Nevěrná žena

busty car fuck

Byl horký letní den. Sluníčko pořádně svítilo a tak jej každý trávil venku. Někteří dováděli u vody, jiní zase pracovali na zahrádkách a další se zase opalovali. I Jana se k nim hodlala přidat. Její dvě děti byly u vody, kde si po celý den hrály a manžel přijde domů z práce pozdě večer. Na svém štíhlém těle měla modré dvojdílné plavky, které zvýrazňovaly její ženské tvary, hlavně velká a pevná ňadra čísla 4. Blond vlasy si sepjala gumičkou do culíku, vzala si své věci a mohla se jít na zahradu opalovat. Janě bylo pětatřicet a i po dvou dětech to byla stále pěkná a žádoucí žena. Ale ona již šestnáct let byla věrná jen svému muži, kterého strašně milovala, a i když jí už poslední dobou nedokázal uspokojit, stále na jiného muže nepomyslela.

Vyšla z panelového domu a vydala se po silnici ven z vesnice. Asi dva kilometry od vsi byl velký rybník a u něho ležela jejich zahrada. Jana chodila pěšky ráda, protože se mohla trochu nadýchat čerstvého vzduchu a taky nerušeně přemýšlet. Z jejího zamyšlení jí vytrhlo až auto, které zastavilo vedle ní. Byla to stará Lada modré barvy, kterou řídil Atila. Cikán, bydlící ve stejném vchodě jako Jana. Byl to docela ošklivý chlap kolem třiceti, jehož tvář zakrývalo strniště vousů a díky velkému pupku se sotva vešel za volant. Ale Jana se sním někdy dávala do řeči.
„Nastupte si já Vás svezu,“ vyzval Janu, když otevřel dveře u spolujezdce a přitom si jí pořádně prohlédl.
„Ale já nemám jak zaplatit,“ zažertovala a mile se usmála.
„Však já něco cestou vymyslím,“ na to Atila a Jana si sedla do auta.

Dveře bouchly a auto se rozjelo. Jen co zařadil Atila druhý rychlostní stupeň, položil z řadicí páky ruku na Janino holé stehno a lehce ho pohladil. To jí zarazilo, ale zároveň vzrušilo. Ten dotyk v ní vyvolal slabé vzrušení a ona se lehce zatřásla. Atila si toho všiml a pokračoval v hlazení stehna. Ruka pomalu putovala stále výš až k rozkroku, kde kundičku zahaloval spodní díl plavek. To už chtěla něco říct, nebo dát nohy k sobě, ale vzrušení, které procházelo celým jejím tělem, a pohled do Atilova rozkroku, kde se pod látkou kraťasů rýsoval mohutný tvrdý úd, jí přemohlo a ona místo „NE!“ dost chtivě zasténala „Ano“. A k tomu ještě víc roztáhla své nohy. V tomto okamžiku auto odbočilo na starou lesní cestu, kde se schovalo v hustém lese. Auto zastavilo a Atila se otočil směrem k Janě. Ta si teď uvědomila, co řekla, ale nesnažila se utéct. Čekala, co udělá Atila, který povzbuzen z předchozího úspěchu, navíc pořádně vzrušený, opět položil ruku na její stehno a pomalu sní jel až k rozkroku. Stále se nesnažila utéct, i když jí to její rozum říkal. Stále čekala, kam až je Atila schopen zajít.

Jeho ruka teď vnikla mezi stehna a přes spodní díl plavek začal tlačit prsty na kundičku. Hlasitě zasténala, jak jí tělem projela mohutná vlna vzrušení. Přitom položila ručku do Atilova klína, kde hned nahmatala tvrdého ptáka. Ten tlačil na látku kraťasů a pořádně jí napínal. Atila se jen usmál a stáhl si kraťasy tak, aby osvobodil úd, na který Jana zůstala koukat. Cikánův pták dosahoval svou délkou přes dvacet centimetrů a to nemluvě o jeho tloušťce, díky které vypadal jako kůl.
„Páni,“ vydechla konečně a uchopila tu kládu do ruky, aby jej nadrženě začala honit.
„Děláte, jako byste nikdy neviděla čuráka“ zachroptěl Atila slastí a uvelebil se v sedačce, aby si mohl vychutnávat honění.
„Ale takového velkého samce už dlouho ne“ odpověděla a rychlými pohyby zápěstí přetahovala černou předkožku, přes naběhlý žalud.
Přitom se více naklonila nad jeho klín a druhou ručkou začala hladit chlupaté koule, čímž mu způsobovala ještě větší rozkoš.
„Ach, to je vončo, dobře umíš honit čuráky“ chroptěl Atila a přitom rukou hladil Janu po zádech a prsou, která se mu houpala nad klínem, uvězněná v plavkách.

Jana stále fascinovaně honila Atilova ptáka, až jí to nakonec nedalo, rozevřela ústa a vsála ho do nich. Jen co ho v nich ucítil, jen co jej pevně obepnula rty, jak smyslů zbavená, začala jej vášnivě kouřit. Atila ten nával rozkoše málem nevydržel a už cítil, jak je na kraji svého vyvrcholení. Ale on měl v plánu stříkat někam jinam. I tak si vášnivou kuřbu, kdy si Jana ptáka zasouvala hluboko do krku, vychutnával. Občas úd vytáhla z úst, aby po naběhlém žaludu kmitala jazýčkem. Nebo jen cumlala koule v ústech.

„Tak se mi to líbí čubko. Takhle mě ještě nikdo nekouřil“ povzbuzoval jí v jejím počínání. Nakonec jí však s lítostí, ale vidinou lepšího pokračování musel zarazit.
„Dost, to stačí. Přestaň!“ zachroptěl a Jana se opřela zpět do sedadla. Atila se usmíval a nakonec jeho ruka spočinula na nejbližším prsu, které přes plavky začal ohmatávat.
„Nechtěla bys mít mého čuráka ve své kundičce?“ zeptal se na rovinu, přitom si druhou rukou udržoval úd v tvrdosti.
Jana ani na chvíli nezaváhala. Byla vzrušená na nejvyšší míru a cítila, jak jí z kundičky vytéká spousta milostných šťáv.
„Ano“ vydechla a Atila se pořádně usmál. Přitom ze sebe úplně vysvlékl kraťasy a vyšel z auta.

Jana pochopila a udělala to samé. Jen co byla venku, už byl Atila u ní a vášnivě jí políbil. Překvapilo jí to, ale nebránila se a sama mu jazykem vnikla do úst. Během líbání jí pomalu a něžně posadil na okraj kapoty auta. Ještě chvíli se líbali a pak rukama sklouzl k spodnímu dílu plavek, který pak dost rychle z Jany sundal. Rázem se objevila vyholená kundička, orosená milostnými šťávičkami. Atilu tenhle pohled ještě víc vzrušil. Poklekl mezi Janiny nohy a jazykem začal vylizovat šťávičky, které z ní vytékaly. To už musela Jana začít sténat slastí.
„Ach, hmm, ano, ach, bože, ach“ přitom si hladila velká prsa, která nakonec sundáním horního dílu plavek, vysvobodila na svět.
Atila se doslova zabral do lízání kundičky. Aromatizující vůně, která z ní vycházela, ho zbavovala posledních zábran. Stejně tak se Jana zbavovala posledních zábran pod náporem rozkoše, kterou jí Atila svým jazykem způsoboval. Nakonec, když měl Atila celou pusu olepenou milostnými šťávičkami přestal a postavil se. „Můžu bez?“ zeptal se a sledoval, jak Jana přikývla.
Atila se znova usmál a tvrdý ohon nasadil na okraj rozdrážděné kundičky. Pomalu ho do ní začal zasouvat a cítil, jak jí krásně svou tloušťkou roztahuje.

„Ach bože, bože“ sténala Jana, která už ležela zády na kapotě.
Nohy dala Atilovy na ramena a rukama si mačkala prsa. Byla na pokraji slasti. Měla pocit, že se snad hned udělá, jak bylo její vzrušení velké. Po opravdu dlouhé době v sobě cítila pořádný mužský ohon a ona si tu chvíli, kdy jí ta kláda roztahovala a celou zaplňovala, opravdu vychutnávala. Stejně na tom byl i Atila, který po dlouhé době měl možnost zasunout ptáka bez kondomu do ženské kundy. To si uvědomovala i Jana, že dovolila Atilovi, aby do ní vnikl bez ochrany. Ale pocit zděšení z toho co by se mohlo stát, předčil pocit neskonalého blaha, které prožívala. Atila zasunul ptáka do útrob kudničky až po koule a chvíli si vychutnával ten krásný pocit. Pak začal přirážet, tvrdě a rychle, aby čurák jezdil celou svou délkou v Janině kundičce. To jí ještě víc vzrušilo a ona již byla svolná ke všemu.

Černý čurák krásně jezdil v kundičce a oba hlasitě vzdychali. Jana už byla na pokraji mohutného orgasmu a i Atila k němu neměl daleko. Proto také ještě víc začal přirážet, aby se udělal společně s Janou, která teď na celý les hlasitě řvala slastí. Najednou si vzpomněla, že nebere žádné prášky a Atila nemá kondom. Ale byl to jen krátký okamžik prozření, neboť přílivem vlny orgasmu jí to už bylo jedno. Kundička se začala rytmicky svírat kolem mohutného ocasu, který ještě v ní udělal pár pohybů. Atila hned na to dosáhl svého orgasmu. Zarazil proto ptáka hluboko do svírající se kundičky a začal do ní stříkat gejzíry husté mrdky.

„Takhle jsem si už dlouho nezašukal“ pravil, když docákal a vzpamatoval se ze svého orgasmu
„Já taky ne. Bylo to fantastické“ na to Jana a začala se s Atilou líbat.
„Tak proč si to někdy nezopakovat?“ navrhl když se dolíbali a s bázní očekával, jak Jana odpoví.
„To nebude problém. Manžel je přes den v práci a děti někde lítají. Můžete se stavit, když budete mít chuť“ odpověděla na jeho návrh s úsměvem.
„Tak a teď Vás odvezu na tu zahradu pravil a nasedl do auta.
Jana na sebe natáhla spodní díl plavek a usedla vedle Atily, který nastartoval auto a vyjel z lesa.

Janu dovezl až na zahradu, kde se pak dlouhým polibkem rozloučili a Atila odjel k rybníku. Jana byla ukojená a cítila se šťastně, konečně jí nějaký muž pořádně uspokojil a navíc to nebylo naposledy. Jana se rozhodla, že je na čase si trochu začít užívat života.

5 2 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments