Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

zamknuty penis

0
Ahojte CUCKOLDI, kto z vas ma zamknuty penis? a kde nosi Vasa HW klucik? najlepsie ak prilozite FOTO
Odpovědět

0
Ja som zamknutý už od roku 2010 pravidelne za posledných 10 rokov mi umožní manželka mať sex max. 2-3 x do roka mám 50 rokov čiže od 40 mám kontrolovaný orgasmus mojou ženou . teraz je 13 ,2. 2020 a naposledy som bol pripustený k žene 5.10 2019  to znamená že pred 4,5 mesiacom . pred tým než som sa stal cuckoldom tak moj nastroj v plnej zbroji meral 22cm a hrubka bola skoro 4,5 cm  či veríte alebo nie teraz sa mi už skoro vobec nepostaví a aj ked sa postavi tak na par sekund a klesa hned ale jeho rozmer je šokujuci  v plnej parade je dlzka max 14 cm a hrubka necele 3 cm mohol takto scvrknut ?? kdo má s tymto daku skusenosť že mu za 10 rokov takto zakrpatel je to vobec mozne?
Odpovědět

0
Takhle nosí moje manželka klíček Big Grin

Přiložené soubory Miniatury

Odpovědět

0
ta má kráásný kozy
Odpovědět

0
hezký a jak často je odemykání?
Odpovědět

0
(13-02-2020, 10:54 AM)cucko13 Napsal(a):  Ja som zamknutý už od roku 2010 pravidelne za posledných 10 rokov mi umožní manželka mať sex max. 2-3 x do roka mám 50 rokov čiže od 40 mám kontrolovaný orgasmus mojou ženou . teraz je 13 ,2. 2020 a naposledy som bol pripustený k žene 5.10 2019  to znamená že pred 4,5 mesiacom . pred tým než som sa stal cuckoldom tak moj nastroj v plnej zbroji meral 22cm a hrubka bola skoro 4,5 cm  či veríte alebo nie teraz sa mi už skoro vobec nepostaví a aj ked sa postavi tak na par sekund a klesa hned ale jeho rozmer je šokujuci  v plnej parade je dlzka max 14 cm a hrubka necele 3 cm mohol takto scvrknut ?? kdo má s tymto daku skusenosť že mu za 10 rokov takto zakrpatel je to vobec mozne?

podla mna je to mozne, ze s ati scvrkol, a najlepsie by bolo keby sa ti svrkol uplne. keby mal volnom stave tak 2-3 cm a ked stojit tak 3-4cm.
Odpovědět

0
(17-02-2020, 05:11 PM)bargarot Napsal(a):  hezký a jak často je odemykání?

Zatím si jen hrajeme doma.Klíček ,ale nosí stále a zatím ji nikdo neoslovil ani nepochválil kliček.Má někdo zkušenost s oslovením na veřejnosti?Samozřejmě asi ne na ulici,ale třeba bar,disco,hotel atd.Díky za názory.
třeba se trochu rozjede diskuze tady Smile
Odpovědět

0
tak kdyby byla v praze a já jí potkal, určitě bych jí ho pochválil :-)
Odpovědět

0
Mně by zajímalo, co předcházelo  a jak došlo k prvnímu nasazení klícky. Můžeš se rozepsat? Já se na manželku rád koukám při milování, ale neumím i představit, že bych se nemohl aktivně připojit. Díky za reakci.
Odpovědět

Přejít na fórum:

Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)