Nevěrná holka 01

sex ve stanu

Byl to dobrý nápad udělat si se svou přítelkyní několikadenní výlet na kolech. Projíždět přírodu, nocovat ve stanu, prostě idylka. Tenhle nápad se taky zalíbil Kristýnině nejlepší kamarádce Kačce, která samozřejmě chtěla jet se svým přítelem s námi. I nadešel ten den, kdy jsme měli vyrazit, celý týden mělo být krásně sluneční počasí, prostě ideální na výlet na kolech.

Po nějaké době, kdy jsme čekali na Katku a Petra, jak se její přítel jmenoval, jsme se dočkali, a mohli jsme vyrazit. K mému a i Kristýninu překvapení, jsme zjistili, že se k nám chce ještě přidat Petrův kamarád Martin. Upřímně řečeno, mně osobně se to nelíbilo. Protože takový frajer, co má dokonale vypracované tělo plné svalů a je navíc bez přítelkyně a při seznamování doslova slintal na mou přítelkyni, nevěstí nic dobrého. Ale co jsem mohl dělat? Prostě jsem zahnal zbytečné obavy a s radostí, jako ostatní, ten nápad uvítal.

A vyrazili jsme. Vyjeli jsme z našeho města a zamířili na polní cesty do přírody. Nejeli jsme nikterak rychle, prostě jsme se kochali pohledem na přírodu a bavili jsme se mezi sebou, občas udělali přestávku na pití, nebo abychom něco zakousli a taky, abych zkontroloval na mapě, jestli jedem správně. A já si hlídal Martina. Nemohl jsem si nevšimnout, jak pokukuje po Kristýně, ono když má holka prsa číslo pět, která pěkně napínají látku trička, tak při jízdě ty pohupující se melounky vypadají opravdu pěkně. Snažil se jet neustále vedle ní a vedl s ní rozhovor. Taková ta klasika, kdy se kluk ptá, co holka dělá, co studuje, jaký má koníčky a sám jí říká, jak na tom v tomhle je on.

Takhle jsme jeli až do doby, než se začalo stmívat. Našli jsme si u cesty příhodné místo, kde jsme si mohly postavit stany a utábořili se na noc. Až na Martina jsme měli stany prakticky u sebe. Martin, si svůj stan postavil několik metrů od nás těsně u lesa, ani jsme se neptal proč. No a nadešla noc. Seděli jsme u ohýnku, popíjeli víno s Kolou a bavili se. Kristýna věnovala mně a tak Martin tentokrát víc hovořil s Katkou a Petrem, čímž jsem se uklidnil a v klidu si dovolil odejít do lesíka na záchod. Když jsem se vrátil, Katka a Petr už ohně nebyli a Martin opět vyzpovídával Kristýnu. Nenápadně jsem navrhl své dívce, že bychom i my mohli jít spát a Kristýna přijala. Nepočítal jsem s nějakým sexem, byl jsem utahaný a i Kristýna vypadala, že po celodenní jízdě na kole toho má plný zuby a tak jsme se jen ve stanu objali a společně usnuly. Ani nevím jak dlouho jsem spal, ale probudilo mě nutkání jít na záchod. Ke svému překvapení jsem zjistil, že Kristýna není ve stanu. Nijak jsem se z toho nevzrušoval, taky mohla jít ven na záchod a tak jsem vylezl ze stanu a šel k lesíku udělat svou potřebu.

Při cestě zpět mi to nedalo a vzal jsem to kolem Martinova stanu. Jaké bylo mé překvapení, když jsem z něho zaslechl hlas Kristýny.
„No už bych měla jít.„
„A proč? Není ti tu se mnou dobře?“ zněla vyčítavá otázka Martina a Kristýna se tomu jen zasmála.
„Ale jo, dobře se mi s tebou kecalo, ale stejně mám pocit, že ti nejde jen o pokec.“ zaslechl jsem dlouhé vzdechnutí Martina.
„Tak jo fakt, jsi pěkná holka, máš krásný tělo a ty tvoje kozy se mnou dneska dělaly divy. Hlavně teď jak tu sedíš jen v tom tričku“ vyhrkl náhle a já si uvědomil, že Kristýna chodí spát v delším tričku a kalhotkách, nejraději tangách, a že tomu i teď nebylo jinak.
„Sem si všimla že jsi na ně slintal.“ pravila Kristýna posměšně.
„Ale máš smůlu, jsem zadaná.“ dodala rychle.
„No a? To není nemoc, zašukat si můžeme ne?“ Snažil se Martin naléhat a to mě začalo štvát.

Chtěl jsem se prostě ozvat, ale převládla ve mně zvědavost, jak to zvládne Kristýna sama. Kristýna se opět začala tiše smát.
„Hm a proč bych s tebou měla šoustat?“ odpověděla otázkou. Martin jí však zřejmě čekal, protože jí hned zodpověděl.
„No protože mám pěkně vypracované tělo.„
Opět se tomu začala tiše smát.
„To jo, to je fakt.“ Souhlasila, ale hned dodala: „Ale velikost těchto svalů nerozhoduje o tom, jestli mi protáhneš kočičku.“ Martin ze sebe vydal jen takové aha a chvíli bylo ticho, tedy spíš jsem slyšel jak se ve stanu pohnul, jako by se přesunul, nebo dokonce postavil a poté jsem zaslechl Kristýnu jak vzdychla překvapením.

To se zase smál potichu Martin a já se snažil uhodnout co se tam stalo.
„Hm a tenhle sval o tom rozhoduje?“ zeptal se po chvíli, hlas se mu třásl značným vzrušením. Kristýna mlčela, jen jsem jí slyšel jak zhluboka oddychovala, jako by byla vzrušená. Bylo mi jasné, že jí teď Martin ukazuje svého ptáka, a že to zřejmě nebyl žádný prcek, ale opačně.

„No tak se nestyď, vím že to chceš udělat, vezmi si ho do ruky.“ začal jí pobízet a já ač pln odhodlání něco udělat, abych to zarazil, jsem jen stál u stanu a naslouchal tomu, co se v něm děje.
„Panebože to je kláda.“ Zašeptala má holka třesoucím se hlasem a tentokrát se začal smát on.
„A bude větší až pořádně ztvrdne. Ach ano, vem si ho do pusinky. Ano, ach pěkně si ho připrav aby ti mohl pořádně protáhnout kundičku.„
Začal sténat a já zaslechl známé to srkání, jaké vydává Kristýna když vsaje do svých lačných úst ptáka.
„Och ano děláš to úžasně, tak ho pěkně cucej, ach ano jo to je krása pěkně si ho tam zasuň, hezky až do krku. Ach ano.“
Doslova jsem viděl, jak toho jeho ptáka Kristýna vášnivě cumlá ve svých ústech, nevěděl jsem jak se mám cítit. Ve mně převládal vztek, zklamání, ale také neskutečné vzrušení z toho, čeho jsem byl teď svědkem.

„Ach ano, olizuj mi ho… ano to je krása… a taky koule… ano hezky je vem do pusy a cucej mi je… jooo to je krása,“ pokračoval Martin ve sténání, jak mu asi Kristýna jazykem přejížděla po celém údu a vzala si do úst naběhlý koule.
„Tak to je ono tak teď chvíli počkej, jen si úplně stáhnu slipy, abych měl větší pohodlí.“ Pravil Martin a byly slyšet šustivé zvuky. To asi, jak ze sebe stahoval slipy a k tomu se přidalo slabé sténání Kristýny.
„Hm tak někomu se to tu začíná líbit co?“ pravil trošku posměšně.

„Musím si jí trošku připravit na toho krasavce.“ zněla odpověď mé holky. Pochopil jsem, že Kristýna si začala zasouvat prstíky do kundičky, aby si jí připravila na soulož.
„Neboj za chvíli ti pičku protáhnu, hned co to najdu,“ pravil nadrženě a evidentně začal něco hledat. Během chvíle zvolal vítězoslavně: „Mám to.„
Podle šustivého zvuku jsem si domyslel, že v ruce držel balíček prezervativů.
„Mám to radši bez toho. Buď v klidu beru prášky,“ zasténala Kristýna. Ano, ona to s prezervativem nedělala ráda. Chtěla mít vždy pičku plnou semene.
„Fajn, tak ti jí pěkně vycákám,“ pravil potěšeně a já zaslechl šoupavý zvuk, asi si přitáhl Kristýnu k sobě a po chvíli začala táhle sténat.

„Ach, bože to je čurák. Bože ach, ach, vraž ho tam, vraž ho tam až po koule,“ sténala a pak slabě zavyla, jak do její kundičky Martin zarazil tu svou kládu až po koule. Už jsem to nemohl vydržet. Vzrušení ve mně převládlo a já si musel vytáhnout už bez tak tvrdého ptáka a začít si ho honit.
„Tak co ještě furt chceš odejít?“ Zeptal se Martin a já jsem zaslechl pár zvuků podobné pleskání. Asi udělal několik rázných přírazů. Má holka při nich zasténala slastí a opakovala po každém plesknutí: „Ach bože, bože.“ Poté mu třesoucím hlasem odpověděla: „Jistě, ale až mě pořádně vymrdáš s tím svým čurákem.“

Martin se začal potichu smát a pak se ozvali další pleskavé zvuky a stan se začal nepatrně pohybovat. Přitom se z něho linulo slastné sténání a hekání.
„To víš že ti tu tvou nadrženou píču vymrdám a nejenom to.“ Hekal Martin a při tom usilovně vrážel ptáka do útrob kundičky mé holky. Alespoň tak jsem si to, podle pleskání, představoval.
„Ach bože, mrdej, mrdej mě, už budu, dělej vymrdej mě.“ Sténala pokud možno potichu Kristýna, na kterou evidentně přicházel orgasmus. To Martina povzbudilo, protože pleskání bylo rychlejší a hlasitější, stejně jako sténání mé holky.
„Ano, vychutnej si to, že máš pořádného čuráka ve své pičce čubko,“ hekal, jehož poslední slova přehlušil Kristýnin orgasmus, při kterém slastně skučela a kňučela. Pleskání ustálo místo toho Kristýna vyjekla náhle překvapením a vzrušením a ozvali se zvuky srkání.

„Ach bože, ano, ano cumlej ho ano lízej, lízej.“ Zaslechl jsem třesoucí se hlas mé holky, která tím povzbuzovala Martina v jeho činnosti. Ten se evidentně přisál ústy na morkou pičku, z které museli doslova tříštit milostné šťávy, jenž teď svými ústy a jazykem vylizoval.
„Ty tanga už nebudeš potřebovat.“ Zamumlal a zřejmě z Kristýny rychle stáhl tanga, aby měl snadnější přístup ke kundičce. Opět se ozvalo srkání a sténání mé holky.
„Ehmm, děláš to dobře, ach, pěkně mi s tím svým jazykem vylízej pičku,“ povzbuzovala a já si jen představoval, jak ho drží za hlavu, kterou si tlačí na kundičku a pohyby pánve vychází vstříc jazyku, jenž v její pičce divoce rejdil. Po chvíli srkání ustálo.
„Tak pojď jen se na něj nabodni, vím že ho tam chceš mít,“ pravil třesoucím hlasem Martin a pak se ozvalo slastné zasténání Kristýny, jak kundičkou nasedla na jeho tvrdý ohon.
„Ach bože to je macek.„
„Jo pořádně ti tu pičku roztahuje co? A teď mi ukaž ty svoje kozy, ať si s nimi pohraju.“

Kristýna si teď evidentně přetáhla tričko přes hlavu a vystavila svá větší prsa Martinovy na obdiv. Ten se musel hned přisát na tvrdé bradavky. Dostal jsem strašnou chuť to vidět, ale bál jsem se jakéhokoliv pohybu, aby mě nezaznamenali. S nadějí v srdci jsem hledal malý otvor, který by měl sloužit k větrání stanu a nakonec jsem ho kousek od sebe na boční straně našel. Opatrně jsem se k němu dostal a s úlevou zjistil, že je otevřený a že můžu přes slabou síťku nakouknout do stanu. Spatřil jsem sedícího Martina a na něm mou Kristýnu. Martin byl přisátý na jednom prsu a ona nepatrnými pohyby zadečku se pohybovala na tvrdém ptáku. Martin postupně ochutnal obě prsa a pak se přisál na Kristýnina ústa. Když se dolíbali zahleděl se jí do očí a ušklíbil se.

„Tak a teď si klekni, ať tě vymrdám jako hárající fenu.„
Ihned tak učinila. Klekla si na všechny čtyři a vyšpulila svůj zadeček proti němu. Martin na nic nečekal. Nasadil kládu na okraj kundičky a jedním přírazem ho do ní vrazil a začal divoce přirážet. Sténání mé milované mluvilo za vše, co teď cítila. Musela mít přivřené oči a vychutnávala si pohyb pořádného údu v kundičce, v které jezdil celou svou ohromnou délkou. Od žaludu až po kořen. Martin držel Kristýnu pevně za zadeček, občas ho plácl jednou dlaní.
„Ano ty kurvo, věděl jsem že se ti to bude líbit. Každé se líbí když jí mrdá můj čurák.“
Hekal při každém přírazu. Byla to neuvěřitelná podívaná, lepší jak porno. Honil jsem si divoce ptáka, při pohledu na zajíždějící úd do pičky mé přítelkyně a na její prsa, jenž se divoce houpala a pleskala o sebe v rytmu Martinových přírazů.

„Bože už to na mě zase jde.“ Zasténala Kristýna.
„Vycákej mě mrdkou, nastříkej mi to tam,“ povzbuzovala Martina, který ještě zrychlil ve svých přírazech. Podle hekání jsem poznal, že už to na něj jde.
Jen zaklonil hlavu, zhluboka oddychoval a přirážel. Kristýna dosáhla svého orgasmu, ruce se jí podlomili a ona se musela opřít o lokte aby nespadla na pusu.
„Bože ta se pěkně stahuje, ty kurvo nadržená, aaaaaachhhhh…“ zasténal Martin. Udělal pár rychlých přírazů a pak jeden mohutný a celé jeho tělo strnulo v příjemné křeči orgasmu.

Jen krátké nepatrné pohyby jeho zadku naznačovaly, jak mohutně mu pták cuká v útrobách pičky mé Kristýnky, do které cáká své semeno.
„Ano stříkej, bože stříkej, celou jí zaplň svou mrdkou.“ A já v tu chvíli začal taky cákat, tak, tak, jsem se otočil aby výstřiky nepadaly na stan, ale na zem a tak, tak, aby u toho nehekl. Když jsem se znova podíval do stanu, cumlala Kristýna Martinův povadlý úd a čistila ho od zbytku semene.
„Pořádně kurvičko, pořádně ho očisti.“ Vedl dál chlípné řeči.

Bylo evidentní, že pro oba byl už konec. Raději jsem se opatrně vrátil do našeho stanu a když tam po pěti minutách dorazila Kristýna, dělal jsem že spím.

3.8 4 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments