálně jsem lízal své Petrušce kundu vystříkanou od toho usmrkance a vůbec mi to nevadilo. Po celou dobu jejího uspokojovaní, lehounce sténala a prohýbala se v pase. Když jsem jí postupně přiváděl k vrcholu, tak už byla o dost hlasitější a kousala se do své male ručky. Její orgasmus, byl jak výbuch ohňostroje. Kapičky potu, se jí řinuly po bříšku a ona sebou nekontrolovatelně škubala. Řeknu vám, byl to překrásný pohled. Díky tomu, ze sebe vytláčela ven, zbytky Markova semene a svých šťáv, které jsem samozřejmě ihned slízal. Bylo toho pořád opravdu hodně. Jakmile se trošičku vzpamatovala, tak se mě zeptala. „Miláčku, chceš slyšet, jak se to celé stalo?“ Sama moc dobře věděla, že je to úplně zbytečná otázka! „Jasně že jo!“ Vyhrkl jsem okamžitě ze sebe. „Tak dobře. Hezky si ho vyndej a pomalu si ho hoň a já ti vše povyprávím. Když jsem byl připravený, tak se posadila proti mně do tureckého sedu a začala povídat.
 
„Viděla jsem je jed domů a tak když jsme dorazili společně před dům, tak jsem požádala Marečkovi rodiče, zda by mi nemohl pomoci s nákupem. Neměli s tím žádný problém. Když jsme pak zůstali spolu sami dva, tak jsem se ho zeptala jak se mu to se mnou posledně líbilo? Byl prý úplně nadšený a doma musel ještě párkrát masturbovat. Chápeš to? Masturboval a přitom myslel na mě. Zeptala jsem se ho tedy, zda by mě zase chtěl šukat? On mi řekl, že by mě moc rád zase měl, ale že se před tebou hrozně stydí. Když mi tohle řekl, tak jsem vymyslela takovou malou lest. 
 
Zatáhla jsem ho dolů do sklepa pod schody. Byl z toho celý překvapený, ale šel poslušně za mnou. Rychle jsem si stáhla kalhotky a podala mu je a on si je dal do kapsy jako suvenýr a pak jsem se před ním předklonila, vykasala jsem si šaty a vystrčila na něj ten svůj zadeček a kundičku. On na mě civěl jak na svatý obrázek a tak jsem mu chytla jednu ruku a položila jsem mu jí přímo na mojí už tekoucí kundičku. Toho už využil a začal mě po kundě přejíždět prstem kolem dokola. Pořád jsem se na něho usmívala a povzbuzovala ho, že je to moc příjemné a zda se mu líbí co vidí? Byl ze mě úplně hotový. Jen řekl hmmm a pak mi lehce zasunul prst do pochvičky. Zasténala jsem slastí a ještě víc jsem se mu našpulila. Udělala se mu krásná boule na kraťasech. Zeptala jsem se ho, zda mi ho ukáže. Mára chvilku váhal. Byl hrozně nervózní. Pořád se díval okolo, zda tam někdo není, ale po chvilce si stáhnul kraťasy i s trenkami až ke kotníkům. Hned jsem ho pochválila, že je moc hezký a velký a pak ho po něm lehce pohladila. On sebou cuknul a začal se celý chvět. Poznala jsem, že moc dlouho nevydrží. Byl opravdu hodně nadržený. Lehce jsem si ho přitáhla k sobě a navedla ho na svou kundu. Řekla jsem mu, tak už pojď do mě a on se ke mně přiblížil a pomalu ho do mě zasunul. Vyhekla jsem a opět jsem se na něho usmála. Řekla jsem mu, že je to moc příjemné a ať se nebojí a užije si svou kurvičku. Byl ale tak natěšený, že mě po pár přírazech začal plnit svým mlíčím. Bylo toho hrozně moc. Cítila jsem, jak se ta jeho horká lává rozlévá po celém mém bříšku. Řekla jsem mu, že to nevadí a že je skvělej. On ho ze mě vytáhl, ale co mě překvapilo a potěšilo bylo to, že byl pořád úplně tvrdej. 
 
Mrkla jsem na něj a zeptala se ho, zda by mě chtěl ještě? Jen na mě zasněně koukal a přikývnul. Začala jsem se smát a zase jsem se před ním předklonila a řekla mu tak pojď ty divochu můj. Už ho do mě zasunul sám a začal hezky přirážet. To už bylo mnohem lepší a snažil se mě pořádně mrdat. Držel mě za boky a tvrdě si mě narážel na to své kopí. Asi 10 minut mě krásně plenil, než na něho přišel druhý orgasmus, kdy mě opět nádherně vystříkal. Bylo to fantastické. Já to jeho semeno v sobě prostě miluju. V tom se rozjel výtah a tak jsme se rychle oblékli a vyrazili jsem domů. No a to si nás ty potkal na schodech.“
 
Celou dobu, jsem strnule poslouchal její vyprávění, honil si ho a klepal se vzrušením. Bylo to něco nepopsatelného. Hltal jsem, každé její slovo a přitom sledoval to její nevěrné, použité a vystříkané tělo, které mělo být jen moje. Když byla u konce se svým vyprávěním, tak už jsem to nevydržel a zcákal jsem jí to její chlípné tělo i svou dávkou. Bylo to jako exploze. Neuvěřitelně silný prožitek. „Teda, ty stříkáš jak hasič Tome. Vidím, že se ti má lest líbila“ A pak se začala smát na celý pokoj. „Ani nevíš lásko, jak moc se mi to líbilo. Jsi úplně perfektní. Nemohl jsem si přát, lepší dívku. Jsi má bohyně a já tě za to všechno, šíleně miluji.“ No řekněte, není Petruška prostě úžasná?=)))

Začátek 4 - Oběd

Od poslední akcičky mé Petrušky a sousedovic Marečka utekl už nějaký čas. Bohužel se práce nakupila a nebyl tak čas pokračovat v našich radovánkách a různých zvrhlých skopičinách, které nás za poslední dobu, tak moc začali bavit. Občas jsem doma nadhodili téma, že musíme Marečka zase co nejdříve pozvat, aby nám náhodou nevychladl a neztratil o mou Petrušku zájem. Chtěl jsem sice vymyslet nějakou akcičku, která by tomu dopomohla, ale nakonec do toho vstoupila stará známá náhoda, která za nás vše vyřešila.
 
Měli jsem konečně společný volný den. Bylo pondělí a tak jsem spolu lenošili v pelíšku. Díky naší zaneprázdněnosti, jsme na sebe vůbec neměli čas, a tak byla má láska poměrně hodně nadržená. Ještě aby ne, když měla sex naposledy právě s Marečkem pod schody. I já od té doby nesmočil, ale díky velkému pracovnímu stresu, jsem na sex moc pomyšlení neměl, což Péťu tedy vůbec netěšilo, ale chápala mě. Bylo toho na mě poslední dobou prostě moc. Jak jsem se tak povalovali, začali jsem přemýšlet, co provedeme s volným dnem. Navrhl jsem, že by jsem si mohli zajít na dobrý oběd a pak se projít po matičce Praze, abychom si oba vyčistili hlavu a přišli jsme na jiné myšlenky. To Petrušku potěšilo a tak se hned vrhla do koupelny, aby se prý pořádně zkulturnila a mohla jít normálně mezi lidi. Miluju to její šlechtění a chystání se. Je na ní vždy nádherný pohled, když se pak snaží v šatníku najít něco na sebe, což je pokaždé ten nejtěžší úkol ze všech.
 
Když se ale hodila do gala a vymódila se, tak mí málem spadla brada. Dva rozkošné culíčky na hlavě. Bílé tričko s všitými černými kšandami, které byly přichyceny k černé minisukénce a k tomu černé samodržící punčošky a černobílé tenisky. Přes ruce ještě hodila černou koženou bundičku. Bože to byla nádhera. Ona to prostě se mnou umí a ví jak na mě. Po tom co jsem se na ní vynadíval jsme mohli vyrazit. Byla akorát jedna hodina odpoledne, když jsem vycházeli z domu. Naše vybraná restaurace byla kousek od našeho bydliště, takže jsme za 15 minut už usedali venku na zahrádku. Máme to místo rádi, protože je tam klid a na zahrádku není skoro vidět, a tak si tam občas trošku zašpásujeme. Během chvilky máme objednáno a zůstáváme zase sami. Petruška na mě pořád laškovně mrká a různě se mi nastavuje, abych mohl dobře vidět, a obdivovat to její nádherné tělíčko.
 
Ve chvíli, kdy na mě krásně zamrká a pomalu si stáhne tričko za výstřih směrem dolů a odhalý tak mému zraku svá nádherná a kulatá kůzlátka, tak kolem vstupu na zahrádku projde Marek. Petruška se hned cudně urovná a houkne na něj. Marek se na chvíli zarazí a kouká na nás. Očividně ho Petruška překvapila tím, že na něho zavolala. Rychle na něj mávla ať jde k nám. Ještě se párkrát kolem sebe rozhlédl a pak vkročil na zahrádku a došel k našemu stolu. „Dobrý den“ řekl. „Ahoj Marečku. Prosím tě, jaký dobrý den? Snad ahoj ne? Přeci se už dobře známe ne?“ řekla mu Petra a tak zvrhle se na mě koukla a mrkla na mě. „No jasně, tak tedy ahoj.“ „To je lepší. Nechceš si Máro k nám přisednout?“ Zase na něm bylo vidět, lehké váhání. Pořád nevěděl, jak se má před námi chovat. Ještě si na celou tu věc kolem nás asi nezvykl. Ale za chvíli už seděl vedle mé lásky a po nějakém čase, už se s námi bavil normálně. Ostych už z něho spadl. Číšnice nám akorát mezi tím donesla jídlo. Márovi jsem objednal také něco malého, aby tam na nás přeci jen hladově nekoukal. Atmosféra už se nádherně uvolnila a i Mareček už se osmělil a sem tam se Petrušky začal dotýkat. Ta mrška na mě vždy házela takový ten chlípně-nadrženecký pohled a mě bylo jasné, že už s ní opět její nadrženost cloumá na všechny strany. Moje domněnky pak byly potvrzeny ve chvíli, kdy Mareček zrovna něco vyprávěl a najednou se zarazil a stuhl. Ta má malá mrška mu totiž zavedla jeho ruku přímo pod svou sukénku, až přímo na úplně obnaženou a jistě i řádně vlhkou lasturku. Byl na ona dva úplně luxusní pohled. On překvapený a ztuhlý a ona nadržená a natěšená.
 
Pak si Petra Marečka přitáhla k sobě a dobrou minutu se s ním, přímo přede mnou líbala. Byl to úplně elektrizující pohled. V kalhotách už mi opět stál ocas jako stožár a já upřeně sledoval tu sexy líbačku. Když se dolíbali, tak mu ještě něco pošeptala do ouška a pak se smyslně postavila a odešla dovnitř. Mareček se při tom zahleděl na místo, kde ještě před chvilkou seděla má láska a naprázdno polkl. Já se ohnul pod stůl, abych viděl, co ho tam tak zaujalo. Když jsem se pořádně zahleděl, tak už mi bylo vše jasné. Po Petrušce tam totiž na lavičce zůstal takový malý mokrý flíček. Tedy ta musí být opravdu hodně vzrušená honilo se mi hlavou. Ještě než jsem se stačil narovnat, tak se rychle vypařil i Marek.
 
Trošku mě to překvapilo, ale říkal jsem si, že si musel jen odskočit. Když se ale ani jeden z nich po víc jak dvaceti minutách nevracel, tak už jsem něco začínal tušit. Vzhledem k tomu, že v restauraci jsme v tento den a v tuto dobu, byli prakticky sami, tak by bylo divné, kdyby na WC byla fronta. Pomalu jsem si pochutnával na svém pivečku a čekal na ty dva divochy, až se uráčí vrátit ke mně. Čekal jsem ještě 20 minut, během kterých jsem si objednal pivečko nové. Zdálo se mi, jako by se na mě ta číšnice, tak nějak podivné dívala, když mi nesla mou objednávku a viděla, že jsem u stolu i po tak dlouhé době pořád sám a má láska a ten klučík pořád nikde, ale asi se mi to možná jen zdálo.
 
Když oba konečně dorazili, tak byli rozjuchaní, jak nějací dva puberťáci. U Marka jsem to tedy chápal, ale Petruška byla až nezvykle rozjařená, ale její chování bylo úsměvné a zábavné a tak mi to vůbec nevadilo. Oba si pak objednali velkou kolu, protože prý teď měli velký vídej. Na to se začali oba smát a ta číšnice se na mě zase tak podivně podívala, jako by snad věděla, o čem je řeč. Já radši rychle zaplatil a rychle jsme opustili místo činu. Ještě jsem se ale stačil podívat, na místo kde seděla Petruška a na lavičce po ní zůstal poměrně velký koláč bílé husté tekutiny, a mě bylo už úplně jasné, co se během mého čekaní na ně, uvnitř událo. Měli jsem sice v plánu, jít se pak projít po Praze, ale Petruška hned venku na chodníku, chytila Marečka za ruku a zamířila si to s ním ruku v ruce přímo k domovu. Když jsme pak dorazili, k jeho dveřím, tak ho Petruška chytila oběma rukama za hlavu a zase se s ním tak nádherně vykousla. Jinak se to snad ani nedá popsat. „Děkuji ti Marečku za dnešek. Už jsem to moc potřebovala a ty jsi mi tím moc pomohl. Cítím se nádherně uvolněná. Tak zase někdy příště hmmm?“ Touto větou jsme se s ním rozloučili a zapadli jsme k sobě do bytu.
 
Petruška mě nechala si jen vyzout boty a už mě táhla za ruku do ložnice. „Jen pojď kundolízku. Máš tu práci. Ráno si mě odbyl a tak jsem si své uspokojení musela zařídit jinak.“ Vzhledem k tomu, že jsem měl cestou domů čas, přemýšlet o tom, co se vlastně v restauraci dělo, tak už jsem se na svůj úděl nesmírně těšil. Petruška už zatím stačila zaujmout svou oblíbenou pozici na zádech, podepřená lokty s naprosto luxusně roztaženými a pokrčenými nožkami, nabízejícími tu její zarudlou, tekoucí, lesklou a totálně vystříkanou prcinku k očištění. Já se na ní ještě chvílí nadšeně díval, ale pak jsem se rychle vhrl mezi její stehýnka a pustil jsme se do očisty té její zaneřáděné kurví dírky. Hezky jsem jí vylizoval a přitom poslouchal její vyprávění, které mám tak rád.
 
„Víš miláčku, ráno jsem na tebe byla docela naštvaná, potřebovala jsem tě, ale ty jsi mě odmítl a tak když se na zahrádce náhodou vyskytl Mareček, tak jsem se ti chtěla trošku pomstít a využít situace, která se mi nabízela. Byla jsem strašně moc nadržená a potřebovala jsem vošukat. Prostě pořádně vojet a tak jsem ho provokovala a pod stolem jsem mu pořádně masírovala ten jeho velký, tvrdý a mladý vocas.“ Teda to mě překvapila, protože toho jsem si vůbec nevšiml. Mareček se umí dobře kontrolovat. „Pak, když už měl svou ruku na mé tekoucí prcině, tak jsem věděla že ho musím mít. Pošeptala jsem mu, že na něj budu čekat na pánech a ať je tam co nejrychleji, nebo dám prvnímu chlapovi, který tam vejde.“ Teda ta její nadrženost, už musela být opravdu extrémní. Takovou jsem jí ještě neznal, ale moc se mi ta změna líbila a tak jsem ještě zintenzivnil své jazykové schopnosti a tu její nevěrnou kundu jsem jí vylizoval jako blázen. „Hmmm, jooo, lásko, tohle se mi moc líbí. Byla jsem zlobivá a zase jsem se ti kurvila s Marečkem. Lízej mě pořádně, tááák, nádhera.“ Byla v sedmém nebi. Když si přetáhla triko přes hlavu, tak jsem uviděl, jak se jí tělo celé chvělo a hrudník a kozičky měla úplně zarudlé. Zrychleně dýchala, ale povídala dál. „Když za mnou Mareček přišel, tak už jsem ho čekala v kabince s vyhrnutou sukénkou a řekla jsem mu, že jsem opět celá jen jeho a ať mě vůbec nešetří a pořádně mě vojede. Tentokrát na nic nečekal. Vešel za mnou a rychle za sebou zavřel dveře. Během chvilky už měl kalhoty dole a v ruce držel ten svůj kolík. Teď už se do mě zkušeně zabořil a silou ho do mě vrazil skoro až na dno. On má opravdu velmi pěkného ptáka. Krásně do mě pasuje a vyplňuje mě. Nahlas jsem zasténala a rychle se na něho přirazila, abych cítila celou jeho délku a velikost. Byl to báječný pocit, mít ho zase v sobě. Levou rukou mě ještě chytil za kozičku a začal ho do mě vrážet. Už si nebral teda žádné servítky a hezky a tvrdě mě mrdal, přesně tak jak to mám nejraději. Jeho péro mi dělo moc dobře. Kunda mi tekla a cítila jsem v sobě každý jeho pohyb. Hobloval mě tam solidně. Líbilo se mi být zase jeho a nechat se tím klučíkem omrdávat a vědět, že ty jsi venku a čekáš na nás. Ta myšlenka se mi hlavou tak krásně honila a tak jsem dosáhla orgasmu poměrně rychle. On to se mnou umí. Ta jeho mladická energie a zběsilost se mi moc líbí. Byl jako zvíře a krásně mě udělal.
 
Byl tím velice překvapený, jak dobře a rychle mě dokázal uspokojit. Ale já neměla ještě dost, a on podle té jeho tvrdé sukovice také ne. Hezky mě začal znovu mrdat, ale teď už pomaleji. Hezky si se mnou hrál a jí vrněla jako kočka. Jakmile to na něho šlo, tak přidal a opět mě tak krásně vošukával. Když mě pak začal nádherně plnit svým semenem, tak to bylo i na mě moc. To horko, které jsem cítila v bříšku bylo neuvěřitelné. Stříkal jak hasič a já ty jeho proudy intenzivně vnímala a to mě dovedlo na druhý vrchol. Bylo to moc krásné a nepamatuji si, že bych někdy něco podobného zažila. Když jsem se pak koukla na mobil, tak jsem se trošku zhrozila, protože jsme tu mrdali skoro 45 minut. Jo když se člověk dobře baví tak vůbec nevnímá čas. A já se tedy bavila přímo královsky. Nohy se mi klepaly a z prciny mi tekly snad litry jeho mrdky. Lehce jsem to pak otřela, ale teklo to ze mě pořád, jak si nakonec měl možnost sám vidět a teď i ochutnat.“ Tuhle poznámku doprovodila takovým posměváčským smíchem, ale to mě jen víc vzrušilo a nabudilo. Pak si lehla na záda a její sténání se stávalo mnohem intenzivnějším, až do chvíle, kdy mě oběma rukama drsně chytila za hlavu a nacpala si jí celou do svého klína a já cítil to její stahování a záchvěvy právě vybuchující sopky uvnitř její kundičky a lízal jsem jí dál, až do chvíle, kdy se její sevření uvolnilo a má láska odpadla. Nechal jsem jí odpočívat a sledoval jsem to její krásné, drobné a uspokojené tělo, jak si spokojeně oddechuje. Byl to naprosto okouzlující pohled a já věděl, že mám doma tu pravou. Lépe jsme si snad ani hlavu vyčistit nemohli, říkal jsem si a tak se nám nakonec náš plán na dnešní den poměrně vydařil.

Začátek 5 - Pracovní víkend

Jé právě půlka Srpna a já s Petruškou, jsme se akorát vrátili z krásné dovolené. Také už jsme jí oba potřebovali jako sůl. Bylo to nádherných 10 dní, až na jednu maličkost. Vůbec jsme se spolu nemilovali. Měli jsem tak dobře nabitý program, že nám na sex prostě nezbyl čas. Byli jsme tedy oba už řádně nadržení a plánovali jsme, že hned jak se vrátíme, tak si uděláme krásný sexuální víkend. Jenže člověk míní a věci se bohužel mění a já musel být celý víkend v práci. S tím se ale Péťa nehodlala smířit a tak si zařídila prima víkend po svém.

Celou sobotu jsem makal a neměl jsem na nic jiného čas a tak jsem se nemohl dočkat, až si dám sprchu a padnu do peřin. Domů jsem se dostal až kolem půlnoci. Vždy, když se vracím takto pozdě, tak se snažím být co nejtišší, abych Péťu nevzbudil. Když se mi podařilo se na chodbě opatrně svléknout a potichu dojít až do obýváku, všiml jsem si, že jsou dveře od ložnice lehce pootevřené. To mě překvapilo, protože Petruška nerada spinká při otevřených dveřích. Pomalu jsem tedy nakoukl dovnitř a uviděl jsem jí. Ležela na pravém boku a z pod deky na mě krásně vykukovala její nahá prdelka. Když jsem se ale podíval na svou polovinu, tak se mi úplně zastavilo srdce. Na mém místě totiž ležel on!!! Mareček!!! Na zádech a úplně nahý. Na chvílí jsem úplně stuhl a jen se na oba díval. Byl to šok. Konečně jsem je spolu viděl. Spokojeně oddychovali. Zřejmě po náročném a divokém večeru říkal jsem si. Když jsem se vzpamatoval z prvotního šoku, tak jsem si Marečka začal pořádně prohlížet. Musím uznat, že neměl špatné nádobíčko na to, že je to takové mládě. Chápu, že se to s ním Petře tak líbí.

Nechal jsem je tedy v klidu spát a přesunul jsem se do obýváku. Hlavou se mi honilo, jak to Petra dokázala, že nakonec s ní skončil u nás v naší posteli. Musela na něho asi moc dobře zapůsobit, že nakonec zůstal u nás. Mám to ale doma řádnou potvoru. Rychle jsem si lehl na gauč a snažil se usnout, ale vůbec to nešlo. Byl jsem z celé té situace rozhozený a nervózní a také nehorázně vzrušený. Péro mi stálo a celé tělo se mi chvělo. Asi za hodinku, jsem zaslechl zašustění a pak otvírání dveří. Za okamžik vešla do obýváku má Petruška. Byla úplně nahá a šla rovnou k lednici. Z ní se pak napila džusu a zamířila zpět do pelíšku. Hned mi došlo, že po té jejich jízdě, asi potřebovala doplnit tekutiny. Když ale procházela okolo gauče, tak se na chvíli zastavila. Všimla si mě. Laškovně na mě mrkla a rukou si odhrnula vlasy z obličeje. Pak se pousmála a odešla do ložnice a zavřela dveře. Bože jak byla nádherná. Nahá a evidentně uspokojená, jen v letmém nočním světle. Jak já jí v tu chvíli miloval.

Já jsem vůbec nebyl schopný pohybu. V hlavě mi hučelo a srdce mi málem vyskočilo z hrudi. Krev se ve mně vařila a péro mi málem protrhlo trenky. Vše to ještě navíc začali umocňovat zvuky, které se za chvílí začali z pokoje linout. Bylo slyšet šustění deky a lehké sténání a mlaskání. Pomalu jsem se donutil vstát a dojít až k zavřeným dveřím do naší ložnice. Přes matné sklo jsem, i díky pouliční lampě viděl jen obrysy, ale i tak to bylo něco. Bylo jasně vidět, že má Petruška sedí na tom klučinovi jako na koníčku a pomalu se pohupuje nahoru a dolu. Hlavu měla zakloněnou a občas šlo zahlédnout, jak jí jeho ruce jemně mačkají a hladí prsa. Byl jsem z toho tak vzrušený, že jsem na té chodbě, při poslechu jejich sexu začal masturbovat. Bylo to k zešílení. Její sténání nabíralo na síle a i její přirážení už bylo daleko divočejší. Bylo neuvěřitelné vidět, jak se to její nádherné tělo pohupuje na péru toho puberťáka a k tomu to její nezaměnitelné sténání, které dávalo všem jasný signál, že to co se jí děje v jejím lůně, je přesně to co chtěla, potřebovala a také to dostávala. Když se pak celá rozechvěla a z úst jí vycházely krátké a hlasité vzdechy a prožívala svůj orgasmus, tak to s ní pěkně cloumalo. Po chvilce, když se už trošku uklidnila, tak mě překvapila tím, že se na něm opět začala pomalu pohupovat. Došlo mi, že se Mareček ještě neudělal a tak teď byla řada na něm. Opět se její přirážení zrychlovalo až do chvíle, kdy jsem uviděl jak jí drsně chytil za boky a pak nahlas několikrát vydechl. Bylo mi jasné, že právě ten hajzlík vykropil mé Petrušce svatyňku svým semenem. Myslel jsem, že už bude konec, ale Petruška mě ještě totálně dorazila tím co řekla. "Ježiši, kolik toho v sobě ještě máš? To je pořádná dávka." A pak se oba potichu smáli. To byla pro mě opravdu rána. Až, teď mi opravdu došlo, že jí vždy řádně vystříkal a to navíc bez jakékoli ochrany.

Než jsem se stačil jakkoli probrat, tak se najednou dveře otevřeli a má láska stála přímo proti mě. Udýchaná, rozcuchaná, zpocená, ošukaná, vystříkaná a spokojená. Zase se na mě pousmála a pak mě chytla za penis a rychle za sebou zavřela. Ihned mě dotáhla do koupelny, kde si vyhupla na pračku a roztáhla přede mnou ty své překrásné nožky. Pak mi řekla jen "No tak pojď ty můj kundolízku. Koukej mě pořádně vylízat. Dnes to budeš mít bez povídání, když si vlastně celou tu dobu byl u toho." Na to se na mě tak láskyplně koukla a začala se usmívat. Já si k ní rychle přiklekl a nábožně jsem pozoroval tu její zarudlou, nateklou a totálně vystříkanou prcinku. Vypadala, že dostala opravdu pořádně zabrat. Však už to také notně potřebovala. Nenechal jsem se pobízet a pustil jsem se do díla a lízal tu její zaneřáděnou mušličku dobrých 10 minut. Během té doby si mě pořád přidržovala za hlavu v klíně, dokud se krásně neudělala. Pak rychle seskočila a políbila mě. Řekla jen "Děkuju. Dobrou noc." a utekla zpět do ložnice. Nechala mě tam klečet ulepeného od jejích šťáv a Markova semena s totálně tvrdým ptákem.

Chvíli jsem se ještě vzpamatovával, ale zanedlouho jsem se pomalu postavil a došoural se do obýváku a ulehl zpět na gauč. Nevystříkaný, nadržený a s hlavou plnou myšlenek. Po zbytek noci jsem nezamhouřil oko. V 6 ráno jsem už vyrážel do práce, zatímco oni dva dál spokojeně chrupali v naší ložnici a v naší posteli.

Po tomto zážitku pro mě byla pracovní neděle doslova utrpením. Věděl jsem, že ti dva jsou spolu v naší posteli a já vůbec netušil, co vše tam dělají. No i když, něco jsem přeci jen tušil. Návrat domů proběhl stejně jako v sobotu, jen už jsem mohl noc strávit společně se svou láskou a ne na gauči. Jak k tomu všemu došlo, jsem se dověděl až v pondělí odpoledne, kdy mi to Petruška hezky celé popsala.

„Tomísku, s Marečkem jsem se náhodně potkala v sobotu ve 4 v obchodě. Úplně jsem zapomněla, že už se vrátil z tábora. Dali jsem se spolu do řeči a probrali jsem vše, co jsme za léto zažili. Překvapil mě, vůbec už se přede mnou nestyděl. Ptala jsem se ho, zda na táboře měl nějakou holku, ale prý ne. Musel prý pořád myslet jen na mě. No není to zlatíčko? Musím se ti přiznat, že po té dlouhé abstinenci jsem na něho dostala obrovskou chuť. Ty si byl v práci a já zatoužila po tom si pořádně zadovádět. Věděla jsem, že moc rád hraje Monopoly a tak jsem ho k nám pozvala, ať si se mnou zahraje. Nejdříve se mu moc nechtělo, ale když jsem mu zalhala, že jsi celý víkend pryč na služební cestě, tak pozvání nadšeně přijal. Rodiče totiž odjeli na otočku k příbuzným a on by byl až do nedělního poledne doma sám. To jsem ale mrška že? Hráli jsem až do večera. Já už ale začínala být dole úplně durch. Opravdu jsem se na něho těšila a tak jsem mu řekla, že si jdu dát sprchu. Když jsem se pak vrátila nahá do obýváku, jen s ručníkem na hlavě, tak mu málem vypadli oči z důlků. Laškovně jsem na něho mrkla a zeptala se ho, zda se mu pořád ještě líbím. A on téměř automatiky odpověděl že strašně moc. V tu chvíli mě to velice potěšilo. Byla jsem ráda, že se pořád klukům líbím. To rozhodně dodá ženě sebevědomí. Chvilku jsem se mu ještě krásně předváděla a pak jsem mu prstem naznačila, ať jde za mnou do ložnice. On mě toužebně následoval. V pokoji jsem se pak ladně natáhla na postel na záda a čekala co udělá. Na nic nečekal a rychle ze sebe strhal oblečení. Tentokrát to bylo jiné než před tím. Vždy to musely být rychlovky, ale teď jsem ho měla u nás v ložnici a nikam jsme spěchat nemuseli. Mareček se na mě ale natěšeně vrhnul a během chvilky už mě drsně plenil. Musel ze mě být opravdu hodně nadržený, protože se během chvíle udělal a vystříkal mě tak neuvěřitelně obří dávkou, kterou jsem snad ještě nikdy neviděla. Bylo toho opravdu strašně moc. Musím se ale přiznat, že mě to dělalo dobře, že takový klučina je úplně hotový právě ze mě a že se mu opravdu hodně líbím. Chviličku jsme se spolu jen tak krásně mazlili a užívali jsme si naše nahá těla, když na mě zase dostal chuť. Teď už mě ale šukal nádherně a i dost dlouho. Dovedl mě k opravdu perfektnímu orgasmu, při kterém jsem si jeho tělo tiskla co nejblíže ke svému. Bylo to nádherné a vzrušující. Úžasně mě udělal. Hned po mém, následoval i jeho krásný orgasmus, při kterém mě opět řádně vystříkal. Vůbec jsem nechápala, kde se to v něm bere. Musel mít opravdu velký půst. Poznala jsem že mi nelhal, když mi řekl že se šetřil pro mě. To bylo moc milé. Je to moje zlatíčko. Nakonec jsme vedle sebe uspokojení a vyčerpaní usnuli no a dál už to znáš. Ráno jsme si ještě dali jednu luxusní rychlovku a společnou sprchu, no a pak už musel Mára domů. No a toho, že jsem místo služebky byl doma, si Mareček ani nevšiml.
Odpovědět
#2

0
Ahoj, náhodou jsem narazil na tvé povídky, resp zkušenosti. Běžne to nedělám, abych komentoval příběhy lidí tady. Tvoje řádky mě ovšem naprosto rozsekali. Ve tvých pribezich je naprosto všechno, oč kandovi jde. A jestli se to vše zakládá na skutečných zážitcích, pak je to fatální. Rozhodně si ve mě vyvolal silné emoce. Takže dík že ses podělil.
Odpovědět
#3

0
(13-12-2019, 07:03 AM)Centaur69 Napsal(a):  Ahoj, náhodou jsem narazil na tvé povídky, resp zkušenosti. Běžne to nedělám, abych komentoval příběhy lidí tady. Tvoje řádky mě ovšem naprosto rozsekali. Ve tvých pribezich je naprosto všechno, oč kandovi jde. A jestli se to vše zakládá na skutečných zážitcích, pak je to fatální. Rozhodně si ve mě vyvolal silné emoce. Takže dík že ses podělil.

Děkuji. Jsem rád, že tě mé příběhy tak zaujaly!=)
Ano toto je skutečnost, na jejíž realizaci jsem čekal 12 let. No ale nakonec to stojí za to.

Naše zkušenosti se od posledního příběhu posunuly dále. Vše si teď řídí Petra s Markem sama. A i jejich vztah je už opravdu hodně intimní a už se nebojí ho veřejné prezentovat. Já mám zatím utrum!=)))
Odpovědět
#4

0
Začátek 6 – Silvestr

Vzhledem k tomu, že od mého posledního popisu našich zvrhlých zážitků uplynul již nějaký čas a situace se poměrně proměnila, tak se určitě hodí, všechny změny pěkně popsat.

 
Takže, jakmile začal školní rok, tak se Marečkovi návštěvy u nás v ložnici značně omezili. No a protože já byl opravdu značně zaneprázdněn svým zaměstnáním, tak po chvilce začalo Petrušce pořádné šukání chybět. Cesta z tohoto svízelného problému, se ale k velké radosti mé nevěrnice, objevila záhy. Marek totiž prostě není ve škole tak zdatným studentem, jakým je s mou láskou v naší posteli a měl poměrně velké potíže s matematikou. No a to byla voda na mlýn, pro tu mou mršku. Jelikož je v matice dost zběhlá, tak se Markovým rodičům nabídla, že ho bude po škole doučovat. Mě bylo hned jasné, že matika bude jen okrajovým tématem a že se bude hlavně zdokonalovat hlavně ve svých postelových dovednostech, ale zase jsem byl rád, že se jí dostane takové pozornosti, kterou si zaslouží.
 
Bohužel, nebo možná bohudík, jak se blížily Vánoce, tak mé pracovní nasazení nebralo konce a já mimo domov trávil celé dny a někdy i noci a tím jsem bezděčně otevřel prostor pro to, aby se jejich vztah mohl v klidu a bezpečně prohlubovat. Jaké bylo mé překvapení, když jsem zjistil, že Mára u nás doma tráví čas vždy obden a když jsem pryč o víkendu tak každou sobotu i neděli? Brzy mi došlo, že naši sousedi jsou vlastně moc rádi, že tráví hodně času učivem a tak jim ani nevadilo, když místo toho, aby o víkendu jezdil s nimi na chatu, tak že tráví čas u nás a poctivě se „učí“! A na Petrušce bylo znát, že jí to nevadí už vůbec. Byl jsem svědkem toho, jak přímo před mýma očima doslova omládla. Trávila spoustu času v koupelně, kde zušlechťovala své už tak luxusní tělo, kupovala si nové sexy oblečení a o tom erotickém prádélku, které si objednávala, snad ani nemá cenu mluvit. Byla pořád veselá a uvolněná a měla najednou tolik energie. Úplně jsem žasnul, co s ní to trávení času se svým zajíčkem udělalo. Po dlouhé době jsem v sobě začal pociťovat silnou žárlivost. To důležitější ale bylo, že jsem si začal uvědomovat ten strach z toho, že jí možná ztrácím! Že už mě vlastně nepotřebuje! Že už má za mě adekvátní náhradu, která jí dokáže dokonale uspokojit! A díky penězům, které mu ho jeho rodiče dávali, jí mohl i rozmazlovat! Jedinou jistotou pro mě byla její slova, že mě opravdu moc miluje a rozhodně mě kvůli sexu, ať už je jakkoli skvělý, nehodlá opustit. Ale ten červík mi v hlavě stále hlodal.
 
Takto to pokračovalo až do chvíle, kdy začali Vánoční prázdniny. Já měl konečně trošku volného času a Mára byl s rodiči u příbuzných. Když jsem pak na Štědrý den viděl pod stromečkem tu hromadu dárku od Marka pro Petrušku, tak mě má žárlivost dohnala znovu. Když jsem se jí na ně zeptal, tak mi začala vyprávět o tom, jak o Adventních víkendech prolézali s Markem různé obchody a vybírali dárečky jako divý. Když jsem si domyslel, jakým způsobem asi probíhalo vybírání těch sexy hadříků, tak mi zuřivostí málem bouchla hlava. Ale pak se dostavil ten pocit v trenkách! Tak tvrdý a vzrušený jsem snad ještě nikdy nebyl. Opět mě dohnala má submisivní povaha a ten pocit ponížení, že má holka v klidu a v pohodě nakupovala vánoční dárky se svým milencem, úplně veřejně a kdokoli je tak mohl spolu vidět mě dostal do kolen. Věděl jsem, že tu úžasnou dívku, která tu klečela pod stromečkem, přímo přede mnou, šíleně miluji a že to všechno, co se teď kolem nás děje, tak má být! Asi to vycítila, protože se ke mně naklonila a tak něžně a láskyplně mě políbila. Bylo to tak elektrizující a má láska k ní, snad už nemohla být silnější. Pak se mi zahleděla do očí a řekla „Tome, jsi má jediná láska. Jsi muž mého života. Nedokáži se představit život bez tebe. Nikdy tě neopustím. Ale pochop, že v sexu potřebuji něco, co mi ty nedokážeš dát. Ale věř, že jde čistě jen o sex. Nic víc v tom nehledej. A co se týče těch dárečků, tak se na mě nemůžeš zlobit. Musím se přeci Marečkovi líbit. Navíc mě ten jeho zájem a rozmazlování hrozně moc zvedá sebevědomí. Jsem teď neuvěřitelně šťastná“. Ufff… ona prostě ví jak na mě. Navíc má pravdu. Vše to začalo kvůli mně a tak si vlastně nemám na co stěžovat, když jsem vlastně dostal přesně to, co jsem chtěl. A já pochopil. Věděl jsem, že pokud to bude pokračovat, tak se jejich vztah logicky musí prohloubit. Jediná věc, na kterou jsem si ale stále nemohl zvyknout, bylo to, že se Mára už přede mnou přestal ostýchat. Už mu došlo, jakou vyhrál trofej, když může úplně v klidu a vlastně i kdykoli, bez jakéhokoli strachu, přijít a pomilovat se se sousedovou přítelkyní. Opět se mu vrátilo to jeho pubertální sebevědomí a začal si být svou pozicí a nadřazeností dost jistý. Ale ve mně vždy nakonec převládla ta poddajná role a vlastně se mi to nakonec dost zamlouvalo.
 
Ale k věci, ať se dostaneme k jádru tohoto příběhu.
 
Protože se Markovi školní výsledky začaly poměrně výrazně lepšit (To mě tak napadlo, jestli mu před tím netlačilo přebytečné semeno na mozek?), dovolili mu rodiče trávit Silvestra u „kamaráda“! Jen se jaksi zapomněl zmínit, že ten kamarád jsem já. No když se to Petruška dozvěděla, tak se pak skoro celé dopoledne šlechtila a vybírala si to nejvhodnější oblečení na oslavu konce starého roku a na přivítání toho nového. Ale musím říci, že mi od Štědrého dne, přišla malinko nervózní, ale nepřikládal jsem tomu velkou váhu. Když se pak objevila ve dveřích do obýváku, tak jsem skoro oněměl. Měla na sobě takové upnuté šedostříbrné šaty s rozparkem až do pasu, stejně barevné lodičky s černým páskem a černé krajkové návleky na rukách. Vypadala elegantně a velice rafinovaně. Moc jí to slušelo. Vždy se uměla předvést.
 
Mára dorazil kolem 18 hodiny. Petruška mu hned cupitala otevřít a jakmile se za nimi zavřely dveře, tak se spolu začali vášnivě líbat. Musím uznat, že na ně byl nádherný pohled. Ale hned záhy, mě píchlo ve slabinách, následované prakticky okamžitou erekcí! Byl jsem ztracen. Mára se také vyfiknul. Měl šedou košili a černé kalhoty. Vypadalo to, jako by se předem domluvili, aby vypadali sladěně. Donesl láhev nealkoholického šampaňského, kterou mi ihned místo pozdravu podal. Opět se dostavilo to píchnutí ve slabinách! Láhev jsem dal chladit do lednice a pak se přesunul za nimi do obýváku. Hlavou mi ale šrotovalo, proč donesl právě nealko? Musel jsem si sednout do křesla, protože gauč už okupovali oni dva. Vzájemně propletení svými končetinami, vypadali jako dokonalý pár. Měli oči jen pro sebe. Koukali spolu na telku a mě si nevšímali. Musím se přiznat, že celá tahle situace, pro mě byla dost zvláštní. Najednou jsem nebyl pánem situace ve vlastním bytě, ale vše si dirigovala má slečna a její pubertální milence! Celý večer jsem je sledoval a srovnával se se svou pozicí. Když jsem je ale tak sledoval, tak mi to pomalu docházelo. Bylo to prostě jen čisté pobláznění a pocit ochutnávání toho zakázaného ovoce. Jen čistý chtíč. Viděl jsem na Petře, že její srdce stále patří mě, ale její pudy jí už táhnou k němu. No a on si jen užíval svůj pubertální sen!
 
Pět minut před půlnocí jsme pak všichni odešli na balkón. Přesně úderem půlnoci, jsem odšpuntoval tu nealko Bohemku, zatímco se oni dva opět vášnivě políbili. Společně jsme si všichni tři připili a od Petrušky jsem dostal sladkou pusinku! Mára se pak pousmál a odešel dovnitř. Petruška počkala, až dokud jsem nebyli sami a pak mě chytila za ruku a tak nádherně se na mě podívala. Následně mi do ruky vložila papír a pronesla. „Šíleně tě miluji. Jsi chlap, kterého jsem si snad ani nemohla přát. Jsem ti za vše, strašně moc vděčná“. Koukal jsem na ní a viděl, jak jí z těch jejích nádherných oček kanou malé slzičky. V tom se na mě vrhla a opravdu zamilovaně mě políbila.
 
„Gratuluji. Děkuji ti za vše. Teď tu prosím počkej ano lásko? Přijdu si pro tebe“. Kývl jsem na souhlas a sledoval jí, jak odchází dovnitř a pak jak za sebou zavírá dveře na balkon. V tom se v ložnici rozsvítila lampička a já uviděl, jak v pokoji stojí nahý Marek a jak jde Petruška směrem k němu a pomalu si přetahuje šaty přes hlavu. Vůbec mě nepřekvapilo, že je pod nimi nahá. Začala se s Markem objímat, hladit a líbat a pak si spolu lehli na postel a začali se mazlit a pak milovat. Bylo to tak jemné milování. Opravdu se jejich vztah posunul na jinou úroveň. V tom mi došlo, že bych se mohl podívat, na ten papír, co mi Petruška dala do ruky. Zvedl jsem ho tedy do úrovně očí a pořádně se zadíval. Málem jsem dostal infarkt!!! Byla to fotka! Ale ne ledajaká! Byl to ultrazvuk!!! Petřin ultrazvuk!!! A na něm bylo dítě!!! Márovo dítě!!! Věděl jsem jistě, že nemůže být moje. Nespali jsem spolu skoro půl roku!
 
Když jsem se pak opět zadíval na milující se dvojici v naší posteli, všiml jsem si, jak se na mě Petruška dívá, z očí jí kanou slzičky štěstí a usmívá se na mě tak zamilovaně jako snad ještě nikdy dřív. Bylo to jasné. Přesně takhle to chceme! Všichni tři! Za mnou na obloze vybuchovaly ohňostroje a já stál na balkóně a upřeně sledoval to nejromantičtější milování mé dívky a jejího milence v naší ložnici, až do chvíle, kdy došlo k orgastickému výbuchu i u nich dvou. Bylo to magické a zvrhlé, ale já se nemohl vynadívat. Hlavou mi proběhla myšlenka, zda to takto bude v novém roce pokračovat, když se říká, jak na nový rok, tak po celý rok?
Stál jsem tam a sledoval, jak se Marek pomalu obléká a jak se pak s Petruškou na rozloučenou líbá. Jakmile odešel, přišla mě Petruška vysvobodit, z mého balkónového vězení. Vypadala jako malá holčička, když mě pouštěla do bytu, jen s tím moc nekorespondovala vůně sexu a její zpocené tělo a rozcuchané vlasy. Vzala mě za ruku a dovedla mě k posteli, před kterou mě pak svlékla. Spolu jsme si nazí zalezli, do našeho pelíšku neřesti. To co pak následovalo, byla ta nejúžasnější noc v mém životě. Milovali jsme se tak dlouho a tak vášnivě a ani jeden z nás nechtěl přestat. Bylo to tak intenzivní a vzrušivé. Miloval jsem se se svou těhotnou slečnou a vůbec mi nevadilo, že z ní vytéká čerstvé semeno jejího milence. Byla to naše chvíle a nikdo nám jí nemohl vzít.
 
No a tak jsme tedy momentálně v očekávání a oba jsem neskonale šťastní! Budu táta!!!
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)