Nevěrná holka 02

Pro ten večer to sice skončilo, ale věděl jsem, že to byl teprve začátek. Určitě se Martin nespokojí jen s jedinou nocí a bude hledat další příležitost jak si s mou holkou zašukat. A to se mi potvrdilo hned ráno. To Kristýna vstala opět dřív jak já a vylezla ze stanu, hned jsem uslyšel Martinův hlas jak jí vítal, zřejmě seděl u ohně, a s největší pravděpodobností na ní čekal, asi byli domluveni.

Martin jí totiž uvítal slovy:
„Jsem rád že jsi přišla.“
Mluvil potichu, skoro šeptal, ale stejně jsem mu rozuměl. Opatrně jsem se přesunul k zipu a pootevřel jsem ho tak, abych aspoň něco viděl.
„No ani nevím proč tu sem“ odpověděla mu Kristýna, taky potichu. Stála před Martinem, který seděl u ohniště. Martin se pousmál a pak jedním pohybem vytáhl ze slipů, které měl na sobě, povadlého ptáka, a začal si ho honit.
„Možná je to kvůli tomuhle.“ pravil po malé chvilce, kdy úd stačil nabrat plnou velikost. Kristýna se rozhlédla kolem tábořiště aby se ujistila, že ještě spíme. Pak se podívala na Martina.
„Proč jsi si tak jistej, že je to kvůli tvýmu ptákovi?“ zeptala se pokud možno odměřeně, ale hlas se jí třásl vzrušením.
„Protože ti včera pěkně protahoval kundičku.“ odpověděl pohotově, neustále si přitom honil ptáka. Kristýna už nic neříkala, jen ho sledovala, pak se otočila a vykročila směrem k lesu.
„Jdu na záchod.“ pravila přes rameno. Martin jí chvíli sledoval, ale nakonec se zvedl a vykročil za ní.

Chvíli jsem přemýšlel, jestli mám vylézt ze stanu a jít se tam podívat. Nakonec zvědavost vyhrála a já tak učinil. Opatrně jsem se plížil lesem, abych na ně po minutě narazil. Kristýna si zrovna v rychlosti přetahovala tričko přes hlavu, takže opět vystavila na obdiv velká prsa, ale to už jí Martin obracel čelem ke kmeni stromu, u kterého stáli a o který se Kristýna hned opřela rukama a vyšpulila prdelku. Martin na nic nečekal, zatím co jednou rukou si honil ptáka, druhou dal na stranu tanga a už tlačil ptáka do její kundičky. Zajel tam poměrně rychle a Kristýna přitom zasténala rozkoší. Martin uchopil jeji zadeček pevně do svých rukou a začal zběsile přirážet, čím způsoboval Kristýně značnou rozkoš. Tu dávala najevo slastným sténáním.

„Och bože, si tak úžasná,“ sténal Martin, zatím co tvrději a tvrději bušil svým ptákem do Kristýniny kundičky. „Tebe šukat to je slast,“ dodal a jednu ruku posunul ze zadečku na pohupující se Kristýnino prso, které zmáčkl.
„Ujjjaach“ Zasténala Kristýna a snažila se zadečkem přirážet proti Martinovým přírazům.
„Bože, už budu, už budu…“ začala Kristýna sténat a Martin zrychlil své přírazy, opět držel oběma rukama Kristýnu pevně za zadeček a snažil se, aby jeho pták v neuvěřitelné rychlosti jezdil v kundičce mé holky, celou svou délkou.
„Vycákám ti píču kurvo,“ hekal, ale to už se Kristýně podlamovala kolena, jak její tělo zaplnila vlna orgasmu. Martin udělal ještě pár přírazů a pak i on dosáhl svého vrcholu. Zarazil ptáka hluboko do Kristýniny kundičky a už jí plnil svou mrdkou.

Oba se ze svých orgasmů vzpamatovali po necelé minutě. Martin svého ptáka vytáhl z Kristýniny kundičky a ta si hned dřepla, aby jej vsála do úst a očistila od semene a milostných šťáv z její kundičky.
„Ach ano, to je vono, jseš učenlivá.“ Pravil Martin spokojeně a přitom držel Kristýnu za hlavu a mírně proti jejím ústům přirážel. Když byl konečně čistý, vstala Kristýna a hned ze země sebrala své tričko, aby si jej oblékla a měla se k odchodu.
„Počkej, to jdeš jen tak?“ Zarazil jí překvapeně Martin. Ta se jen na něj otočila a usmála se.
„Zašukal sis? Zašukal tak co víc bys chtěl?“ Zeptala se a čekala na Martinovu odpověď.
„Další mrdání,“ vyhrkl ze sebe rychle Martin. Kristýna se usmála.
„Taky se musím věnovat svýmu klukovi. Vydržíš to do večera ne?“ Pravila a tentokrát opravdu vykročila k tábořišti. Dalo mi dost práce abych se nepozorovaně dostal před ní a usedl k ohni. Když mě tam našla, byla dost překvapená, ale nedávala to na sobě moc znát. Dokonce se mi klekla obkročmo na klín a začala se se mnou vášnivě líbat.

Cesta dál probíhala v klidu, Martin neustále pokukoval po Kristýně, ta si ho moc nevšímala. Další noční zastávka byla naplánována v jednom kempu. Dorazili jsme tam za soumraku, a hned si našli vhodné místo pro naše stany. Jako minule i teď si Martin postavil stan dál od nás a přitom nenápadně pokukoval po Kristýně. A ta dělala, jako že ho nevidí. Nakonec bylo vše postaveno a mohlo se vyrazit do hospody, která byla v areálu kempu. Klasická to hospoda, ale bylo tam příjemně, popíjeli jsme a bavili se mezi sebou, Katka s Kristýnou seděli vedle Martina a já s Petrem jsme seděli naproti nim. I když jsem se těm jako by náhodným dotykům, nebo dotykům z legrace, které Martin obšťastňovával obě naše holky smál, jako Petr, věděl jsem své.
Jen mě začalo zajímat, jestli už měl Martin čest s Katkou, která taky nebyla ošklivá holka. Postavu měla dokonce lepší jak Kristýna hubenější ploché bříško a opravdu malý zadeček, ale také měla menší prsa, sice to byly pěkné plné dvojky, ale vedle Kristýniných moc nevynikala. Proto také přitahovala Kristýna více pozornosti jak Katka. Čas ubíhal a mě se vlivem většího množství alkoholu, kterým jsem se snažil zahnat představy, jak Martin šuká mou holku, udělalo špatně, takže jsem se u stolu omluvil a šel si lehnout do stanu. Kristýna mě chtěla doprovodit, ale ani nevím proč, prostě jsem jí řekl, že je to dobré a ať se dobře baví.

Mé kroky však nemířili do stanu, ale na nedaleké záchody, kde jsem si pořádně ulevil. Po půl hodině mi už tak špatně nebylo. Zrovna jsem chtěl vyjít z kabinky a chtěl opustit záchodky, když jsem zaslechl známé hlasy, které patřily Petrovi, Martinovi, Katce a Kristýně.
„Tak co dem se vykoupat?“ ptal se natěšeně Martin. holky však souhlasně odpověděly.
„No ale nemáme plavky ne?“ To už se ozval Petr.
„Tak to se budem koupat nazí. Neboj Kici, ja to tomu tvýmu neřeknu a stejně sem tě chtěl vidět nahou.„
Byli evidentně všichni opilí, začali se tomu smát.
„No jo velký kozy, na to tě užije,“ pravila jakoby naštvaně Katka.
„Ale Kačenko, vždyť ty je máš taky pěkná a pevná,“ pravil Martin a přitom se nahlas smál.
„No vidíš miláčku, konečně ti je hladí i nějaký namakaný boreček,“ smál se Petr a já si jen domýšlel co tam bylo, vykoukl jsem opatrně z okýnka, ještě že bylo zhasnuto.

Spatřil jsem je hned vedle něho. Petr s Kristýnou stáli naproti Katce, za kterou stál Martin a objema rukama hladil její prsa. Co hladil, dokonce i mírně mačkal, přes látku tílka, které si na sebe Katka vzala. Kristýna a Petr se tomu jen smáli.
„Vidíš jí jak se jí to líbí. Že bych si i já dopřál a splnil si svůj sen,“ pravil Petr s úsměvem a postavil se opatrně za Kristýnu a obě ruce položil na její prsa, rýsující se pod červeným tričkem a docela nadrženě je začal hladit a mačkat. Všichni se smáli, Kristýna dokonce zvedla své ruce a dala je za hlavu tak, že objala Petrův krček, čímž více napnula svá prsa. A všichni se jen smáli. To už však jedna Martinova ruka sklouzla níže přes bříško mezi Katčiny nohy, aby zajela pod sukýnku kterou měla na sobě.
„Hm tvá přítelkyně je z toho docela mokrá,“ pravil Martin a jak zatlačil prsty na její kundičku Katka zasténala. Petr se jen usmál.
„No rád bych to zjistil i u Kristýny, ale ta má džíny,“ odpověděl a zase se začali smát.

„Tak seš chlap ne? Si pomož,“ pravila po chvíli Kristýna a zavrtěla zadečkem po Petrově klínu. Ten okamžitě sundal svoje ruce z jejích prsou a začal rozepínat knoflíček u džín a pak zip, aby je mírně stáhl dolu a mohl zajet rukou do jejího klína.
„Jo tak Kristýnka je taky mokrá,“ pravil potěšeně to už Kristýna a Katka slastně sténali, jak je Martin s Petrem dráždili kundičky. Katka už měla sukýnku vyhrnutou k pasu, takže bylo vidět, jak Martin do ní zasouvá dva prsty a druhou rukou přitom mačká jedno její prso. Petr se pokoušel o to samé. Kristýně spadli kalhoty až ke kotníkům, byla mírně rozkročena a tak jako Káťa i ona slastně sténala. |
„Káťo nebude ti vadit, když mě tvůj kluk teď vymrdá? Jinak se asi zblázním,“ zasténala Kristýna.
„Cože? Můj přítel?“ odpověděla Katka.
„Miláčku, prosím, ty si můžeš zamrdat s Martinem,“ vložil se do toho Petr.
„Tak jo?“ Zasténala Katka. Stál jsem u okna a nevěřil jsem, co se tam děje. Jako bych byl v transu ze kterého mě vytrhl Martinův hlas.
„Tak vlezem sem na hajzl, ať nás nevočumujou,“ pravil a už se blížil ke dveřím. Rychle jsem skočil do poslední kabinky a opatrně přivřel dveře a v tom okamžiku dovnitř vešel Martin a za ním hned Katka a Kristýna s Petrem.

„Teda Panský záchodky, tady sem ještě nemrdala,“ vyprskla Katka a ostatní se začali smát s ní.
„Jo jako v nějakém pornu,“ doplnila jí Kristýna. To už se Petr Postavil před Kristýnu a Martin před Katku, oba na sebe pohlédli a souhlasně řekli:
„Tak to abyste začali pořádnou kuřbou holky.“ A na ta slova si vytáhli ptáky z kraťasů a začali si je honit.
„Ty vago, to je macek…“ vydechla Katka, když spatřila Martinova ptáka.
„Ten toho tvýho taky není špatnej,“ odpověděla Kristýna, která si nejdříve ze sebe stáhla džiny a pak z pod trička vytáhla podprsenku a hodila jí na zem. Přitom se provokativně koukla na Petra.

Ten neodolal a hned na prsa, která byla osvobozena z podprsenky sáhl přes tričko a pak pod něj zajel. Jednou rukou a obě prsa prohmátl.
„Jsou úžásná,“ vydechl nakonec Petr. To už však šla Kristýna do kolen a jen co klečela a měla jeho ptáka před obličejem vsála ho do pusy a začala vášnivě kouřit. Petr se jen ohnul v zádech a začal si vychutnávat rozkoš, kterou mu Kristýnina ústa způsobovala.
„Ty vole, ta umí kouřit…“ vzdechl a už držel Kristýnu za hlavu a snažil se jí do pusy přirážet. To ho Kristýna chytla pevně za zadek a snažila se ještě víc. Katka se snažila o to samé. Klečela před Martinem a pokoušela se vášnivě kouřit jeho velkého ptáka. Dělalo mu to dobře, ale pokukoval po Petrovi a podle výrazu který sem na chvíli zahlédl mu snad i záviděl. Možná i proto naznačil Katce, aby přestala. Stáhl ze sebe kraťasy i slipy a šel do kleku, přitom si položil opatrně Katku na záda.

„Nezapomeň na kondom, pravila Katka a tak Martin chtě nechtě, musel vytáhnout z kraťasů peněženku a z ní kondom a ten si navléknout na ptáka. A pak udělal to co včera s Kristýnou ve stanu. Přišoupl si Katku k sobě, dal na stranu kalhotky a do Katčiny kundičky doslova zarazil svého ptáka. Přitom Katka slastně sténala a její tělo se třáslo v návalech rozkoše. To už však Martin začal rychle jezdit svým ptákem v její kundičce a tak si už Katka naplno vychutnávala rozkoš, kterou jí Martinův pták způsoboval.

To Petr si kouření od Kristýny vychutnávala. Jeho o poznání menší pták, jak byl Martinův, zajížděl do její pusinky až po koule a skoro to vypadalo že se takhle i udělá. Ale nakonec i on se odtáhl od Kristýny a úplně ze sebe stáhl kraťasy. To Katka asi stačila postřehnout protože zasténala dost nahlas:
„Nezapomeň gumu.„
Petr se na ní ohlédl, viděl svou holku jak jí zběsile mrdá Martin se svým ptákem a pak vytáhl, jako on před chvílí, z kraťasů peněženku a z ní kondom, který si rychle natáhl na ptáka. To už ho Kristýna vedla do kabinky která sousedila s tou, kde jsem se schovával.
„Vždycky sem si to chtěla rozdat v kabince,“ pravila nahlas, aby jí bylo slyšet a s Petrem do ní vpluli. Dveře se za nimi zavřeli a já měl nutkání se podívat přes okraj, co se tam děje. Katka už dost hlasitě sténala, zřejmě na ní šel orgasmus a dávala to poměrně hlasitě najevo, i Petr s Kristýnou dělali docela hluk, takže jsem si stoupl opatrně na místu a pak na špičky a nakoukl do vedlejší kabinky.

Kristýna byla opřena o dveře přitom honila Petrovi jeho ptáka a najednou mu z něho stáhla gumu. Druhou rukou udělala gesto, aby byl potichu a zašeptala:
„Lepší je to bez,“ Petr se usmál a hned si sedl na mísu a sledoval jak si Kristýna stahuje tanga, aby pak nad jeho ztopořeným údem, se obkročmo postavila a hned na něj nasedla. Krásně do ní zajel.
„Hmm ten je velkej.“ Zasténala a začala na Petrově údu pozvolna jezdit.
„Už budu, už budu!“ ozvala se Katka, na kterou přišel její orgasmus. Bylo slyšet jak Martin ještě více přitvrdil ve svých přírazech.
„Ach to je úžasný čurák. Jak mě mi jí krasně roztahuje,“ sténala Kristýna, zatím co už doslova poskakovala na Petrově ptáku.
„Ach, ach, máš jí krásně úzkou. Ach to je krása. Ukaž mi prosím kozy,“ na to Petr, který se pokoušel držet Kristýnu za pas a hladit jí přes tričko její prsa současně. Kristýna mu vyhověla a hned si přetáhla tričko přes hlavu a začala se s Petrem vášnivě líbat a přitom začal Petr přirážet svým zadečkem, takže jeho pták ještě rychleji jezdil v Kristýnině kundičce.
„Ach jo, ano, tak mě mrdej, to je vono,. sténala Kristýnka a bylo vidět že si to opravdu vychutnává.

Stejně jako Katka s Martinem. Z odrazu zrcadla na protější stěně jsem zahlédl, jak Katka klečí a Martin jí šukal tvrdě zezadu. Ale já se věnoval hlavně Petrovi a Kristýně. Oba stáli, Kristýna měla jednu nohu na záchodové míse a opírala se rukama o stěnu, Petr stál za ní a zrovna svého ptáka zasouval zpět do Kristýniny kundičky.
„Uff, pořádně mě s tím svým čurákem vymrdej pičku,“ zasténala Kristýnka a tak jí Petr uchopil pevně za boky a začal rychle přirážet.
„Takhle?“ Hekal mezi přírazy, nacož mu Kristýnka odpověděla
„Přitlač, víc, tvrději. Ach Ano!“ Její prsa se při tom rozhoupala tak krásně, že pleskala o stěnu kabinky a dále také bylo slyšet mlaskání její kundičky, jak do ní rytmicky zajížděl až po kořen Petrův pták.
„Líbí se tí to s mým čurákem?“ Zeptal se Petr a ještě přitvrdil.
„Ahnooo… Krásně mě s ním protahuješ pičku. Ach jujj!“ Odpověděla Kristýna a podle sténání bylo vidět, že už to na ní přichází.
„Už budu, už budu…“ Petr ještě více zrychlil přírazy.

Mezitím bylo slyšet jak se i Katka s Martinem blíží k orgasmu.
„Můžu Kristýnko?“ Zašeptal Petr a měl namysli, jestli může mé holce vycákat kundičku.
„Ano.“ Zněla stručná odpověď a to „o“ pak Kristýna protáhla do dlouhého zasténání, jak se jejím tělem prohnala vlna orgasmu. Petr udělal dva rychlé přírazy a i on dosáhl vrcholu.
„Ano, to je krása,“ zasténal a už pumpoval do Kristýniny kundičky svou mrdku. Přitom doslova přitiskl Kristýnu na stěnu.
„Jsi úžasná kurvička,“ zašeptal jí do ucha. Jen se pousmála.
„Chtěl bych tě zase vymrdat,“ opět zašeptal to už se odtáhl a tím i vyndal svého ptáka z Kristýniny kundičky. Okamžitě vyteklo několik pramínků jeho semene na zem a Kristýna si hned sedla na záchodovou mísu. Přitom si přitáhla Petra k sobě a začala mu čistit ptáka od milostných šťáv a jeho vlastní mrdky. Když měla konečně ptáka z pusy tak na něj pohlédla.
„Stačí se jen dohodnout.“ Pak i Kristýna vstala, natáhla na sebe tanga a tričko a s Petrem vyšli z kabinky. Martin i Katka už byli oblečeni.

„Tak co jaký to bylo?“ zeptala se Kristýna.
„Úžasný…“ rozplývala se Katka, Martin se ale netvářil nějak nadšeně, to že musel stříkat do kondomu, to se mu asi nelíbilo.
„Jo báječný, když Péťo dovolíš, klidně si to s tvou holkou zopakuji,“ zněla však jeho odpověď.
„A jaký to bylo v kabince?“ Vyzvídala zase Katka a dostalo se jí milého úsměvu od Petra a Kristýny.
„No prostě úžasný si to příště vyzkoušejte,“ odpověděla Kristýna, která se, stejně jako Petr, ještě oblékala.
„Sem slyšela jaký si měla orgasmus, ale určitě ne tak úžasné dva jako já,“ pyšnila se Katka a Kristýnka se jen usmívala. Všichni pak opustili záchodky a já tam zůstal sám. V rychlosti si vytáhl svého ptáka a během minuty stříkal do mísy svoje semeno. Pak jsem rychle opustil záchodky a pokusil se vrátil do stanů tak, abych je nepotkal. Kupodivu jsem tam byl dřív jak oni. Kristýna šla hned do mého stanu, takže Martin si dnes v noci s ní neužil.

4.3 3 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments